ستارگان مرد هالیوود که به خاطر زنان جوان تر عشق گذشته خود را رها کردند

ستارگان مرد هالیوود که به خاطر زنان جوان تر عشق گذشته خود را رها کردند

برخی از مردان در کمال ناباوری و تعجب با زنان خود مانند خودروهایشان رفتار می کنند و تصمیم می گیرند که هر چند سال یک بار همسر جدیدی اختیار کنند. این رویه ناخوشایند و غیرانسانی در دنیای هالیوود نمود بیشتری دارد، جایی که در آن سلبریتی های مرد گزینه های زیادی برای ازدواج دارند و همواره پس از چند سال زندگی با یک زن او را به خاطر یک زن جوان تر و زیباتر رها می کنند. ستارگان مرد هالیوود همواره به تغییر ذائقه مشهور بوده اند و این موضوع را در زندگی شخصی خود نیز به خوبی نشان داده اند. نمونه های چنین اتفاقی در دنیای پر زرق و برق هالیوود کم نیست اما در ادامه این مطلب شما را با برخی از جنجالی ترین و مشهورترین این رویه آشنا خواهیم کرد.

۱-رایان فیلیپ

ستارگان مرد هالیوود

رایان فیلیپ یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران جوان و ستارگان مرد هالیوود دهه ۱۹۹۰ بود. او و ریس ویثرسپون بعد از همبازی شدن در فیلم «مقاصد بی رحمانه» (Cruel Intentions) در سال ۱۹۹۹ با هم ازدواج کردند. در هنگام عروسی پر سر و صدای این دو، فیلیپ ۲۵ سال و ویثرسپون ۲۳ سال سن داشت. ای دو خیلی زود صاحب دختری به نام آوا و پسری به نام دیکون شدند و تا سال ۲۰۰۷ نیز یک زوج طلایی در نظر گرفته می شدند. در این سال به گفته رسانه ها، فیلیپ یا ابی کورنیش که یک مدل استرالیایی بود در سر صحنه فیلم «Stop Loss» آشنا شده و ویثرسپون پس از اطلاع از رابطه این دو درخواست طلاق داد. پس از آن فیلیپ رابطه اش با کورنیش که ۶ سال جوان تر از ویثرسپون بود را به طور رسمی آغاز کرد.

۲- تام کروز

ستارگان مرد هالیوود

تام کروز در سال ۱۹۸۷ که هنوز به شهرت زیادی نرسیده بود با میمی راجرز ازدواج کرد. شهرت او در سال ۱۹۸۹ به یکباره به اوج رسید و او به ستاره ای بزرگ تبدیل شد که در سن ۲۷ سالگی با یک بازیگر متوسط ۳۳ ساله زندگی می کرد. تام کروز در سال ۱۹۹۰ هنگام بازی در فیلم «روزهای تندر» (Days of Thunder) با نیکول کیدمن ۲۲ ساله آشنا شد. پس از اکران این فیلم، کروز از راجرز جدا شده و با کیدمن ازدواج کرد و دو فرزند را با هم به فرزند خواندگی پذیرفتند. در سال ۲۰۰۱، کروز با درخواست طلاق، کیدمن را غافلگیر کرده و رابطه ای مجدد را با پنه لوپه کروز آغاز کرد. در ان زمان که کیدمن ۳۴ و کروز ۴۱ ساله بود، پنه لوپه تنها ۲۷ سال داشت. خانم و آقای کروز از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ با هم بودند.

۳-رابرت رودریگز

ستارگان مرد هالیوود

رابرت رودریگز کارگردان سرشناس آمریکایی در سال ۱۹۹۰ با یک تهیه کننده به نام الیزابت آولان ازدواج کرد. در سال ۲۰۰۶ زمانی که آولان ۴۹ سال داشت این دو از هم جدا شدند. وی در آن زمان در حال ساخت فیلم «گرایندهاوس» (Grindhouse) بود که رُز مگ گوآن که آن زمان ۳۳ ساله بود نیز در آن حضور داشت. بلافاصله این دو نامزدی خود را اعلام کرده و تا سال ۲۰۰۹ با هم بودند. در کمال ناباوری رابطه حرفه ای رودریگز و آوالان حتی پس از جدایی شان نیز ادامه پیدا کرد و همسر سابقش تهیه کنندگی بسیاری از فیلم های او را همچنان عهده دار بود. البته رودریگز بعدها به طور ضمنی اعلام کرد که از رابطه اش با مک گوآن پشیمان است.

۴- رانی وود

ستارگان مرد هالیوود

رانی وود که از اسطوره های موسیقی راک اند رول و عضو گروه افسان های رولینگ استونز به شمار می آید، همسرش جو را در سال ۱۹۷۷ دیدار کرده و در سال ۱۹۸۵ با او ازدواج کرد. همه چیز بین این زوج خوشبخت تا سال ۲۰۰۹ خوب پیش می رفت تا این که بر اساس گزارش رسانه ها، وود با یک دختر ۱۸ ساله که در یک کافه گارسن بود و اکاترینا ایوانووا نام داشت آشنا شد. وی نه تنها رابطه اش با او را پنهان نمی کرد بلکه در اقدامی باورنکردنی او را نیز به خانه اش دعوت نمود. در کتاب زندگینامه ی جو، وی ادعا کرده است که رونی و ایوانووا در حالی که مست بودند نزدیکی های صبح به خانه آمده بودند.

به گفته ی جو، دخترک سعی می کرد با استفاده از اجاق گاز خانه سیگار خود را روشن کند اما به دلیل مستی موفق به این کار نشده و موهایش آتش گرفت و جو با یک کهنه خیس آتش را خاموش می کند که البته بعدها در مصاحبه با روزنامه دیلی میل ادعا کرد که از این کار خود شدیداً پشیمان است. به گفته ی جو، رونی با گفتن این جملات به رابطه اش با او پایان داده است:” اون بامزه نیست؟ منو یاد زمانی میندازه که جوون بودی”.

۵- کلزی گرامر

ستارگان مرد هالیوود

کلزی گرامر بازیگر سرشناس سریال های تلویزیونی زمانی که هنوز جوهر امضای طلاق نامه او و همسرش کامیل گرامر خشک نشده بود با خونسردی تمام شروع رابطه خود با یک دختر بسیار جوان تر را اعلام کرد. گرامر و کامیل در آگوست سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کرده و دارای دو پسر بودند. در جولای ۲۰۱۰، کامیل که در آن زمان ۴۳ سال سن داشت ناگهان به صورت غیرمنتظره و به گفته خودش به خاطر «اختلافات غیرقابل حل» با کلزی ۵۵ ساله درخواست طلاق داد.

بلافاصله پس از این ماجرا، کلزی از یک دختر ۲۹ ساله بریتانیایی مهماندار هواپیما به نام کیت والش خواستگاری کرد. این دو در فوریه ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند، تنها دو هفته بعد از این که جدایی کلزی و کامیل به صورت رسمی ابلاغ شد. کلزی و کیت اکنون صاحب دو پسر به نام های کلزی جونیور و آدن جیمز الیس و یک دختر به نام فیث هستند.

۶- مریلین منسون

ستارگان مرد هالیوود

مریلین وون تیز که مدل و رقصنده شناخته شده ای بود در سال ۲۰۰۵ با مریلین منسون، خواننده مشهور سبک راک و متال ازدواج کرد. در آن زمان وون تیز ۳۳ ساله و منسون ۳۷ سال داشت اما کمتر از یک سال بعد رابطه عاشقانه این دو رنگ باخت. اگر چه وون تیز هیچگاه اسم کسی را به زبان نیاورد اما در مصاحبه ای با دیلی تلگراف اعلام کرد که یک زن دیگر عامل اصلی جدایی او و منسون بوده است.

وون تیز در این باره چنین گفته است:” من هیچ علاقه ای به مهمانی رفتن های او و رابطه اش با آن دختر دیگر نداشتم و به همان اندازه که او را دوست داشتم نمی خواستم که جزئی از این ماجرا باشم”. آن دختر به گفته بسیاری از رسانه ها کسی جز ایوان راشل وود ۱۹ ساله نبود که بعدها در یکی از موزیک ویدیوهای منسون با نام «عینک های قلبی» (Heart-Shaped Glasses) با شمایلی شبیه شخصیت لولیتا حاضر شد.

