اینستاگردی روزیاتو؛ از اظهارات «لیلا اوتادی» تا فراخوان «پرسپولیسی ها»

اینستاگردی روزیاتو؛ از اظهارات «لیلا اوتادی» تا فراخوان «پرسپولیسی ها»

گزارش اینستاگردی هفتگی روزیاتو که هر هفته در سرویس هنری ارائه می شد، امروز آخرین گزارش سال ۹۵ را معرفی می کند. در گزارش این هفته نیز همچون روال هفته های قبل، مروری خواهیم داشت بر اینستا نوشته چهره های مطرح موسیقی، سینمایی، ورزشی، سیاسی و فرهنگی کشور و برخی از صفحات جذاب هفته گذشته را نیز بررسی خواهیم کرد.

فراخوان اینستاگرامی چهره های ورزشی و سینمایی کشور برای کمک مالی به پرسپولیسی ها برای فرار از جریمه فیفا و تداوم واکنش ها به اظهارات لیلا اوتادی در برنامه هفت شبکه سوم، گرایش های جدید اینستاگرامی ایرانیان را در چند روز اخیر به خود اختصاص داد.

in00

با ما در اینستاگردی آخر اسفند، همراه باشید.

بهنوش بختیاری: قرارداد فیلمی فوق العاده را بستم.  . .

بهنوش بختیاری، هنرمند عرصه سینما و تلویزیون کشورمان که با انتشار بیش از ۱۸۰۰ پست و کسب ۵.۵ میلیون فالوئر، پر مخاطب ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد، روزهای پایانی سال به جهت شرکت در برنامه ۳ ستاره احسان علیخانی در شبکه سوم سیما، مرتب به تبلیغ برنامه گل و بلبل و دعوت از هودارانش برای رای دهی به خود خبر می دهد.

in21
خبر از عقد قرارداد فیلم جدید در سال ۹۶

انتشار چند سلفی در زمان حضور در برنامه های تلویزیونی، جدید ترین نوشته های اسفندماهی خانم بختیاری را تشکیل می دهد.

in1
سلفی در برنامه محله گل و بلبل

بهنوش بختیاری امسال، همچون سال های قبل، به عنوان سفیر تبلیغاتی شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی فعالیت کرد و از صفحه پر بیننده خود برای معرفی برندهای گوناگون استفاده نمود که در بین هنرمندان سینمای ایران، منحصر به فرد است.

in20
تبلیغ بهنوش برای رای دهی ارتش بهنوشی ها به وی در برنامه ۳ ستاره شبکه ۳
in56
البته مژده لواسانی هم در اینستاگرام خود، به جنبش فراخوان اینستاگرامی بهنوش بختیاری برای کمک از فالوئرهایش پیوسته است

ارتش بهنوشی ها را در این نشانی دنبال کنید.

رضا هم سوئدی شد

رضا یزدانی که اخیرا به مناسبت نوروز ۹۶ جهت اجرای کنسرتی به سوئد رفته است، در پایتخت سلطنتی اسکاندیناوی (استکهلم)، در جدید ترین پست اینستاگرامی خود، یک سلفی را تقدیم هوادارانش کرد.

in55

رضا در این نشانی دنبال کنید.

اینستاگردی با مهناز افشار

مهناز افشار، هنرپیشه صحنه تئاتر و سینمای کشورمان که همچون بهنوش و الناز شاکردوست، در فهرست پر بیننده ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان قرار دارد، روزهای آخر سال در صفحه اش خیلی فعال نیست.

in22
روز بارونی و زیباتون بخیر. همین الان با گروه درجه یک فیلمبرداری فیلم سینمایی دارکوب
in23
سلفی هفته گذشته مهناز افشار در سر صحنه فیلم سینمایی دارکوب

مهناز افشار همچون بهنوش، ۵.۵ میلیون فالوور دارد. او را در این نشانی دنبال کنید.

الناز شاکردوست private شد

in24

الناز شاکردوست که ۵.۴ میلیون مخاطب دارد و هیچ صفحه ای را هم فالوو نکرده است، اخیرا به دلایل نامعلومی صفحه خود را از حالت عمومی خارج و private کرد. او بیش از ۶۰۰ پست در این صفحه منتشر کرده بود.

چه خبر از رضا گلزار؟

in25

رضا بعد از طوفان سلام بمبئی در اکران آخر سال، اسفند ۹۶ را با کنسرت گردی سپری کرد و به رشت رفت. وی در جدید ترین پست خود نوشت:

تشکری به بزرگی دلهای شما از همراهان همیشگی من در تهران. مردم دوست داشتنی رشت عزیز. تک تک هموطنان نازنینم در سراسر ایران. به امید دیدار

in26
جدید ترین پست رضا گلزار از سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در سانس دوم کنسرت

رضا را در این نشانی دنبال کنید که با بیش از ۹۹۰ پست، قریب به ۴.۴ میلیون فالوئر دارد.

اینستاگردی با بهرام رادان

in27
صبحانه و سلفی با رفقا در بوشهر گردی های اسفندی بهرام رادان
in28
این عکس را محمد اسماعیلی عزیز برام فرستاد< آذر ۸۷ روز قبل از سفر به قشم برای فیلمبرداری راه آبی ابریشم

لیلا اوتادی: چهره جنجالی هفته

صبحت های لیلا اوتادی در برنامه هفت شبکه سوم سیما که به سردبیری بهروز افخمی روزهای جمعه روی آنتن زنده می رود، واکنش هایی را به دنبال داشت.

اما او در اینستاگرام با ۹۵۱ هزار مخاطب، بسیار فعال است.

in52

in53

in54
ادامه واکنش های لیلا اوتادی به اظهاراتش در برنامه هفت شبکه ۳ سیما

لیلا اوتادی را در این نشانی دنبال کنید.

اینستانوشته های استاد

پرویز پرستویی که با انتشار اینستانوشته های مفهومی، یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان را در اختیار دارد در جدید ترین نوشته های خود گفت:

in29
سرِ بزرگِ فیل به ما می‌گوید که بلندنظر باشیم؛ گوش‌های بزرگ او یعنی بیشتر گوش ‌بدهیم؛ چشمان کوچک به ما یادآور می‌شود که تمرکز کرده و دقت و توجه داشته باشیم؛ و دهان کوچک یعنی کمتر حرف بزنیم!

از ژان پل سارتر چنین گفت:

موﺭﭼﮕﺎﻥ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺩﺍﻧﻪ ﺟﻤﻊ می کنند…. ﺯﻧﺒﻮﺭﻫﺎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽﺧﺎﻧﻪ‌ﻣﯿﺴﺎﺯﻧﺪ. ﭘﺮﺳﺘﻮﻫﺎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺑﻪ ﺳﻔﺮﻣﯿﺮﻭﻧﺪ…. ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺏ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻨﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺁﺫﻭﻗﻪ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻨﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺳﻔﺮ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ… براستی ﮐﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﺮﯾﻦ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ…!!!

in30

از جبران خلیل جبران چین گفت:

یکبار به مترسکی گفتم : “لابد از ایستادن در این دشت خلوت خسته شده ای.” گفت : “لذت ترساندن عمیق و پایدار است، من از آن خسته نمیشوم.” دمی اندیشیدم و گفتم : “درست است، چون که من هم مزه این لذت را چشیده ام.” گفت : “فقط کسانی که تنشان از کاه پرشده باشد این لذت را میشناسند.” آنگاه من از پیش او رفتم، و ندانستم که منظورش ستایش از من بود یا خوار کردن من. یک سال گذشت و در این مدت مترسک فیلسوف شد. هنگامی که باز از کنار او میگذشتم دیدم دو کلاغ زیر کلاهش لانه میسازند.

in31

از کتاب : دیوانه نویسنده

در جایی دیگر در اینستانوشته ای به نام امید گفت:

چهار شمع به آرامی می سوختند، محیط آن قدر ساکت بود که کودک صدای آنها را می شنید. اولین شمع گفت:”من صلح هستم، هیچ کس نمی تواند مرا همیشه روشن نگه دارد.

فکر می کنم که به زودی خاموش شوم”. هنوز حرف شمع صلح تمام نشده بود که شعله آن کم و بعد خاموش شد. شمع دوم گفت: “من ایمان هستم، واقعا انگار کسی به من نیازی ندارد برای همین من دیگر رغبتی ندارم که بیشتر از این روشن بمانم”.حرف شمع ایمان که تمام شد، نسیم ملایمی وزید و آن را خاموش کرد.

وقتی نوبت به سومین شمع رسید با اندوه گفت:”من عشق هستم توانایی آن را ندارم که روشن بمانم، چون مردم مرا به کناری انداخته اند و اهمیتم را نمی فهمند، آنها حتی فراموش کرده اند که به نزدیکترین کسان خود محبت کنند و عشق بورزند”سپس شمع عشق هم بی درنگ خاموش شد. کودک وارد اتاق شد و دید که سه شمع دیگر نمی سوزند.

با نگرانی گفت: « شما که می خواستید تا آخرین لحظه روشن بمانید، پس چرا دیگر نمی سوزید؟» چهارمین شمع گفت: “نگران نباش، تا وقتی من روشن هستم، به کمک هم می توانیم شمع های دیگر را روشن کنیم. من امید هستم” چشمان کودک درخشید، شمع امید را برداشت و بقیه شمع ها را روشن کرد. شعله امید هرگز نباید خاموش شود و باید همیشه امید، ایمان، صلح و عشق را در وجود خود بیدار و روشن نگهداریم کنیم.

و از برایان تریسی و وین دایر چنین گفت:

ما از عصر «گرفتن» گذشته‌ایم و به عصر «بخشیدن» رسیده‌ایم.

انسان‌های موفق همیشه به دنبال راهی هستند تا بتوانند به دیگران کمک کنند. اکثریت قریب به اتفاقِ افراد ناموفق و بیچاره کسانی هستند که منتظرند اول دیگران به آن‌ها کمک کنند. می‌خواهند قبل از اینکه چیزی بگذارند، آن را بردارند. (برایان تریسی)

دنیامانند پژواک اعمال و خواسته های ماست. اگر به جهان بگویی: «سهم مرا بده… » دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی‌گردد، به تو خواهد گفت: «سهم مرا بده…» و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می‌شوی. اما اگر به دنیا بگویی: «چه خدمتی برایتان انجام دهم؟… » دنیا هم بتو خواهد گفت: «چه خدمتی برایتان انجام دهم.»

(وین دایر)

سبک زندگی دیجیتالی پرویز پرستویی را در این نشانی دنبال کنید که ۱.۸ میلیون مخاطب دارد.

چه خبر از نیکی کریمی؟

نیکی کریمی به مناسبت ۸ مارچ روز جهانی زن، با اننشار اینستانوشته ای، خبری را در اختیار هودارانش قرار داد.

in32
هشتم مارچ روز جهانی زن است. به این مناسبت، طرفداران سینمای ایران می توانند فیلم ها من و دیگر کارگردان های زن سینمای ایران به طور قانونی از وب سایت تگ شده ببینند

هشتگ imvbox ارائه شد که ۵۴ هزار لایک برای خانم کریمی به همراه داشت. او بیش از ۲.۳ میلیون فالوئر دارد.

چه خبر از پژمان ۱ میلیونی؟

پژمان بازغی که این روزها مخاطبانش از مرز ۱ میلیون کاربر فرار تر رفته است، پست های زیر را در اسفند منتشر کرد.

in33
آتشنشان ها خسته اند. ۴ شنبه سوری را آرام برگزار کنیم. آتشنشانی شغل نیست، عشق است
in34
برای کمک به عدم کسر امتیاز از پرسپولیس: تصویر پژمان با جادو گر و سلطان پرسپولیسی ها
in35
با طبیعت مهربان باشیم

او را در این نشانی دنبال کنید.

سلفی فرهاد و پسر در دوبی

in36
جدید ترین اینستانوشته هشتگی کاپیتان محبوب آبی های پایتخت، سلفی خندان او و پسرش است که در یکی از رستوران های دوبی گرفته شده است

فراخوان اینستاگرامی جادوگر آسیا

in37

علی کریمی هم با انتشار اینستانوشته زیر، خواستار کمک طرفداران قرمزها برای حمایت های مالی شد. او گفت:

از هواداران عزیز و همیشگى، اونایى که توان مالى دارن خواهش می کنم که در حد توانشون از هزار تا صد هزارتومان کمک کنن و مثل همیشه از تیم حمایت کنن، اون هوادارانى هم که توان کمک ندارن، خواهشاً براى تیم دعا کنن تا این مشکل بزرگ حل بشه.

به امید روزى که مدیرانى سر کار نیان که جز بدهى و دردسر براى تیم، کار دیگه اى انجام نداده باشن و مدیر بعدى این بار رو به دوش بکشد.

از مدیریت فعلى هم خواهش میکنم به روز آمار کل کمک هاى هواداران رو در سایت رسمى باشگاه اطلاع رسانى کنن تا همه هواداران در جریان باشند.

به امید روزى که دیگر شاهد اینگونه مشکلات براى هیچ باشگاهى نباشیم. دوستان و هواداران هم میتونن فیشهاى کمکشون رو منتشر کنند.

راستى کسایى که ژوزه رو اوردن دم دست باشن که درصدشون رو بگیرن.  پیشنهاد دوستانه به بازیکنان فعلى اگه مایل بودین ١٪‏ از قراردادشون رو براى کمک به باشگاه ، ببخشند.

به شخصه افتخار میکنم به خودم چون یه کسایى من رو ام الفساد خطاب کردن که بعد از سالها هنوز پرونده هاى فسادشون هنوز ادامه داره والان اسمى ازشون نیست ، خدایا شکرت که عزت و ذلت دست خودته.

علی کریمی را در این نشانی دنبال کنید که ۲.۱ میلیون مخاطب دارد.

فراخوان اینستاگرامی سلطان پرسیپولیسی ها

علی پروین نیز با انتشار فراخوانی اینستاگرامی، خواستار حمایت هواداران پرسپولیس از این تیم شد.

in38

آقای گل در ۶ قاب

in39

مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیسی ها در اسفند، خیلی وقت نمی کند به صفحه  ۱.۴ میلیون نفری خود مراجعه کنید. آخرین نوشته های ایشان را در ۶ قاب بالا مشاهده می کنید.

مهدی طارمی را در این نشانی دنبال کنید.

نوشته ای از استاد میلانی

i40
بدون توضیح اضافی: اینستانوشته اسفندماهی تهمینه میلانی. کارگردان نامدار سینمای ایران

اینستاگردی با رییس جمهور

صفحه اینستاگرامی حسن روحانی رییس جمهور نیز بزودی به مرز ۱ میلیون فالوئر می رسد.

i41
جنگ بر ما تحمیل شد… هیچ کشوری به ما کمک نکرد و ساده‌ترین سلاح‌ها را به ما ندادند… رزمندگان ما با دست خجالی جنگیدند و مظلومانه شهید شدند. #روز_شهید #دفاع_مقدس ‌ ‌ عکس: پادگان #دوکوهه در #اندیمشک، دو هفته پیش از آغاز #عملیات_خیبر، بهمن
in42
جای خالی آیت الله هاشمی رفسنجانی- اولین جلسه مجلس خبرگان رهبری
in43
نگران چشم‌انداز نحیف شده درختان، برگ‌های دود گرفته، و نفس‌های به تنگ آمده خود باشیم. شادی ما به شادابی درختان پیوند خورده است. ‌ ‌ از همه هنرمندان، ورزشکاران، اساتید، اهل قلم و فعالین فضای مجازی می‌خواهم که توجه بیشتری به مسأله #محیط_زیست داشته باشند و جامعه را هم تشویق به حراست از آن بکنند. #روز_درختکاری

اینستاگردی با وزیر همیشه خندان امور خارجه

محمد جواد ظریف گر چه سال ۹۵ را با توییترهای کوبنده، پاسخ های سایبری به رییس جمهور جنجالی آمریکا داد،‌ اما در اینستاگرام نیز مخاطبان خاص خود را دارد. این صفحه، از جمله صفحاتی است که اینستاگرام دفتر رییس جمهور آن را فالو کرده است.

in44
رونمایی از پرتال جدید وزارت امور خارجه
in45
خوش و بش آقای ظریف با آقای رییس جمهور در هواپیما
in46
تبریک اینستاگرامی روز جهانی زن مستقیم از دوحه قطر
in47
استقبال امیر قطر از وزیر امور خارجه کشورمان

اینستاگردی با کافی شاپ سیار ایران

کافی شاپ سیار ایران در سال ۹۵ خیلی موفق بود. جدید ترین پست های آن ها را مرور می کنیم:

in48

in49

کافه وی، بیش از ۷۳ هزار فالوور دارد.

 اینستاگردی با رییس مجلس

in50

in51

در سال جدید نیز هر هفته دنیای جذاب اینستاگردی چهره های پر بیننده ایرانیان را در اینستاگردی هفتگی ما همراه باشید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۷ نظر

ورود

 • عزیزی اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

  خوب درباره خبرنگارها خوب نگفت. شاکی شدن. اما اون مافیا کوچولویی هم که گفت جالب بود 🙂

 • سعید اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

  آخه چرا باید مردم تاوان ۱۹ میلیارد تومان ضرر قرمز ها رو بدن اون هم به خاطر عدم تعهدات حقوقی پرسپولیس؟ خیلی عجیبه!

  • کامران اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

   دقیقا با شما هم نظرم. این ها حقوق بین الماله اینطوری هدر میره. کسی هم جوابگو نیست

 • کولیوند اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

  بعضی ها اگه این چهره رو نداشتن چه میکردن؟ سینما شده محل مانکن ها. خوب سالن ها هم خالی میشه. بنظرم سال جدید باید فیلم های خوب اکران بشه تا مردم سینما زده نشن. این هفت هم که معلوم نیست طرفدار کی هست یا نیست.
  اما ممنون برای این گزارش جذاب اخر سالی

 • تهرانی اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

  من از عکس ظریف خوشم اومد 🙂 مرررررررررسی

 • سمیرا اسفند ۲۵, ۱۳۹۵

  پول مردم رو دنبال توپ میکنند!!!
  واقعا حرفهای پرستویی عالیه. من فالوورش هستم

 • اصغر زاده اسفند ۲۶, ۱۳۹۵

  من از این گزارش ها خیلی خوشم میاد. دمتون گرم واقعا