اینستاگردی هفتگی روزیاتو؛ از تحلیل موشکی «بهنوش بختیاری» تا فراخوان المپیکی «بهرام رادان»

اینستاگردی هفتگی روزیاتو؛ از تحلیل موشکی «بهنوش بختیاری» تا فراخوان المپیکی «بهرام رادان»

گزارش اینستاگردی هفتگی روزیاتو همچون روال هفته های قبل، نگاهی دارد به جدید ترین اینستانوشته شخصیت های سینمایی، موسیقیایی، ورزشی، سیاسی و اجتماعی کشورمان تا به بررسی سبک زندگی دیجیتالی آنها بپردازیم.

با گزارش این هفته که طبق روال همیشگی، با نگاهی به اینستانوشته های سفیر اینستاباز ایران در لندن آغاز می شود، با ما همراه باشید.

یادداشت های اینستاگرامی آقای سفیر

حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن را بایستی در فهرست نخستین دیپلمات هایی دانست که در اینستاگرام، همچون وزیر امور خارجه و معاونش (دکتر عراقچی)، به تولید محتوا می پردازد و بخشی از سایبر دیپلماسی ایران را راهبری می کند. آقای بعیدی نژاد در چند روز اخیر، به دو موضوع واکنش نشان داد که تحلیل تصویب تحریم های اخیر علیه ایران در سنا و حملات موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه از آن جمله بود.

وی نوشت:

مجلس سنای آمریکا روز گذشته بعد از چند هفته مذاکرات فشرده با اکثریت نزدیک به اتفاق آراء لایحه تشدید تحریم های ایران را به تصویب رسانید. ادعای سناتورها این است که متن با تعهدات آمریکا در برجام تعارض ندارد. اما تحولاتی در آخرین روزهای تصویب این لایحه بوقوع پیوست که نقطه ی تمرکز این لایحه را از بحث تحریم ایران به بحث تحریم روسیه تغییر داد به طوریکه موضوع تحریم ایران در این لایحه کاملا تحت الشعاع تحریم های گسترده ی روسیه قرار گرفت.

ins1

مهمترین تحولی که در این میان بوقوع پیوست به تفاهم رسیدن دو حزب دمکرات و جمهوری‌خواه برای وارد کردن موضوع تحریم روسیه به‌علت اتهام دخالت های اخیر این کشور در کارزار انتخاباتی آمریکا در این لایحه بود. در حالیکه سنا می توانست تحریم های روسیه را در قالب یک لایحه مستقل جدید وضع کند، اما فرآیند مذاکرات دو حزب بدین‌جا رسید که تحریم های روسیه نیز در همین لایحه درج شوند.

مهم ترین دلیل این کار فشار حزب دمکرات بود که وضع تحریم های ایران را که مورد اشتیاق حزب جمهوری‌خواه بود به وضع تحریم‌های روسیه گره زد و اعلام کرد که اگر به حمایت دمکرات‌ها برای تحریم ایران علاقمندند باید به‌موازات آن تحریم های روسیه نیز همزمان در همین لایحه مورد تصویب قرار بگیرند.

این لایحه بدین ترتیب با شدید ترین عبارت بندی‌ها اقدامات روسیه در انتخابات آمریکا، در اکراین و منطقه خاورمیانه را محکوم نموده و تحریم های بسیار سنگینی را بویژه علیه بخش انرژی روسیه تحمیل می‌کند که به گفته ی کارشناسان، از جمله پروژه های بسیار مهم مد نظر روسیه در کشف ذخایر جدید انرژی در مناطق ویژه ی یخبندان و همچنین تولید نفت شیل در این کشور را که قرار بود با سرمایه گزاری هنگفت و فن آوری‌های مدرن کمپانی‌های بزرگ نفتی غربی انجام شوند را تا سال‌های سال به عقب می اندازد.

ins2
(یادداشت قبلی بنده بدنبال پاسخ به این سؤال نبوده است که آیا مفاد این لایحه ناقض برجام می باشد یا خیر. بدیهی است که با توجه به حساسیت و پیچیدگی موضوع، اثبات انطباق یا عدم انطباق مفاد این لایحه با برجام نیاز به بررسی های دقیق کارشناسی دارد که حتما تحت اشراف و هدایت مقامات و نهادهای عالی صورت گرفته یا صورت خواهد گرفت. این بررسی های کارشناسی در شرایطی که سناتورهای تصویب کننده و تنظیم کننده ی این لایحه ادعا کرده اند که تمامی موارد احتمالی تعارض در متن این لایحه با برجام را از لایحه حذف کرده اند و از نظر آنان متن لایحه منطبق با تعهدات آمریکا در برجام می باشد، اهمیت بیشتری هم پیدا می کند.

با درج تحریم‌های روسیه، این لایحه صراحتا به اقدامی علیه ترامپ تبدیل شده است چرا که سیاست دولت او برای همکاری با روسیه برای بهبود روابط از جمله کار مشترک در حوزه ی مباحث منطقه ای را با مشکل اساسی مواجه می کند. این لایحه برای تبدیل شدن به قانون باید به مجلس نمایندگان برود و بعد به امضای ترامپ برسد. اعضای سنا از هم اکنون هشدار داده اند که اگر ترامپ بخواهد لایحه را وتو کند، آنها وتوی او را با حمایت بالایی که دارند نقض خواهند کرد.

بدین ترتیب لایحه ای که تصور می‌شد با تصویب سنا به‌راحتی مورد حمایت دولت قرار گیرد اکنون به یک مشکل جدی در برنامه های سیاست داخلی و خارجی ترامپ تبدیل شده است. بعیدی نژاد درباره حمله موشکی اخیر ایران به مواضع داعش هم نوشت:

ins3
توییت امشب بنده در ارتباط با حمله موشکی ایران: حمله موشکی ایران علیه پایگاه نظامی داعش اراده و ظرفیت ایران برای مقابله با تروریسم و تهدیدات امنیتی را به نمایش گذارد.

آقای بعیدی نژاد که ۳۸ هزار فالوئر دارد در این لینک دنبال کنید.

چه خبر از ارتش بهنوشی ها؟

بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان که صفحه اینستاگرامش، با بیش از ۵.۸ میلیون فالوئر، در فهرست ۳ صفحه پر مخاطب ایرانیان در این شبکه اجتماعی تصویر محور این روزها قرار دارد، همچنان فعال است و درباره مسائل گوناگونی در روزهای ماه رمضان با جامعه مخاطبانش تعامل دارد که در زیر به مرور شماری از اینستانوشته های بهنوش بختیاری در روزهای پایانی بهار ۹۶ می پردازیم.

ins4
حمله موشکی سپاه پاسداران به شکل دقیق و موفقیت آمیز به تروریست‌های تکفیری در شرق سوریه….ما اینیم…..ریخته شدن هیچ خونی بی جواب نمی‌ماند در مملکت من ایران……..انتقام هموطنان رفته ام در هفده خرداد.. ..درود بر مدافعان وطن…….یاعلی
ins5
این موزیکه همیشه گریه م میندازه…….اخه ببینید چه میکنه با روان آدم……دوستایی که هم نسل ما هستن خوب میفهمن چی میگم….آنت و لوسین……..کارتون دوران جنگ و موشک…..که جهان مارا تلطیف میکرد…..و به رویای عمیق و شیرین کوهستان آلپ میرفتیم…..ممنون اقای دلارام…من در شبانه روز ۵ ساعت خواب برام کافیه……نگرانم نباشید…یاعلی
ins6
این پیج‌من….فقط کتاب معرفی میشه….به ما ملحق بشید…گاهیم کتاب رد وبدل میشه….. @campain_ketabkhani_behn
ins7
آیدین خان یکی از مدافعین حرم در بین الحرمین این رو برام فرستادن و گفتن دعاگوبودن…خواستم ازشون تشکر کنم…خدا قوت #behnooshbakhtiari
ins8
بله در همین تهران……اینجا زندگی میکنن….پانزده میلیون تومن کمک شما رو رسوندیم…..به چند خانواده بچه دار……همراه با شاهین صمدپور عزیز…..و خیریه مهرآفرین و نبض @shahinsamadpoor
ins10
ترنس…..مظلوم و ساکت….تضاد روان و جنسیت تو رو کسی باور نمیکنه….آیسان عزیز یکی از بهترینهای این دنیاس….یک دختر باحیا و باادب و بسیار فعال و باهوش….خانواده ایسان به تازگی دارن درکش میکنن….که البته آیسان کاملا به اونا حق میده که هضمش نکنن…..آیسان ارزو داره روزی سالن زیبایی داشته باشه‌…..چند وقت پیش در استادیوم ازادی بچمون دستگیر شد …بعد فهمیدن که دختر فعلی ما یک ترنسه……خدارو شکر که فرهنگ این داستان بالا رفته و ما نیاز داریم که هرگز ترنسها رو مضحکه نکنیم……و جنس سوم بشریت رو احترام بگذار

جدید ترین پست خردادی مهناز افشار

مهناز افشار، هنرپیشه سینما و تئاتر ایران که مدتی است، رکورد بهنوش بختیاری را با ۶ میلیون فالوئر زده و پر مخاطب ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد، در جدید ترین پست روزهای آخر خرداد، به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه واکنش نشان داد.

ins11

مهناز افشار را در این نشانی دنبال کنید.

الناز شاکردوست و ۱۳۸۶

نمایش باد در علفزار میپیچد که در سال ۱۳۸۶ به نمایش در امد و با بازی الناز شاکردوست همراه شده بود، عنوان جدید ترین اینستانوشته خردادی الناز شاکردوست بود.

ins12

الناز با ۵.۷ میلیون فالوئر در این نشانی در دسترس است. وی هیچ صفحه ای را در اینستاگرام دنبال نمی کند.

چه خبر از هدیه تهرانی؟

هدیه تهرانی که مدتیست در اینستاگرام فعال است و ۳۳۳ هزار مخاطب دارد، جدید ترین اینستانوشته های ایشان در روزهای پایانی بهار ۹۶ را مرور می کنیم.

ins13
خانم تهرانی مشغول تحقیق در طبیعت
ins14
رزق و روزی انسان به جای طمع و آز تا به کجا… در فضاى غیر بیایانى بى رویه جنگلها تراشیده میشوند … امروز روز جهانی #بیابان‌زدایی است
ins15
امروز روز جهانی بیابان‌زدایی است. بیابان‌زایی یکی از چند پدیده‌‌ای است که باعث چالش‌های محیط‌زیستی فراوانی در عصر ما شده است. ۲.۱ میلیارد انسان در مناطق خشک که اکثرا در کشور‌های در حال توسعه هستند، زندگی می‌کنند و در خطر از دست دادن زمین کشاورزی و زندگی خود می‌باشند. ۱/۳ از دانه‌ها و غلات در همین مناطق تولید می‌شوند، همین‌طور نیمی از احشام جهان نیز در همین مناطق نگه‌داری می‌شوند. هر ساله ۱۲ میلیون هکتار از زمین به دلایل مختلف مانند تغییرات آب‌و‌هوا و مدیریت ضعیف منابع آبی و کشاورزی به بیابان تبدیل می‌شوند. ۲۰ میلیون تن غلات و موادغذایی سالانه می‌تواند از همین زمین‌های از دست رفته تولید شوند. با تغییر نحوه‌ی مدیریت آبی و روش‌های کشاورزی می‌توان از بیابان‌زایی جلوگیری و یا حداقل روند بیابان‌زایی را کند کرد. @persianwildlife ? ? عکس هدیه تهرانى ، روستاى ساسنگ / گلستان
ins16
پشت صحنه فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا با گریم متفاوت میترا آقا میری عزیزم

خانم تهرانی در این لینک در دسترس است.

اینستانوشته های بهاره رهنما

بهاره رهنما، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان که در فعالیت های تالیف کتاب هم حضور فعالی دارد، در آخرین روزهای بهار ۹۶، اینستانوشته های زیر را منتشر کرد.

ins17
عزیزانم روز و روزگارتون خوش، از فردا فقط به مدت محدود? ” ده روز نمایش “آرامش زن زیبایی است که شوهر دارد” به کارگردانی”امیر اسانی”در تماشاخانه”پالیز”بر روی صحنه است، به دلیل تعداد محدود اجرای این نمایش خواهش میکنم از همین امروز برای خرید بلیط از سایت تیوال اقدام بفرمایین و شمارش معکوس و تعداد محدود این اجرا رو با اشتراک گذاری این پست اطلاع رسانی بفرمایید، ژانر کمدی وحشت رو سال هاست در تیاتر تجربه نکردیم و دیدنش خالی از لطف نیست… پی نوشت: هنوز مشهدم و جاتون بسیار خالی اما انشاالله فردا برای اجرا در خدمتتونم?
ins18
مشهد، شب های خوب قدر با گروه نازنین و بیاد ماندنی نمایش «دیگری»، خدا رو شکر میکنم که هدیه خوب این نمایش از طرف هواپیمایی«معراج» این سفر به یاد موندنی تو این شب های عزیز بود، عکاس عکس: خانم دکتر لیلا جعفری مجری طرح خوب این نمایش هستند و میزبان ما در مشهد یی خانواده نازنین خانم دکتر مقدمو دکتر موسوی نژاد هستند. جای همتون سبز و التماس دعا …
ins19
دوستان اگر دلتون شکست اگر اشکی ریختین تو دعاهاتون، تو قران سر گرفتنتون، تو اتصال های این شب هاتون، من رو هم یاد کنین، امید دارم به اجابت خواسته هاتون اما پیشنهاد میکنم فقط بسپرید و بگذارید خودش جلو ببره به مصداق این دعای زیبا که: خدایا مرا آن ده که آن به… ♡ # پی نوشت: چون گاهی اونی که خود خدا میده خیلی بهتر و مناسب تر و بزرگتر از اونیه که ما ازش خواستیم و این شاید هدیه توکل هست، توکل به خدای بخشنده مهربان… # پی نوشت دو؛ مشهدم نایب الزیاره همتون در این شبهای خاص… #پی نوشت سه؛ و من کار خود را به خداوند یکتا واگذار می کنم که او نسبت به بندگان
ins20
من احترام به همه زنان ایرانی مخصوصا مادران و خواهران و خصوصا خانواده پدری خودم که همگی محجبه هستند و مقید به شیونات شرعی هستند و سالهاست اقوام نزدیک من از چادر استفاده می کنند قویا بنده مساله توهین کردن به هر زنی چه محجبه چه با هر پوششی که دلخواه خود اوست را تکذیب می کنم .. خانومی در سالن عکاسی می کردند که با فلش و با صدای مرتب شاتر مزاحم دیدن تاتر برای اطرافیان شدند و مسوولین سالن سمندریان به ایشان تذکر دادند و گفتند لطفا عکاسی نکنید چون اجازه عکسبرداری با شاتر و با فلش وجود ندارد .. خانوم رهنما هرگز با ایشان صحبتی نکرده و بهاره رهنما در ادامه صحبتهایشان اضافه کردند که وقتی از سالن بیرون آمدم یک خانوم محجبه با من روبوسی کرد و گفتند که تاتر رو بسیار دوسته داشته و عذر خواهی کردن که نمی دونسته که باید با فلش عکس برداری نکنه و کارتشون رو برای تماسهای عکاسی به من دادن و من هم با روبوسی و تشکر از ایشان خداحافظی کردم و چیزی غیر از این برخورد کذب محض و روایتی است برای از بین بردن مخاطبین مومن و دوست داشتنی ما که بر سر زبان افتاده . با احترام ادمین پیح رسمی بهاره رهنما #شایعه_ممنوع# #فرا رسیدن شبهای قدر گرامی و سالروز ضربت و شهادت امام علی علیه سلام تسلیت باد♥ #التماس_دعا #پی نوشت : علامتی که روی لباس بهاره رهنما مشاهده میشد پیکسل مربوط به ماه آذر ،ماه تولد ایشان بود نه نماد هم جنسگرایی ! #التماس_تفکر !

بهاره رهنما را اینجا دنبال کنید.

چه خبر از ویشکا آسایش؟

ins21
این عکس رو خیلى دوست دارم ❤️ صحنه ایى از نمایش ملکه زیباى لینین بهمن ٩٣ عکس از کوروش جوان عزیز
ins22
بازیگوشی  با طناز

ins23

ویشکا آسایش را در این نشانی دنبال کنید.

اینستاگردی با سحر دولتشاهی

جدید ترین اینستانوشته های سحر دولتشاهی، بازیگر تئاتر و سینمای ایران را در ادامه مرور می کنیم.

ins24
به شدت پیشنهاد میکنم این اجرا رو از دست ندین : نمایش «شنیدن»  به دلیل شب های قدر تا یکشنبه اجرا نخواهد داشت و اجراهای خود را مجددا از یکشنبه ۲۸ خرداد ادامه خواهد داد. پیش فروش بلیت های هفته ی آینده روی سایت تیوال آغاز شده است. روزهای یکشنبه تا چهارشنبه تخفیف ویژه ی دانشجویان و به صورت حضوری امکان پذیر است. «شنیدن» نویسنده و کارگردان: امیررضا کوهستانی بازیگران: الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش عکس: نوشین جعفری
ins25
بعد از مدتى مى فهمى تفاوت جزئى وجود دارد بین گرفتن یک دست و زنجیر کردن یک روح  و مى فهمى عشق تکیه کردن نیست و همراهى الزاماً به امنیت منجر نمى شود. و با سرى افراشته و چشمانى باز شروع مى کنى به پذیرفتن شکستهایت، با شکوه یک زن و نه با حزنى کودکانه و مى آموزى که همه مسیرهایت را بر پایهء امروز بنا کنى، چون زمین فردا براى هیچ برنامه اى چندان مطمئن نیست و خطر از هم پاشیدن همیشه آینده را تهدید مى کند. بعد از مدتى در مى یابى که حتى نور خورشید هم مى تواند بسوزاند … و یاد مى گیرى که واقعاً توان تاب آوردن را دارى، که حقیقتاً قوى هستى و واقعاً با ارزشى … و یاد مى گیرى و یاد مى گیرى … خورخه لوییس بورخس
ins26
دى روز” پنج شب پنج نمایش نویسندگان: بهرام بیضایى. محمد چرمشیر. نادر برهانى مرند. على رضا نادرى و محمد یعقوبى کارگردان: علی سرابی آهنگساز: فردین خلعتبری طراح صحنه: اتوساقلمفرسایی مجری طرح: نور الدین حیدری ماهر

پست جدید بهرام رادان

بهرام رادان هم تنها یک پست در یک هفته اخیر منتشر کرد.

ins27
حالا ویدیوی سوم، سامسونگ موبایل ، حامی المپیک زمستانی ٢٠١٨ کره جنوبی???⛷⛸?قراره نمایندگانى از بین مردم ایران رو انتخاب کنه تا بهمراه هم #مشعلدارالمپیک در زمستان امسال باشیم. براى همراه شدن در این سفر و شرکت در این اتفاق جهانى، کافیست تا دستاوردها و موفقیتهایى که در زندگیتون بدست آوردید را در فرم مربوطه وبسایت سامسونگ بنویسید. فقط یادتون باشه تا ۳۰ خرداد فرصت دارید⏳⌛ ما از بین فرم هاى ثبت شده در وبسایت بهترین ها رو انتخاب می کنیم تا به نمایندگی از مردم ایران در مراسم حمل مشعل المپیک شرکت کنن ??? @samsungmobileir

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سامسونگ مراجعه کنید.

اینستاگردی با محمد رضا گلزار

جدید ترین اینستانوشته های گلزار در روزهای آخر بهار را در ادامه مشاهده می کنید.

ins28

ins29

ins30

اینستاگردی با پژمان بازغی

i8
پژمان بازغی: من و یک عالمه فرشته کوچولو در کودک شو. خانواده های محترمی که کودکان ۲ تا ۵ سال دارند می توانند جهت حضور در مسابقه شاد و پرهیجان کودک شو با شماره ۰۹۱۹۹۰۴۰۲۵۶ تماس حاصل نمایند تا کارشناسان برنامه پس از بررسی آنها را در لیست شرکت کنندگان در برنامه قرار دهند و با آنها تماس بگیرند

اینستاگردی با لیلا بلوکات

i9
پیش فروش آغاز شد./ظرفیت محدود،در هر اجرا فقط ٢٠ صندلى Tiwall.com . نمایش “به طرز غریبی” نویسندگان: شهاب مهربان، سپهر زمانی مشاور متن: سیاوش پاکراه کارگردان: آوا فیاض . بازیگران (به ترتیب الفبا): مهدى بوسلیک، مهدى حسینى نیا، اسما رمضانى ،سارا شاهرودیان، مریم نقیبى . “به طرز غریبی” روایتگر داستان های مستندی از علاقمندان به بازیگری و تجربیاتشان در این راه است.این داستان ها درد و دل تمامی علاقمندان این شغل پر زرق و برق است. . طراح صحنه و لباس: امیرحسین دوانى مجرى طرح: فواد خراباتى . طراح گرافیک:سینا افشار . فقط دو هفته، ۲۹ خرداد تا ۱۶ تیر تئاتر شهر، پلاتو اجرا ساعت ۱۸ ‏Tiwall.com #به_طرز_غریبى #تئاتر #آوافیاض ‏

اینستاگردی با رضا کیانیان

i10
دعوت مى کنم نمایش پرنده و فیل و این نمایشگاه نقاشى را ببینید. مى دانم شگفت زده خواهید شد! همه ى بازیگران نمایش، معلول جسمى هستند و چنان اعتماد به نفسى دارند که ما باید از آن ها بیاموزیم! و نقاش نمایشگاه هم دخترى است که به مدت سیزده سال قطع نخاع شده و هم اکنون مدیر یک شرکت است و با دهان نقاشى مى کند! همه بر و بچه هاى مشهد هستند که براى نمایش به تهران آمده و یک دنیا روحیه و حال خوب و اعتماد به نفس برایمان هدیه آورده اند. بچه هاى باران تا به حال کلى جایزه داخلى و خارجى برده اند… . مى توانید ورق بزنید و پوستر نمایشگاه را ببینید

i11

i12
دوشنبه ٢٩ خرداد مى توانید اولین قسمت از فصل دوم #سریال_شهرزاد را ببینید. من فصل اول شهرزاد را دوست داشتم. و سه بار درباره اش نوشتم. براى فصل دوم نقشى به من پیشنهاد شد، که نتوانستم قبول نکنم. نقشى پر از تناقض. پر از چالش هاى درونى…از همان نقش هایى که دوست دارم. در ساخت سریال ، مانند #حسن_فتحى ، بیشتر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هرچه ساخته، خوب بوده. و در رأس همه شهرزاد بود. و حالا فصل دوم شهرزاد. همیشه فصل دوم سخت تر از اولى ست. نوشتن و ساختنش جسارت مى خواهد. به ویژه که اولى خوب باشد. چون توقع بیننده بالا رفته است. حالا با همین توقع بالا به دیدن فصل دوم شهرزاد بنشینید.

اینستاگردی با کیمیا علیزاده: اولین مدالیست زن ایران در المپیک

i34
سلام به همگی… امیدوارم که تو این شبای قشنگ هر چی که از خدای خوب و با عظمتمون درخواست کردید، اگه به خیر و صلاحتون هست، بدستش بیارید. خواستم بگم که این اردوی تیم‌ملی هم باتمام خوبی‌ها و سختی‌های تمرین تموم شد و حالا ما امشب راهی مسابقات قهرمانی جهان میشیم، اونم در کشور کره‌جنوبی که مهد تکواندوی جهان هست! دوست داشتم بهتون بگم یه عالمه ممنونم! ممنون که تو این مدت با اینکه در مبارزه‌ای شرکت نکردم و مسابقه ندادم، اما بهم انرژی و قوت قلب می‌دادید. ممنونم! ممنون از همه آدمایی که برای من و تیممون زحمت کشیدن. ممنون از کادر‌فنی خوبمون که تحت هر شرایطی کنارمون بودن و برای این تیم کلی زحمت کشیدن. ❤ استاد کمرانی، استادم ممنون که باعث به وجود اومدن لحظه‌های قشنگ، حتی تو شرایط سختم شدید و کمکم کردید تا دوباره خودمو پیدا کنم. از این اردو خیلی چیزها یاد گرفتم و حالا به جرات میتونم بهتون قول بدم، که تمام این زحمتارو جبران می‌کنم و برای دیدن لبخند و خوشحالیتون با تمام وجودم میجنگم ? استاد صفرپور و استاد فولادی عزیزم، امیدوارم که تیم دخترا بتونه جواب زحمتاتونو با بهترین نتیجه بده. مطمئن باشید تک تک ما ۶نفر تلاش خودمونو انجام می‌دیم. یاسمن جونی ممنون که تحت هر شرایطی که بوده کمکم کردی و کنارم بودی ?‍❤️‍? از مامان و بابای خوبم و همه‌ی شما عزیزا میخوام که دعام کنید، دعام کنید تا شرمنده‌تون نشم و دعام کنید تا بعد از پایان هر مبارزه‌ سرم بالا باشه و اگه قراره اشکی ریخته بشه از روی شادی باشه و افتخار… دعامون کنید تا تیم‌ملی دخترا و پسرای ایران بتونه جواب تلاش‌ها و اعتماد و زحمت‌های کادرفنی و مسئولین فدراسیون رو بده
i35
بال راهی هستید که کسی از شما انتقاد نکنه؟ راهش اینه: هیچ کاری نکنید هیچ چیزی نگید هیچ چیزی نباش

اینستاگردی با رامبد جوان

i13
روزهایى که تصمیم گرفته بودم به حرفه ى نمایش بیام و سعى کنم این جهان پر رمز و راز رو ذره ذره کشف کنم، استاد بزرگى که مورد احترام همه ى ماست گفت: یادتون باشه به حرفه اى دارین قدم میزارین که ویژگیهاى زیادى داره و هر روزى که بگذره باید این ویژگیهارو کشف کنین. یکى از این ویژگیها مواجه شدن با مخاطبیه که هر کارى کنى اون فقط فحش مى ده… این فحشها معنیش هیچ چیز بدى نیست اونها بلد نیستن از کلمات بهترى استفاده کنن وگرنه کدوم عقل سلیم و هوشمندى مى تونه براى ابراز خودش فقط از الفاظ رکیک و دم دستى و کم ارزش استفاده کنه. این جزو آموزه هایى بود که من زود یاد گرفتمش. عزیزانى که همش دارین فحش مى دین راحت باشین فقط کمتر حرص بخورین!!? و عزیزانى که نکاتشون رو چه مثبت و چه منفى با درایت و هوشمندى و ادب منتقل مى کنن ازشون تشکر مى کنم. نکاتى هم این چند روزه مقادیرى سر و صدا ایجاد کرده، دیرتر توضیحات لازم رو عرض خواهم کرد. فعلا به کاراى مهم تر برسین. کارتون اثری از: کیوان وارثی  هم این چند روزه مقادیرى سر و صدا ایجاد کرده، دیرتر توضیحات لازم رو عرض خواهم کرد. فعلا به کاراى مهم تر برسین.
i14
دوباره خندوانه
i15
پیش فروش بلیط های نمایش آندورا به کارگردانی افشین زمانی از ۲۵ خرداد ، تنها در سایت تیوال آغاز شد : نمایش آندورا، بر اساس متن: ماکس فریش و ترجمه حمید سمندریان، از تاریخ سی ام خرداد به کارگردانی افشین زمانی در تماشاخانه استاد انتظامی (خانه هنرمندان) به روی صحنه خواهد رفت. این نمایش در پنجاهمین سالگرد اجرای خود (به کارگردانی حمید سمندریان) به روی صحنه میرود. طراح و کارگردان: افشین زمانی تهیه کننده: کاوه سجادی حسینی ? ⁣خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی
i16
سلام سلام. فیلم wonder woman رو دیدم. به نظرم خیلى هیجان انگیز اومد. اونایى که کتابهاى کمیک دوست دارن مى تونن با فیلم حال کنن. خانم patty jenkins خوب از پس این فیلم سخت براومده با اینکه سابقه ى مفصلى در سینما نداره.خانم gal gadot هم با اینکه بازیگر خوبى نیست ولى خیییییلى براى این نقش مناسبه. به هر حال پیشنهاد میکنم ببینید

اینستاگردی با تهمینه میلانی

i17
هنر نزد ایرانیان است و بس. هنر پیکشمون. فقط کمی رعایت قوانین مدنی
i18
آن کَس که بَدَم گفت، بدی سیرت اوست و آنکس که نِکو گفت مَرا، خود نیکوست حالِ مُتکلم از کلامش پیداست ! از کوزه همان برون تراود که در اوست. شیخ بهایی

اینستاگردی با علی لاریجانی

i19
بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از روند بازسازی ساختمان دفاتر نمایندگان و نگارشی در دفتر یادمان شهدای حمله تروریستی ۱۷ خرداد
i20
کتر لاریجانی در ضیافت افطار دولت و مجلس: تابلوی اصلی دولت دوازدهم باید رونق اقتصاد ملی باشد/ساماندهی اقتصاد نیازمند کاهش هزینه ها است ساماندهی اقتصاد کشور، تنها بر عهده چند دستگاه یا وزارتخانه نیست احزاب و گروه ها نباید در زمینه چینش نیروها در دولت سهم خواهی کنند لزوم همدلی و هماهنگی برای رفع مشکلات کشور
i21
علی لاریجانی در ضیافت افطار با ایتام

اینستاگردی با رییس جمهور

i22
عود از مرحله گروهی در رقابت‌های #جام_جهانی روسیه برای تیم اول قاره آسیا، شدنی است؛ و دولت با همه توان از تیم ملی برای کسب موفقیت‌های بیشتر حمایت می‌کند. ‌ گل نخوردن تیم ملی برای ١٠٠٠ دقیقه، صعود قطعی و زودهنگام -پیش از پایان رقابت‌های گروهی- به جام جهانی، و برای دو دوره متوالی، از رکوردهای تیم ملی #فوتبال کشورمان در سال‌های اخیر است. ‌ بازیکنان تیم ملی، سفیران قدرت نرم ایران هستند؛ حرکات و رفتار بازیکنان در رقابت‌های جام جهانی در نگاه مردم جهان قرار دارد. موفقیت در ورزش وقتی توأم با اخلاق باشد، ارزش و افتخارش دو چندان است. ‌ ? عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand و محمد برنو @BernoPix، دیدار با بازیکنان، سرمربی و کادر فنی تیم ملی
i23
‌ وقتی به تمام فراز و نشیب‌های ۴ دهه‌ گذشته نگاه می‌کنیم، هر جا توفیق و پیروزی بوده، در نتیجه حضور #مردم حاصل شده است؛ مردمی که در بزنگاه‌های مهم تاریخی، تصمیمات درست را اتخاذ کردند و به کارگزاران نظام، #مسیر_درست اصلاح امور را نشان دادند. ‌ کشور در شرایط امروز، نیازمند بالاترین سطح انسجام اجتماعی، برای پیشبرد امور است. درحالی‌که بدون #انسجام و همکاری نهادها و تریبون‌های مختلف، نمی‌توان انتظار داشت که #اعتماد عموم مردم به “حاکمیت” افزایش پیدا کند. ‌ #مخاطب_بایدها ‌ ? عکس: دیدار مسئولین با رهبر انقلاب، ٩۶/٣/٢٢.

اینستاگردی با خوانندگان

i24
رضا یزدانی: به غیر از ترانه هاى تهران تهران، تونل کندوان، دیوونه ،شمال، کوچه ملى، آدم یه جاهایی رو مجبوره، برزخ،رادیو،نوار ، هذیون، حرفهاى بى مخاطب،اتاق یخ زده .. که در کنداکتور هست.. ۵ ترانه دیگر رو انتخاب کنید و بنویسید که به این لیست اضافه کنیم.. ترانه هاى جدید هم منتشر میشه و اجرا.. فردا شب اولیش رو منتشر میکنیم… “عشق پونزده سالگى” هفته خوبى پیش روتون باشه.. @shahyar_kabir
i25
محسن چاوشی: دیگر این ابر بهاری ، جان باریدن ندارد این گل خشکیده دیگر ، ارزش چیدن ندارد این همه دیوانگی را ، با که گویم با که گویم آبروی رفته ام را ، در کجا باید بجویم پیش چشمم چون به نرمی ، میخرامی میخرامی در درونم مینشیند ، شوکران تلخ کامی نامِ تو چون قصه هر شب ، مینشیند بر لبِ من غُصه ات پایان ندارد ، در هزار و یک شبِ من روی بالینم به گریه ، نیمه شب سر میگذارم من از تو این دیوانگی را ، هدیه دارم من هدیه دارم من ای نهالِ سبز تازه ، فصلِ بی بارم تو کردی تو بی نصیب و بی قرار و ، زار و بیمارم تو کردی تو غم عشقِ تو مادرزاد دارُم ، نه از آموزش دارُم بدان شادم که از یُمن غمِ تو ، خراب آبادِ دل آباد دارُم خراب آبادِ دل آباد دارُم ای دریغا ای دریغا ، از جوانی از جوانی سوخت و دودِ هوا شد ، پیش رویم زندگانی با خودت این نیمه جان را ، این دل بی آشیان را تا کجاها تا کجاها ، میکشانی ، میکشانی ای نهالِ سبز تازه ، فصلِ بی بارم تو کردی تو بی نصیب و بی قرار و ، زار و بیمارم تو کردی تو طاقت ماندن ندارم ، آه ای دنیا خداحافظ میروم تنهایِ تنها ، ای گل زیبا خداحافظ
i26
فرزاد فرزین: کار بزرگی که شما کردید❤️ افتخار میکنم که تو کشوری زندگی میکنم که مردمی به این بزرگی داره … تا امروز ١٠٠٠ زندانی باهمت شما ازاد شده اند وخیلی ها هنوز چشم انتظار محبت شما هستند که انشاالله تا عید فطر این تعداد خیلی بیشتر میشه ،فقط کافیه کمکهای خودتون رو به #۴٠*٧٣٣* بفرستید#??? ممنون از احسان علیخانی و همه بچه های ماه عسل برای به جریان انداختن این کار بزرگ و خیر? @alikhani.ehsan @maheasaltv
i27
علی لهراسبی: لام به همه طرفدارای عزیزم، واسه قدردانی از زحمات و حمایتهای شما عزیزان، قراره که یه عکس کلاژ PHOTO COLLAGE از شما تهیه کنم و اون رو در صفحه اینستاگرامم به اشتراک بزارم ❤️ برای ارسال عکس به روبات t.me/alilohrasbioriginalbot پیام بدید و یکى از عکسهاى خودتون رو به صورت فایل ارسال کنید. مهلت ارسال عکس فقط تا روز کنسرت ۵ تیر، عید سعید فطر دوستون دارم زیاد
i28
مهدی یراحی: دایى ما که تو این مرد همه دنبال معبودیم کلاهامون که قاضى شه چقد شکل على بودیم؟ تیتراژ برنامه ماه عسل @alikhani.ehsan ترانه : روزبه بمانى آهنگساز : مهدى یراحى تنظیم : @mehrdadahmadzadeh ویلن آلتو : @ehsanneyzan نظارت وکال : @saeidhashemi.official میکس و مستر : @imanahmadzadeh ضبط : استودیو افق @rezapourrazavi کارگردان : @hamedmirfattahi طراح کاور : @m.khoshiartwork
i29
سالار عقیلی: بانو حریر شریعت زاده میلادتان فرخنده… آری وقتی میخواهم باخود خلوت کنم و دلم را راهی کنم بسوی دیار خاطرات، باید از خلوت خاطراتم بگذرم، باید از نوای پنچه هایی که مایه ناز را نواخت بگذرم ، باید نوای زیبای بودن در هستی را ، از سرپنجه نگارنده خلوت خاطراتی شنید، که سازش را ،با نوای سالارش همراه میکند. یاد میکنند از خلوت خاطراتشان که پر از زیباییست، و یادمان بزرگانی که یاد کردنشان، هنر آنان است. آری امروز دیگر،خلوت خاطرات ، یادی میکند از بودن او . پس یاد کن ترانه ی دوستی را، یا بنواز شوق هستی را، سوگند به خلوت خاطرات، ماه هست تا مهربانی خورشید هست، سوگند به نوای ساز حریر، لطافت است، احساس است، و راز جاودانگی است… خلوت خاطراتمان، امروز را جاودانه خواهد دانست. موسیقی فاخر ایران زمین از وجود بزرگانی چون بانو حریر شریعت زاده به خود خواهد بالید . خلوت خاطرتمان نوای ملکوتی و آسمانی سالارعقیلی را با پنجه های خوش نوازتان اینبار در مایه نازی پرشور طلب میکند… بانو حریر شریعت زاده میلادتان را فرخنده باد عرض میکنیم.
i30
همایون شجریان: چندى پیش قولى از من گرفته بودند که همین روزها به باغ هشتگرد برویم و با آن پشتکار مخصوص به خودشان مصرانه پیگیرى مى کردند، تا سرانجام با صلاح دید پزشکان امروز در بهارین روز آفتابى هجدهم اردیبهشت ماه نود و شش پس از یک سال و چند ماه دورى از باغ دست پروردِشان این دیدار میسر شد.

اینستاگردی با پرویز پرستویی

مروری بر اینستانوشته های مفهومی استاد پرویز پرستویی در هفته آخر خرداد ۹۶.

ins31
وقتی پاهایت چنان خسته‌اند که به زور راه می‌روی… یک راند دیگر مبارزه کن! وقتی بازوانت آنقدر خسته اند که توان گارد گرفتن نداری…یک راند دیگر مبارزه کن! وقتی که خون از دماغت جاریست و چنان خسته ای که آرزو می کنی حریف مشتی به چانه ات بزند و کار تمام شود… یک راند دیگر مبارزه کن! و به یاد داشته باش مردی که تنها «یک» راند دیگر مبارزه می کند هرگز شکست نخواهد خورد… محمدعلی کلی
ins32
اولین قدم برای یاد گرفتن شنا، نترسیدن از آب و رها شدن است. مربی همیشه میگوید: »بپر، خودتو رها کن، زیر آب چشماتو باز کن، بعد خودت آروم آروم برمی گردی به سطح آب». شرط اول، همان دست و پا نزدن است. گاهی باید واقعا بیخیال شد و رفت گوشه‌ای نشست. باید بیخیالِ دست و پا زدن شد. گاهی باید بگذاریم زندگی کارش را بکند. شاید بعدش آرام آرام برگشتیم به سطح آب … به زندگی … بی خفگی. تنسی ویلیامز
ins34
انسان‌ها، به شکل یک قانون، آدم‌های دیوانه را دوست ندارند مگر اینکه نقاش‌های خوبی باشند، و آن هم فقط بعد از مرگ‌شان. اما مفهوم دیوانگی روی زمین خیلی نامشخص و متناقض به نظر می‌رسد. آنچه در یک حوزه کاملا عاقلانه است، در حوزه‌ی دیگر دیوانگی تعبیر می‌شود. انسان‌های اولیه بدون هیچ مشکلی برهنه این‌طرف و آن‌طرف می‌رفتند. انسان‌های خاصی، بیشتر در جنگل‌های مرطوب استوایی، هنوز این کار را می‌کنند. بنابراین باید نتیجه گرفت دیوانگی گاهی به زمان مربوط می‌شود و گاهی به کدپستی. به‌طورکلی، نکته‌ی مهم این است که اگر می‌خواهید روی زمین عاقل به نظر برسید، باید در جای درست باشید، درست لباس پوشیده باشید، حرف‌های درست بزنید و فقط روی علف‌هایی که از نوع درستی است، قدم بگذارید. مت هیگ انسان ها
i1
نظریه انتخاب می گوید ما بیش از آنچه تصور می کنیم، بر زندگی خود کنترل داریم. متاسفانه بخش زیادی از این کنترل، موثر نیست. به عنوان مثال، شما ناراحت شدن از فرزند خود را انتخاب می کنید. در نتیجه سر او داد میزنید و او را تهدید می کنید ولی {این انتخاب} اوضاع را بدتر می کند. کنترلی موثر است که حاصل انتخاب های بهتر باشد. نظریه انتخاب به شما یاد می دهد با مردم چطور رفتار کنید: یعنی چطور مکتوبات درون ژن های خود را با آموخته های تان در زندگی ترکیب کنید. بهترین راه یاد گرفتن نظریه انتخاب این است که ببینیم چرا بدبختی هایی را که می پنداریم برای ما پیش آمده اند، انتخاب می کنیم. هنگام افسردگی معتقدیم کنترلی بر رنج و عذاب خود نداریم و خود قربانی عدم تعادل نوروشیمی بدن می پنداریم. در نتیجه تصور می کنیم برای برگرداندن تعادل به نوروشیمی خود، باید داروهای اعصاب مصرف کنیم. اما این باور، چندان درست نیست. ما روی درد و رنج خود خیلی کنترل داریم. تئوری_انتخاب ویلیام گلسر
i2
میثم تمار رفیق و یار و صحابی عزیز علی است. او یک طبق خرما دارد که کنار کوچه گذاشته و می‌فروشد. خرما ها را تقسیم بندی کرده: یک عده‌ای را خوب و یک عده‌ای را بد -سیری دو ریال و سیری یک‌ریال- علی با خشم آن ها را به هم می‌ریزد و می‌گوید: چرا مردم خدا را در غذایشان خوب و بد می‌کنی و تقسیم می‌کنی؟ همه را با هم مخلوط کن و با یک قیمت میانگین همه را با هم بفروش! کسی که بر اساس روایت، سنت و رفتار امام حکم استنباط میکند، از اینجا چه استنباط می‌کند؟ چیز خیلی روشنی است: تساوی_در_مصرف ، مترقی ترین بینشی است که در مکتب‌های ضد‌طبقاتی امروز دنیا مطرح است و حتی بسیاری از مکتب های ضد طبقاتی، تساوی در مصرف را نمی‌توانند تحمل کنند. دکترشریعتی
i3
قلب هر آدمیزاده ای دو احساس متضاد هست: به هنگام شوربختی، دیگران همه با ما همدردی می کنند. آیا چنین نیست؟ اما چندان که از میدان نبرد با زندگی پیروزمند درآمدیم و توانستیم بینوایی را به زانو در آوریم و به نوایی برسیم، همان کسان که همدردان روزگار تیره بختی ما بوده اند، در خود احساس تأسفی می کنند و چه بسیار که راهی می جویند تا بار دیگر ما را به بینوایی پیشین بازگردانند! و چه بسیار که این همدردان قدیم بی آن که خود آگاه باشند، در ژرفای روحشان احساس حسد و کینه نیز می کنند! ریونوسوکه آکوتاگاوا
i4
«ده روز روزه فکری» قدرت این روزه فکری واقعاً حیرت‌انگیز است. اگر آن را واقعاً به مدت ده روز پشت سر هم انجام دهی، از مزایای آن تا پایان عمرت سود خواهی برد. تمرین روزه فکری مرا قادر ساخت تا ذهنم را کنترل کنم و اجازه ندهم حتی یک فکر منفی را در خود نگه دارد. آیا آماده‌ای؟ قوانین به این شرح است: ۱- در طی ده روز آینده از چسبیدن به هر فکر، احساس، سؤال، کلمه یا استعاره منفی خودداری کن. ۲-وقتی متوجه شدی که روی موضوع منفی تمرکز کرده‌ای فوراً از خودت سؤالاتی بپرس که ذهنت را متوجه مطلب بهتری کند. ۴-وقتی صبح‌ها از خواب برمی‌خیزی از خودت سؤالات نیروبخش بپرس. مثلاً: همین الان به چه چیز زندگی‌ام افتخار می‌کنم؟ همین الان به خاطر چه چیز زندگی‌ام سپاسگزارم؟ و شب‌ها هم قبل از خواب سؤالات نیروبخش شامگاهی. مثلاً: امروز چه درس‌هایی از زندگی گرفتم؟ امروز چه چیزهایی به دیگران بخشیده‌ام؟ ۴- فقط به راه‌حل‌ها فکر کن نه به مشکلات. ۵- اگر یک فکر، سؤال یا احساس منفی داشتی، خودت را آزار نده. فقط فوراً آن را کنار بگذار. اگر این افکار تا پنج دقیقه در ذهنت ادامه داشت، باید منتظر بمانی تا فردا صبح این ده روز را از نو شروع کنی. چهار مزیت این روزه: ۱-می‌توانی متوجه عادات ذهنی که تو را همیشه عقب نگه داشته‌اند، شوی. ۲-به مغزت کمک می‌کند تا به دنبال جایگزین‌های قدرتمند و مفیدی باشد. ۳-وقتی می‌بینی که می‌توانی از عهده زندگی‌ات بربیایی، اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنی. ۴-عادات، معیارها و انتظارات جدیدی خلق می‌شود که به تو در رشد و لذت بردن از زندگی‌ات کمک می‌کند. (سه اثر از آنتونی رابینز)
i5
ن رمز خوشبخی واقعی را یافته ام. باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی. مثل کشاورزی: آدم، هم می تواند در یک زمین پهناور بذر بپاشد، هم می تواند کشاورزی خود را به یک قطعه زمین کوچک محدود کند و از همان نقطه ی کوچک نهایت استفاده را ببرد. من هم میخواهم کشت و کارم را به یک قطعه ی زمین کوچک محدود کنم. میخواهم از لحظه لحظه ی عمرم لذت ببرم و بدانم که دارم لذت می برم. بیشتر مردم زندگی نمی کنند، فقط می دوند. آنها سعی می کنند به هدفی دور و دراز دست بیابند، اما در وسط راه چنان از نفس می افتند و خسته می شوند که اصلا مناظر زیبای محیط آرام اطراف خود را نمی بینند. وقتی به خود می آیند که پیر و فرسوده شده اند و دیگر فرقی نمیکند به هدفشان برسند یا نه…! بابا لنگ دراز

اینستاگردی با کافه وی

i31
سلام شب بخیر ☺️⭐️? ما خیلی دلمون تنگ شده ها! ? خیلى جالبه تعطیلات برات جذاب نباشه !دلیلش اینه که ما با شما خوشحالیم…☺️❤️? فردا داریم میریم کافه کفشدوزک همراه با کلى اتفاق ?? هم کیبى مهمونتون کرده با رسپى آقاى مبین جنیدى و خانم ساناز موذنى هم اینکه نیکى یغمایى و گلسانا وایلیا امینى و آلین جوهرچى پسر آقاى جوهرچى بزرگ کنارمونن و ساز میزنن☺️?????

اینستاگردی با فوتبالیست ها

ins35
مهدی طارمی، آقای گل لیگ برتر فوتبال: سرنوشت همه انسان ها امشب رقم میخوره، انشاالله هر آنچه به خیر و صلاح هممون هست برامون خدا مقدر کنه، منُ از دعای خیرتون بی نصیب نگذارین، همه مریض ها و همه گرفتارها و جوان ها رو دعا کنید، اللهم عجل لولیک الفرج
ins36
علی دایی و ضیافت افطار با رییس جمهور
ins37
علی پروین و ضیافت افطار با رییس جمهور
ins38
علی کریمی: پایانی براى قصه ها نیست! چرا که نه گوسفندان عاقل می‌شوند و نه گرگها سیر..! حکایت اشتباهات ما !!
ins39
فرهاد مجیدی و برشی دیگر از تمرینات روزانه در خارج از کشور
ins42
جدید ترین پست اینستاگرامی سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران
i6
احمد رضا عابد زاده: با پیمان عزیز در برگر بار که جا داره درخشیدنش در جام جهانی فوتبال ساحلی رو تبریک بگم و خوشحالم که اولین کسی که با اِچ اُ ایران همکاری میکنه دستکش طلایی این رقابت هارو از آن خود کرده. منتظره اعلام اسپانسرهای دروازبان های بیشتر باشید @hosoccer_iran @hosoccer_iran
i7
مهدی مهدوی کیا:روزها چه سرعتی گرفته اند. پاینده باشید دوستان
i32
وحید هاشمیان: تیم فوتبال کشورمان امسال با قدرت و بدون حتى یک گل خورده به جام جهانى صعود کرد. در این مصاحبه با روزنامه بیلد گفتم که موفقیت تیم ایران در این است که تیم ایران به معناى واقعى یک تیم میباشند . ولى تا حضور در جام جهانى بازى تدارکاتى با چند تیم پر قدرت مى تواند ما را خوب محک بزند و تحت فشار گرفتن تیم مى تواند ما را براى شناساندن و رفع ضعفها کمک کند. • امیدوارم که با نتایج خوب تیم ملى این فکر را بوجود نیاورد که این نتایج بخاطر یک برنامه ریزى دقیق و طولانى و مدیریت قوى و سازمانى در فوتبالمان اتفاق افتاده ، بلکه روى مربیگرى مناسب و تلاش و استعداد بازیکنان و مربیان زحمت کش داخلى و طرفداران فوتبال رقم خورده است ، چون روش گلخانه اى معمولان مدت زمان کوتاهى دارد و …. •عکس و مطلب : Bild Zeitung

i33

اینستاگردی با والیبالیست ها

ins40
اتحاد که داشته باشى از این بزرگتراشم میشه برد. دَمِ همه این بچه ها گرم. از مردم عزیز ایران درخواست دارم که مثل همیشه این تیم دوست داشتنی رو حمایت کنن به تنهایی نمیشه کارای بزرگ انجام داد، درسته که نصف بازیُ از یه شبکه نصف دیگرم از یجا دیگه نشون میده ولی شما مردمِ والیبال دوست حمایت کنید تا باهم یه کاری کنیم تا دیگه وسط یک اتفاق ملی سریال پخش نکنه و به علاقه شما أهمیت بده
ins41
جدید ترین پست اینستاگرامی عادل غلامی

منبع: Instagram
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • سپید خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

  واقعا این مطلب معرکه بود….همه آنچه که من می خواستم یکجا خوندم….خدا قوت

 • منصور خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

  خیلی خوب بود . لایک

 • علی خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

  چرا بهنوش بختیاری تحلیل موشکی میکنه. چطوری میشه در برنامه انتخاب حاملان مشعل المپیک با بهرام رادان همراهی کرد

  • علی زمانی خرداد ۳۱, ۱۳۹۶

   دوست گرامی به گفتار مراجعه کرده و به لینک صفحه مربوط به مسابقه ای که توسط رادان معرفی شده و جزییات ثبت نام ارائه شده است. فقط تا ۳۱ خرداد فرصت ثبت نام دارید

 • میلاد شهریور ۵, ۱۳۹۶

  ماشالا چقد مفت خور داره ایران!
  از اون بازیگرا که ادعا میکنن کارشون سخته تا بقیه ی اساتید