نظر تو مهمه؛ نقد و بررسی کنید، جایزه بگیرید! [رپورتاژ آگهی]

نظر تو مهمه؛ نقد و بررسی کنید، جایزه بگیرید! [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خیلی وقت‌ها کالایی می‌خرید و دوست دارید تجربه‌‌ی استفاده از آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. دیجی‌کالا فرصتی فراهم کرده تا نه تنها با این کار به دیگران برای یک خرید هوشمندانه کمک کنید، بلکه جایزه هم بگیرید.

برای شرکت در مسابقه، کافیست در سایت دیجی‌کالا به صفحه کالاهایی که خریده‌اید بروید؛ در قسمت نظرات با هشتگ #نظرتومهمه تجربه‌ی خود را بنویسید و شانس‌تان را برای برنده شدن در مسابقه امتحان کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام، شرایط و قوانین شرکت در مسابقه را حتما مطالعه و شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید.

در این دوره از مسابقه‌ی نظر تو مهمه، از شما دعوت می‌کنیم برای کالاهای رسته‌ی «ورزش و سفر» در دیجی‌کالا نقد و بررسی بنویسید.

نظر تو مهمه؛ نقد و بررسی کنید، جایزه بگیرید!

شرایط نگارش نقد و بررسی

 • تعداد کلمات نقد و بررسی باید دست‌کم ۳۰۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی باید دارای عنوان متناسب با متن باشد.
 • نقد و بررسی باید دارای نقاط قوت و نقاط ضعف باشد.
 • نقد و بررسی باید بیان‌نگر تجربه‌ کاربری شخصی شما با آن محصول باشد.

قوانین شرکت در مسابقه

 • نقد و بررسی شما در صورتی در مسابقه شرکت داده می‌شود که کالایی را که برای آن نقد و بررسی می‌نویسید، از دیجی‌کالا خریده باشید.
 • باید تمام شرایط مندرج در شرایط و قوانین ارسال نظر را رعایت کرده باشید.
 • حتما باید در انتهای نقد و بررسی خود از هشتگ #نظرتومهمه استفاده کرده باشید.

روند برگزاری مسابقه

 1. هر ماه، مجموعه‌ای کالا یا رسته‌ی کالایی در صفحه‌‌ای اختصاصی نمایش داده می‌شود.
 2. اگر از دیجی‌کالا، یک یا چند قلم از این کالاها را خریده‌اید، تا ۱۵ روز فرصت دارید با کلیک روی هرکدام، نقد و بررسی خود را در صفحه‌ی محصول درج کنید.
 3. اگر همه‌ی قوانین شرکت در مسابقه را رعایت کرده باشید، نقد و بررسی شما در مسابقه شرکت داده می‌شود.
 4. پس از پایان مسابقه، هیئت داوران بین نقد و بررسی‌های واجد شرایط، ۱۰ نقد و بررسی برتر را انتخاب می‌کنند و جوایز برای آن‌ها ارسال می‌شود.

‌ واقعیت این است که وقتی ماه‌هاست صاحب یک وسیله هستید، بهتر از هر کس دیگری می‌توانید درباره‌ تجربه‌ی کاربری آن نظر بدهید. شما به‌خوبی با نقاط قوت و ضعف آن وسیله‌ آشنا شده‌اید و نقد و نظر شما، موثق‌تر از نقد و نظر افرادی است که یا هیچ‌وقت با آن وسیله کار نکرده‌‌اند یا زمان خیلی کمی با آن گذرانده‌اند.

از شما می‌خواهیم کالایی را که از دیجی‌کالا خریده‌اید و اکنون صاحب آن هستید، نقد و بررسی کنید. با انجام این کار در مسابقه‌ نظر تو مهمه شرکت می‌کنید. برای ثبت نقد و بررسی خود، پیش از هر کاری سری به صفحه‌ی اختصاصی #نظرتومهمه در دیجی‌کالا مگ بزنید. در آن‌جا علاوه بر خواندن قوانین شرکت در مسابقه، مجموعه‌ا‌ی متنوع از کالاها را در رسته‌های مختلف می‌بینید. اگر صاحب یک یا چند قلم از آن‌ها هستید یا قصد خرید کالایی را از این رسته‌ها دارید، ۱۵ روز فرصت دارید تا به صفحه‌ی آن کالا بروید و در بخش «نظرات کاربران»، نقد و بررسی کوتاهی بنویسید و در این مسابقه شرکت کنید. اگر نقد و بررسی شما توسط هیئت داوران جزو ۱۰ نقد و بررسی برتر انتخاب شود، جوایز نفیسی از جمله ووچرهای خرید از دیجی‌کالا برنده می‌شوید.

نظرات شما به‌طور حتم در انتخاب درست و دقیق سایر کاربران موثر است. با نظرات درست، همه‌مان از یک خرید اینترنتی موفق لذت خواهیم برد.

در این دوره، کالاهای رسته‌ی ورزش و سرگرمی برای مسابقه‌ در نظر گرفته شده‌اند. با نوشتن نظر برای پوشاک ورزشی، کفش ورزشی، لوازم ورزشی، دوچرخه و لوازم جانبی، تجهیزات سفر،… در مسابقه شرکت کنید.

استفاده از هشتگ# نظرتومهمه را در متن نقد و بررسی خود فراموش نکنید.

نظر تو مهمه؛ نقد و بررسی کنید، جایزه بگیرید!

بدون نظر

ورود