کریستیانو رونالدو؛ حقایقی جالب در مورد زندگی شخصی مشهورترین فوتبالیست معاصر

کریستیانو رونالدو؛ حقایقی جالب در مورد زندگی شخصی مشهورترین فوتبالیست معاصر

شاید بتوان کریستیانو رونالدو را بهترین فوتبالیست حال حاضر جهان دانست که اخیراً در لباس تیم فوتبال رئال مادرید توانست پنجمین توپ طلای خود را نیز دریافت کند. او در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد و همه سبک بازی کردن او را دوست دارند. او همراه با رقیب دیرینه اش لیونل مسی در یک دهه اخیر دنیای فوتبال را به تسخیر خود درآورده اند و هر یک پی در پی رکوردهای مختلفی را شکسته اند. اما تاکنون با خود فکر کرده اید که چقدر در مورد این فوتبالیست سرشناس پرتغالی می دانید؟ در ادامه این مطلب واقعیات و رازهایی را در مورد زندگی کریستیانو رونالدو به شما خواهیم گفت که شاید از آن ها بی اطلاع بوده اید.

۱-او رابطه های زیادی داشته است


شاید رونالدو با رودریگز بسیار خوشحال باشد اما وی با برخی از شناخته شده ترین زنان هالیوودی نیز رابطه داشته است. شایعاتی در مورد رابطه او با مدل ها و ستاره های جوان هالیوودی وجود داشته و بارها خبرهایی از خیانت های او منتشر شده است. یکی از سلبریتی هایی که بر اساس این شایعات با رونالدو همنشینی داشته است پاریس هیلتون بوده که در سال ۲۰۰۹ در یک کلوب شبانه در لس آنجلس با رونالدو آشنا شده است. بر اساس گفته های منابع اطلاعاتی رونالدو در ابتدا برای نزدیک شدن به این سلبریتی مشهور شک داشته اما وقتی که این دو شروع به صحبت کردن نمودند رونالدو نیز استرس سابق را نداشت. در سال ۲۰۱۰، رونالدو توجه خود را معطوف دوست و دشمن سابق پاریس هیلتون یعنی کیم کارداشیان کرد.

بر اساس ادعای روزنامه سان این دو یک شام بسیار رمانتیک داشته و در سفری که با هم به اسپانیا داشتند نشانه هایی از رابطه نزدیک بین این دو دیده می شد. علاوه بر این رونالدو به مدت ۵ سال با آیرینا شایک، مدل معروف روسی رابطه داشت اما وقتی که فهمید رونالدو مخفیانه به دختران زیادی پیام می دهد رابطه اش را با او قطع نمود. علیرغم این که ظاهراً وی با جورجینا رودریگز شاد و خوشبخت بنظر می رسد اما ناتاشا رودریگز ادعا کرده است که در این مدت،رونالدو با وی نیز رابطه داشته است. ناتاشا در این باره به روزنامه سان گفته که احساس می کند از او سوء استفاده شده اما بودن با رونالدو برای او مانند یک رویا بوده است.

۲-سیاهه های مالی او کمی مشکل دارد


دولت پولش را می خواهد! در تابستان سال ۲۰۱۷، سازمان های مالیاتی اسپانیا کریستیانو رونالدو و وکلای وی را به فرار مالیاتی متهم کردند. بر اساس گزارش مجله فوربس، رونالدو به ارائه اطلاعات نادرست در مورد درآمدش بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ و تلاش برای گم کردن رد درآمدهایش از طریق استفاده از شرکت های خارج از کشور اسپانیا متهم شد. در صورتی که این اتهامات به اثبات برسد امکان دارد وی به زندان فرستاده شود. تیم حقوقی رونالدو اصرار دارند که وی هیچ خطایی انجام نداده است. وکیل او بعد از حضور اولیه در دادگاه در جولای ۲۰۱۷ در این باره به روزنامه گاردین چنین گفت:” رونالدو هیچ قانونی را زیر پا نگذاشته است،تنها کاری که او کرده دنبال کردن معیارهایی است که بازرسان مالیاتی از آن ها خوششان نمی آید”.

رونالدو نیز در برابر دادگاه اعلام کرده است که از قوانین مالیاتی اسپانیا چیز زیادی نمی داند. وی در این باره چنین گفت:” من چیز زیادی در مورد این قضیه نمی فهمم. من فقط شش سال درس خوانده ام و تنها کاری که بلدم فوتبال بازی کردن است. اگر مشاورانم به من بگویند که کریس همه چیز خوب است من حرف آن ها را باور خواهم کرد. من به مشاورانم اعتماد دارم و می دانم که بهترین هستند. من پول خوبی به آن ها می دهم تا بهترین کار ممکن را برای من انجام دهند. من همه چیز را به آن ها سپرده ام”.

۳- پدر بودن او را تغییر داده است


شاید در رابطه های عاشقانه اش کمی خودسر و چموش باشد اما رونالدو ثابت کرده که پدری فوق العاده است. او هیچگاه از پسرش، رونالدو جونیور دور نمی شود و اکانت های رسانه های اجتماعی او پر است از عکس هایی که او با خانواده و پسر بزرگش گرفته است. وی گفته که پدر شدن همه چیز را در مورد او تغییر داده است. وی در مصاحبه با روزنامه آیریش میرور در این مورد چنین گفته است:” این که کسی خون شما را در بدن خود داشته باشد فوق العاده است، احساس بی نظیری است… دوستانم از من می پرسند که آیا می خواهی فرزندان بیشتری داشته باشی و من همیشه جواب مثبت می دهم، آری فرزندان بیشتری می خواهم، این بهترین چیزی است که شما می توانید در زندگیتان داشته باشید”. رونالدو تاکنون درباره مادر کریستیانو جونیور چیزی نگفته است.

وی دراین مورد نیز چنین می گوید:” مردم حدس می زنند که با این زن یا آن زن بوده ام یا شاید پای یک مادر اجاره ای در میان است. من هیچ وقت به کسی نگفته ام و نخواهم گفت. وقتی که کریستیانو بزرگ شد به او خواهم گفت که چه کرده ام، چه حسی داشته ام، همه چیزهایی که در ذهن من گذشته است. برخی از بچه ها هیچ وقت نمی توانند والدین خود را بشناسند، نه پدر و نه مادرشان را. داشتن پدر کافی است”.

۴- او واقعاً مرد خانواده است


خانواده رونالدو در سال ۲۰۱۷ شاخه های متعددی پیدا کرد. در ماه ژوئن او و رودریگز از طریق رحم اجاره ای صاحب یک دوقلو شدند؛ یک دختر و پسر به نام های متئو و ایوا. رونالد بلافاصله پس از بدنیا آمدن فرزندانش در حساب توئیتری خود چنین نوشت:” از این که توانستم دو عشق جدید زندگی ام را در آغوش بگیرم بسیار خوشحالم”. تابستان امسال نیز رونالدو اعلام کرد که رودریگز باردار است و سپس وی در ماه نوامبر یک دختر بدنیا آورد.وی در حساب اینستاگرامی خود پس از تولد فرزندش چنین نوشت:” آلانا مارتینا همین الان به دنیا آمد! ما همه خیلی خوشحالیم”. این پدر فوتبالیست همواره در خارج و داخل زمین فوتبال چهار فرزندش را همراه دارد. در نوامبر ۲۰۱۷، پسر ارشد هفت ساله او در یک ویدیو تبلیغاتی برای لباس های جین مخصوص رونالدو با پدرش همراه بود.

۵- او آرزو می کند پدر متفاوتی داشت


اطلاعات زیادی در مورد خوزه دینیس آویرو، پدر رونالدو، در دست نیست اما به ادعای روزنامه سان وی سرایدار یک مدرسه بوده است و در همان زمان رونالدو دوران کودکی خود را مشغول بازی فوتبال بود و رونالدو همواره به خاطر شغل پدرش خجالت می کشیده است. وی پدر مرحوم خود را یک مرد گوشه گیر و منزوی می نامد و شایعاتی در مورد اعتیاد او به الکل وجود دارد. به همین دلیل کریستیانو رونالدو هیچ گاه سمت مشروبات الکلی نمی رود زیرا به خاطر اعتیاد پدرش از این موضوع خاطره خوشی ندارد. رونالدو در مصاحبه با روزنامه سان در این مورد چنین گفته است:” پدر من وقتی مست می کرد بسیار بامزه می شد اما من نتوانستم واقعاً و از ته قلبم او را بشناسم. نمی دانم چرا مست می کرد. شاید از زندگی اش خسته شده بود. من دوست داشتم پدر متفاوتی داشته باشم، پدری که بیشتر حضور داشت و می توانست اکنون شاهد موفقیت های من باشد”.

پدر رونالدو در سال ۲۰۰۵ درگذشت اما رونالدو همیشه تلاش کرده تا یاد او را زنده نگه دارد، به ویژه برای فرزندانش. در اکتبر ۲۰۱۷، وی عکسی را در حساب اینستاگرامی خود قرار داد که در آن او همراه با پسر بزرگ و دو نوزاد خود دور عکسی از پدربزرگشان گرد هم آمده بودند. در زیر این عکس به زبان پرتغالی نوشته شده بود:” تو برای همیشه در کنار ما خواهی بود”.

۶- او در سن ۱۵ سالگی جراحی قلب انجام داده است


شاید امروزه رونالدو نماد سلامتی کامل جسمی باشد اما همیشه این چنین نبوده است. بر اساس مصاحبه ای که وی در سال ۲۰۰۹ با دیلی میل انجام داد گفت که در سن ۱۵ سالگی مجبور شده جراحی قلب انجام دهد. دولورس، مادر رونالدو نیز در این باره گفته است:” قلب او وقتی که نمی دوید بیش از حد تند می زد. قبل ازاین که بفهمیم او واقعاً چه مشکلی دارد نگران بودم که مبادا او دیگر نتواند فوتبال بازی کردن را ادامه دهد. اما درمان خوب پیش رفت و بعد از چند روز او بار دیگر به تمرینات بازگشت… به نظر می رسد که این جراحی باعث شد وی حتی بتواند سریع تر از قبل بدود!”.

۷- او در زمینه کارهای خیریه بسیار فعال است


کمک های خیریه و بشردوستانه رونالدو معمولاً در پشت تصویر پر زرق و برق و علاقه اش به ماشین های اسپرت لوکس گم می شود اما رونالدو با قلبی مهربان و جیبی پر از پول از عهده هر کاری برمی آید. بر اساس گزارش روزنامه لس آنجلس تایمز در سال ۲۰۱۴، این مهاجم سرشناس وقتی که باخبر شد خانواده یک پسربچه ۱۰ ساله برای جراحی مغز او کمک جمع آوری می کنند وی نه تنها کفش ها و لباس ورزشی خود را اهدا کرد بلکه چکی به مبلغ ۸۳.۰۰۰ دلار برای هزینه جراحی نوشته و هزینه ی درمان ها و مراجعات بعدی این کودک را نیز متقبل شد. همچنین وی در سال ۲۰۰۸، مبلغی که در جریان یک دعوای قضایی به خاطر توهین از جانب یک مجله بریتانیایی به عنوان جریمه دریافت کرده بود را به مراکز خیریه شهر زادگاهش اختصاص داد. همچنین وی مبلغ ۱۶۵.۰۰۰ دلار را به یک بیمارستان محلی تخصیص داد تا مرکزی برای درمان بیماران مبتلا به سرطان احداث کنند.

او در مصاحبه ای با روزنامه لس آنجلس تایمز در این باره چنین گفت:” پدرم همواره به من می گفت وقتی که به دیگران کمک کنی خداوند دو برابر آن را به تو بازخواهد گرداند. و این دقیقا همان چیزی است که برای من اتفاق افتاده است. هر وقت من به کسانی که نیازمند بوده اند کمک کرده ام خداوند بیش تر از قبل به من کمک کرده است”. در سال ۲۰۱۷، رونالدو یکی از لباس های خود را به یک حراجی داد تا پول حاصل از فروش آن برای کمک به یک مرکز نگهداری از ۸۰ سگ بی خانمان هزینه شود.

۸- او برای بدن آماده اش بسیار سختی کشیده است


بدست آوردن فیزیک بدنی مانند آن چه رونالدو دارد کار ساده ای نیست اما اگر شما نیز می خواهید چنین بدنی داشته باشید رونالدو شیوه رسیدن به آن را به شما نشان داده است. بر اساس ادعای روزنامه دیلی میل رونالدو بر نظم تاکید زیادی داشته و اهدافش را به طور مرتب و با صبر دنبال می کند. وی می گوید که نباید از زیر تمرینات در رفت و باید یک همراه داشت که در سطح مشابهی باشد تا انگیزه شما برای ادامه تمرینات شدید حفظ گردد. وی گفته که خواب برای ورزشکار بسیار مهم است زیرا ماهیچه های آسیب دیده در زمان خواب ترمیم می شوند. رژیم غذایی نیز به همان اندازه اهمیت دارد.

رونالدو می گوید که روزی ۶ وعده سبک غذا می خورد. همچنین وی گفته که نباید اهمیت ترکیب مناسب تمرینی را نادیده گرفت. او هنگام ورزش کردن موزیک های سبک هیپ هاپ و reggaeton را ترجیح می دهد. علاوه بر این رونالدو ریلکس کردن را نیز بسیار مهم می داند. وی گفته که بهترین راه ریلکس کردن در کنار ورزش و تمرینات سخت این است که مدتی از روز خود را به همراهی با خانواده و دوستان اختصاص دهید.

۹- او به تجاوز جنسی متهم شده است

بر اساس ادعای یک مجله آلمانی، وی در سال ۲۰۱۰ پذیرفت که به زنی که ادعا می کرد رونالدو به وی تجاوز کرده مبلغ ۳۷۵.۰۰۰ دلار بپردازد تا او را از شکایت حقوقی منصرف نماید. این مجله ادعا کرد که شواهد مستدلی از جزییات توافق دو طرف در خارج از دادگاه برای سرپوش گذاشتن بر این ماجرا که ظاهراً در سال ۲۰۰۹ در لاس وگاس رخ داده در دست دارد. کمپانی مدیریتی رونالدو با نام Gestifute در پاسخ به این شایعات، تمامی ادعاها را کذب و ساختگی توصیف کرد. در این بیانیه آمده که تمامی ماجرای ادعایی نشریه آلمانی یک داستان ساختگی بوده و فرد متهم کننده از پیگیری اتهامات دروغین خود صرفنظر کرده است.

همچنین در این بیانیه آمده که تمامی این شواهد و مدارک ادعایی تنها چند تکه کاغذ امضا نشده و ایمیل های رد و بدل شده بین وکلای حقوقی دو طرف است که محتوای آن ها هیچ ارتباطی با رونالدو ندارد و نمی توان واقعی بودن آن ها را تایید نمود و نامه ای که ادعا می شود قربانی به رونالدو نوشته هیچگاه به دست وی نرسیده است.

منبع: nickiswift
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود