فیلم کوتاه: عاقبت کشف سیاه چاله ای عجیب و جادویی توسط کارمند یک اداره [تماشا کنید]

فیلم کوتاه: عاقبت کشف سیاه چاله ای عجیب و جادویی توسط کارمند یک اداره [تماشا کنید]
بدون نظر

فیلم ها و سریال ها همواره می توانند ما را به دنیای خیالی وارد کنند. ما قادریم در فیلم ها مسائلی را نشان دهیم که در زندگی عادی وجود خارجی ندارند و تنها حاصل خلاقیت و تخیلات ما هستند. برای دست یابی به این هدف، از جلوه های ویژه بصری و کامپیوتری استفاده می شود. این کار معمولا هزینه زیادی به همراه دارد و هر کسی از عهده انجام آن بر نمی آید. اما می توان با کمی خلاقیت و ذوق، دنیای خیالی را خیلی راحت و بدون دردسر نشان داد.

ویدیوی کوتاهی که در ادامه خواهید دید، کارمندی را نشان می دهد که ظاهرا از کار روزمره و شغل خود خسته شده و بدون میل فعالیت در دفترش را ادامه می دهد. وی که بیشتر با کاغذ سر و کار دارد، یک شب هنگام کار کردن با دستگاه با موردی عجیب مواجه می شود. دستگاه پس از چند ثانیه کار نکردن، کاغذی به او تحویل می دهد که بر روی آن یک حفره سیاه رنگ قرار گرفته است.

کارمند خیلی زود متوجه می شود که این حفره چندان هم معمولی نیست و به نوعی همانند سیاه چاله عمل می کند. در ادامه نیز اتفاقات جالبی رخ می دهد که تماشای آن می تواند هر کسی را شگفت زده کند. پیشنهاد می دهیم ویدیوی خلاقانه زیر را ببینید و لذت ببرید.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.7 / 5. تعداد رای: 3

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: gizmodo
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود