با میزان دارایی خالص برخی از سلبریتی های مشهور آشنا شوید [قسمت دوم]

با میزان دارایی خالص برخی از سلبریتی های مشهور آشنا شوید [قسمت دوم]

در دنیای کنونی شهرت و ثروت در تعقیب هم هستند و بدون شک با داشتن یکی به دیگری نیز دست خواهید یافت. ماندن در چنین شرایطی تقریباً آسان است و افول با وجود شهرت و ثروت بسیار سخت به نظر می رسد و هر کسی توان موفقیت در این عرصه را نخواهد داشت! در دنیایی که همه سلبریتی ها را از لحاظ هنری الگوی خود قرار داده و همواره منتظر دریافت خبرهایی جدید در مورد آن ها هستند، این سلبریتی ها در پسِ پرده از شهرت خود پول می سازند. در قسمت اول این مطلب شما را با ثروت خالص شناخته شده ترین سلبریتی های عصر حاضر آشنا کردیم و از شما دعوت می کنیم که در ادامه این مطلب با تعدادی دیگر از این سلبریتی ها و ثروت هنگفتی که اندوخته اند آشنا شوید.

۱۶- تایلر پری- ثروت خالص: ۶۰۰ میلیون دلار

به عنوان یکی از پردرآمدترین شخصیت های حال حاضر سینمای هالیوود که دستمزد بالایی دریافت می کند، تایلر پری در حوزه های بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و آهنگسازی فعال بوده و یک کمدین بااستعداد نیز هست. بدین ترتیب این همه شغل و استعداد به موفقیت تجاری او نیز دامن زده و ثروت او هر سال افزایش قابل توجهی را تجربه می کند.

۱۷- جری سینفلد- ثروت خالص: ۸۷۰ میلیون دلار

جری سینفلد پیر، کمدین، بازیگر، نویسنده، تهیه کننده و کارگردانی کهنه کار است که همه او را می شناسند. کمتر کسی پیدا می شود که سریال تلویزیونی پرمخاطب او با عنوان «سینفلد» را ندیده باشد. علاوه بر این که وی یک استندآپ کمدین بامزه است، وی نقش سازنده و مجری در یک سریال اینترنتی به نام «Comedians in Cars Getting Coffee» را نیز بر عهده دارد.

۱۸- بروس اسپرینگستین- ثروت خالص: ۳۵۰ میلیون دلار

بروس اسپرینگستین با نام مستعار «The Boss» یک موسیقی دان شناخته شده است که به خاطر آهنگ ها و شعرهای فوق العاده و کنسرت های طولانی مدتش شناخته می شود. او یکی از ستارگان بی چون و چرای دنیای راک است که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

۱۹-جیمی بافه- ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار

جیمی بافه نیز یک موسیقیدان، ترانه سرا، آهنگساز، نویسنده، بازیگر و البته تاجری سرشناس است که دست به هر کاری می زند در آن به موفقیتی بزرگ دست پیدا می کند. او صاحب دو رستوران زنجیره ای بوده و خود مدیریت آن ها را بر عهده دارد.

۲۰- امیلیو استفان-ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار

امیلیو استفان تاکنون ۱۹ بار جایزه گرمی را با خود به خانه برده و به همسر بااستعداد و خواننده اش گلوریا استفان تقدیم کرده است. این زن و شوهر در حوزه های زیادی به موفقیت دست پیدا کرده و در سال ۲۰۱۵ از باراک اوباما، رییس جمهور وقت ایالات متحده، مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت کردند.

۲۱- التون جان- ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار

سر التون جان نیازی به معرفی ندارد! این خواننده، پیانیست، آهنگساز و فعال حقوق بشر انگلیسی یکی از شناخته شده ترین چهره های موسیقی تمام دوران است که همه او را می شناسند. التون جان تاکنون جوایز متعددی را در دنیای موسیقی دریافت کرده است.

۲۲- ماریا کری- ثروت خالص: ۵۲۰ میلیون دلار

ماریا کری نیز یکی از شناخته شده ترین خوانندگان زن تمام دوران است که آلبوم های او از پرفروش ترین ها در در دنیای موسیقی بوده اند. او استعداد ویژه ای در خوانندگی و ترانه سرایی داشته و در زمینه تهیه کنندگی موسیقی و بازیگری نیز فعالیت های موفقی داشته است.

۲۳- سایمون کاول- ثروت خالص: ۵۵۰ میلیون دلار

سایمون کاول از مجری ها و داورهای شناخته شده ریالیتی شوهای ایالات متحده و انگلیس است که در برنامه های استعدادیابی یکی از داوران همیشگی است. علاوه بر این او در حوزه تهیه کنندگی، کارآفرینی و کارهای بشردوستانه نیز بسیار فعال است.

۲۴- هاوارد استرن- ثروت خالص: ۶۰۰ میلیون دلار

چهره رادیویی شناخته شده دنیای هالیوود نفر بعدی ما در این فهرست است. هاوارد استرن یک شخصیت تلویزیونی رادیویی مشهور است که در زمینه تهیه کنندگی، نویسندگی، بازیگری و عکاسی نیز فعالیت دارد. وی در همه حوزه های سرگرمی مهارت داشته و بسیاری او را پادشاه تمام رسانه ها می دانند و در سن ۶۳ سالگی به افتخارات بسیاری دست یافته است.

۲۵- بونو- ثروت خالص: ۷۰۰ میلیون دلار

این خواننده-ترانه سرا، موسیقیدان، سرمایه دار، تاجر و فعال حقوق بشر اهل ایرلند به عنوان خواننده اصلی گروه راک «U2» شناخته می شود. وی تاکنون ۲۲ بار برنده جایزه گرمی شده و در میان مشاهیر راک اند رول جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کرده است. بونو در زمینه برقراری عدالت اجتماعی نیز بسیار فعال است.

۲۶- پی دیدی-ثروت خالص: ۷۳۰ میلیون دلار

این خواننده موسیقی رپ سرشناس اسم های مستعار زیادی دارد؛ از شان کومبز گرفته تا پاف دیدی و دیدی. با هر اسمی او را صدا بزنید این رَپر، ترانه سرا، بازیگر،تهیه کننده موسیقی و کارآفرین جوان تاکنون سه جایزه گرمی و دو جایزه امی تی وی به دست اورده است و تهیه کنندگی یک برنامه تلویزیونی دنیای موسیقی را نبز بر عهده دارد. این همه فعالیت و استعداد باعث شده که پاف دیدی ثروت قابل توجهی داشته باشد.

۲۷- جی کی رولینگ- ثروت خالص: ۱ میلیارد دلار

بعید است که جی کی رولینگ را نشناسید اما اگر از معدود کسانی هستید که او را نمی شناسید باید بگوییم که جی کی رولینگ نویسنده رمان های پرطرفدار و پرفروش هری پاتر است. وی با نوشتن این مجموعه رمان ها به شهرت و ثروتی غیرقابل باور دست یافته است. تاکنون بیش از ۴۰۰ میلیون نسخه از کتاب های هری پاتر فروخته شده و همچنان داستان موفقیت های رولینگ ادامه دارد.

۲۸- پل مک کارتنی- ثروت خالص: ۱.۲ میلیارد دلار

پل مک کارتنی نیز چهره شناخته شده ای در دنیای موسیقی است و برای کسانی که او را نمی شناسند باید بگوییم که وی گیتاریست و خواننده گروه افسانه ای بیتلز بوده است. او در زمینه آهنگسازی و ترانه سرایی نیز استعداد فراوانی داشته و می تواند چندین ساز مختلف را بنوازد. مک کارتنی در طول دوران فعالیت خود۲۱ بار برنده جایزه گرمی شده  و نشان شوالیه را از ملکه بریتانیا دریافت کرده است. او در زمینه کارهای خیریه نیز بسیار فعال بوده و یکی از ثروتمندترین مردان دنیای هالیوود به شمار می آید.

۲۹- اندرو لوید وبر- ثروت خالص: ۱.۲ میلیارد دلار

اندرو لوید وبر یک آهنگساز و رهبر اپرای تئاتر موزیکال لندن و اهل بریتانیاست که او را موفق ترین آهنگساز تاریخ از لحاظ تجاری در جهان می دانند. وی در طول سال های فعالیت خود در دنیای موسیقی آهنگ های بسیار بی نظیر و شنیدنی ساخته است.

۳۰- اپرا وینفری- ثروت خالص: ۲.۹ میلیارد دلار

ملکه تمام رسانه ها لقبی است که تنها شایسته این زن سختکوش و الهام بخش آمریکایی می باشد. اپرا وینفری مجری و تهیه کننده مشهور تلویزیونی است که مدال آزادی ریاست جمهوری ایالات متحده را دریافت کرده و در زمینه بازیگری و فعالیت های بشردوستانه نیز فعالیت های قابل توجهی داشته است. او یکی از تاثیرگذارترین زنان تمام دوران و ثروتمندترین زنان دنیای امروزی شناخته می شود.

۳۱- دونالد ترامپ- ثروت خالص: ۳.۷ میلیارد دلار

این فهرست را با اسم جنجالی ترین شخصیت مشهور یک سال اخیر به پایان می رسانیم. سال ها قبل از این که دونالد ترامپ به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده برسد وی یک تاجر ثروتمند و شناخته شده و یک شخصیت تلویزیونی بامزه بود. وی مدرک خود را در رشته اقتصاد از کالج وارتون دریافت کرده و توانست رهبری یک غول دنیای املاک را در دست گرفته و آن را به موفقیتی مثال زدنی برساند.

در پایان باید بگوییم که شخصیت های دیگری مانند استیون اسپیلبرگ با ۳.۷ میلیارد دلار، ریچارد برانسون با ۵.۱ میلیارد دلار، جورج لوکاس با ۵.۱ میلیارد دلار،مایکل جوردن با ۱.۲۴ میلیارد دلار، لئوناردو دی کاپریو با ۲۱۷ میلیون دلار، برد پیت با ۲۴۰ میلیون دلار ، سیلوستر استالونه با ۴۰۰ میلیون دلار، جورج کلونی با ۱۸۰ میلیون دلار، کیم کارداشیان با ۱۴۹ میلیون دلار، کانیه وست با ۱۴۵ میلیون دلار، تایگر وودز با ۷۴۰ میلیون دلار، تیلور سویفت با ۲۵۰ میلیون دلار و جی زی با ۸۱۰ میلیون دلار ثروت از ثروتمندترین چهره های سرشناس جهان به شمار می آیند. البته کسی نمی تواند به پای غول های دنیای تکنولوژی یعنی مارک زاکربرگ با ۷۴.۲ میلیارد دلار، بیل گیتس با ۸۰ میلیارد دلار و جف بزوس با نزدیک به ۹۰ میلیارد دلار ثروت برسد.

منبع: worldemand
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود