اینستاگردی روزیاتو؛ همراه با تایلند گردی و فیل سواری های بهرام رادان

اینستاگردی روزیاتو با صفحاتی با مخاطبان میلیونی

اینستاگردی روزیاتو؛ همراه با تایلند گردی و فیل سواری های بهرام رادان

اینستاگردی روزیاتو همچون هفته های گذشته، شما را با جدید ترین مطالب و اینستا نوشته های پربیننده ترین صفحات ایرانیان در اینستاگرام آشنا می کند. معمولاً در گزارش اینستاگردی هفتگی، سری می زنیم به پست های جدید افرادی که میلیون ها فالوئر داشته یا اینستا نوشته های آنان معمولاً با بازتاب های گسترده رسانه ای همراه می شود.

اینستا گردی روزیاتو، معمولاً همه طیف ها از ورزشکار و بازیگر و خواننده تا سیاست مداران را شامل می شود تا با نظرات مختلف ایرانیان معروف در این شبکه اجتماعی پر مخاطب آشنا شویم.

همچون هفته گذشته، نخستین خبر را به اینستا نوشته های پر بیننده سفیر جدید ایران در لندن اختصاص می دهیم  که کالسکه گردی های هفته های اخیرش در کاخ باکینگهام، بازتاب های بسیاری پیدا کرد و یکی از صفحات پر مخاطب رسانه های داخلی و خارجی در چند ماه اخیر بوده است.

در نخستین اینستاگردی زمستانی ما همراه باشید.

چه خبر از اینستا نوشته های آقای سفیر در لندن

حمید بعیدی نژاد، مذاکره کننده ارشد اسبق هسته ای کشورمان و سفیر جدید ایران در لندن، مدتیست که در اینستاگرامش بسیار فعال شده و اینستانوشته های ایشان، بازتاب های گسترده در رسانه های داخلی و بین المللی پیدا کرده است.

وی اکنون با انتشار بیش از ۴۴۰ پست، بیش از ۳۴ هزار فالوئر دارد که به نظر می رسد این رقم تا ۱۰۰ هزار نفر، راه دوری در پیش نداشته باشد. او در جدید ترین پست خود چنین گفت که این هفته بازتاب های زیادی در سایت ها و کانال های تلگرامی پیدا کرد:

i1

با وجود همه تردیدهایی که حتی تا آخرین لحظه در خصوص امکان قرارداد با ایرباس مطرح می شد، این قرارداد که توافق اولیه آن در سال گذشته در جریان سفر ریاست جمهوری به پاریس صورت گرفت، به امضا رسید. خود این تردیدها نشان می دهد که قرارداد با ایرباس یک قرارداد معمولی تجاری نیست. بلکه به دلایل زیر اهمیتی خاص دارد:

 • این قرارداد مانند قرارداد با بوئینگ که یکی از مهمترین دستاوردهای برجام می باشد پایانی بر قدیمی ترین تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران می باشد که از بدو انقلاب اسلامی علیه صنعت هوایی ایران اعمال شده است. حدود چهل سال است که ایران نتوانسته است یک هواپیمای نو خریداری نماید.
 • اجرای سریع قرارداد قابل توجه است. هفت یا هشت فروند از این هواپیماها در سال آینده میلادی به ناوگان هواپیمایی ایران اضافه خواهد شد.
 • ورود این هواپیماها به ناوگان هواپیمایی ایران موجب بالندگی و شکوفایی صنعت هوایی ایران خواهد شد. سال گذشته ایرانی ها برای سفر به خارج از کشور حدود پنج میلیارد دلار بلیط خریده اند که همه آن از ایرلاین های خارجی که در واقع سهم بازار هواپیمایی ایران را بدلیل فقدان هواپیما تصاحب کرده اند، بوده است. این در حالی است که ما در ایران مواجه با بیکاری خلبانان و مهندسین پرواز هستیم که به اجبار بسیاری از آنها به استخدام شرکت های خارجی درآمده اند.
 • انعقاد این قرارداد حدود بیست میلیاردی با ایرباس که پول آن در عرض ده سال عمدتاً از طریق فاینانس و بعد فروش بلیط پرداخت می شود، باعث گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری ایران با کشورهای آلمان، فرانسه و انگلیس بعنوان شرکای اصلی ایرباس خواهد شد و تاثیر مهمی هم در گشایش روابط بانکی و مالی با کشورمان با کشورهای مهم اروپایی خواهد گذاشت.

از مجموعه مدیران هواپیمایی بویژه از جناب آقای مهندس پرورش و سپس جناب آقای کاشان که تحت مدیریت جناب آقای آخوندی مذاکرات مهم و موثری را هدایت کردند تشکر می کنم.

آقای سفیر را در این نشانی دنبال کنید که مطالب و نوشته های روزانه اش از لندن گردی ها را به اشتراک می گذارد  و تنها سفیر ایران در اروپا هستند که به طور منظم در این شبکه فعال هستند.

بهنوش بختیاری و تبلیغ مبلمان سبز

i2

همانطور که در گزارشات ماه های قبل گفتیم، شمار فالوئرهای بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما و تئاتر کشورمان از مرز ۵ میلیون فالوئر گذشته است و او همچنان پر بیننده ترین صفحه را در اختیار دارد. ایشان یکی از فعال ترین هنرپیشه ها در شبکه محبوب اینستاگرام بوده و ظرف ۳ سال گذشته، بیش از ۱۸۳۰ پست که شامل تصاویر و ویدئو های مختلف از سبک زندگی دیجیتالی اش بوده را به اشتراک گذاشت.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بهنوش بختیاری، اخیراً در راستای فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی خود برای برندها، سفیر تبلیغاتی ماهان دکور که یکی از فعالان صنعت مبلمان کشور است، شده و پستی که تصویرش را در بالا مشاهده می کنید را به اشتراک گذاشته است.

وی در زیر این عکس نوشته:

«همکاری با ماهان دکور که هرگز درختی را قطع نکرد برای دکور منازل . . . . ماهان دکور کمک بزرگی به محیط زیست ما کرد . . . و کار می کنه بدون آزار رساندن به طبیعت و درخت . . . اینجور همکاریا هم برای ما سود داره . . . هم برای هموطنم . . . هم برای طبیعت . . . و من افتخار می کنم که یک بار دیگه انتخاب درستی کردم . . . و اینو مدیون خدای خوبم هستم.

عکسی که در بالا مشاهده می کنید، توسط کوروش جوان گرفته شده و گریم بهنوش خانم نیر توسط آتنا مهدیار انجام شد.

جالب است که بدانید ظرف چند روز گذشته که از انتشار این پست می گذرد، بیش از ۵ هزار پیام توسط هواداران بهنوش زیر تصویر گذاشته شد که رکورد جالب توجهی برای ایشان است.

ارتش بهنوشی ها را در این نشانی دنبال کنید. بد نیست بدانید، فیلم سینمایی «ماجان» جدید ترین کار بهنوش بختیاری است که برای جشنواره فجر آماده می شود.

گلزار و دیا میرزا در مجتمع کوروش تهران

گلزار که این روزها به خاطر سلام بمبئی و بازی در مقابل دیا میرزا، هنرپیشه هندی فیلم، عکس روی جلد خیلی از مجلات فارسی زبان شده، اخیراً به مجتمع کوروش تهران رفت و در کنار خانم میرزا، در کنفرانسی خبری شرکت کرد.

i3

پست جدید ایشان نیز، تصویر گلزار را با دیا میرزا نشان می دهد. این پست، ۱۶۸ هزار لایک  و بیش از ۴ هزار پیام دریافت کرده است.

به نظر می رسد در روزهای آینده با افزایش فروش میلیاردی این فیلم، همچنان شاهد پست هایی درباره این فیلم در صفحه اینستاگرام آقای گلزار باشیم.

صفحه اینستاگرام محمد رضا گلزار، هنرپیشه سرشناس سینمای ایران که اخیرا با فیلم میلیاردی سلام بمبئی، روزهای داغی را برای اکران پاییزی به ارمغان آورده، از مرز ۴ میلیون فالوئر گذشت.

هفته پیش گفتیم که، شماری از هودارانش، کیکی با شمایل لوگو اینستاگرام برایش ترتیب دادند که وی، فیلم ۳۰ ثانیه ای آن را در این نشانی منتشر کرد.

برای آگاهی از جدیدترین فعالیت های هنری و خبری این سوپر استار به این نشانی مراجعه کنید.

الناز شاکردوست  ۵ میلیونی و نخستین پست زمستانی

i4

الناز شاکردوست پس از حمله هکرها به صفحه اش، بار دیگر به اینستاگرام بازگشته است و مخاطبان ۵ میلیون نفریش را همچنان با تصاویر گوناگونی از خود سورپرایز می کند. وی در جدید ترین پست خود در زمستان، تصویری رمانتیک و خاص از خود منتشر کرد که با ۱۴۰ هزار لایک و ۴ هزار کامنت همراه شد که در بالا مشاهده می کنید.

وی درباره این پست نوشت:

رنج، نیاز هر انسانی برای تجربه کردن عمیق ترین لحظه ها و رشد اوست، و من درست در این لحظه از زندگیم با تمام قلبم سرشار از لذت رنجم. الناز- دوم دی ماه ۹۵

الناز شاکردوست را در این نشانی دنبال کنید. وی همچون ادل و بیانسه، هیچ صفحه ای را در اینستاگرام فالو نکرده است.

از نیکی کریمی چه خبر؟

i5

«عروس» سینمای ایران دهه شصت، مدتیست که به جمع سلبریتی های اینستاباز ایرانی پیوسته و ظرف ۲ سال گذشته بیش از ۵۴۰ پست را منتشر کرده است که بخشی از آن ها، به پشت صحنه زندگی و فعالیت های هنری وی اختصاص دارد.

جدید ترین پست زمستانی خانم کریمی به پشت صحنه فیلم آذر اشاره دارد که زیرش نوشته:

پایان فیلمبرداری آذر با خاطرات خوب از دخترهای صمیمی و کار بلد گروه. مرسی از ریحانه طراوتی.

نیکی کریمی، اهل کتاب است و برخی از کتاب هایی که می خواند را معمولاً در صفحه اش به اشتراک می گذارد. وی هم اکنون مشغول مطالعه این کتاب است که تصویرش را در زیر مشاهده می کنید.

i6
کتابی درباره رومن پولانسکی، کارگردان شهیر سینما

نیکی کریمی را این نشانی دنبال کنید که شمار مخاطبانش، اکنون از مرز ۲.۲ میلیون فالوئر فراتر رفته است.

سحر دولتشاهی و استایلی جدید

i7

همانطور که در اینستاگردی هفته گذشته عنوان کردیم، سحر دولتشاهی از روزهای سرد آذر ماه تهران استفاده کرده و به جزایر تایلند در جنوب شرق آسیا رفته و پس از بازگشت، نخستین پست زمستانی خود را به رونمایی از لباس جدیدش اختصاص داد که گویا در مراسمی خصوصی بر تن کرده بود. وی زیر این عکس نوشت:

اکران خصوصی فیلم وارونگی که بزودی در سینماهای تهران اکران می شود. عکس از هاینه زاهد عزیز. طراحی مانتو کار نغمه کیومرثی عزیز.

سحر دولتشاهی و ویشکا آسایش، از جمله چهره های هنری کشور است که همواره از مانتوهای کار مزون های پایتخت استفاده می کنند و با اطلاعات، درباره آن ها در اینستاگرامشان می نویسند.

i8
پست زمستانی سحر دولتشاهی درباره پروژه مادر بزرگ های ایران

سحر دولتشاهی اخیراً با همکاری صابر ابر، هنرپیشه جوان کشورمان، از پروژه ای به نام مادر بزرگ ها خبر داد که جزئیات بیشتر را در این نشانی مشاهده کنید.

این هنرپیشه را می توانید در این لینک دنبال کنید که ۱.۴ میلیون طرفدار دارد.

از بهرام رادان چه خبر؟

i9

بهرام رادان نیز اخیراً این تصویر را منتشر کرد و زیرش نوشت:

مجبور بودم سرگرمش کنم!

تصویری که در ابتدای مطلب مشاهده کردید، مربوط به تایلندگردی های بهرام خان به همراه برخی از سلبریتی های کشور است که گویا رضا یزدانی نیز وی را در این سفر همراهی کرده است. قبلاً گفتیم که بهرام رادان، به دعوت انجمن گردشگری تایلند، به بانکوک سفر کرد.

i11
فیل سواری های بهرام رادان با رضا یزدانی در تایلند

تصویری که ۱۷۵ هزار لایک و ۵ هزار کامنت به همراه داشت و خیلی ها را به خود مشغول کرد.

او را در این لینک دنبال کنید که ۲.۴ میلیون فالوئر دارد.

اینستاگردی با صدای نوستالژیک

i12

رضا یزدانی، خواننده ترانه های نوستالژیک در سال های اخیر، نخستین پست زمستانی خود را به تصویر بالا اختصاص داد که مربوط به تمرینات مختلف، پیش از برگزاری کنسرت ۱۵ دی تهران و ۱۶ دی بندر عباس است.

رضا را در این نشانی دنبال کنید که ۳۳۴ هزار طرفدار دارد.

 همراه با اینستا نوشته های استاد پرویز

پرویز خان پرستویی همانطور که قبلاً هم عنوان کردیم، یکی از خاص ترین صفحات اینستاگرامی را در بین سلبریتی ها در اختیار دارد. نه تنها به خاطر عکس هایی که وی از خود و زندگی و فعالیت های هنریش به اشتراک می گذارد، بلکه به خاطر اینستا نوشته های جذاب، با محتوا و نغز وی که مقولات فرهنگی و هنری و اجتماعی را شامل می شود.

i13

وی در جدید ترین پست زمستانی اش چنین نوشته است:

امید، پدیده ای متناقض است؛ نه انتظاری است انفعالی یا کنش پذیر و نه نیرویی غیرواقع بینانه که بتواند شرایط نا ممکن را به وجود آورد. امید داشتن یعنی هر لحظه آمادگی داشتن، برای آن چیزی که تولد نیافته است. در عین حال اگر در طول زندگی تولدی صورت نگیرد.

این امر نباید به ناامیدی منجر شود. امید داشتن به آن چیزی که وجود دارد -و آن چیزی که نمی تواند به وجود آید- بی معنی است. کسانی که امیدشان ضعیف است، یا به تن پروری می اندیشند یا به اغتشاش. اما کسانی که امیدشان نیرومند است، نشانه های زندگی تازه را می بینند و هر لحظه آماده هستند تا به تولد آن چیزی که آماده زاده شدن است یاری دهند.

از کتاب انقلاب امید

و در جایی دیگر نیز گفته:

احمد مسعود نخستین: خوب یاد گرفته ایم ورانداز کردن همدیگر را! یک خط کش این دستمان! یک ترازو آن دستمان! اندازه می گیریم و وزن می کنیم آدم ها را رفتارشان را انتخاب هایشان را تصمیم هایشان را حتی قضا و قدرشان را!!

به رفیقمان یک تکه سنگینی می اندازیم، بعد می گوییم خیر و صلاحت را می خواهم! غافل از اینکه چه برسر او می آوریم! در جمع، هرکس را یک جور مورد بررسی قرار می دهیم آن یکی را به ازدواج نکرده اش این یکی را به نوع رابطه اش آن دیگری را …

یکی هم نیست گوشمان را بگیرد که: آهای! چندبار به جای او بوده ای که حالا اینطور راحت نظر می دهی حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها می کنیم چگونه یک نفر را به هم می ریزیم، چند نفر را به جان هم می اندازیم چه سرخوردگی یا دلخوری هایی بجای می گذاریم، چقدر زخم میزنیم …

حواسمان نیست که ما می گوییم و رها می کنیم و رد می شویم اما یکی ممکن است گیر کند بین کلمه های ما بین قضاوت های ما بین برداشت های ما دلی که می شکنیم ارزان نیست.

چنین اینستا نوشته های ارزشمندی را پرویز پرستوئی معمولاً در طول روز چند بار در اختیار ۱.۵ میلیون نفر از هوادرانش قرار می دهد.

پرویز خان را در این نشانی دنبال کنید.

نخستین پست زمستانی اسطوره پرسپولیسی ها

i14

مشغله های علی دایی اجازه نمی دهد که او همچون دیگر فوتبالیست ها، در اینستاگرام فعالیت کند و در چند سال اخیر، تنها ۹۲ پست روی صفحه شهریار به اشتراک گذاشته شده است.

در تصویری که در بالا مشاهده می کنید، وی در کنار برخی از بازیگران، تولد آقا بهزاد را تبریک گفت.  پستی زمستانی که ۱۸۰ هزار لایک به همراه داشت.

وی را در این نشانی دنبال کنید که ۱.۸ میلیون مخاطب دارد.

از جادوگر آسیا چه خبر؟

i15

یکی دیگر از اسطوره های قرمز پوش های پایتخت، علی کریمی است که این روزها در اینستاگرام، فعالیت زیادی دارد و جدید ترین پست خود را به عکس بالا اختصاص داد و همچون دفعات قبلی، چیزی زیر ننوشت.

علی کریمی، به پست های روان شناسی علاقه زیادی دارد.

علی کریمی را در این نشانی دنبال کنید که ۱.۸ میلیون مخاطب دارد.

از سلطان قرمز ها چه خبر؟

i16

نخستین اینستا نوشته علی پروین را در بالا مشاهده می کنید که به حضور در نیمکت تیم سایپا اشاره دارد.

علی پروین را در این نشانی دنبال کنید.

از آقای فروشنده چه خبر؟

i18

شهاب حسینی، هنرپیشه مطرح سینما و تلویزیون کشورمان که سال ۲۰۱۶ میلادی را با افتخار نخل طلای بهترین بازیگر کن فرانسه به پایان می برد، اخیراً در اینستاگرام فعال شده و توانسته ۱.۶ میلیون طرفدار جمع کند.

وی در جدید ترین پست خود، گوشه هایی از فیلم کوتاهی با عنوان سیاست، ساخته سید علی سجادی را که تصویری از آن ها را در بالا مشاهده می کنید، به اشتراک گذاشت. این فیلم، جایزه بهترین فیلم کوتاه از جشنواره بین المللی ۱۰۰ شد.

شهاب حسینی را در این نشانی دنبال کنید. گفتنی است، فروشنده اصغر فرهادی، نامزد گلدن گلوب و حتی اسکار نیز شده است.

از نقاش هنرمند ایرانی چه خبر؟

i19

فاطمه حمامی را یادتان می آید؟ دختر هنرمند کاشانی که با انگشتان پا، پرتره های جذاب شخصیت های هنری و ورزشی کشور را می کشید و یکی از شخصیت های هنری معروف سال ۹۵ است. وی اخیراً از عکسی با عادل خان فردوسی پور، مجری برنامه نود شبکه سوم سیما رونمایی کرد و ابراز امیدواری نمود که تابلوی نقاشی از پرتره ایشان را به وی اهدا کند.

جادوی اینستاگرام سبب شده تا وی طرفداران بسیاری در ایران و سایر نقاط جهان پیدا کند و برخی از شخصیت های هنری و سیاسی و فرهنگی و ورزشی ایران به خانه اش بروند و با او عکس بگیرند.

فاطمه را در این لینک دنبال کنید.

فراخوان کافه وی برای تهرانی ها

i20

کافه وی، همچنان می تازد. فولکس واگن آبی رنگ معروف این روزهای خیابان های سرد پایتخت، شاهد هنرنمایی زوج جوان کارآفرینی است که خلاقیت آن ها، هر روز مخاطبان جدیدی به سمت خود می کشاند و نوآوری جذابشان، به آن سوی مرزها نیز کشیده شده است.

کافی شاپ سیار تهرانی ها، این روزها با ۶۶ هزار فالوئر همراه شده و به نظر می رسد، برای ۵ رقمی شدن، کار سختی در پیش نداشته باشند.

اگر در زمستان گردی های تهران، با این فولکس واگن آبی آشنا شدید، بدانید که نخستین کافی شاپ سیار ایران است.

کافه وی، با انتشار عکسی که در بالا مشاهده می کنید نوشت:

ما سه تایی با هم میاییم حتماً بیاین. عصر جمعه  با یه عالمه ماشینای کلاسیک فولکس و اجرای موسیقی و فیلمبرداری. حتماً بیایین که جمعه قشنگی داشته باشیم. ساعت ۱۳ تا ۱۶. انتهای آبشناسان. بلوار کوهسار. مجموعه نگارستان.

کافه وی را در این نشانی دنبال کنید.

از آقا سید والیبال چه خبر؟

i21

سید محمد موسوی، برترین دفاع جهان و یکی از برترین های والیبال ایران در سال های اخیر، شمار فالوئرهایش از مرز ۱ میلیون نفر فرا تر رفت. تصویر بالا ، یکی از جدید ترین پست های اینستاگرامی آقا سید است که زیرش نوشت:

حس خوب برف و هواى عالى شهر زیباى تبریز و مردم خون گرم و مهمون نوازش در چهره ى همه قابل احساسِ

پ ن : چقدر خوبِ که توى سرزمینى زندگى می کنیم که هر وقت اراده کنیم هر ۴ فصل رو می تونیم داشته باشیم، زنده باد ایران و ایرانى.

محمد موسوی را در این نشانی دنبال کنید.

سلفی در پیست اسکی با آقای پژمان

i22

پژمان بازغی که به تازگی از سفر سوئد بازگشته است،  جدید ترین پست زمستانی خود را با طعم برف منتشر کرد. سلفی در پیست اسکی، نشان می دهد که او دستاورد برفی از سوئد داشته و عاشق برف مناطق شمال پایتخت است.

وی را در این نشانی دنبال کنید که شمار فالوئرهایش بزودی ار مرز ۱ میلیون نفر فرا تر خواهد رفت.

جالب است که بدانید، وی فقط صفحه همسرش (مستانه مهاجر) را فالوو کرده است.

اینستاگردی با رئیس مجلس!

i23

بله! رئیس مجلس شورای اسلامی هم فعالیت های خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

تصویری که در بالا مشاهده می کنید، مربوط به دیدار دکتر لاریجانی با صنف سوفتیچ، رئیس مجلس شنای بوسنی و هرزگوین است که در ساختمان مشروطه در نخستین روزهای زمستان ۹۵ برگزار شد.

دکتر لاریجانی را در این نشانی دنبال کنید که ۶۵ هزار مخاطب دارد.

از قطام چه خبر؟

i24

ویشکا آسایش، این روزها، در اینستاگرام خیلی فعال است. او در زمستان ۹۵، آخرین روزهای اجرای نمایش می سی سی پی نشسته می میرد را در تالار وحدت بر روی صحنه دارد و به واسطه تیپ خاصش در این تئاتر، معمولاً اینستانوشته هایی با این استایل به اشتراک می گذارد. وی زیرش نوشت:

با پژمان جمشیدی عزیز در پشت صحنه تئاتر می سی سی پی نشسته می میرد.

او را در نشانی دنبال کنید که ۵۴۱ هزار فالوور دارد.

از مهناز افشار ۵ میلیونی چه خبر؟

i25

مهناز افشار که پس از مدت ها به اینستاگرام بازگشته است، اکنون شمار مخاطبانش از مرز ۵.۲ میلیون نفر فراتر رفته است.  وی در جدید ترین پست خود از فیلم سینمایی گیلدا صحبت می کند و زیر این عکس نوشت:

با آنیسا و مهدیار، بچه های من در فیلم سینمایی گیلدا.

او را در این لینک دنبال کنید.

رضا عطاران هم ۲ میلیونی شد.

i26

رضا عطاران هم که در اینستاگرام، ویدئوهای زیادی از فعالیت های روزمره خود منتشر می کند،‌اخیراً شمار فالوئرهایش از مرز ۲.۴ میلیون نفر فراتر رفت.

در جدید ترین پست زمستانی اش، از انتشار فیلم دراکولا در شبکه خانگی خبر می دهد و زیرش نوشت:

دراکولا در نمایش خانگی، کپی و دانلود نکنید . . .

رضا عطاران را در این لینک دنبال کنید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • فریبرز دی ۱۱, ۱۳۹۵

  عشق است رضا 🙂
  فیل سواریشو خبر نداشتم

 • راحله دی ۱۱, ۱۳۹۵

  واقعن بهنوش با این مدل شدناش خودش رو کوچیک میکنه

 • فریبا دی ۱۲, ۱۳۹۵

  اینستاگردی رو دوست دارم
  بهنوش دیگه شورش رو در آورد
  خخخخخخخخ