ژانویه گردی هیجانی با برترین های گردشگری مجازی

گزارش روزیاتو از فرصت های گردشگری مجازی برای ژانویه گردی ۲۰۱۷

ژانویه گردی هیجانی با برترین های گردشگری مجازی

روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی را سپری می کنیم و برخی از هموطنان، علاقمندند تا در برنامه ها و رویدادهای مربوط به جشن های ژانویه ۲۰۱۷ در کشورهای مختلف جهان شرکت کنند. عاشقان ژانویه گردی، طیف خاصی از گردشگران را شامل می شوند که دسامبر و ژانویه هر سال، برای آن ها رنگ و بوی دیگری دارد.

اگر شما هم عاشق ژانویه گردی هیجانی هستید، توصیه می کنیم با گزارش امروز گردشگری روزیاتو همراه ما باشید.

چرا ژانویه گردی؟

آغاز سال نو میلادی، در اکثر کشورهای جهان، با برگزاری مراسم جشن و رویدادهای فرهنگی،  هنری و مذهبی متنوعی همراه می شود که به همین خاطر، هر کشور بنا به فرهنگ و سنت خود، به پاسداشت این ایام می رود. برای همین، برخی از گردشگران، به واسطه تعطیلات سال نو و فرصتی که برایشان پیش می آید، از ژانویه گردی به عنوان بخشی از فرصت گردشگری سالانه استفاده می کنند.

ژانویه اروپا و آمریکای شمالی، بسیار سرد است، اما خیلی ها به واسطه محدودیت شغلی و زمانی و امکاناتی که برایشان فراهم می شود، مجبورند در این ایام مسافرت کنند و سال نو میلادی را در نقاطی خارج از خانه و کاشانه و حتی میهن خود، جشن بگیرند.

یکی از فواید گردشگری در ایام ژانویه، کاهش محسوس هزینه های اقامتی و گردشگری در مقصدهای گردشگری جهان از آسیا تا اروپا و آفریقا است که به همین خاطر، تخفیف های گسترده ای توسط موسسات گردشگری و همچنین آژانس های برگزاری تورهای بین المللی خاص ایام ژانویه ارائه می شود که در جذب و ترغیب گردشگران تاثیر بسزایی دارد.

t10
اتوبوس های ویژه کریسمس را احتمالاً درنقاط مختلف آسیا و اروپا بتوان مشاهده کرد

علاوه بر این ها، در ایام ژانویه، رویدادهای فرهنگی و هنری گسترده ای در شهرهای مختلف دنیا برگزار می شود تا گردشگران این ایام، بتوانند از فرصت ژانویه گردی برای حضور در این رویدادهای ملی و بین المللی استفاده کنند. بنابراین، ژانویه گردی هم از نقطه نظر گردشگری، مقرون به صرفه، هم از جنبه شرکت در مراسم هیجانی و جذاب در سراسر جهان، پر فایده و جالب توجه است.

قطعاً، قدم زدن در خیابان های عریض و طویلی که شاخه های درختانش با گوی ها و نوار های رنگی و ریسه هایی مملو از چراغ های رنگی ریز مزین شده است، حال و هوای خاصی برای گردشگران به خصوص گردشگران بین المللی دارد که چنین فضایی را نمی توانند در دیگر ایام سال تجربه کنند.

t11
هیجان انگیز ترین خاطره ژانویه گردی امسال را در کروز های آسیا تجربه کنید

افزایش شمار گردشگران به مقصد های گردشگری مهم اروپا مانند پاریس، لندن و بارسلون در این ایام، شاید یکی از مهم ترین دلایلش، زیبا شدن خیابان ها و مغازه ها و ارائه تخفیف های هیجانی برای معتادان خرید و کشف مقصدهای جذاب باشد که ژانویه برایشان به ارمغان می آورد.

پس اگر به دنبال مقصد های گردشگری ارزان، رویدادهای بین المللی و فرهنگی جذاب و شرکت در مراسمی با حضور گردشگران خارجی در اقصی نقاط جهان هستید، گردشگری ژانویه را از دست ندهید که فرصت های زیادی برایتان به یادگار خواهد گذاشت.

ژانویه گردی با میزبان های رایگان

اگر قصد ژانویه گردی در دی ماه ۹۵ در یکی از کشورهای همسایه و جهان را دارید، توصیه میکنیم در صورتی که تنها سفر  می کنید، از فرصت هایی که میلیون ها میزبان مهربان رایگان در اختیارتان قرار می دهد، استفاده کنید.

کوچ سرفینگ، درگاه معروف گردشگری در یک دهه اخیر است که به شما امکان می دهد تا با عضویت رایگان در آن، با میلیون ها میزبان مهمان نواز آشنا شوید و از فرصت هایی که برای میزبانی مجانی شما در خانه و کاشانه خود فراهم می کنند، استفاده کنید.

t12

در ده ها هزار شهر دنیا، بیش از ۱۲ میلیون میزبان رایگان (free host)، آماده پذیرایی از شما برای یک یا چند شب هستند. کوچ سرفینگ یا همان کاناپه گردی، یکی ازهیجانی ترین بستر های سفر و گردش در صدها کشور دنیا را برای عاشقان ژانویه گردی فراهم می کند.

مثلاً اگر قصد سفر به مالزی یا سنگاپور یا هندوستان را در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی دارید و هنوز محل اقامت خاصی را برای مدت حضور خود در این کشورها در نظر نگرفته اید، توصیه می کنیم که نگاهی به فهرست میزبان های رایگان در این کشورها بکنید.

خیلی ها حاضرند برای یک یا چند شب، شما را میزبانی کرده و خدماتی را به رایگان در اختیارتان قرار دهند. یکی از فواید کوچ سرفینگ آن است که شما می توانید دوستانی پیدا کرده که به محض ورود به پایتخت کشور مقصد، آن ها به سراغ شما بیایند و در شهر و مقصدهای گردشگری بچرخانند.

t13

در برخی از کشورهای دنیا که مردم عادی به زبان انگلیسی آشنایی ندارند، مانند اسپانیا، پرتغال، اوکراین و خیلی جاهای دیگر، راهنماهای رایگانی که به زبان کشور مقصد شما تسلط دارند، یک فرصت ایده آل و گران بها به شمار می رود.

فکر کنید که در ژانویه امسال، به تایلند یا چین رفته و قصد دارید چند شهر را به تنهایی بگردید. دوستی چینی یا تایلندی در این دو کشور، قطعاً بهتر و بیشتر از شما درباره کشور خود اطلاعات دارد و می تواند شما را به مکان های هیجانی و کم تر شناخته شده تر ببرد که شاید تا آخر عمر برای شما جذاب و خاطره انگیز باشد.

بنابراین، یکی از اقدامات اولیه برای برنامه ریزی سفر ژانویه گردی امسال را به آشنایی با کاربران کوچ سرفینگ در شهر کشور مقصد اختصاص دهید که فرصت های خوبی برای ما به همراه خواهد داشت.

t14
با کوچ سرفینگ می توانید در مقصدهای مختلف گردشگری، رایگان اقامت کنید

الزامی به عضویت پولی در سایت نیست و با عضویت رایگان می توانید، از خدمات سایت استفاده کنید.

نکته مهمی که درباره ژانویه گردی با کوچ سرفینگ باید در نظر داشته باشید آن است که در این سایت، برای ایام ژانویه، برنامه های متنوعی توسط کاربران سایت تدارک دیده شده است که بررسی آنها می تواند، شما را در مدت اقامت در شهر مورد نظر، با رویدادهای جالب توجهی آشنا کند تا حوصله شما سر نرود و دوستان زیادی پیدا کنید.

توجه کنید که هر اندازه کاربری در این سایت، قدیمی تر باشد و با توصیه های مثبت بیشتری از سوی دیگر کاربران مواجه شده باشد، احتمال اینکه پیشنهاد میزبانی رایگانی که به شما داده صحیح و واقعی باشد، بیشتر است.

ژانویه گردی اینترنیشنی ها

اینترنیشنی ها، بخش قابل ملاحظه ای از ظرفیت های گردشگری مجازی چند سال اخیر جهان به شمار می روند. میلیون ها کاربر این سایت در بیش از ۴۰۰ شهر دنیا، آماده هستند تا در صورتی که شما به شهر آن ها سفر می کنید، از شما در برنامه ها و ایونت های خود، پذیرایی کنند.

اینترنیشن، فرصت خوبی برای آشنایی با هموطنان ایرانی در شهر کشور مقصد و همچنین آشنایی و تعامل با گردشگران بین المللی متخصص است که در گردهمایی ها و برنامه های عمومی و خصوصی حضور دارند.

اینترنیشنی ها، تقریبا در همه پایتخت های جهان، هر هفته و هر ماه، برنامه دارند و اگر شما به یکی از مقصدهای گردشگری آسیا، اروپا و آمریکا در هفته های آینده مراجعه کنید، حتماً با یکی از برنامه های ژانویه ای اینترنیشنی ها مواجه خواهید شد.

t15
صفحه اینترنیشن در مالزی

عضویت در این سایت برای کسانی که قصد دارنداز همه امکانات استفاده کنند پولی است اما همچون کوچ سرفینگ، می توان به رایگان در سایت ثبت نام کرد و در رویدادهای آن به خصوص رویدادهای مربوط به ژانویه، حضور (attend) یافت.

از کافی شاپ ها و رستوران های معروف گرفته تا برنامه در سالن های کنسرت و ورزشگاه ها و حتی کتابخانه ها و موزه ها و گالری ها، مقصد های ژانویه گردی میلیون اینترنیشنی در سراسر جهان است که شما می توانید با بررسی این event ها، بر اساس علاقه و فرصت خود، در آن ها شرکت کنید.

t17
تصویر event کاربران اینترنیشن در تهران به مناسبت کریسمس ۲۰۱۷

حتی اگر شما برای ژانویه گردی در کشور مقصد، با پرسشی مواجه هستید، انجمن ها (forum) در این سایت به شما این فرصت را می دهند تا سوال خود را مطرح و پاسخ آن را توسط کاربران محلی یا گردشگران بین المللی متخصص دریافت کنید.

t16
صفحه اینترنیشن در شهر دوبی

مثلاً اگر نمی دانید در ژانویه امسال، کدام رستوران ها در پکن یا دوبی و حتی مانیل و بالی و تفلیس و استانبول، برنامه های موسیقی زنده با حضور چهره های سرشناس دارند، می توان از کاربران محلی در کشورهای مقصد سوال کرد و پاسخ های مربوطه را دریافت کرد.

اینترنیشن، به هر حال فرصت خوبی برای آشنا شدن با طیف گسترده ای از گردشگران با سواد و تحصیل کرده در اقصی نقاط جهان است که معمولاً به زبان انگلیسی آشنایی خوبی دارند.

ژانویه گردی ۲۰۱۷ خود را با اینترنیشنی ها هیجانی کنید.

ژانویه گردی با لونلی پلنتی ها

لونلی پلنت، سایت گردشگری خوبی برای آشنایی با فرصت های گردشگری، اقامتی، تورها و همچنین گردشگرانی است که قصد سفر به نقاط مختلف جهان را دارند. میلیون ها کاربری که در این سایت حضور دارند، این ظرفیت را برای شما ایجاد می کنند تا اگر قصد کوهنوردی در ژانویه دارید یا میخواهید از برنامه های گردشگری دریایی درجنوب شرق آسیا بهره مند شوید، از تجارب دیگران استفاده کنید.

t18
تصویر ایندکس سایت لونلی پلنت

حتی اگر در کشور مقصد، نیاز به وسایلی خاص برای ادامه سفر دارید و نمیخواهید برای چند روز، پول هنگفتی بابت خرید آن پرداخت کنید، لونلی پلنت این فرصت را به شما می دهد تا در انجمن های تخصصی و عمومی خود، پرسش و درخواست خود را مطرح کرده تا به اطلاع میلیون ها کاربر عضو برسد.

همچنین اگر انفرادی یا حتی گروهی به مقصد خاصی در دنیا سفر می کنید و دوست دارید فرد یا افرادی هم شما را در این مسیر همراهی کنند و اصطلاح به دنبال همسفر هستید، لونلی پلنت، انتخاب خیلی خوبی خواهد بود.

در این سایت، روزانه هزاران پیام از سوی کاربران برای پیدا کردن همسفر جهت گردش در نقاط مختلف دنیا گذاشته می شود که افراد می توانند به راحتی آن ها را مشاهده و در صورتی که در برنامه و اولویت زمانی خود قرار داشت، به آن ها بپیوندند.

لونلی پلنت، درگاه خوبی برای همسفر پیدا کردن است اما شایسته است که برنامه همسفریابی و تطبیق برنامه سفر خود با دیگران را چند هفته قبل انجام داده تا فرصت بیشتری برای کاربران جهت بررسی امکان همراهی با شما فراهم شود.

اگر از این سایت استفاده کنید، حتماً ژانویه جالبی را تجربه خواهید کرد.

ژانویه گردی با تریپ ادوایزر

بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر ثبت شده در یکی از برترین درگاه های گردشگری اینترنت، فرصت خوبی برای آشنایی با مقصدهای گردشگری، بررسی محل های اقامت، آشنایی با ظرفیت های فرهنگی، هنری، اجتماعی و حتی اقتصادی کشور مقصد و تعامل با گردشگرانی است که پیش از شما به مقصد مورد نظر، سفر کرده اند.

t2
تصویر ایندکس سایت تریپ ادوایزر در دسامبر ۲۰۱۶ میلادی

تریپ ادوایزر، حتی تورها و بلیط های خوبی هم با توجه به علایق  و نیازمندی های گردشگری شما معرفی می کند که می توان در میان میلیون ها صفحه اطلاعات گردشگری جالب، از آن ها نیز بهره گرفت.

بخشی در سایت است که به نام: برندگان جایزه برترین مقصدهای گردشگری به انتخاب مسافران (TCAW) مطرح است و توسط آن، می توان برترین مقصد های گردشگری شامل جزایر رویایی، بهترین ساحل ها، برترین موزه ها، جالب ترین گالری ها، ارزان ترین و با کیفیت ترین هتل ها، مقصدهای گردشگری طبیعی،  بین المللی ترین رستوران ها و هم چنین مقصدهای گردشگری  خاص را در نقاط مختلف کره زمین پیدا کرد.

t1
بهترین های تریپ ادوایزر را در ژانویه ۲۰۱۷ بررسی کنید

اگر دوست دارید بدانید که در سال ۲۰۱۶ میلادی، کدام مقصدهای گردشگری با بیشترین استقبال و نظر کاربران این سایت معروف گردشگری دنیا مواجه شد، به بخش انتخاب مسافران مراجعه کنید. در این بخش، با جاهایی در ۵ قاره جهان آشنا می شوید که از نظر گردشگران، اهمیت بسزایی داشته و بسیار با استقبال آن ها مواجه گردید.

t3
تصویر صفحه بررسی برترین مقصدهای گردشگری سال

شما به هر نقطه کره زمین که در ژانویه امسال یا هر زمانی دیگر برنامه داشته باشید، سایت تریپ ادوایزر با کمک بانک اطلاعاتی قوی و متنوعش، پیشنهادات هیجانی و جالب توجه به شما ارائه خواهد کرد. برای این کار، به بخش THINGS TO DO رفته و در باکس مربوطه، نام شهر مورد نظر را وارد کنید.

t4
این باکس را پیش از سفر خود به مقصد گردشگری مورد علاقه در نظر داشته باشید

با توجه به این که کوالالامپور، قطعا در ژانویه امسال یکی از جذاب ترین مقصدهای گردشگری برای هموطنان خواهد بود، تریپ ادوایزر اکنون هزاران مقصد گردشگری جالب را در پایتخت این کشور معرفی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

t5
پیشنهادات جالب هزاران کاربران تریپ ادوایزر برای سفر به پایتخت مالزی

این قضیه برای هر مقصد جذاب گردشگری مانند: شانگهای، دوبی، سنگاپور، دهلی، پکن، استانبول و حتی بالی در اندونزی هم وجود دارد که می توان از صفحات مربوطه که لینک آن ارائه شده است، مقصدهای جذابی را متوجه شد. مقصد هایی که با نظر و استقبال میلیون ها کاربر این پرتال معروف مواجه شده و قطعا می تواند لحظات خوب و خوشی را برایتان رقم بزند.

t6
پیشنهاداتی برای گردش در استانبول ترکیه با توصیه کاربران تریپ ادوایزر

۷ مقصدی که به عنوان مثال در بالا ارائه کردیم، احتمالاً یکی از مقصدهای گردشگری ژانویه هموطنان بوده و این لینک ها می تواند کمک خوبی به شما برای پیدا کردن جاهای خوب برای غذا خوردن، بازارهای خوب برای خرید کردن، موزه ها و گالری های مهم برای گردش و همچنین مکان های اقامت مقرون به صرفه و لوکس برای علایق متفاوت باشد.

خلاصه، هیچ مقصدی در دنیا را بهتر است پیش از بررسی نظرات کابران تریپ ادوایزر، بازدید نکنید! البته این فقط یک پیشنهاد خواهد بود!

از بوکینگ تا اکسپدیا

برخی از پرتالهای گردشگری، شهرت جهانی داشته و روزانه مورد استفاده صد ها هزار کاربر در اقصی نقاط جهان قرار می گیرد. سایت بوکینگ دات کام یکی از آن ها به شمار می رود. سایتی که به شما امکان می دهد تا در مقصدهای گردشگری سراسر جهان، ارزان ترین هتل ها، تورها، بلیط های هواپیمایی بین المللی و درون کشوری و حتی اجاره خودرو و حتی قایق را در مقصدهای دریایی در اختیار داشته باشید.

t7
تصویر ایندکس پرتال Booking.com‌که فرصت های گردشگری متنوعی را می توان رزرو کرد

این سایت برای برنامه ریزی هر گونه سفر در ژانویه ۲۰۱۷، یک انتخاب خیلی خوب است. مقصدهای گردشگری هیجانی، اجاره وسایل نقلیه در کشور مقصد، گردشگری با موبایل از جمله مواردی است که در این درگاه در دسترس خواهد بود.

این سایت پر کاربرد و پر مخاطب گردشگری، اکنون بیش از ۱.۱ میلیون مکان اقامتی را در ۲۲۶ کشور دنیا معرفی می کند که می توانید با قیمت های خیلی خوب که معمولا در این ایام، با تخفیف های خوبی هم همراه می شود، رزرو کنید. سایتی با ۵۳ زبان، بیش از ۱۱۰ میلیون نظر (review) کاربران مختلف را درباره مقصدهای گردشگری و اقامتی در ۵ قاره جهان ارائه می کند.

هر نوع محل اقامت از ویلا و هاستل گرفته تا هتل های زنجیره ای، در سراسر دنیا توسط بوکینگ قابل رزرو است. تنها نیاز به یک کارت اعتباری ارزی دارید که آن را هم می توانید از سایت های فارسی ارائه دهنده خدمات کارت اعتباری، خریداری کنید.

توجه داشته باشید که سایت بوکنیگ، عضوی از شبکه گردشگری مجازی Priceline Group است که سایت هایی مانند: پرایس لاین، کایاک، آگودا، رنتال کار و اپن تیبل از آن جمله است.

سایت دیگری که در ایام کریسمس، مورد استفاده شمار زیادی از گردشگران به خصوص در آسیا قرار می گیرد، سایت اکسپدیا است.

t8
تصویر ایندکس پرتال اکسپدیا

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در این سایت، امکانی برای شما فراهم شده است که با یک کارت اعتباری ارزی، بتوانید در شهر های مقصد، هتل رزرو کنید، بلیط هواپیما بخرید، خودرو رزرو کرده و حتی در تورهای گردشگری  دریایی، کویری، هوایی و زمینی در کشورهای مختلف دنیا استفاده کنید.

گردشگری دریایی هیجانی که در این سایت در دسترس است، یکی از قابلیت های خوبی آن است که به گردشگرانی که در مقصدهای دریایی دنیا سفر می کنند، امکان رزرو فرصت های گردشگری دریایی با کشتی های کروز لوکس و مجلل را می دهد.

مثلاً اگر در ژانویه امسال به سنگاپور، مالزی، بالی، تایلند، جنوب چین و حتی امارات سفر می کنید، کروز گردی های یه یاد ماندنی را می توانید با اکسپدیا در اختیار داشته باشید. کافی است به این قسمت مراجعه کرده و نام شهر مقصد را وارد کنید.

t9
تصویر بخش گردشگری دریایی در آسیا با اکسپدیا

توجه داشته باشید که علاوه بر اکسپدیا، سایت های بسیاری در اینترنت، فرصت های گردشگری دریایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توان از آن ها بهره برد. اما به هر حال، اکسپدیا، یک انتخاب خوب و مطمئن است و اگر به هر دلیلی، تور دریایی موردنظر شما در آسیا، برگزار نشود، پول مورد نظر به کارت اعتباری شما عوت داده می شود.

قیمت هایی که تورهای گردشگری اکسپدیا در جنوب شرق آسیا ارائه می کند، به دلیل خدماتی که در کشتی های مجلل ارائه می شودو لحظات خاطره انگیز و کم تر تکرار شدنی، بسیار ارزان تر از سفر به مقصدهای گران و سرد این روزها در اروپا و شرق آسیا خواهد بود.

ژانویه هیجانی با اپ های هیجانی

ژانویه امسال را حتماً با دانلود و نصب اپلیکیشن های اندروید یا ios مربوط به دنیای گردشگری تجربه کنید. اپ های خوب مانند اپ سایت هایی که در بالا به ان اشاره کردیم، این فرصت را فراهم می کنند تا هر لحظه، در جریان جدید ترین رویدادها، فرصت های گردشگری، اقامتی، اتفاقات جالب و مهم در شهر و کشور مورد نظر بوده و از همه مهم تر، با کاربران آنلاین چت کرده و راهنمایی مربوطه را در لحظه، دریافت کنید.

t19
با نصب اپ های معروف گردشگری، در هزینه های خود در سفر صرفه جویی می کنید

در واقع سفر  به برخی از نقاط دنیا بدون اپ های عمومی و تخصصی گردشگری (رایگان و یا پولی)، بسیار سخت و هزینه بر بوده و برای برخی از گردشگران خودمانی به خصوص بک پکرها و رایگان سوار ها، اپ ها، فرصت ساز هستند. چرا که می توانند توالت های اطراف را پیدا کرده، تخفیف های هیجانی فروشگاه ها را پیدا کنند و با نرم افزارهایی مانند تیندر و مچ و بادو، با نزدیک ترین گردشگران محل اقامت خود، آشنا شوند.

قبلاً در گزارشاتی، درگاه ها، اپ ها و توریسم بلاگر های معروف را معرفی کردیم که بد نیست به آن ها گفتارها نیز سری بزنید. به هر حال، دنیا، دنیای اینترنت است و هر اقدامی که پیش از انجام، با مشورت کاربران تخصصی در عرصه های مختلف در فضای مجازی صورت بگیرد، احتمال بدست آوردن نتایج مطلوب بیشتری خواهد داشت.

توصیه های ژانویه گردی

۱- اصلاً نیازی به عضویت پولی در سایت هایی که اشاره کردیم ندارید. با عضویت رایگان نیز می توانید نسبت به پیدا کردن میزبان های رایگان، همسفرهای آماده سفر، رویدادهای هیجانی شاد، فرصت های گردشگری پر مخاطب و همچنین اجاره اتاق در خانه های مردم (airbnb.com) اقدام کنید.

۲- اگر  به استفاده از خدمات پرتال های گردشگری فوق  علاقه دارید، سفارش کارت اعتباری ارزی، پیش از سفر را به شما پیشنهاد می کنیم که اکنون توسط ده ها شرکت معتبر ایرانی، این کار برای شما انجام می شود.

۳- اگر با کارت اعتباری ارزی معتبر، بلیط تور یا هواپیما یا محل اقامتی را رزرو کردید، حتما کارت مربوط را هنگام ورود به هتل یا هواپیما و فرودگاه، به همراه داشته باشید.

۴- مقصد های گردشگری معروف آسیا مانند مالزی، سنگاپور، تایلند، فیلیپین، امارات، ترکیه، چین، ارمنستان و اندونزی، در صورتی که با کارت اعتباری از طریق درگاه های فوق نسبت به رزرواسیون اقدام کنید، تخفیف های خوبی را در اختیار شما قرار می دهند که شاید از خدمات تورهای مجاز هم بهتر باشد.

۵- مقصد های گردشگری هیجانی به خصوص گردشگری دریایی در آسیا در مناطق گرم سیر این قاره را در ژانویه سرد امسال فراموش نکنید.

۶- پیش از سفر، همانطور که گفته شد، مقصدهای گردشگری را در سایت های معروف گردشگری مانند تریپ ادوایزر بررسی کنید و همواره در هر شهر ۱۰ مقصد پر اولویت برای گردش روزانه را یادداشت کنید.

۷- بهترین اپ های گردشگری رایگان را در اپ استور و گوگل پلی، بر اساس نقطه نظرات کاربرانی که از آن استفاده کردند، دانلود و نصب کنید. اما اگر عضو سایت هایی مانند کوچ سرفینگ و اینترنیشن و تریپ ادوایزر و لونلی پلنت شده اید، اپ های این مجموعه ها را در اختیار داشته باشید.

امیدواریم گفتار امروز، پیشنهادهای خوبی برای ژانویه گردی هیجانی در هفته های آینده در اختیار شما قرار دهد.

اگر در ژانویه امسال در رویدادهایی که در سایت های بالا معرفی شد، حضور پیدا کردید، تصاویر خود را برای سرویس گردشگری روزیاتو ارسال کنید.

با گردشگری مجازی، ژانویه خوبی را برایتان آرزو میکنیم.

[ منابع: اینترنیشن، کوچ سرفینگ، بوکینگ، لونلی پلنت، اکسپدیا، ایر بی ان بی ]

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • لادن دی ۶, ۱۳۹۵

  یعنی واقعن میشه همسفر و میزبان مجانی پیدا کرد!؟!؟
  WANT ITTTTTTTT

 • میثم دی ۶, ۱۳۹۵

  اینا خیلی خوبه. خیلیا دوس دارن کم هزینه سفر کنند بلد نیستن. با اجازه share میکنم در گروه

 • صبا دی ۷, ۱۳۹۵

  از سایت دیدم لینک رو
  مرسی بابت معرفی برنامه.
  راستی این گردشگری دریایی رو من لینک رو دیدم. قیمت ها خوبه. اما مشکل همون کارت اعتباریه که گفته شده 🙁 حیف

 • فرید دی ۷, ۱۳۹۵

  بابت معرفی این همه سایت خوب ممنونم

  • کوهدشتی دی ۱۲, ۱۳۹۵

   جذاب جذاب و جذاب
   از معرفیت ممنون فرید جان

 • نازنین دی ۷, ۱۳۹۵

  اینترنیشن مالزی و سنگاپور من رفتم.
  فوق العاده بود
  سایت خوبی دارین. دوستم معرفی کرد.
  REGARDS