تیلور سوییفت تمامی عکس های اینستاگرام خود را پاک کرد

تیلور سوییفت تمامی عکس های اینستاگرام خود را پاک کرد

تیلور سوییفت، تمامی عکس های خود را از شبکه های اجتماعی اینستاگرام پاک کرد. این حرکت خواننده مشهور پاپ برای هوادارنش این سوال را به وجود آورده که دلیل چنین اقدامی چه بوده است و خانم سوییفت از این کار چه هدفی را دنبال می کند؟

هنرمندان و چهره های سرشناس بین المللی به دلیل داشتن طرفداران و فالوئرهای بی‌شمار، هر لحظه در معرض رصد شدن توسط هوداران، رسانه ها و رقبا قرار دارند. به همین خاطر باید در برابر هر اقدامی که صورت می دهند، توضیحی هم داشته باشند.

هنرمند مورد بحث، در حال حاضر ۱۰۲ میلیون فالوئر در صفحه اینستاگرام خود دارد. به دنبال این اقدام، وی تمامی صفحاتی که تاکنون دنبال می کرده را نیز آنفالو نموده و وب سایت رسمی خود را نیز بسته است.

همچنین اکانت های خود در توئیتر، تامبلر و یوتوب را نیز مسدود کرده است.

پیش بینی هواداران این خواننده بریتانیایی این است که این حرکت تیلور سوییفت مقدمه ای برای انتشار ششمین آلبوم رسمی اوست. کاربران، فرضیات و پیش بینی های خود را با هشتگ #TS6IsComing در توئیتر با هم به اشتراک می گذارند.

گمانه زنی های رسمی نیز بر این اساس است که خانم سوییفت قصد دارد با این کار آلبوم جدید خود را منتشر کند. این رفتار وی بیشتر به روابط عمومی شبیه است؛ یعنی مجموعه ای از کوشش های حساب شده برای ارتباط هدفمند با هواداران خود.

گروه موسیقی «ریدیوهِد» هم در ماه می گذشته نیز اقدام مشابهی را انجام داده بودند. ابتدا وب سایت رسمی آن ها ناپدید شده و سپس به ترتیب به سراغ صفحه های خود در شبکه های اجتماعی رفتند و اعضای گروه همه اکانت های شخصی و گروهی خود را از توئیتر، فیس بوک و گوگل پلاس پاک کردند.

در انتهای روز، همه تاریخچه ی حضورشان در فضای مجازی به طور کامل پاک شده و از بین رفت و به دنبال آن شایعه انتشار آلبوم جدیدشان داغ شد.

شایان ذکر است که اینستاگرام در آپ‌دیت جدید خود امکان آرشیو کردن عکس ها را به کاربران داده است. به این معنی که کاربر می تواند عکس های موردنظر را از دید بقیه مخفی و همچنان برای خودش حفظ کند. یعنی اگر شما عکسی را آرشیو کنید، تنها کسی که می تواند آن را ببینید، خودتان خواهید بود.

منبع: cnn ، independent
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • مهران مهر ۶, ۱۳۹۶

    تا امروز فکر میکردم سوییفت، آمریکاییه ?