بدون نظر

دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا، روز جمعه رسما وارد کاخ سفید می شود و به دوران حکمرانی باراک اوباما خاتمه خواهد داد. با توجه به ماجراهای پیش آمده پیرامون او و حواشی سخنان مختلف وی، مراسم تحلیف آقای ترامپ نیز نباید خالی از حاشیه باشد.

اما فارغ از این گونه مسائل، به هر حال او سکان هدایت یکی از مهم ترین کشور های جهان را بر عهده خواهد گرفت. دونالد ترامپ در زندگی اش موفقیت های زیادی به دست آورده و این یکی احتمالا مهم ترین آن هاست. وی از روز اول توفیق های امروزش را نداشته و دوران سخت را نیز تجربه کرده است. تمام این موارد در شکل گیری شخصیت او موثر بوده اند.

یکی از مهم ترین دوران زندگی که نقش زیادی در آینده ایفا می کند، روزهای کودکی و نوجوانی است. آقای ترامپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و کودکی اش حتما در روند موفقیت های او تاثیر گذار بوده. تا کنون مسائل بسیار زیادی درباره آقای ترامپ و خانواده اش مورد بررسی قرار گرفته اند، اما هیچکس اطلاعاتی درباره دوران کودکی چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ندارد.

رئیس جمهور منتخب در خانه ای دو طبقه زندگی می کرده است. این عمارت به زودی به حراج گذاشته خواهد شد و با قیمت تقریبی ۱.۲ میلیون دلار به فروش خواهد رسید.

ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم و شما را با خانه ای که آقای ترامپ کودکی اش را در آن گذرانده آشنا سازیم. تصاویر و توضیحات ارائه شده، می توانند در این زمینه کمک کننده باشند؛ پیشنهاد می دهیم آن ها را دنبال نمایید.

350-w700

خانه دوران کودکی آقای ترامپ در همسایگی مجموعه اقامتی جامائیکا در منطقه کویینز نیویورک واقع شده است.

351-w700

یک مجموعه اقامتی کوچک ۱در ۳ متری نیز در همسایگی خانه قرار دارد.

352-w700

جلوی این عمارت که معماری آن مربوط به قرون وسطی است نیز یک اتاق نورگیر مشاهده می شود.

353-w700

فِرِد ترامپ پدر رئیس جمهور آمریکا این خانه را در سال ۱۹۴۰ ساخت. آن ها تا ۴ سالگی آقای ترامپ در این ساختمان زندگی می کردند.

354-w700

به نظر می رسد که از آن زمان تا کنون، تغییر چندانی در آن رخ نداده است.

355-w700

در لیست حراجی این خانه، عبارت «مدل قدیمی و جذاب» (نوعی اصطلاح معماری) جلوی کلمه «فضای داخلی» دیده می شود.

356-w700

این خانه ۵ عدد اتاق خواب دارد که در فضای ۳۳۵ متر مربعی عمارت تقسیم شده اند.

357-w700

اتاقی که دونالد ترامپ در آن زندگی می کرده، در زمان گرفتن عکس ها تِم وطن پرستانه داشته است.

358-w700

اگر ارتباط آقای ترامپ با خانه را نادیده بگیریم، هیچ چیز دیگری این عمارت را متمایز نمی کند.

359-w700

دونالد ترامپ در گذشته برای خرید این خانه ابراز علاقه کرده بود، اما هیچ گاه دوباره از سکونت گاه قبلی خود بازدید به عمل نیاورد.

منبع: businessinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود