۱۴ فیلم ترسناک مربوط به موجودات فضایی که دیدنشان خواب را از شما خواهد گرفت

۱۴ فیلم ترسناک مربوط به موجودات فضایی که دیدنشان خواب را از شما خواهد گرفت

چه وجود زندگی خارج از سیاره ی زمین را باور بکنید و چه نکنید، فکر کردن به زندگی در خارج از کره ی زمین نیز لرزه بر اندام شما خواهد انداخت. فیلم های مربوط به موجودات فضایی با داستان های کابوس گونه و سناریوهای «چه می شد اگر» بیش از پیش بر ترس ما از ناشناخته افزوده اند. ما انسان ها از بحث در مورد وجود موجودات فضایی خسته شده و بر این باوریم که در صورت وجود چنین موجوداتی تماسشان با ما صلح آمیز و بدون اتفاقات ناگوار نخواهد بود. در نتیجه وقتی اسم موجودات فضایی می آید به ربودن انسان ها توسط این موجودات و انجام آزمایش های دردناک روی قربانیان و تغییر ظاهر آن ها فکر کرده و این موضوع بر ترس ما از موجودات فضایی و انگیزه های پنهان آن ها می افزاید.

در دهه ی ۱۹۸۰ فیلم های ژانر ترسناک زیادی به مقوله ی ورود موجودات فضایی به زمین پرداختند که از معروف ترین آن ها می توان به فیلم «بیگانه» (Alien) به کارگردانی ریدلی اسکات اشاره کرد. تاکنون ۶ فیلم دیگر نیز در دنباله ی این فیلم تولید شده اند که تازه ترین آن ها «بیگانه:پیمان» (Alien: Covenant) است که ماه گذشته اکران شد و نام خود را به عنوان یکی از ترسناک ترین فیلم های مربوط به موجودات فضایی ثبت کرد. اما جدای از مجموعه فیلم های ترسناک «بیگانه» آیا می دانید که چه فیلم های دیگری با همین سبک و سیاق داستانی ساخته شده اند؟ در ادامه می خواهیم شما را با ۱۴ فیلم این ژانر آشنا کنیم که دیدنشان با کابوس های شبانه همراه خواهد بود.

۱۴- جنگ دنیاها (۲۰۰۵)

War-of-the-Worlds-Alien-Red-Weed-Section-4-w700

فیلم «جنگ دنیاها» (War of the Worlds) که یکی از فیلم های کمتر معروف استیون اسپیلبرگ به شمار می آید از رمانی با همین نام از اچ جی ولز اقتباس شده است. این فیلم که نیمی علمی تخیلی و نیمی فاجعه محور است سناریو ترسناکی از حمله ی موجودات فضایی در حالی که هیچ تماسی بین آن ها و انسان برقرار نشده است را به تصویر می کشد. هدف آن ها از چنین تماسی چیست؟ هدف آن ها استفاده از زمین و انسان ها به عنوان منابع تغذیه ای و ویران کردن هر چیز و هر کسی است که سر راه آن ها قرار بگیرد. ماشین های جنگی بزرگ آن ها با نام «سه پایه ها» بسیار خشن و ترسناک هستند و انسان ها را برای خون و بافت های مفیدشان درو می کنند. حتی صدایی که تولید می کنند نیز شما را مرعوب خود می کند، صدایی شدیداً مکانیکی از دنیایی دیگر که هیچ منظور دوستانه ای از آن نمی توان دریافت کرد.

در این فیلم تام کروز نقش مردی به نام رَی فریر را بازی می کند که زندگی خود و خانواده اش تمرکز اصلی داستان را به خود اختصاص داده اند. برخلاف داستان کتاب، در فیلم فریر دارای فرزند بوده که شرایط وی برای نجات و زنده ماندن را بسیار سخت تر از آن چه که در رمان ولز می گذرد کرده است. فیلم «جنگ دنیاها» یکی از فیلم های مربوط به موجودات فضایی است که شما را شدیداً دچار ترس می کند زیرا ماشین های سه پایه با خشونت زایدالوصفی سعی در پاکسازی نژاد بشر دارند. فیلم شما را به فکر فرو می برد که در صورت مواجهه با موجودات فضایی چه آینده ای ممکن است در انتظار ما باشد و ما با چنین جثه ی ریزی شانسی در برابر قدرت آن ها نخواهیم داشت.

۱۳- دهکده ی نفرین شدگان (۱۹۶۰ و ۱۹۹۵)

Village-of-the-Damned-2-w700

بر اساس رمانی علمی تخیلی از یک نویسنده ی بریتانیایی با عنوان «فاخته های میدویچ» (The Midwich Cuckoos) دو فیلم با عنوان «دهکده ی نفرین شدگان» (Village of the Damned) یکی در سال ۱۹۶۰ و دیگری در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است که هر دو نقاط قوت خاص خود را دارند اما اگر می خواهید یک ساعت از وقت خود را به تماشای این فیلم ها اختصاص بدهید ما به شما توصیه می کنیم که نسخه ی تولیدی سال ۱۹۶۰ را انتخاب کنید که جورج سندرز در آن ایفای نقش کرده است. ترکیب چهره ی زیبا و معصوم کودکان با لباس های تیره در تصاویر سیاه و سفید بسیار ترسناک تر خود را نشان خواهد داد.

فیلم «دهکده ی نفرین شدگان» تصویری ترسناک را از موجودات فضایی به تصویر می کشد که قصد دارند با ترکیب شدن با انسان ها نژاد خود را گسترش دهند بدون این که رضایت انسان ها را در نظر بگیرند. تمام زنانی که توانایی بارداری دارند ناگهان بیدار شده و در می یابند که حامله هستند و به طور همزمان وضع حمل می کنند. شاید با خود فکر کنید که چه اتفاقی می افتاد اگر یکی از این زنان سعی می کرد جنین موجودات فضایی داخل شکمش را از بین ببرد. اما از آن جایی که تمامی این کودکان به صورت تله پاتی با هم در ارتباط بودند چنین کاری پایان خوشی برای زنان نمی داشت و همانطور که در فیلم دیده می شد نیز مردم شهر از این کار خود به سختی پشیمان شدند.

۱۲- دلقک های فضایی قاتل (۱۹۸۸)

killer-klowns-2_758_426_81_s_c1-w700

فیلم «دلقک های فضایی قاتل» (Killer Clowns From Outer Space) اگر چه در ژانر خود یک فیلم ترسناک بی نقص به شمار می آید اما تماشای آن در صورتی که هم از دلقک ها و همه از موجودات فضایی واهمه داشته باشید کابوس وار خواهد بود. این فیلم موجودات فضایی را به تصویر می کشد که شبیه دلقک های ترسناک بوده و با سرک کشیدن به هر جایی انسان ها را به قتل می رسانند. این موجودات با توجه به صورت های ترسناک و نفرت انگیز و دندان های باریک و تیزی که در دهان دارند از تمامی ابزارهای یک دلقک معمولی و کل سیرک برای به دام انداختن و کشتن برخی از ساکنان شهر استفاده می کنند.

آن ها انسان ها را در گهواره های کتانی موجود در سفینه ی خود نگه داشته و آن ها را به عنوان غذا مصرف می کنند. حتی از جنازه های آنان نیز به عنوان عروسک های دستی سود می برند. در واقع آن ها با هدف ایجاد رعب و وحشت در میان ساکنان زمین، خوردن ساکنان آن، و سر کشیدن مایعات بدن آنها از طریق نی های پیچی بزرگ به این کره ی خاکی پای گذاشته اند. با دیدن این فیلم دیگر نمی توانید مانند قبل به دلقک های واقعی نگاه کنید و اگر قبلاً ترسی از آن ها نداشته اید بعد از دیدن فیلم نظرتان کاملاً تغییر خواهد کرد.

۱۱- نشانه ها (۲۰۰۲)

Rory-Culkin-as-Morgan-Hess-Joaquin-Phoenix-as-Merrill-Hess-and-Abigail-Breslin-as-Bo-Hess-in-Signs-w700

اگر چه این فیلم از بسیاری از جهات با دیگر فیلم های این ژانر متفاوت است اما فیلم «نشانه ها» (Signs) ساخته ی ام نایت شیامالان از داستان حمله ی موجودات فضایی برای صحبت کردن در مورد مباحث ایمان و خانواده استفاده می کند. دایره های موجود در مزارع ذرت که از قبل از ارتباط آن ها با دنیای فرازمینی صحبت شده است در سراسر جهان خود را نشان می دهند از جمله در مزرعه خانواده ی هس. بعد از مدت کوتاهی از این اتفاق نورهایی در آسمان شهرهای بزرگ و حملات معدودی دیده می شود که هیچ گاه هدف آن ها معلوم نمی گردد. دویدن یا تعقیب چیزی یا کسی در مزارع ذرت همواره کمی ترسناک به نظر می رسد و منظره ی پشت خانه ی خانواده ی هس در شب  نیز شما را از ترسیدن مایوس نمی کند.

در بخش اعظمی از فیلم ترس از صدمه دیدن دو کودک خانواده وجود دارد که تا سر حد مرگ از مواجهه با این «هیولاها» هراس دارند. وقتی که در نهایت یکی از این موجودات فضایی را در فیلم می بینیم وی با انتشار یک گاز سمی از دهانش زندگی یکی از کودکان خانواده را به خطر می اندازد. شاید این موجود فضایی ترسناک و خونخوار نباشد اما شیامالان با تبحر منحصر به فرد خود در به ترسیم کشیدن وحشت روانی مو را بر تن شما سیخ خواهد کرد.

۱۰- حمله جسد دزدها (۱۹۷۸)

body-snatchers-guys-w700

فیلم «حمله جسد دزدها» (Invasion of the Bodysnatchers) همانند دیگر فیلم های موجود در این فهرست بسیار ترسناک است زیرا موجودات فضایی بدون این که ما اطلاع داشته باشیم در بدن انسان های دیگر پنهان شده اند. آن ها زمانی که افراد در خواب هستند به سرعت مشغول کار بوده و نمونه های مشابهی تولید کرده و نسخه ی واقعی انسانی را از بین می برند. هر کسی از اطرافیان شما ممکن است با یک موجود بی احساس فضایی در لباس انسان جایگزین شده باشد. این که چه کسی هنوز انسان مانده و چه کسی به موجود فضایی تبدیل شده و این که چه کسی و چه زمانی شما را نیز به همین سرنوشت دچار خواهد کرد شما را تا سرحد مرگ خواهد ترساند.

چیز جالبی که در مورد این فیلم وجود دارد این است که موجودات فضایی به درون بدن انسان نفوذ کرده و ظاهر کاملاً مشابهی با میزبان خود دارند به طوری که تشخیص آن برای اطرافیان فرد بسیار مشکل است. افراد متعددی در حال حال تبدیل شدن از یک جنین چسبناک در گهواره به یک موجود به ظاهر انسان دیده می شوند اما تنها موجودی که ظاهری کاملاً عجیب و غریب دارد همان سگی است که سری مانند سر انسان دارد.

یکی از صحنه هایی که در این فیلم لرزه بر اندام شما خواهد انداخت زمانی است که مشخص می شود یکی از شخصیت های اصلی داستان فیلم جایگزین شده است که باعث رعب و وحشت و بی اعتمادی در میان شخصیت های فیلم شده و هر یک خود را در دریایی پر از موجودات خونخوار فضایی و یکه و تنها احساس می کند. اگر می خواهید کسی که در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی به دنیا آمده را واقعاً بترسانید با دهان باز و چشم های گشاد به او نگاه کنید تا متوجه شوید این فیلم در زمان خود چقدر ترسناک بوده است.

۹- زیر پوست (۲۰۱۳)

film_review_under_the_skin-w700

فیلم «زیر پوست» (Under the Skin) از فیلم های منحصر به فرد این ژانر به شمار می آید که داستان را از دید یک موجود فضایی بیان می کند که سعی می کند در دنیای انسان ها زنده بماند. در فیلم عناصر دزدیدن و تغییر بدن دیده می شود اما خبری از سفینه های فضایی نیست. به جای آن از طریق گودال سیاه و شفاف عمیقی که وی قربانیان خود را بعد از اغوا کردن در آن به دام می اندازد با دنیای موجود فضایی فیلم آشنا می شویم.

اسکارلت جوهانسون نقش یک موجود فضایی در ظاهر یک زن زیبای اغوا کننده را ایفا می کند که بر خلاف ظاهر زیبا و فوق العاده انسانی اش از دنیای دیگری آمده است. وی سوار بر یک ماشین ون در کشور اسکاتلند مردان را اغوا کرده و بدن هایشان را برای استفاده موجودات فضایی از آن ها می گیرد. بیشتر این قربانیان بازیگر هستند. این فیلم بسیار ترسناک است اما بیشتر در انتهای فیلم که پوست واقعی موجودات فضایی خود را نشان می دهد که برای مدتی در ذهن شما باقی خواهد ماند.

۸- فرازمینی (۲۰۱۴)

MV5BMTg3MjM2MjQ0OF5BMl5BanBnXkFtZTgwODk3NDE4MjE@._V1_SX1777_CR0,0,1777,747_AL_-w700

اگر چه تصویرسازی این فیلم تا حدودی کلیشه ای به نظر می رسد اما سومین فیلم برادران ویشز (Vicious Brothers) با عنوان «فرازمینی» (Extraterrestrial) فیلم بسیار ترسناکی در ژانر خود به شمار می آید. گروهی از دوستان در می یابند که مورد حمله ی موجودات فضایی قرار گرفته اند که سفینه ی فضایی آن ها در همان حوالی سقوط کرده است. بعد از درگیری با یکی از این موجودات که وارد کلبه ی آن ها شده است، این افراد یک به یک ربوده می شوند. در فیلم می توان ربایندگان و ربوده شدگان را در داخل سفینه ی فضایی دید. علاوه بر بررسی ها و آزمایش هایی که مسلماً روی این افراد انجام خواهد گرفت صحنه های بسیار ترسناک و مهیجی در داخل سفینه ی فضایی موجودات فرازمینی رخ می دهد که برای یک فیلم با بودجه ی ساخت بسیار کم خارق العاده به نظر می رسند.

همچنین در کنار داستان اصلی فیلم، داستانی فرعی در مورد اطلاع حکومت از وجود موجودات فضایی و حضور آن ها در زمین نیز روایت می شود که بر آن سرپوش گذاشته شده و باعث به دردسر افتادن این دوستان می شود. فیلم «فرازمینی» از آن دسته فیلم هایی است که کاری که شخصیت فیلم انجام می دهد اهمیتی ندارد اما بی پناه بودن و درماندگی آن ها بسیار تاثیر گذار به تصویر کشیده می شود زیرا در واقع نمی دانند که چه خطری آن ها را تهدید می کند. همه ی ما از ناشناخته ها وحشت داریم و موجودات فضایی یکی از ترسناک ترین نمودهای این ترس خواهند بود.

۷- تغییریافته (۲۰۰۶)

Altered-10-w700

فیلم «تغییر یافته» (Altered) به کارگردانی ادواردو سانچز داستان گروهی از انسان های ربوده شده توسط موجودات فضایی را روایت می کند که به زمین بازگردانده شده اند. موجودات فضایی روی چهار دوست آزمایشاتی را انجام داده اند که به مرگ یکی از آن ها منجر شده و ۴ نفر دیگر زنده مانده اند. آن ها به سرعت به فکر انتقام افتاده و هنگامی که یکی از موجودات فضایی را می ربایند با فرجام تلخ این کار مواجه می شوند. اگر چه آن ها مدت زمان زیادی را در دوران اسارت خود را در کنار این موجود گذرانده بودند اما ظاهراً از قدرت کامل این موجودات اطلاع کافی پیدا نکرده اند.

فیلم «تغییر یافته» در تمام طول داستان شما را سردرگم و وحشت زده نگه می دارد زیرا رفته رفته این چهار نفر تحت تاثیر موجود فضایی به شدت با هم درگیر شده و نسبت به هم بدبین می شوند. علاوه بر این که ظاهر و رفتار موجود فضایی خود ترسناک است در یکی از صحنه ها شاهد این هستیم که یک ویروس فرازمینی به شخصیت کُدی حمله می کند.

۶- ربودن فضایی (۲۰۱۴)

maxresdefault (1)-w700

در کوهستان براون در کارولینای شمالی افرادی ناپدید می شوند و فیلم «ربودن فضایی» (Alien Abduction) طوری ساخته شده است که شما این موضوع را باور کنید. خانواده ی موریس در حالی که در یک مسافرت خارج از شهر در این منطقه اردو زده اند با یک سری اتفاق عجیب و غریب که روی یک دوربین فیلم برداری خانگی و توسط یک پسربچه ی ۱۱ ساله به نام رایلی ضبط شده است مواجه می شوند. در این فیلم یکی از ترسناک ترین صحنه ها زمانی است که یکی از این موجودات فضایی در دوربین فیلم برداری دیده می شود که دستکم برای مدت کوتاهی فراموش خواهید کرد که در حال دیدن فیلم هستید نه واقعیت.دیدن شبحی از یک موجود غیر انسان با دو پا شما را وحشت زده خواهد کرد.

اوضاع از همان جا رو به وخامت می گذارد و خانواده ی موریس یکی پس از دیگری در صحنه هایی دلهره آور توسط موجودات فضایی شکار می شوند. هیچ پایان خوشی وجود ندارد و هیچ کس نمی تواند از دست چراغ های موجودات فضایی در امان باشد. این موجودات قصد دارند تا جایی که می توانند انسان ها را بربایند اگر چه در نهایت تنها برخی از آن ها با آسیبی وحشتناک بازگردانده می شوند.

۵- آتش در آسمان (۱۹۹۳)

Fire_in_the_Sky_Alien_props-w700

اگر چه فیلم نظرات متفاوتی را در میان منتقدان برانگیخت اما «آتش در آسمان» (Fire in the Sky) به خاطر صحنه ی الهام بخش و زیبای ربایش انسان توسط فضایی ها مورد تحسین قرار گرفت. صحنه ای که تراویس والتون توسط سفینه ی فضایی به سمت آسمان کشیده می شود و آزمایشاتی که در داخل سفینه ی فضایی روی او انجام می شود سهم زیادی در استقبال از این فیلم داشتند.

راجر ایبرت منتقد معروف سینما در مورد این فیلم چنین می گوید:” صحنه های داخل سفینه ی فضایی حقیقتاً بسیار جالب هستند. این صحنه ها چنان واقعی به تصویر کشیده شده که من در هیچ فیلم دیگری ندیده بودم و برای اولین بار حس کردم که دارم یک هویت فضایی می بینم و نه محصول تصورات یک دکورساز را”.

حقیقتاً فیلم «آتش در آسمان»ارزش دیدن دستکم تنها به خاطر همین صحنه ها را دارد که شباهت زیادی به صحنه های شکنجه در فیلم های «ماتریکس» (The Matrix) و «پرتقال کوکی» (A Clockwork Orange) در آن دیده می شود. چشم والتون توسط یک موجود فضایی چاق به طرز ناشیانه و ترسناکی مورد بررسی قرار می گیرد و یک غشای آمنیوتی شبیه کیسه نیز دور او کشیده شده است. شنیدن صدای فریادهای او هنگامی که مورد آزمایش موجودات فضایی قرار می گیرد نیز انسان را به وحشت می اندازد.

۴- همدم (۱۹۸۹)

Communion-1989-film-images-564603f2-ab3f-4046-b517-8ebdaca925d-w700

فیلم «همدم» (Communion) بر اساس کتابی به همین نام داستان یک نویسنده به نام وایتلی اشترایبر با بازی کریستوفر واکن را روایت می کند که در مدتی که در شمال نیویورک زندگی می کند اتفاقات غیرطبیعی برای او رخ می دهد. اگر چه در فیلم هیچ تصویری از داستان ربوده شدن و جزییات فراوان آن به تصویر کشیده نمی شود اما حس دیوانه شدن اشترایبر را به خوبی مجسم کرده که در تلاش برای تشخیص واقعیت از توهم به ورطه ی دیوانگی کشیده می شود.

علی رغم عکس العمل های بد واکن در بعضی از صحنه ها، فیلم «همدم» صحنه های ترسناک واقعی تاثیر گذاری دارد به ویژه در زمان هایی که توهماتی به دلیل ارتباط با موجودات فضایی به سراغ اشترایبر می آید. اگر موجود فضایی با چشم های گنده و خاکستری فیلم شما را وحشت زده می کند باید بعد از دیدن این فیلم با چراغ های روشن بخوابید. علاوه بر این که برخی از این موجودات فضایی را در اتاق خواب اشترایبر می بینیم بلکه یکی از آن ها در هنگام ورود به سفینه اش بخشی از صورتش را برمی دارد تا ما با چهره ی واقعی و ترسناک این موجودات بیشتر آشنا شویم.

۳- آسمان های تاریک (۲۰۱۳)

image-w1280-w700

در فیلم «آسمان های تاریک» (Dark Skies) داستان یک خانواده روایت می شود که درگیر ربوده شدن توسط موجودات فضایی می شوند. بر خلاف شیوه ی داستان گویی فرمول گونه، فیلم «آسمان های تاریک» موفق می شود صحنه های ترسناک و عجیب منحصر به فردی را به تصویر بکشد. در تمام طول فیلم حس می کنید که کسی در گوشه ای پنهان شده و با به تصویر کشیده شدن موجودات فضایی در تاریکی و ضبط تصویر آن ها در دوربین مخفی هنگامی که خانواده خواب هستند بر ترس شما خواهد افزود.

در نهایت هنرمندی کری راسل است که باعث می شود شما صحنه های فیلم را باور کرده و از ترس میخکوب شوید. او چنان طبیعی بازی کرده است که می توانید ترس و وحشتش را حس کنید. اتفاقی که برای کودکان در این فیلم می افتد نیز بر ترسناک شدن اوضاع می افزاید. آن ها همیشه اولین کسانی هستند که تحت تاثیر ناشناخته ها قرار می گیرند و ذهن های خام و نفوذپذیرشان آن ها را در معرض خطر اتفاقات غیرطبیعی قرار می دهد.

۲- نوع چهارم (۲۰۰۹)

image1-w700

این فیلم به خوبی افراد را متقاعد می کند که افکار خود در مورد غیر ممکن بودن وجود انسان های فضایی را کنار گذاشته و به دزدیدن انسان ها توسط این موجودات بیشتر فکر کنند. داستان فیلم و اتفاقات آن چنان واقعی به نظر می رسند که بسیاری به این نتیجه رسیدند که وجود موجودات فضایی و احتمال ربوده شدن به دست آن ها یک واقعیت انکارنشدنی است.

میلا جووویچ در این فیلم به ما می گوید که این داستان واقعیت دارد. فیلم «نوع چهارم» (The Fourth Kind) به طور همزمان یک ویدیو آرشیوی از جلسه ای هیپنوتیزم دلهره آور توسط دکتر ابیگیل تایلر را در و میلا جووویچ در بازسازی نقش او را نشان می دهد که بعضی اوقات واقعی بودن یا نبودن این صحنه ها به عهده ی تماشاگر گذاشته می شود. این فیلم نیز به سبک و سیاق فیلم «همدم» ساخته شده و ترسناک است که بر ربوده شدن توسط موجودات فضایی خبیث که در ذهن افراد پنهان شده اند تاکید می کند.

۱- موجود (۱۹۸۲)

TheThing-w700

اگر چه فیلم ترسناک «موجود» (The Thing) ساخته ی جان کارپنتر در دوران خود مورد استقبال خوبی قرار نگرفت اما سال ها بعد همه اذعان کردند که این فیلم در زمره ی ترسناک ترین فیلم های ساخته شده در تاریخ سینما و یکی از ترسناک ترین فیلم های ترسناک با موضوع موجودات فضایی است. گروهی از دانشمندان آمریکایی و نروژی توسط یک موجود فضایی باستانی که قبلاً در زیر یخ های اقیانوس اطلس دفن شده مورد حمله قرار می گیرند و وحشت و بی اعتمادی را در میان آن ها موجب می شود. همزمان که وی یک یک این افراد را از بین می برد هیچ کدام از آن ها از خطر این موجود ترسناک و رفقای مشکوک خود در امان نیست.

جلوه های ویژه ی تصویری این فیلم در به تصویر کشیدن موجود خبیث فضایی نیز در زمان خود بسیار مورد توجه قرار گرفت و همچنان در ذهن تماشاگران فیلم باقی مانده است هر چند بیش از ۳۵ سال از زمان ساخت آن می گذرد. وقتی که این موجود فضایی بر موجودی مسلط می شود به بخشی از بدن وی تبدیل شده کم کم در بدن او ریشه دوانده و با شاخک های حساس خود او را می بلعد.

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴۰ نظر

ورود

 • علی خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

  سلام
  من هر روز میام روزیاتو و مطالب شما رو میخونم اما تصاویر دلخراش داخل این پست حال روحی من رو بد کرده، لطفا این پست را حذف کنید تا کاربران و بنده بتونیم با خیال راحت صفحات سایت روزیاتو رو مرور کنیم.
  سپاس

  • محمد خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

   خب ببخشید الان ما که اینجور مطالب رو دوست داریم چی کار کنیم؟

  • حمید خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

   سلام علی جان . شاید از نظر شما تصاویر دلخراش بوده ولی از نظر خیلی دیگر از کاربران اینطور نیست و حتی حذف تصاویر به زیبایی مطلب که معرف ژانر وحشت نیز هست آسیب خواهد زد . لذا پیشنهاد شما را میشه اینطور مطرح کرد که در عنوان هشدار داده شود تا کاربران با حق انتخاب بیشتری مطالب رو برای مطالعه انتخاب کنند. با درود

  • جاسم خرداد ۳۱, ۱۳۹۶

   جفنگ نگو

  • شهروز خرداد ۳۱, ۱۳۹۶

   وووووووووی.گوگوووووووولی.نترس عمو الکی هستن.

  • یوسف آذر ۱۸, ۱۳۹۸

   آخی .عمو چرا اینجا میچرخی ؟ برو مشقاتو بنویس .مامانی دعوات نکنه یه وقت

  • الینا اراکلیان فروردین ۲۹, ۱۳۹۹

   الهی.اخی.موش بخوردت خاله

  • سارا اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹

   این تصاویری دلخراش نیستند و برای خیلی ها کاربردی هم هست

  • افشین اسفند ۸, ۱۳۹۹

   عزیز بشی تووووو

 • علی پایز خرداد ۳۱, ۱۳۹۶

  امیدوارم امشب بتونم بخوابم
  از سایت محشرتون ممنونم.

 • hossein.azad تیر ۱, ۱۳۹۶

  من نمیدونم چرا همه فکر میکنن که فرا زمینی ها همیشه میخوان زمین رو تسخیر و نابود کنن یا انسان ها رو نابود کنن و همیشه هم زشتند. چرا هیچ وقت این احتمال داده نمیشه که ممکنه فرا زمینی ها ممکنه خیلی بهتر از انسان های روی کره زمین باشند. تنها کارگردانی که عقیده متفاوتی داشت, جیمز کمرون بود.

 • شمیم مرداد ۱۹, ۱۳۹۶

  سلام ممنون از معرفیاتون
  من چند سالی هست دنبال یه فیلمم که تو بچگیم دیدم در مورد فضایی ها بود که یک انسان براثر یه اتفاق از دست شروع میکنه به تغییر کردن وشبیه فضایی ها میشه و به یه ادم فضایی و بچش کمک میکنه به سرزمینشون برگردم میخواستم بدونم اسم فیلم چیه خیلی ممنون

 • pedram بهمن ۱۷, ۱۳۹۶

  بیشتر تصاویر از تکنولوژی قدیمی صعنت سینما و فیلم سازی بود و با توجه به جلوه های نسل جدید این تصاویر جنبه طنز به خودشون گرفتن که باعث خنده بیننده میشن.

 • محمدرضا مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

  سلام دوستان من یک فیلم حدود بیست سال پیش تو بچگیم ناتموم دیدم .اگه اسمشو می دونین بگین.یک تخم دایناسور رو روش آزمایش میکردن یک زنه داشت تخم رو نگاه میکردم و یدفه دایناسور پرید رفت تو دماغش.و تو شکمش بزرگ شد.یک ربات هم داشتن تو فیلم.خاهشااااااا اسمشو بگین

 • yautja مهر ۶, ۱۳۹۷

  چرا فیلم the predator رو تو لیست نذاشتید

 • سعید اسفند ۱۷, ۱۳۹۷

  سلام لطفا کمکم کنید مردی مریخی با سفینه اش روی کره زمین سقوط میکنه که هولایی رو با خودش تصادفا میاره روی زمین فقط خودش میتونه از پس اون هیولا بر بیاد
  لطفا راهنماییم کنید

 • محمدرضا اسفند ۲۹, ۱۳۹۷

  فیلم The thing یکی از بهترین فیلمهایی که تا به حال دیدم کارگران این فیلم (John Carpenter) کارگردن فیلمهای Halloween 1978 و Halloween 2018 و فیلم شاهزاده و The village of Damned است. فیلم های این کارگردان سبک خاص خودش داره و به نظر من John Carpenter بهترین کارگردان در ژانر وحشته

 • مسعود فروردین ۳۱, ۱۳۹۸

  فیلم تخیلی مردی از فضا به دلیل سقوط سفینه اش به زمان گذشته در زمین می آید به کمک مردم قبیله و بقایای سفینه اش که از آلیاژی مخصوص و محکم بود موجودی فضائی که نامرئی می شود و شبیه اژدها یا مارمولک بزرگی است را از بین می برد و در آخر عاشق دختری از قبیله می شود و به خاطر او به سیگنالهای فضایی هم قطارانش جواب نمی دهد و به خاطر دخترک در زمین می ماند. لطفاً کسی اسم فیلم را می داند.

  • سجاد خرداد ۲۰, ۱۳۹۸

   اسم فیلم outlander هستش محصول ۲۰۰۸ با بازی جیم‌کویزل داداش ففط میشه ۵۰ تومن

 • Afsoon مرداد ۱۱, ۱۳۹۸

  سلام دوستان من چن سال پیش یه فیلمی دیدم که یه موجودی کوچیکی بود که از دهان وارد بدن طرف میشد و اون رو واداربه ادم کشتن میکرد ووقتی که جسمش میمرد بدنو عوض میکرد وموقعی موجودو میتونستن بکشن که از بدن بیاد بیرون لطفا هرکی اسم فیلمو میدونه بگه لطفاااااا

 • آیلا مهر ۲۰, ۱۳۹۸

  سلام دوستان من چند سال پیش یه فیلم نصفه نیمه دیدم خیلی دوست دارم اونو دوباره و تا آخر ببینم ماجراش درباره یه بچه مار بود که تو یه ظرف شیشه ای قرار داشت وقتی از اون ظرف خارج بشه اندازه یه ساختمون ده طبقه بزرگ میشه تا همینجا یادم میاد اگه اسمشو بلدید بگید منون میشم

 • شهرام مهر ۲۰, ۱۳۹۸

  سلام دوستان من چند سال پیش یه فیلم نصفه نیمه دیدم خیلی دوست دارم اونو دوباره و تا آخر ببینم ماجراش درباره یه بچه مار بود که تو یه ظرف شیشه ای قرار داشت وقتی از اون ظرف خارج بشه اندازه یه ساختمون ده طبقه بزرگ میشه تا همینجا یادم میاد اگه اسمشو بلدید بگید منون میشم

 • marinette آذر ۱۶, ۱۳۹۸

  من یهفیلم دیدم که دوتا ادم فظایی کهیکیشون رییسه به زمین میان بعد اونی که رییسه شیطانیه ولی انی که زیر دستشه از زمین خوشش میاد حدفشون اینه که زمین رو نابود کنن اونی ک ی دسه میره داخل بدن یه آدم بعدباهم دوست میشن
  اگه میشه اسم فیلم رو بگین پلیز

 • GOD دی ۱۷, ۱۳۹۸

  سلام به زمینی ها الان تمام آن حوادثی که برای زمین رخ میدهد را میگویم.کشورها بر سر قدرت جنگ میکنند ایران اسراییل و قسمتی از آمریکا رو نابود میکنه. بعدش آمریکا یه موشک هسته ای میزنه تو اصفهان و ایران در کل نابود میشه ولی در ابتدا ایران به علمی دست پیدا میکنه که هیچکی نرسیده ایران هم به ستاره ی ثریا میرسه و هم به کره ی موجودات فضایی و فن ساخت بشقاب پرنده را از کتابی که آن موجودات دارن میدزده و بر میگرده و آن بشقاب پرنده را میسازد ولی همزمان آمریکا نیز آنها را تولید کرده است بعد از جنگ جهانی سوم بین کشورها آخرین جنگ فرا میرسد آن هم جنگی نیست جز جنگ موجودات فرازمینی که قصد انتقام را دارند.کل جهان ها را میشناسم ولی بیشتر از این سخن نمیگویم.

 • علی آبان ۱۸, ۱۳۹۹

  سلام کاملا درست این تصاویر دلخراش و ترسناک نیستن برای من هیجان انگیزه ممنون .

 • مهراب آبان ۱۹, ۱۳۹۹

  باسلام و خسته نباشید.. برنامتون عالیه.. من ی فیلمی رو دیدم ک یک موجود ار اسمان میومد و مردم رو با خودش میبرد ک یک بچه کشاورر رو برد و باعث شد ک کشاورز یک وسیله شکار درست کند و بعد از فکرکتم سی سال دوباره اون موجود اومد و یک اتوبوس نوجوان رو گرفتار کرد ک در این زمان مرد کشاورز امد و ان را شکار کرد. لطفا کسی اگه اسمش رو میدونه بگه. ممنون میشم

 • شادی دی ۳۰, ۱۳۹۹

  سلام از سایت شما دیدن کردم و بسیار عالی بود
  ممنون میشم شما هم از سایت های من دیدن کنید.با تشکر
  کالای زنانه
  https://www.ladymodkala.ir
  لوازم بازی و سرگرمی
  https://www.gamingtools.ir
  کالای دیجیتال
  https://www.rabokala.ir
  لوازم خانه
  https://www.khanecheen.ir

  • REZA بهمن ۲۸, ۱۳۹۹

   سلام خسته نباشید ممنون ب خاطر سایت خوبتون واقعا زحمت میکشید من یه فیلمی در دوران بچگی دیدم ک توی ی پایگاه چندیدن مورد موجودات فضایی نگه داشته بودن و روی اونها آزمایش و تحقیق میکردن میخواستم ببینم اسمش چیه

 • REZA بهمن ۲۸, ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید ممنون ب خاطر سایت خوبتون واقعا زحمت میکشید من یه فیلمی در دوران بچگی دیدم ک توی ی پایگاه چندیدن مورد موجودات فضایی نگه داشته بودن و روی اونها آزمایش و تحقیق میکردن میخواستم ببینم اسمش چیه