شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی که هنوز هم مردم باور دارند

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی که هنوز هم مردم باور دارند

شایعه‌، یکی از پررنگ ترین بخش های زندگی افراد مشهور است. آنها همیشه در تندباد شایعات دروغین و بعضا بی پایه و اساس گرفتار هستند و راه گریزی هم از آنها ندارند زیرا مردم همیشه دنبال سوژه ای برای حرف زدن هستند و در این مسیر از هیچ تلاشی هم فروگذار نمی کنند.

بازار شایعات در مورد سلبریتی ها از همه داغ تر است. گاهی داستان های بی اساسی در مورد این هنرمندان مطرح می شود، دهان به دهان می چرخد و در نهایت مردم آن را باور می کنند. این در حالیست که شایعه مطرح شده به هیچ عنوان صحت ندارد.

با این تفاسیر، شاید برایتان جالب باشد تا با گوشه ای از شایعات دروغین در مورد هنرمندان هالیوودی آشنا شوید. برای این منظور در ادامه همراهمان باشید.

۱۰- لُرد ۴۵ ساله است

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

ظاهر بسیار عجیب لرد، خواننده نیوزیلندی (با نام واقعی الا ماریا لانی یلیچ-اوکانر ) باعث شده تا سن این هنرمند سوژه بسیاری از شایعات باشد. برخی اعتقاد دارند که این خواننده بالای ۴۰ سال سن دارد. این در حالیست که لرد وقتی اولین آلبوم خود را منتشر کرد، ۱۷ ساله بود. از روی شناسنامه این هنرمند هم می توان ثابت کرد که لرد در ۷ نوامبر ۱۹۹۶ میلادی متولد شده است. اما این تصاویر و مستندات هم نتوانسته از ادامه داشتن این شایعات دروغین پیشگیری کند.

۹- به جای آوریل لوین بدل او در انظار عمومی ظاهر می شود

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

این شایعات در مورد آوریل لوین، خواننده و هنرپیشه کانادایی در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد. وقتی که یک وب‌سایت برزیلی که به طور اختصاصی به زندگی این خواننده می پرداخت، از مرگ او در سال ۲۰۰۳ میلادی و جایگزین شدنش با یک بدل موسوم به ملیسا وانلدا خبر داد.

برای اثبات این فرضیه، نویسنده به تغییر ناگهانی موهای خرمایی آوریل لوین و تغییر ظاهری او استناد کرد. با اینکه این شایعه بسیار تکرار شده است اما حقیقت این است که این خواننده کانادایی زنده است.

۸- استیو واندر واقعا نابینا نیست

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

برخی اعتقاد دارند که این خواننده افسانه ای تظاهر به نابینا بودن می کند زیرا وقتی در بازی های بسکتبال حضور پیدا کرد، برای خود تلویزیون خرید. حتی یک بار هم میکروفون در حال افتادن را در هوا گرفته است. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چرا واندر باید ۶۷ سال به نابینا بودن تظاهر کند؟

۷- سایز مرلین مونرو ۱۸ بوده 

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

گفته می شود که اندام مرلین مونرو استثنایی بوده است. اما اندازه های دقیق اعضای بدن او حکایت از واقعیتی متفاوت دارد. این هنرمند مشهور سایز ۳۶-۲۴-۳۶ را داشته که امروز بیشتر زنان دنیا به این صورت هستند و او از هیکلی خاص و متفاوت برخوردار نبوده است.

۶- کیتی پری همان جون بنیت رمزی است

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

طرفداران کیتی پری تصور می کنند که این خواننده همان کیتی پری نیست! حتی کاترین هادسون نیز نیست: (این خواننده برای اینکه با هنرپیشه هالیوود یعنی کیت هادسون اشتباه گرفته نشود، نامش را کیتی پری گذاشته است).  این افراد اعتقاد دارند JonBenét Ramsey ملکه زیبایی کودکان که در سن ۶ سالگی کشته و مفقود شد، همین خواننده محبوب آنهاست.

اما طبق شواهد موجود، رمزی در سن ۶ سالگی درگذشت اما هنوز اطلاعتی موثقی در مورد مرگ او در دست نیست. شباهت ظاهری این دو نفر به هم باعث شیوع این شایعات شده است. اما با بررسی سال تولد کیتی و رمزی می توان فهمید که در زمان تولد دخترکِ درگذشته، کیتی پری ۶ ساله بوده است.

۵- بیانسه هرگز باردار نبوده

این شایعه نخستین بار در تلویزیون استرالیا و در زمان اولین بارداری این خواننده آمریکایی مطرح شد. بیانسه به این متهم شد که لباس هایی که می پوشد به‌گونه ای است که ثابت می کند شکم بزرگ او جعلی و غیرواقعی است. سپس به این شایعه دامن زده شده و گروهی از مردم ادعا می کردند بیانسه مشکل باروری دارد و تظاهر به بارداری می کند.

اما بیانسه پس از دختر ۵ ساله اش، یک دوقلو نیز بدنیا آورد تا ثابت کند که هیچگونه مشکل باروری ندارد.

۴- «پل مک‌کارتنی» واقعی در سال ۱۹۶۶ میلادی درگذشت

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

حامیان این شایعه باور داشتند که پل مک‌کارتنی حقیقی حدود نیم قرن پیش در تصادف ماشین جان خود را از دست داد و بدل او جایگزینش شد. یکی از دلایل این ادعا این است که مثلا در جلد آلبوم «اَبی رود» بیتلز، مک‌کارتنی برعکس بقیه پابرهنه در حال راه رفتن است! این دلیل بسیار بی پایه و تا حدی خنده‌دار به نظر می رسد. این هنرمند مشهور همچنان در قید حیات است.

۳- جسد والت دیزنی منجد شده است

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

یکی دیگر از شایعات موجود در هالیوود این است که جسد اسطوره انیمیشن جهان یعنی والت دیزنی به صورت منجد نگهداری می شود تا در آینده نه چندان دور، به کمک تکنولوژی دوباره زنده شود.

این شایعه به این خاطر مطرح شد که در زمان مرگ دیزی، روش های انجماد اجساد کشف شد. دیزنی نیز پیش از فوت خود به این موضوع توجه ویژه ای نشان داده بود. اما واقعیت این است که والت دیزنی آتش را به یخ ترجیح داد. طبق وصیت این هنرمند بزرگ، جسد وی سوزانده شده و خاکسترش در پارک یادبود در لس آنجلس نگهداری می شود.

۲- شاهزاده چارلز پدر واقعی شاهزاده هری نیست

شایعات دروغین در مورد هنرمندانی هالیوودی

شاهدخت دایانا و خانواده او سالیان سال سوژه اصلی بسیاری از شایعات بودند. یکی از این شایعه ها این است که پدر واقعی شاهزاده هری، نامزد پرنس دایانا یعنی جیمز هویت است، نه شاهزاده چارلز.

اما این داستان خیلی غیر واقعی است زیرا زمانی که پرنس دایانا و هویت با هم نامزد بودند، پرنس هری روی پاهایش راه می رفت.

در ضمن، شاهزاده هری بشدت شبیه دایی خود یعنی چارلز اسپنسر است. جای تعجب ندارد که گاهی کودکان شبیه دیگر اعضای خانواده خود می شوند.

۱- مایکل جکسون هنوز زنده است

طرفداران مایکل جکسون اعتقاد دارند که اسطوره موسیقی پاپ هنوز زنده است و خبر مرگ او در سال ۲۰۰۹ میلادی صحت نداشته است. این افراد برای اثبات ادعای خود مدارک متنوعی هم جمع آوری کرده اند. به طور مثال، در این عکس که در سوئیس گرفته شده، گفته می شود مرد داخل تصویر، مایکل جکسون است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • Mohsen بهمن ۲, ۱۳۹۶

  والت دیزنی !

 • سینا بهمن ۵, ۱۳۹۶

  مطلب جالبی بود. ولی مدارک خیلی زیادی دال بر زنده بودن مایکل جکسون وجود داره.

  • مبینا اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۰

   بله مدارک خیلی خیلی جالبی هست که نشون میده مایکل جکسون زندس