جرج کلونی برای انتشار غیرقانونی عکس فرزندانش به مجله فرانسوی هشدار داد

جرج کلونی برای انتشار غیرقانونی عکس فرزندانش به مجله فرانسوی هشدار داد

جرج کلونی دیروز به صورت رسمی به پاپاراتزی ها هشدار داد که دوقلوهایش جزو خط قرمزهای او و همسرش امل به شمار می روند.

دیروز، این هنرپیشه مشهور هالیوودی با انتشار بیاینه رسمی، مجله فرانسوی Voici را به دلیل انتشار عکس های دوقلوهای ۷ هفته ای خود، مورد انتقاد قرار داد.

جرج کلونی و همسرش امل روز سه‌شنبه ۶ ژوئن، صاحب دختر و پسر دوقلویی با نام‌ های الا و الکساندر شدند. امل و جورج کلونی مراسم ازدواج‌ خود را سال ۲۰۱۴ در شهر ونیز برگزار کردند و تعدادی از ستارگان هالیوود از جمله مت دیمون و بیل موری از جمله مهمان‌ های این مراسم بودند.

amalgeorgebaby

جورج کلونی ۵۵ ساله که در بسیاری از فیلم‌ های هالیوودی درخشیده است و تاکنون دو جایزه اسکار دریافت کرده است، در این بیانیه گفته: «در طول هفته گذشته، عکاس های مجله Voici از دیوارهای فنسی خانه ما عبور کرده،  از درختان بالا رفته و از نوزادان ما در داخل خانه عکاسی کرده اند. نه تنها عکاسان که نشریه یاد شده نیز باید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند زیرا چنین فعالیت هایی امنیت فرزندان ما را به خطر می اندازند.»

در آخر بد نیست اشاره کنیم که امل کلونی ۳۹ ساله نیز وکیل معروفی است و تاکنون وکالت چهره‌ های بسیار مشهوری از جمله یولیا تیموشینکونخست وزیر پیشین اوکراین و جولیان آسانژ، بنیان‌ گذار ویکی‌ لیکس را به عهده داشته است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود