نیکول کیدمن در نقش یک کارآگاه زخم خورده در تریلر «ویرانگر» به جنگ فرقه ای مخوف می رود

نیکول کیدمن در نقش یک کارآگاه زخم خورده در تریلر «ویرانگر» به جنگ فرقه ای مخوف می رود

نیکول کیدمن دوست داشتنی قرار است در کار بعدی خود وارد یک دنیای عاطفی تاریک شود. بر اساس گزارش ددلاین، کیدمن قرار است در آینده ای نزدیک نقش اصلی فیلمی با عنوان «ویران گر» (Destroyer) به کارگردانی کارین کوساما را بازی کند که بر اساس یک تریلر جنایی ساخته شده و داستان آن در لس آنجلس رخ می دهد. وی در این فیلم نقش یک کارآگاه پلیس به نام ارین بل را بر عهده خواهد داشت که عملیات مخفیانه ی او در میان یک فرقه ی مذهبی خلافکار در صحرای کالیفرنیا در ابتدای دوران کاری اش با یک فاجعه همراه بوده و زخم های روانی این فاجعه همچنان همراه او مانده اند.

سال ها بعد وقتی که رهبر این فرقه ی خطرناک دوباره آفتابی می شود، کارآگاه بل باید تمامی افراد باقیمانده ی این فرقه ی خطرناک را شناسایی کند و همزمان با خاطرات تلخ و کابوس هایی که از زمان برخورد اولش با این فرقه وارد زندگی او شده کنار بیاید. کارگردانی این فیلم را نیز کارین کوساما بر عهده خواهد داشت که آخرین اثر او با نام «دعوت» (The Invitation) که یک تریلر رازآلود و ترسناک بود با استقبال فوق العاده منتقدان روبرو شد. فیلم نامه این فیلم را نیز فیل هَی و مت مانفردی خواهند نوشت که فیلمنامه ی «دعوت» را نیز برای کوساما نوشته بودند.

فرد برگر که سال گذشته نقش مهمی در تولید فیلم «لا لا لند» داشت نیز نقش تهیه کننده را برای این گروه خلاق بازی خواهد کرد که در مورد این فیلم چنین گفته است:” فیل و مت یکی از جذاب ترین فیلمنامه هایی که تاکنون خوانده ام را نوشته اند. نیکول در بهترین شرایط برای بازی در این فیلم قرار دارد و کارین نیز یکی از مطمئن ترین کارگردان های حال حاضر است. ترکیب بسیار قدرتمندی شکل گرفته است که به تولید فیلم بزرگی منجر خواهد شد و من از این که در کنار ان ها قرار گرفته ام احساس خوشبختی می کنم “. هنوز فیلم در مرحله ی تعیین بازیگران دیگر نقش ها بوده و در حال حاضر تاریخی برای اکران آن اعلام نشده است.

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود