اینستاگردی هفتگی روزیاتو؛ از حمله تروریستی تهران تا صعود به جام جهانی فوتبال

اینستاگردی هفتگی روزیاتو؛ از حمله تروریستی تهران تا صعود به جام جهانی فوتبال

در سومین هفته خرداد، پس از کاهش شمار پست های مربوط به حملات تروریستی اخیر تهران، بردهای تیم ملی والیبال ایران در مقابل لهستان و آرژانتین در تهران و همچنین راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به روسیه ۲۰۱۸، در کنار متن و حاشیه اکران های بهاری، از جمله مهم ترین موضوعاتی است که میلیون ها کاربر ایرانی اینستاگرام نسبت به آن واکنش نشان دادند.

با اینستاگردی این هفته همراه باشید.

آقای سفیر از فوتبال و پارلمان انگلیس می گوید

حمید بعیدی نژاد، تنها سفیر اینستاگرد ایران، از طریق کانال خود در اینستاگرام و تلگرام، موضوعات مختلف سیاسی اجتماعی و فرهنگی را از لندن منتشر می کند که بخشی از ظرفیت سایبر دیپلماسی کشور به شمار می رود. ایشان در جدید ترین اینستانوشته های خود، مواردی را مطرح کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

ins1
تبریک به مردم عزیز ایران برای صعود مقتدرانه ی تیم ملی فوتبال به جام جهانی روسیه؛ نتیجه ی غیرت ملی، مدیریت حرفه ای و سخت کوشی

آقای سفیر، یکی از اینستانوشته های خردادی خود را به انتخابات پارلمان انگلیس اختصاص داد و نوشت:

نتایج انتخابات جدید انگلیس و قدرت یافتن زنان در حیات سیاسی این کشور نتایج امروز انتخابات انگلستان تحولات مهمی در برداشت:

١- حزب محافظه کار حدود ١٢ کرسی خود در پارلمان و اکثریت را از دست داد به طوریکه تا رسیدن به اکثریت، هشت کرسی کم دارد و حالا برای تشکیل دولت نیاز به همکاری یا ائتلاف با یک حزب دیگر دارد.

٢- حزب کارگر که رهبر آن آقای جرمی کوربین تا همین یک ماه پیش به علت ضعف رهبری حزب آماج شدیدترین انتقادات قرار داشت به یک موفقیت بزرگ تاریخی دست یافت و توانست ٣٠ کرسی جدید کسب کند و موقعیت خود را بعنوان دومین حزب قدرتمند تحکیم کند. پیروزی حزب کارگر مرهون مشارکت بالای مردم و به ویژه حضور جوانان بود.

٣- حزب ملی اسکاتلند که ابتکار برگزاری رفراندوم جدیدی را در اسکاتلند برای جدایی از انگلیس دنبال می کرد در شکستی تلخ و سنگین ٢١ کرسی خود را از دست داد و تعداد کرسی هایش به ٣۵ کاهش یافت.

ins2

۴- حزب استقلال انگلیس که بانی و طرفدار بسیار پر و پا قرص خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بود و رهبر آن مورد تمجیدهای فراوان ترامپ قرار گرفته بود با شکستی تمام عیار مواجه شد و کرسی خود را از دست داد و رهبر آن مجبور به استعفا و کناره گیری شد.

۵- یکی از جلوه های بارز نتایج انتخابات انگلستان افزایش مشارکت خانم ها بوده است. خانم ترزا می نخست وزیر با وجود از دست دادن اکثریت حزب محافظه کار، کماکان قدرتمندترین سیاستمدار انگلیس و به دنبال تشکیل دولت جدید است.

۶- خانم آرلن فاستر رهبر حزب اتحادگرایان دمکراتیک و وزیر اول ایرلند شمالی حزبش با کسب ١٠ کرسی حالا می خواهد با حزب محافظه کار دولت ائتلاف تشکیل دهد. بدینصورت او یکی از چهره های برتر جدید سیاست در انگلیس خواهد بود.

٧- خانم نیکلا استورجن رهبر حزب ملی اسکاتلند علیرغم از دست کرسی کماکان قدرتمندترین سیاستمدار اسکاتلند است و نقشی مهم در سیاست خواهد داشت.

٨- خانم روت دیویدسون که رهبر حزب محافظه کار و اتحادگرای اسکاتلند است با موفقیت بسیاری روبرو شد و حزبش با بدست آوردن ١٢ کرسی جدید نسبت به یک کرسی در انتخابات قبل، شبی تاریخی را گذراند. او که مخالف سیاست های خانم استروجن و مخالف استقلال اسکاتلند است حالا رهبری دومین حزب اصلی اسکاتلند را در اختیار دارد.

٩- در این انتخابات مجموعا ٢٠٠ نماینده زن به مجلس راه یافتند که یک رکورد محسوب می شود و این یعنی مجلس جدید بیشترین نمایندگان زن در تاریخ انگلیس را در خود جای داد.

آقای سفیر که این روزها حدود ۳۸ هزار فالوئر دارد را اینجا دنبال کنید.

اینستاگردی با رییس جمهور

حسن روحانی که از زمان برگزاری انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری، صفحه اینستاگرامش با استقبال گسترده کاربران ایرانی و خارجی مواجه شده است، اکنون قریب به ۱.۷ میلیون فالوئر داشته و به نظر می رسد که بزودی به جرگه صفحات ۲ میلیون مخاطبی بپیوندند.  اینستانوشته های جدید صفحه رسمی رییس جمهور در اینستاگرام را می خوانید.

ins3
راه‌یابی مقتدرانه تیم ملی #فوتبال ایران به #جام_جهانی ۲۰۱۸ روسیه، همه ایرانیان را شاد کرد. بچه‌ها مچکریم. ‌ تشکر از کارلوس کی روش، اعضای کادر فنی و همه بازیکنان پر تلاش تیم که این موفقیت را رقم زدند. به امید افتخار آفرینی خاطره‌ساز در مسابقات پیش‌ رو در جام‌جهانی.
ins4
اقدام تروریستی تهران، انتقام از دموکراسی بود. حضور پرشور و مشارکت فوق‌ العاده ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها، همه بد خواهان ایران را به اعجاب وا داشت. انتخابات و صندوق رأی به مبنای فکری خشونت‌ طلبان و حامیان آن‌ ها، ضربه کاری زده و آن‌ ها همواره به دنبال انتقام گرفتن بودند؛ غافل از آن که ملت ایران، مردمی مقاوم هستند. ملت و دولت یکپارچه و در کنار هم، مدافع شهدا و حافظان امنیت‌ اند. ‌ عکس: محمد برنو @BernoPix، مراسم وداع با شهدای ترور تهران،)
ins5
(بی‌ تردید حوادث تروریستی امروز تهران، اراده ایران اسلامی در مبارزه با #تروریسم منطقه‌ای، افراط و خشونت را بیش از پیش، تقویت خواهد کرد. پیام ایران، مثل همیشه این است که تروریسم یک مشکل همگانی است و اتحاد برای مبارزه با افراط، خشونت و تروریسم با همکاری‌ های منطقه‌ای و بین‌ المللی، مهم ترین نیاز جامعه امروز جهانی است. ‌ اینجانب به خانواده‌ هایی که عزیزان خود را در این حوادث تروریستی از دست دادند تسلیت می‌گویم. ‌همه قوا، دستگاه‌ ها و نهاد های امنیتی کشور، تا مشخص شدن همه ابعاد این اقدامات کوردلانه و حامیان پیدا و پنهان آنها، از پای نخواهند نشست)

صفحه اینستاگرام رییس جمهور را در این لینک دنبال کنید که ۳۲ صفحه را دنبال کرده است.

اینستاگردی با وزیر امور خارجه

محمد جواد ظریف که از ۴ سال پیش تا کنون با پست های فیس بوکی و توییتری، مه مترین ظرفیت سایبر دیپلماسی کشور در فضای مجازی بود، اکنون در اینستاگرام نیز فعالیت دارد.

ins6
صعود مقتدرانه به جام جهانی مبارک
ins7
ورود به اسلو برای شرکت در مجموع اسلو و دیدار با مسئولان اتحادیه اروپا و نروژ
ins8
تصاویری از جدید ترین پست های صفحه اینستاگرام وزیر امور خارجه در سومین هفته خرداد ۹۶

آقای وزیر امور خارجه را که ۴۲۴ هزار فالوئر دارد اینجا دنبال کنید.

چه خبر از ارتش بهنوشی ها؟

بهنوش بختیاری که با ۵.۷ میلیون فالوئر، یکی از ۳ صفحه پر مخاطب ایرانیان در اینستاگرام را در اختیار دارد، در هفته سوم خرداد نیز همچون هفته های دیگر، با پست های طوفانی و ویدیوهای جالب، هوادارانش را سورپرایز کرد.

جدید ترین اینستانوشته وی، ویدیویی ۵۰ ثانیه ای است که خانم بختیاری را همراه با دوستانش در حال خیابان گردی برای شادی پس از برد تیم ملی فوتبال در مسابقه روز دوشنبه ۲۲ خرداد نشان می دهد.

ins9
اینم ذوق ما….فوتبال و آشتی بان دا… دوستی که پنج ماه ازش دورشدم….و به عشق ماه رمضان و رسم بخشش….دوباره دوست شدیم….و فوتبالم یه دلیلی برای اینکه بخندیم به تمام عصبانیتا…..قربون خدا برم که ماه رمضان دل آدم رو از پنبه هم نرم تر میکنه……با هرکی تو قیافه اید…پاشیدماچش کنید.. ..تنها بهانه ای که میشه براش شادی خالص کرد همین فوتباله…..خنده قلب انسان رو نورانی میکنه….من نمیتونم….نمیتونم کینه در دلم نگه دارم….میگن بهنوش الزایمر داره و یادش میره….در مسیر انسانیت…..بله من آلزایمر دارم….و تمام چیزای بد رو فراموش می کنم….ندا جان خوش امدی به قلب ما.
ins10
بعضیا خیلی همراهن. این چن نفر و تعداد زیاد دیگه هم واقعا همراهن.. تو یه عکس جا نمی شد. ولی بعدا عکس اون عزیزانو هم میذارم. بعضیام عاشق دخترا میشن. به هوای نزدیک شدن به اون دختری که عاشقشن الکی میگن ما هوادار توییم خانم بختیاری بعد اون دختره که به هردلیلی میره از هواداری انصراف میدن.خلاصه داستان هایی داریم ما. آدما همه جور اخلاقی دارن. آدمای پوچ و توخالی تا دلتون بخواد زیادن. با فیشی میان و با کیشی میرن. ولی من پای اون قرصا، حسابیا، رفیقا و اونایی که منو ببینن و نبینن هستم. مثل ستاره دوستان من در فضای مجازی و واقعی اقای رضا جهانگرد. ممنونم. منت سرم میگذارید بچه ها. از لطفها..ابراز عشق ها ممنونم. از رفاقتها و از تمام دنبال کننده هام ممنونم.دعای من همراه همه شماست عشقولیا. شل و پلتونم.
ins11
همراه با شاهین صمدپور انشاله دروازه غار برای رسوندن کمکای شما به آدمایی که پایین همین شهر خودمون از فرط گرسنگی فرزندشون رو میفروشن به یک میلیون تومان. اگه پایه کارهای اینطوری هستید و جایی رو می شناسید که واقعا محرومن، مارو در جریان بذارید، جاهایی که واقعا محرومن، نه مثلا بچه ای که مادرش می خواد براش کفش مارک بخره نداره.اون تقریبا مشکل هفتاد درصد جامعه س.
ins12
تصور میکنم اولین خانم بازیگری در ایران هستم که بیلبورد دارم. خوشحالم که فرهنگ رو به رشد ما به تبلیغات در جهت حمایت از تولید ملی بها میده و قطعا حجاب درست عکس من نشان استفاده ابزاری از زن نیست. بلکه همه جای دنیا از چهره های شناخته شده در جهت معرفی محصول مخصوصا وطنی استفاده میکنن….خبرهای خیلی خوبی در راه است…اگر عمری باقی باشد و خدا بخواهد…..بعضیا حرفای بامزه میزدن که از بی پولی پناه اوردی به تبلیغ….بعد از خنده فراوان عرض کنم که فکر نکنم مسی…رونالدو….نیکول کیدمن….تام هاردی….و…بی پول باشن….چون اونها چندین برند رو باهم تبلیغ میکنن….این کمک شایانی ست اول به خود شخص..دوم به اقتصاد کشور….و احترام به تولیدات داخلی…..به هرحال اینها همه ختم میشه به ایجاد شغل برای فامیل و خانواده من و شما….و احساس رضایت جمعی و از نظر مالی به وضع مناسبی رسیدن….یعنی زندگی بی قرض و قوله…و بهبود بیمارت بعد از خرید داروهاش و عمل جراحیش…یعنی بتونی برای بچت جهاز تهیه کنی و عروسی بگیری…یعنی تو اجاره خونت نمونی….یعنی زندگیت به طلاق نکشه بخاطر بی پولی…این بی پولی درد بدیه و من خیلی خیلی کشیدم..

بهنوش را اینجا دنبال کنید.

ژاپن گردی با ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی که بزودی با شهرزاد ۲ به سینمای خانگی ایران می آید و این روزها نیز مادر قلب اتمی را بعد از ۳ سال توقیف روی پرده های سینما دارد، پست های جدیدی در اینستاگرام ۵ میلیون فالوئری خود منتشر کرد که در ادامه می خوانیم.

ins14
سفر ترانه علیدوستی به توکیو ژاپن
ins13
مصاحبه ترانه علیدوستی با رسانه های ژاپنی درباره فیلم های من ترانه ۱۵ سال دارم و پذیرایی ساده و فروشنده

توییتر فوتبالی مهناز افشار در اینستاگرام

بعد از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، هنرمندان بسیاری به این اتفاق مهم،‌ واکنش نشان دادند که مهناز افشار، هنرپیشه سینما و تئاتر ایران از جمله بود. او تنها ۱ پست در هفته سوم خرداد منتشر کرد که در زیر مشاهده می کنید.

ins15

مهناز افشار را در این نشانی دنبال کنید که ۶ میلیون فالوئر دارد و پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان فعلا در اختیار اوست.

اینستاگردی با محمد رضا گلزار

گلزار با انتشار بیش از ۱ هزار پست و ۴.۸ میلیون فالوئر، اینستانوشته های زیر را اخیرا منتشر کرد.

ins16
(تبریک به همه مردم ایران)
ins17
(حامد عزیزم تولدت مبارک)

محمد رضا گلزار را اینجا دنبال کنید.

چه خبر از بهرام رادان؟

ins18
رفتیم روسیه تبریک میگم موفقیت فوتبالیست هاى درجه یک و مربى فوق العاده مون رو، مطمئنا این تیم جزو تیم هاى طلایى تاریخ فوتبال ایران است، با توجه به بازشدن موقعیت ویزاى توریستى روسیه براى ایرانیان، عجب جام جهانى بشه تابستان آینده
ins19
در کنار همیم
ins20
یک اتفاق هیجان انگیز تو راهه روزای آینده بیشتر درباره ش توضیح میدم، فعلا همینقدر میگم که مربوطه به المپیک ۲۰۱۸ (زمستان امسال) #مشعلدارالمپیک @

رادان را در این آدرس دنبال کنید که بزودی ۳ میلیون فالوئری می شود.

پژمان بازغی و اینستانوشته های خردادی

ins21
اینستانوشته جدید پژمان بازغی به مناسبت صعود تیم ملی والیبال ایران به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸
ins22
سلفی پژمان بازغی در پشت صحنه برنامه تلویزیونی کودک شو

پژمان که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد را در این نشانی دنبال کنید.

نیکی کریمی و اینستانوشته های خردادی

نیکی کریمی، هنرپیشه سینمای ایران نیز در پستی، به پیروزی تیم ملی فوتبال در شب تاریخی ۲۲ خرداد برای اهالی فوتبال، واکنش نشان داد.

ins23

ins24
(تصویری که نیکی کریمی از باران در فرودگاه برلین منتشر کرد)

نیکی کریمی با ۲.۵ میلیون فالوئر، اینجا دنبال کنید.

اینستاگردی با خانم کارگردان

تهمینه میلانی، کارگردان زن پیشکوست سینمای ایران نیز در خرداد، ماه فعالی را در اینستاگرام سپری کرد.

in46
با کلمه‌ی سرنوشت موافق نیستم ، پس اجازه بدهید این کلمه‌ی واقعاً بی‌معنی را به سرگذشت تبدیل کنیم .
in47
گرامی داشت روز جهانی کار. ما همه رویایی داریم

تهمینه میلانی را در این نشانی دنبال کنید.

اینستانوشته های مفهومی پرویز پرستویی

ins40

در این دنیا، همه چیز دست خود آدم است، حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جابجا کند. می تواند آبها را بخشکاند. می تواند چرخ و فلک را بهم بریزد. آدمیزاد حکایت است. می تواند همه جور حکایتی باشد. حکایت شیرین، حکایت تلخ ، حکایت زشت … وحکایت پهلوانی… بدن آدمیزاد شکننده است اما هیچ نیرویی در این دنیا، به قدرت نیروی روحی او نمی رسد، به شرطی که اراده و وقوف داشته باشد.

سووشون

ins41
کاریزما چیست؟ افرادی که انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه هستند، به زمین و زمان مهربانی می کنند، غصه دارند اما آن را قصه نمی کنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند، اغلب افرادى خوش خُلقند، دنبال نقاط مثبت هستند، در برابر نا ملایمات زندگی خم به ابرو نمی آورند. این افراد در بلند مدت یک نیرویی بدست می آورند که از همه لحاظ مورد قبول اطرافیان هستند و به قول روانشناسان “کاریزما” دارند. کاریزماتیک باشید، پر از دید مثبت!

جایی دیگر نوشت:

گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، به دنبال کسی می‌گشت که آن را درآورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در مقابل گرگ مُزدی به لک لک بدهد. لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد. گرگ به او گفت “همین که سرت را سالم از دهانم بیرون آوردی برات کافی است.” وقتی به فرد نالایقی خدمت می کنی تنها انتظارت این باشد که گزندی از او نبینی. “گاهی اشتباهمان در زندگی این است که به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند.”

کارلوس فوئنتس

ins42

و داستانی از یک پیرزن گفت:

پیرزنی بود که تک‌و‌ تنها زندگی می‌کرد و همیشه از این بابت غمگین بود. هیچ بچه‌ نداشت و همه‌ی عزیزانی که او را دوست داشتند، سال‌ها پیش مرده بودند.

زن تمام روز پشت پنجره‌ی اتاقش می‌نشست و بیرون را نگاه می‌کرد. همه‌اش با خود فکر می‌کرد: «آه، چه می‌شد اگر پرنده می‌شدم و می‌توانستم به همه‌جا پرواز کنم.»

یک‌روز که پنجره‌ی خانه‌اش را باز کرده بود، پرتو خورشید به درون اتاقش می‌تابید و پرنده‌ها جلوی پنجره چهچه می‌زدند، دوباره با خودش فکر کرد: «آه، چه می‌شد اگر پرنده‌ای می‌شدم و می‌توانستم همه‌جا پرواز کنم.»

یکهو دید دیگر پیرزن سابق نیست. یک‌هو شد یک مرغ دریایی سفید و زیبا. از پنجره‌ی اتاقش پرید و در آسمان اوج گرفت. بالای شهر به پرواز درآمد، تمام شهر را زیر بال خود گرفت، چرخی طولانی روی دریا زد، روی نوک برجِ خیلی از کلیساها و پایه‌ی پل‌ها نشست و خوشحال و قبراق به خرده‌نان‌هایی که مادربزرگ‌ها و نوه‌هایشان کنار ساحل می‌ریختند، نوک زد.

غروب دوباره به طرف خانه پرواز کرد، دوباره از پنجره آمد تو، روی صندلی خود کز کرد و دوباره همان پیرزنی شد که صبح همان روز بود. فکر کرد: «الحق که چقدر زیبا بود!» صبح روز بعد دوباره پنجره را باز کرد، دوباره در قالب یک مرغ دریایی از هره‌ی پنجره بیرون پرید و هر روز همین ماجرا تکرار شد تا این‌که یک‌بار آن‌قدر دور رفت و آن‌قدر اوج گرفت که دیگر هیچ‌وقت برنگشت.

نویسنده: #فرانتس_هولر

الناز شاکردوست و ۱ پرتره!

الناز شاکردوست در خرداد ماه، خیلی فعال نبود و به بسیاری از ترندهای هفتگی و ماه پر طرفدار در صفحات هنرمندان ایرانی، واکنشی نشان نداد. جدید ترین پست وی را در زیر مشاهده می کنید.

ins25

سخن رنـج مـگو جــز سخن گنـج مـگو وراز این بى خبرى رنـج مبر هـیـــــــچ مـگو هـیـــــــــــچ مـــگـو #مولانا #دیوانِ_شمس دوستانِ عزیزتر  از جان لطفاً در این روزهاى ماه رمضان براى من هم دعـا کنید ?? عکس از حانیه زاهد عزیزم

الناز با ۵.۷ میلیون فالوئر را در این نشانی دنبال کنید. او هیچ صفحه ای را در اینستاگرام follow نکرده است.

صعود به روسیه در اینستاگردی با فوتبالیست ها

صعود مجدد ایران به جام جهانی، علاوه بر صفحات شخصیت های معروف سیاسی و هنری، در صفحات فوتبالیست ها هم انعکاس گسترده ای داشت که به مواردی اشاره می کنیم.

ins26
(علی کریمی: تبریک به همه و خسته نباشید به بر و بچه های تیم ملی. به امید درخشش در جام جهانی)
ins27
علی دایی: تبریک به مردم ایران و آفرین و خسته نباشید به بازیکنان پرتلاش تیم ملی تبریک ویژه به کارلوس کیروش که این تیم با کیفیت و قدرتمند را ساخت تا به راحتی هر چه تمام تر برای اولین بار، ٢ بار متوالی راهی جام جهانی شویم. ٨ بازی و ٠ گل خورده، همه ما این موفقیت هاى بى نظیر را مدیون کی‌روش هستیم و شک نکنید در جام جهانی هم می توانیم حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشیم. با تمام وجود به تیم ملی کشورمون افتخار می کنیم
ins28
علی پروین: صعود به جام جهانی مبارک هواداران. تبریک به ملت ایران
ins29
عکسی که مهدی طارمی، زننده دومین گل صعود ایران به جام جهانی در مقابل ازبکستان، منتشر کرد
ins30
مهدی مهدوی کیا: تبریک به فوتبال ایران. خسته نباشید به کادر فنی، بازیکنان و هواداران. به امید موفقیت در جام جهانی
ins31
سید جلال حسینی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، هنوز پستی مرتبط با بازی صعود به روسیه منتشر نکرده است
ins32
مسعود شجاعی: تبریک به همه هموطنان
ins33
رضا قوچان نژاد: جام جهانی دیگر! روسیه ۲۰۱۸. . . خرداد شکر واسه این همه محبت
ins34
مرتضی پور  علی گنجی: خیلی خوشحالم. خدایا شکرت-
ins35
احمد رضا عابد زاده: زنده باد ایران و ایرانی. درود بر غیرت شیران ایرانی
ins36
علیرضا بیرانوند: خدایا شکرت
ins37
سردار آزمون: روسیه اومدیم

اینستاگردی با آسمانخراش های ایرانی

تیم ملی والیبال ایران نیز که از آخر همین هفته دور بعدی رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۷ را با بازی با آمریکا اغاز میک ند، با ۳ پیروزی از ۵ بازی، موجی از شادی را در میان مردم به راه انداخته که موفقیت های آنها را از نگاه آسمانخراش های ایرانی دنبال می کنیم.

برترین مدافع جهان و انتقاد از پخش سریال وسط بازی!

سید محمد موسوی، برترین مدافع روی تور جهان و یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی والیبال کشورمان در صفحه ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

ins38
اتحاد که داشته باشى از این بزرگتراشم میشه برد. دَمِ همه این بچه ها گرم. از مردم عزیز ایران درخواست دارم که مثل همیشه این تیم دوست داشتنی رو حمایت کنن به تنهایی نمیشه کارای بزرگ انجام داد، درسته که نصف بازیُ از یه شبکه نصف دیگرم از یجا دیگه نشون میده ولی شما مردمِ والیبال دوست حمایت کنید تا باهم یه کاری کنیم تا دیگه وسط یک اتفاق ملی سریال پخش نکنه و به علاقه شما أهمیت بده.

 کاپیتان معروف: در لحظه هات زندگی کن

ins39
لحظه ها را همینجوری که هست زندگی کن نه اونجوری که باید باشه

اینستاگردی با موزیسین ها

رضا یزدانی، خواننده پاپ کشورمان در جدید ترین اینستانوشته خود با انتشار تصویر پایین نوشت:

in41
تبریک فراوان براى صعود تیم ملى ایران به مسابقات جام جهانى روسیه.. ترانه “وطن یعنى” مربوط به جام جهانى برزیل تقدیم به شما عزیزانم…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

تو فکر کن لحظه ای تنها بمونی وطن یعنی یه ملت مرد داری
وطن یعنی باید طاقت بیاری با اینکه خسته ای و درد داری

اگه پاییز دنیارو تکونده تو روی شاخه تنها برگ هستی
تو باید تا تهش زنده بمونی با اینکه تو گروه مرگ هستی

تو عمق موجهای بی قراش میتونی ترسهاتو جا بذاری
بذار طوفان از این پیرهن شروع شه تو آغوش خلیج فارس داری…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

فرزاد فرزین هم نوشت:

in42
های تروریست! لازم باشه واسه ایران هر کدام از ما با تنمون یه مرز میسازیم . پاتو از این سرزمین بکش بیرون اینجا هر جایی نیست???????? فارغ از هر حزب و گروه، وقتی پای جون و ناموس مردم وسط باشه هممون مثل یه کوه پشت همیم. تسلیت. #مرز #مرگ_بر_تروریست #با‌همیم #ماباهمیم #ما_با_همیم

محسن یگانه، دیگر خواننده پاپ کشورمان در جدید ترین پست در اینستاگرام ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

in43
جدید ترین پست محسن یگانه که خبر از برگزاری کنسرت در اخر تیر ماه می دهد

مهدی یراحی هم در جدید ترین پست اینستاگرامی خود، به موضوع جالبی اشاره کرد:

in44
شب گذشته در استورى صفحه اصلى اینستاگرام شاهد پخش صداى اذان با اجراى حقیر روى تصویرى از میدان امام حسین (سابق) بودیم که ظاهراً اینستاگرام این فیلم رو به همراه چند فیلم کوتاه دیگه از کشورهاى مختلف جهان، براى نشان دادن حال و هواى ماه رمضان پخش کرده بود. جا داره از کاربرى که این فیلم زیبا رو براى اینستاگرام فرستادند تشکر کنم. بعضى از شما همراهان عزیز درخواست کردید نسخه کامل اذان رو روى کانال تلگرام بذارم. امروز اذان مغرب به افق تهرانِ سربلند مى تونید این اجرا رو از کانال تلگرام (آدرس در قسمت بیوگرافى همین صفحه) دانلود کنید. این اثر رو تقدیم مى کنم به ارواحِ تمامى قربانیان تروریسم و تحجر ، با امید تمیزِ سره از ناسره. #اسلام#دین#رحمت#مهربانى#صلح#ازادى#عشق#آرامش#انسانیت @instagram @hanifshoaei

علیرضا قربانی هم در جدید ترین پست خود، درباره لغو کنسرتش به نام فروغ گفت:

in45
دوستان وهمراهانِ عزیز سپاسگزارم از لطف و همراهی که در رابطه با لغو کنسرت قبلی به دلیل همزمانی با حادثه تروریستی تهران داشتید. همه ما عمیقاً از این اتفاق رنجیده هستیم، برای شهیدان این اتفاق علو درجات می‌کنیم و برای بازماندگان هم صبر و شکیبایی. همانطور که وعده داده بودیم، با همکاری دوستان محترم در بنیاد رودکی و وزارت ارشاد توانستیم نزدیک‌ترین تاریخ ممکن را برای کنسرت جایگزین کنیم. تاریخ‌های ۳ الی ۶ تیرماه ( ساعت اجرا ٢١:٣٠ ) و مصادف با عید سعید فطر برای جایگزینی کنسرت قبلی در نظر گرفته شده. با توجه به اینکه تعداد زیادی از عزیزانی که بلیت تهیه کرده بودند، برای جا به جایی بلیت‌ها حق انتخاب داشته باشند، با همکاری همکارانمان در سایت ایران‌کنسرت تصمیم گرفتیم تمامی مبالغ بلیت‌های خریداری شده عودت داده شود و این امکان فراهم شود که از ( دوشنبه ۲۲ خرداد) ساعت ١٠ صبح ،امکان خرید بلیت مجددا از سایت ایران‌کنسرت فراهم شود. سپاسگزار از همراهی و شکیبایی شما. مشتاق دیدارتان هستیم

اخرین خبرها از اینستاگرام ایرانیان را در گزارش اینستاگردی هفتگی روزیاتو دنبال کنید.

منبع: Instagram
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • nima خرداد ۲۴, ۱۳۹۶

  یاس ۳ میلیون فالور داره \:

 • نازگل خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

  چرا از هدیه تهرانی و بهاره رهنما کم میگید؟ اون مد های مفهومی که معرفی کردین خیلی خوب بود. من این گزارش اینستاگردی رو خیلی دوست دارم. به دوستام فوروارد میکنم?

 • javadjakol تیر ۱۹, ۱۳۹۶

  اینستاگردی با رییس جمهور
  نویسنده عزیز تمامی مطالب سایت عالی ولی کی گفته اقای روحانی سید است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پس عبا و عمامه ایشون باید مشکی باشد لطفا اصلاح کنید باتشکر

  • علی زمانی تیر ۱۹, ۱۳۹۶

   ممنون از نظر شما
   اماهیچ جای مطلب گفته نشده که رییس جمهور سید است و واژه سید هم قید نشده است.