۷- ادی کیبراین

ستارگان مرد هالیوود

ادی کیبراین در سال ۲۰۰۱ با یک مدل معروف به نام برندی گلنویل ازدواج کرد. این دو صاحب دو پسر به نام های میسون و جیک شدند. در سال ۲۰۰۹ اما زمانی که کیبریان ۳۶ ساله بود با لیان ریمز که ۲۷ سال داشت در فیلم «چراغ های شمالی» (Northern Lights) همبازی شد و بر اساس ادعای رسانه ها بین این دو رابطه ای شکل گرفت هر چند در آن زمان هر دوی آن ها متاهل بودند. او و گلنویل که در آن زمان ۳۶ سال داشت در سال ۲۰۰۹ از هم جدا شده و ریمز نیز از همسرش دین شرمت طلاق گرفت. طلاق کیبراین در سال ۲۰۱۰ نهایی شده و او و ریمز در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند.

۸- ایوان مک گرگور

ستارگان مرد هالیوود

ایوان مک گرگور،از سرشناس ترین ستارگان مرد هالیوود است که با یک طراح فرانسوی به نام ایو ماوراکیس به مدت ۲۲ سال زندگی کرد. آن ها در این مدت صاحب سه فرزند شده و یکی دیگر را نیز به فرزند خواندگی پذیرفته بودند. در اکتبر ۲۰۱۷ اما مک گرگور ۴۶ ساله و ماوراکیس ۵۱ ساله از هم جدا شدند. دلیل جدایی این دو نیز رابطه مک گرگور با ماری الیزابت وینستد ۳۲ ساله همبازی او در سریال «فارگو» (Fargo) عنوان شد. اگر چه مک گرگور اصرار دارد که تا پس از جدایی او و ماوراکیس در ماه می ۲۰۱۷ هیچ رابطه ای بین او و وینستد وجود نداشته اما ماوراکیس خیانت مگ گرگور را دلیل جدایی شان دانسته است.

۹- بن افلک

ستارگان مرد هالیوود

بن افلک ۳۰ ساله و جنیفر لوپز ۳۳ ساله در سال ۲۰۰۳ با هم نامزد شدند. اما مدتی بعد او با جنیفر گارنر آشنا شده که در آن زمان او نیز ۳۰ سال داشت و بدین ترتیب جای جنیفر جوان با جنیفر مسن تر در قلب آقای افلک عوض شد. بیش از یک دهه بعد اما افلک بار دیگر به همسرش در آن زمان یعنی گارنر خیانت کرده و با لیندزی شوکاس، تهیه کننده برنامه «زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) که جوان تر از گارنر بود وارد رابطه شد. مدت کوتاهی پس از بر هم خوردن رابطه افلک و گارنر و زمانی که هنوز آن دو قانوناً زن و شوهر قلمداد می شدند، افلک رابطه خود با شوکاس را علنی کرد. جالب این که در آن زمان شوکاس نیز هنوز رسماً همسر کوین میلر بود و بعدها طلاق این دو از همسرانشان رسمی شد.

۱۰- مارک آنتونی

ستارگان مرد هالیوود

مارک آنتونی و جنیفر لوپز در سال ۲۰۰۴ با هم ازدواج کرده و رابطه آن ها تا ۲۰۱۱ ادامه داشت. زمانی که این دو از هم جدا شدند جنیفر لوپز ۴۱ سال و آنتونی ۴۲ ساله بود. پس از جدایی، آنتونی با شانون دِ لیما که در آن زمان ۲۳ سال داشت وارد رابطه شد. وقتی که جدایی آنتونی و لوپز به طور رسمی اعلام شد وی با شانون ازدواج کرد اما در سال ۲۰۱۷ این دختر زیبا از آنتونی طلاق گرفت.

۱۱- رووان اتکینسون

ستارگان مرد هالیوود

باید گفت:” مستر بین! تو هم آره؟!”. بله متاسفانه این بازیگر و کمدین دوست داشتنی هم آره! در سال ۲۰۱۳ اتکینسون که آن زمان ۶۲ سال داشت از سونترا ساستری که در آن زمان ۵۶ ساله بود پس از ۲۳ سال زندگی مشترک جدا شد. مستر بین خیلی زود به سراغ یک بازیگر جوان تر به نام لوییز فورد رفت که در آن زمان ۳۱ سال سن داشت. این حرکت اتکینسون از سوی قاضی «رفتار غیرمنطقی» تشخیص داده شده و تنها پس از ۶۵ ثانیه دستور طلاق این دو را صادر کرد. در حال حاضر رابطه اتکینسون و فورد خوب است اما نمی توان گفت که این عشق تا به کی ادامه خواهد داشت.

۱۲- برد پیت

ستارگان مرد هالیوود

این را دیگر حتما می دانستید زیرا بارها داستان آن را شنیده اید! برد پیت و جنیفر آنیستون در طول زندگی مشترک ۵ ساله خود مشهورترین زوج این سیاره خاکی به شمار می آمدند. اما آن ها در یک طلاق چنجالی در سال ۲۰۰۵ زمانی که پیت ۴۱ ساله و آنیستون ۳۶ ساله بود از هم جدا شدند و پیت خیلی زود رابطه اش با آنجلینا جولی که آن زمان ۳۰ سال داشت اعلام نمود. پیت و جولی ۱۲ سال با هم زندگی کردند و نهایتا در سپتامبر ۲۰۱۶ جدایی این دو از هم اعلام شد هر چند به طور رسمی طلاق این دو تایید نشده است.

۱۳- شان پن

ستارگان مرد هالیوود

شان پن و رابین رایت ۱۱ سال زن و شوهر بودند تا این که در سال خبر رسید آن ها درخواست جدایی داده و بزودی از هم جدا می شوند. اما در سال ۲۰۰۸ آن ها از ادامه روند جدایی خود صرفنظر کردند. همان سال شان پن که ۴۸ سال داشت رابطه ای را با یک مدل ۲۸ ساله به نام پترا نمکووا آغاز کرد هر چند که هنوز قانوناً شوهر رایت بود که در آن زمان ۴۳ سال سن داشت. بعد از این که این دو در سال ۲۰۱۰ بالاخره از هم جدا شدند، شان پن خیلی زود به سراغ اسکارلت جوهانسون رفت که در آن زمان تنها ۲۸ سال داشت.

۱۴- سیلوستر استالونه

ستارگان مرد هالیوود

سیلوستر استالونه، از ستارگان مرد هالیوود که کمتر کسی هست که او را نشناسد، بین سال های ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۵ با همسر اولش ساشا ژاک زندگی کرده و از او صاحب دو فرزند شد. زمانی که ژاک ۳۵ ساله بود استالونه او را به خاطر یک مدل جوان به نام بریجیت نیلسن که آن زمان ۲۲ سال رها کرد و این دو با هم ازدواج کردند. پس از گذشت دو سال نیلسن و استالونه در ۱۹۸۷ از هم جدا شده و پس از مدت بسیار کوتاهی، استالونه به سراغ همسر فعلی اش جنیفر فلاوین رفت که در آن زمان تنها ۱۹ سال داشت. او و فلاوین اگر چه مدت کوتاهی دچار اختلاف شدند اما هنوز هم با یکدیگر زندگی می کنند.

۱۵- تونی کورتیس

ستارگان مرد هالیوود

تونی کورتیس یکی از ستارگان مرد هالیوود در گذشته بود که علاقه زیادی به ازدواج با زنان جوان داشت. او د رسال ۱۹۶۳ از ژانت لِی که همسر اولش بود جدا شد و در حالی که ۳۵ سال داشت با کریستین کافمن ۱۸ ساله ازدواج نمود. او یک بار دیگر در سال ۱۹۶۸ از کافمن که ۲۳ ساله شده بود جدا شده و با لزلی آلن وارد رابطه شد. او و آلن در سال ۱۹۸۲ از هم جدا شدند. دو سال بعد، کورتیس با آندرا ساویو که آن زمان ۲۱ سال داشت ازدواج کرد.

او و ساویو در سال ۱۹۹۲ از هم جدا شدند و یک سال بعد با یک حقوقدان به نام لیزا داچ ازدواج کرد. تنها ۱۰ ماه بعد بار دیگر کورتیس از همسر خود جدا شده و با ژیل آن وندنبرگ که آن زمان ۲۷ ساله بوده و ۴۵ سال از کورتیس جوانتر بود ازدواج کرد. وندنبرگ تا سال ۲۰۱۰ و مرگ کورتیس در کنار او ماند.

۱۶- پاتریک استوارت

ستارگان مرد هالیوود

سر پاتریک استوارت در اواخر سال ۲۰۰۳ به خاطر لیزا دیلونِ آن زمان ۲۴ ساله از همسر دوم خود وندی نیوس که آن زمان ۴۹ سال داشت جدا شد. او و نیوس از هم جدا شده و استوارت و دیلون تا سال ۲۰۰۷ با هم رابطه داشتند. پس از جدایی این دو، استوارت با یک خواننده موسیقی جاز به نام سانی اوزل آشنا شده و در سال ۲۰۰۹ با وی ازدواج کرد. اگر چه اوزل بسیار جوان تر از استوارت و نیوس است اما یک سال بیش از از دیلون سن دارد.

۱۷- جانی دپ

ستارگان مرد هالیوود

جانی دپ، از ستارگان مرد هالیوود است که رسماً با ونسا پارادیس ازدواج نکرده بود. اما آن ها بیش از ۱۴ سال با هم بوده و یک پسر به نام جک و یک دختر به نام لیلی رُز داشتند و به نظر می رسید که رابطه محکمی بین این دو برقرار است. اما در سال ۲۰۱۱، جانی دپ بعد از همبازی شدن با امبر هرد در فیلم «The Rum Diary» با هم وارد رابطه شد. سپس در ژوئن ۲۰۱۲ جانی دپ ۴۹ ساله و پارادیس ۳۹ ساله از هم جدا شدند. دپ و هرد بلافاصله شروع به سفر دور دنیا کرده و در فوریه ۲۰۱۵ زمانی که هرد تنها ۲۸ سال داشت با هم ازدواج کردند. این دو نهایتاً در ماه می ۲۰۱۶ از هم جدا شده و طلاق جنجالی این دو در اوایل سال ۲۰۱۷ رسمی شد.

۱۸- مل گیبسون

ستارگان مرد هالیوود

جدایی مل گیبسون از رابین مور در سال ۲۰۰۹ برای وی بسیار پرهزینه بود. این دو برای نزدیک به ۳۰ سال با هم زندگی کرده و در هنگام طلاق، گیبسون چاره ای جز دادن نیمی از ثروت ۸۵۰ میلیون دلاری خود به همسرش نداشت. رابین که در آن زمان ۵۳ سال داشت و گیبسون که ۵۵ ساله بود بعد از رسانه ای شدن این که یک پیانیست ۳۹ ساله به نام اوکسانا گریگوریوا از گیبسون باردار است از هم جدا شدند. رابطه گیبسون با گریگوروا نیز برای او بی هزینه نبود زیرا این دو درگیری زیادی بر سر حضانت دخترشان، لوسیا داشته و گریگوریوا او را به خشونت خانگی متهم کرد. در سال ۲۰۱۷، وی تولد نهمین فرزندش که یک پسر به نام لارس جرارد گیبسون بود را با یک سوارکار به نام روزالین راس جشن گرفت.

از علاقمندان به دنیای سینما، هالیوود و سلبریتی ها دعوت می کنیم که مطالب زیر را نیز مطالعه نمایند.

نقش های هالیوودی که سخت ترین فرآیند انتخاب بازیگران را داشتند

۹ بازیگر تازه کار هالیوود که در سال ۲۰۱۷ درخشش خیره کننده ای داشتند

۶ بازیگر سرشناسی که از نپذیرفتن نقش هایی خاص پشیمان شده اند

۲۰ بازیگر مشهوری که به طور کامل در ظاهر نقش هایشان گم شدند

بازیگران مطرحی که برای یک نقش خاص جانشان را به خطر انداختند

منبع: nickiswift
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • lham بهمن ۱۵, ۱۳۹۶

    تام کروز با کتی هولمز ازدواج کرد نه با پنه لوپه کروز