زندگی اشرافی آقای بازیگر؛ جانی دپ ماهانه ۸ میلیارد تومان برای خودش خرج می کند

زندگی اشرافی آقای بازیگر؛ جانی دپ ماهانه ۸ میلیارد تومان برای خودش خرج می کند

همه ما می دانیم که بازیگران و ستاره های هالیوود، زندگی شاهانه و تجملاتی دارند و مبالغ هنگفت را به راحتی خرج می کنند، اما هیچکدامشان به پای «جانی دِپ» یکی از سرشناس ترین چهره های سینمای آمریکا نمی رسند. بر اساس ادعا های مدیران تجاری سابق او، آقای دِپ ماهانه ۲ میلیون دلار برای زندگی اش در نظر می گیرد.

آن ها در پاسخ به اتهامات مطرح شده مبنی بر اداره نامناسب مسائل مالی و سوء استفاده از موقعیت، از خودشان دفاع کرده اند. اسناد ارائه شده در دادگاه نشان می دهد که مدیران سعی داشته اند شیوه عجیب زندگی جانی دپ را کنترل نمایند و وی را از دست خودش نجات دهند.

آقای دپ در ماه ژانویه شکایتی علیه گروه مدیریتی «TMG» که تحت سرپرستی جوئل و رابرت ماندل اداره می شود، تنظیم کرد و آن ها را به سوء مدیریت و تقلب آشکار متهم نمود. این بازیگر ادعا نموده که میلیون ها دلار را از دست داده است و این شرکت قصد دارد ۲۸ میلیون دلار بر روی دست وی خرج بگذارد.

«TMG» که بیش از ۱۷ سال است در تیم جانی دپ حضور دارد، پاسخ خود را به دادگاه عالی لس آنجلس ارائه کرده و اظهار داشته تنها شخص آقای دِپ مسئول بحران مالی کنونی است. این کمپانی بیان کرده که وی از باز گرداندن وام ۵ میلیون دلاری امتناع ورزیده است.

شرکت مدام به آقای تپ تذکر داده که مخارج خود را کاهش دهد و دارایی های غیر ضروری را به فروش برساند، اما او به حرف هیچکس گوش نداده و از شرکت خواسته ماهانه مبلغ ۲ میلیون دلار برای گذران زندگی در نظر بگیرد.

وکیل جانی دپ در این رابطه گفته است: “این که هزینه های شخصی و مقدار خرج های آقای دپ می تواند شرکت را از اتهاماتی مانند سوء مدیریت تبرئه کند، کاملا به نظر دادگاه بستگی دارد.” این نکته را نیز در نظر داشته باشید که این بازیگر در جریان طلاق از «امبر هِرد»، ۷ میلیون دلار از دست داده است. خانم هرد تمام مبلغ یاد شده را به بیمارستان کودکان لس آنجلس اهدا کرد.

بر اساس گفته های مطرح شده از سوی «TMG»، جانی دپ تا به حال ۷۵ میلیون دلار برای خرید و مبله کردن ۱۴ منزل و اقامتگاه مانند کاخ ۱۸ هکتاری در جنوب فرانسه، چند جزیره در باهاما، تعدادی خانه در هالیوود، چندین پنت هاوس و یک مزرعه اسب مجهز در کنتاکی، خرج کرده است.

وی همچنین ۱۸ میلیون دلار به خرید و بازسازی یک قایق تفریحی به طول ۴۵ متر اختصاص داده و چندین میلیون دیگر را نیز برای خرید ماشین های لوکس صرف کرده است. دیگر هزینه های ماهانه شامل ۳۰ هزار دلار برای نوشیدنی، ۲۰۰ هزار دلار برای سفر با جت شخصی و ۳۰۰ هزار دلار برای حقوق ۴۰ کارمند تمام وقت می شوند. هر دو طرف خواهان محاکمه در حضور هیئت منصفه هستند.

شرکت اعتقاد دارد که تنها دلیل طرح شکایت از سوی جانی دپ، مداخله در باز پرداخت وام گرفته شده برای نجات زندگی او بوده است. «TMG» اظهار داشته که شب و صبح برای چرخاندن تجارت های آقای دپ تلاش کرده و از بالاترین استاندارد ها در این زمینه را رعایت می کند.

منبع: buzzfeed
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود