حضور راسل کرو در فیلمی وسترن با عنوان «داستان واقعی دار و دسته کِلی»

حضور راسل کرو در فیلمی وسترن با عنوان «داستان واقعی دار و دسته کِلی»

برای دیدن راسل کرو با کلاهی جدید در یک فیلم به سبک وسترن دیگر آماده باشید. به گزارش ددلاین، راسل کرو، بازیگر سرشناس و برنده جایزه اسکار، برای بازی در فیلمی با عنوان «داستان واقعی دار و دسته کِلی» (True History of the Kelly Gang) به کارگردانی جاستین کورزل قرارداد امضا کرده است.

در این فیلم بازیگرانی مانند جورج مک کی، نیکولاس هولت و اسی دیویس نیز راسل کرو را همراهی خواهند کرد. این فیلم بر اساس رمانی برنده جایزه بوکر نوشته ی پیتر کَری ساخته شده و داستان ند کلی، فراری معروف را به تصویر می کشد که نقش او را مک کی بازی خواهد کرد. ند کلی یکی از مشهورترین و بزرگ ترین یاغی های استرالیا در قرن نوزدهم بود. تراویس فیمل، بازیگر سریال وایکینگ ها، شان کین، داکر مونتگومری، هری گرین وود، تومازین مکنزی و اِرل کَیو نیز دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

فیلم برداری ها نیز بهار سال آینده در استرالیا آغاز خواهد شد. راسل کرو که برای بازی در فیلم «ذهن زیبا» (A Beautiful Mind) در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه اسکار شد در پروژه ی تولید دوباره فرانچایز «مومیایی» (The Mummy ) از کمپانی یونیورسال حضور داشته و در فیلم درام «Boy Erased» به کارگردانی جوئل ادگرتون نیز بازی خواهد کرد. در این اثنا نیز مک کی همراه با دیزی ریدلی و نائومی واتس در فیلم «اوفلیا» (Ophelia) حضور خواهد یافت.

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود