بدون نظر

در سومین هفته از فروردین ۹۶، همچون روال هفته های گذشته، نگاهی داریم به جدید ترین اینستانوشته های صفحات پر بیننده تا در جریان نظرات و دیدگاه های شماری از ورزشکاران، سینماگران، موزیسین ها و فعالان سیاسی و فرهنگی کشور قرار بگیریم.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، چهره های شاخصی که برای این دوره از انتخابات، احتمال نامزدی آنها قوت گرفته است نیز فعالیت های تلگرامی و اینستاگرامی خود را شدت بخشیده که به نظر می رسد فضای اینستاگرامی ایرانیان را در هفته های آینده تحت تاثیر قرار دهد. همین جا اضافه کنیم که ارتش بهنوشی ها که پر فالوورترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را تشکیل می داد، فعلا در دسترس نیست.

aref

پیام تسلیت اینستاگرامی پرویز پرستویی به مناسبت درگذشت ناگهانی عارف لرستانی

درگذشت عارف لرستانی، چهره نام آشنای عرصه طنز ایران، اولین شوک سال ۹۶ را به اردوی هنرمندان ایران آورد که سبب شد تا آخرین شنبه فروردین ۹۶، با تلخی برای فعالان هنری کشورمان همراه شده و به خبر اول اینستانوشته ایرانیان در این شبکه محبوب تبدیل شود. صفحه اینستاگرام این هنرمند محبوب کشورمان با ۱۶۲ هزار فالوور، همچنان با کامنت های تسلیت کاربران ایرانی بر روی آخرین پست های ایشان همراه است.

aref2

آخرین اینستانوشته های مرحوم عارف لرستانی در هفته سوم فروردین ۹۶

اینستاگردی این هفته را نیز با اینستانوشته سفیر ایران در لندن آغاز می کنیم.

روایت اینستاگرامی آقای سفیر از پیانیست های ایرانی

حمید بعیدی نژاد، سفیر جدید ایران در لندن که در فضای تلگرام و اینستاگرام، به انتشار نظرات و دیدگاه های خود در عرصه های مختلف سیاسی و فرهنگی و هنری می پردازد و به نوعی سایبر دیپلماسی دولت روحانی را تقویت می کند،‌ در جدید ترین اینستانوشته خود، از پیانیست های ایرانی صحبت کرد.

او نوشت:

امسال ما در سفارت لندن خوشبختانه دو مراسم نوروزی خوب داشتيم. ميهمانی اول، شام نوروزی پس از سال تحويل بود كه با حضور جمع بزرگي از اعضای نهادهای ايرانی در لندن و خانواده های محترم آنان برگزار شد. مراسم دوم نوروزی، مراسمی بود كه ديشب براي سفرا، ديپلمات ها، مقامات سياسی رسمي، تجاری، دانشگاهی و فرهنگی انگليسی و ايرانيان فعال در اين سازمان ها به مناسبت بزرگداشت روز جهانی نوروز برگزار گرديد.

برای مراسم دوم، يك گروه موسيقی ويژه در نظر گرفته شده بود كه اعضا و قطعات موسيقي آنها با دقت كامل انتخاب شده بودند. معيار اصلي اين انتخاب معرفی زيبايی هنر ايرانی و همين طور معرفی استعداد سرشار جوانان ايرانی بود.

in1

مديريت هنری اين كار زيبا بر عهده آقای مارك استيونسون، رهبر اركستر و موسيقيدان انگليسي بود كه در سال گذشته به دعوت اركستر سمفونيك ايران در جشنواره فجر برنامه خوبی را به نمايش گذاردند.

برای اين برنامه آقای «اشكان لايق» جوان نوزده ساله و برنده جايزه باربد به عنوان بهترين جوان پيانيست ايرانی از تهران به لندن آمده بود كه با تسلط خود در اجرای برخي از سخت ترين و زيباترين قطعات پيانو تمامی حضار را به تحسين واداشت.

خانم «ليلا رمضان» خانم ايرانی نيز كه در عين جوانی مدرس موسيقی ايرانی هستند و اخيرا اثر خود تحت عنوان قطعات مهم صد سال موسيقی ايرانی را منتشر ساخته اند، از لوزان سوئيس به اين گروه پيوسته بودند. آقای «اديب رستمي» جوان ايرانی مقيم لندن نيز در اين مراسم با قطعات زيبای كمانچه بسيار تاثير گذار ظاهر شدند، به طوريكه بعد از جلسه تعداد زيادي از حضار مرتب از اين ساز ايرانی سوال مي كردند.

in2

تصویری از جدید ترین پست های اینستاگرامی آقای سفیر

همراهي ساز ويلن‌سل از سوی يك جوان انگليسي با برخی از قطعات موسيقی ايرانی نيز تركيب موسيقيايی زيبايی را خلق مي كرد. اين جلسه بار ديگر ضمن به نمايش گذاردن توانمندی جوانان ايرانی در خلق آثار ظريف و پيچيده هنری، زيبايی و عمق موسيقی ايرانی را نيز به شركت كنندگان معرفی نمود و به گفته بسياری از آن ها شبی به يادماندنی را برای همه رقم زد.

سفیر اینستا باز کشورمان را در این نشانی دنبال کنید.

روایت ظریف از تیک آبی اینستاگرام

in3

جدید ترین پست های صفحه اینستاگرامی ۱۱۰ هزار نفری وزیر امور خارجه کشورمان

صفحه اینستاگرام رسمی محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان این هفته با ‍۱۰۰ هزار فالوور همراه شد و از طرف اینستاگرام، تیک آبی دریافت کرد. او در جدیدترین پست خود نوشت:

سلام دوستان با همراهی بزرگوارانه شما، این صفحه اینستاگرام در کمتر از دو هفته به ۱۰۰ هزار همراه پرمهر رسید و به عنوان صفحه اصلی توسط اینستاگرام شناسایی شد و «تیک آبی» گرفت.

از همراهی تان سپاسگزارم. امیدوارم بتوانیم از این مسیر، راه جدیدی برای ارتباط صمیمی برقرار کنیم. تقاضای من از همه دوستان گرامی این است که در برابر نقد و حتی توهین، متانت و مدارا پیشه کنند و پاسخ توهین ها را با نرمی و مهربانی بدهند که این آموزه مهم فرهنگ اسلامی و ایرانی ماست.

ظریف در ۲۰ فروردین به مناسبت روز ملی انرژی هسته ای نیز در اینستانوشته ای گفت:

in4

اینستانوشته ظریف به مناسبت روز ملی انرژی هسته ای

روز ملی فن آوری هسته ای در حضور رییس جمهور شجاع و مدبر حجه الاسلام و المسلمین جناب دکتر روحانی و برادر و همکار دانشمندم جناب دکتر صالحی.

مشاهده دستاوردهای دانشمندان هسته ای کشور در حوزه های مختلف افتخارآفرین بود. بیش از ۴۲ طرح ظرف دو سال گذشته شروع و در سال ۹۵ به نتیجه ممیزی شده رسیده است.

از شروع تزریق گاز به سانتریفیوژ پیشرفته IR8 که سه سال پیش تنها یک طرح بود، تا پرده برداری از سانتریفیوژ سنگ برای صنعت نفت که ایران سومین کشور تولید کننده آن در جهان شد تا افتتاح پیشرفته ترین خط تولید رادیوداروها در استان البرز.

با مقاومت مردم، هدایت رهبری، درایت ریاست جمهوری، تلاش دانشمندان و انجام وظیفه همکارانم در هیئت مذاکرات برجام، شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست اینک به یک واقعیت فنی، حقوقی و دیپلماتیک تبدیل شده است.

in5

اینستانوشته ظریف در دیدار با وزیر امور خارجه لتونی

ظریف را در این نشانی دنبال کنید.

روایت اینستاگرامی رییس جمهور

حسن روحانی، چهره شماره ۱ انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت امسال، یکی از چهره های سیاسی فعال در شبکه های مجازی است که به نظر می رسد ظرف ۱ ماه آینده، این صفحه با اینستانوشته های متعدد و فالورهای بیشتری همراه شود.

صفحه اینستاگرامی روحانی هفته گذشته از مرز ۱ میلیون فالوور گذشت. در جدید ترین اینستانوشته صفحه رییس جمهور می خوانیم:

امروز در کشورمان در میان هزاران #روستا بالای ١٠ خانوار، به استثنای ۸ روستا، همه دارای #برق هستند.  در این دولت به ۵۲۰۰ روستا #آب_آشامیدنی سالم رسیده است؛ این در حالی است که برای آب روستایی ردیفی در بودجه سال ۹۲ (مصوب دولت و مجلس قبل) وجود نداشت.

in6

اما در بودجه سال‌های بعد این پیش‌بینی شد و این رقم در بودجه سال ۹۵ به ۲ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است. با برنامه‌ریزی دولت، آبرسانی به همه روستاهای کشور در سال ۹۷ تکمیل خواهد شد.

شرکت گاز از ابتدای تأسیس تا قبل از #دولت_یازدهم کلا به ۱۴ هزار #روستا #گاز رسانی کرده بود که اکنون این عدد به ۲۳ هزار روستا رسیده و موجب افتخار است.  در زمان شروع به‌کار دولت یازدهم، کشور نیازمند واردات حدود ۵ میلیون تن گندم بود؛ اما روستاییان با تلاش و کوشش کاری کردند که در سال ۹۴ در زمینه گندم #خودکفا شدیم و امسال قادریم ۳ میلیون تن گندم نیز صادر کنیم. ‌

«با نردبان دروغ نمی‌توان به پشت‌بام عدالت رسید.» ‌ #انتخابات نمایش قدرت ملی است و یأس‌آفرینی در جامعه باید متوقف شود. همه بدانیم که یک مسلمان دروغ نمی‌گوید و تخریب نمی‌کند؛ پس چرا واقعیت‌ها به مردم گفته نمی‌شود و با امیدی که امروز در دل مردم، درخت باروری شده، جنگ می‌کنید؟ هیچ‌کس با دروغ، تخریب و تهمت به جایی نمی‌رسد و با نردبان دروغ نمی‌توان به پشت بام عدالت رسید. ‌

in7

in8

تصویر صفحاتی که اینستاگرام رییس جمهور آنها را فالوو کرده است

روایتهای اینستاگرامی پرویز خان

in9

پرویز پرستویی اخیرا از یک کتاب گفت:

فاشیست‌بودن یا ناسیونالیست بودن، کار دشواری نیست. کافی است چشم بر ارزش‌های انسانی ببندیم و کمی با حرف‌های کلی سرگرم بشویم؛ زبانِ خود را بهترین زبان دانستن و زبان دیگری را گوش‌ خراش خواندن؛ موسیقی قومی خود را سِحرانگیز دانستن و موسیقی دیگری را سَرسام‌آور خواندن.

لباس محلی خود را زیبا نامیدن و لباس محلی دیگری را به تمسخر گرفتن؛ سنت‌های قبیله‌ای خود را ستودن و سنت‌های قبیله‌ای دیگری را ابلهانه خواندن … و دردناک‌تر آن‌که آسیب دیدگان از ناسیونالیسم و قوم‌پرستی، خود به قوم‌پرستانی تندروتر بدل می‌شوند و این‌چنین، انسان به جای رهایی از چنگال تعصب و تلاش برای گسترش هم‌زیستی، تعصب بیشتر را به‌عنوان شیوه‌ نجات برمی‌گزیند.

دوست بازیافته. اثری از فرد_اولمن

جای دیگری از گاندی گفت:

تصور کنید، مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند.

به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را بدزدد و یا نظاره گر مرگ همسرش باشد. مرد دارو را شبانه می دزدد و همسرش را از مرگ نجات می دهد.

پلیس شهر او را دستگیر می کند. لارنس_کلبرگ ، روانشناس و نظریه پرداز بزرگ قرن بیستم، با طرح این داستان از مردم خواست به دو سوال جواب دهند:

in10

۱- آیا کار آن مرد درست بود؟ ۲- آیا برای این دزدی، مرد باید مجازات شود؟ چرا؟

داستان معروف کلبرگ تمام بزرگان دنیا را به چالش کشید. وی پس از طرح آن گفت از روی جوابی که می توانید به این سوال بدهید من می توانم میزان هوش و شعور اجتماعی شما را تشخیص دهم و مهمترین قسمت این سنجش، پاسخ به سوال «چرا» در سوال دوم بود.

هر کس جواب متفاوتی می داد. حتی سیاستمداران بزرگ دنیا به این سوال پاسخ دادند: -آری، باید مجازات شود، دزدی به هر حال دزدی است. – زیر پا گذاشتن مقررات، به هر حال گناه است. فارغ از بیماری همسرش. – کار آن مرد درست نبود اما مجازات هم نشود، زیرا فقیر است و راهی نداشته.

اما هنگامی که از گاندی این سوال را پرسیدند، پاسخ عجیبی داد. گاندی گفت کار آن مرد درست بوده است و آن مرد نباید مجازات شود. چرا؟ زیرا قانون از آسمان نیامده است. ما انسان ها قانون را وضع می کنیم تا راحت تر زندگی کنیم. تا بتوانیم در زندگی اجتماعی کنار هم تاب بیاوریم.

اما هنگامی که قانون منافی جان یک انسان بی گناه باشد، دیگر قانون نیست. جان انسان ها در اولویت است. آن قانون باید عوض شود.

گاندی گفت انسان بر قانون مقدم است. کلبرگ پس از شنیدن سخنان گاندی گفت بالاترین نمره ای که می توان به یک مغز داد همین است. گاندی مغز ششم (بالاترین سطح شعور)

in11

داستان پرستاری که مادری کرد

پرویز خان حدود ۱.۹ میلیون فالوور دارد. وی را در این نشانی دنبال کنید.

پژمان بازغی ورزشکار شد . . .

in12

پژمان بازغی نیز اخیرا با انتشار یک سلفی، از آغاز تمرینات خود در یکی از باشگاه های تهران خبر داد و نوشت:

دوباره، بعداز يكسال تمرين نكردن از امروز دوباره به همراه آقا كيوان وزنه زدن رو شروع كردم.

پ ن:خدایا سلام ما بيـــــدار شديم سرحاليم اميــد داريم و می خنديم اينهــــا همه از کرم توست ﺧﺪﺍﻳﺎ ﺩﺭ ﺷﺮﻭﻉ ﻫﺮ روز: به ﻓﻜﺮﻣﺎﻥ، ﻣﻨﻄﻖ ﺑﻪ ﻗﻠﺒﻤﺎﻥ، ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﻪ ﺭﻭﺣﻤﺎﻥ، ﭘﺎﮐﯽ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩﻣﺎﻥ، ﺁﺯﺍﺩی ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻬﺎﻳﻤﺎﻥ، ﻗﺪﺭﺕ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﺎﻥ، ﻋﺸﻖ ﺑﻪ رفاقتمان، ﺗﻌﻬد ﻭ ﺑﻪ ﺗﻌﻬﺪﻣﺎﻥ، ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻋﻄﺎفرما.

پژمان ۱ میلیون فالوئر دارد.

بهرام خان و سلفی ۱۵۴ هزار لایکی

in13

بهرام رادان که همانند رضا عطاران،‌ خیلی علاقه ای به نوشتن اینستانوشته ندارد و NO CAPTION را نوعی CAPTION می داند و عاشق این هشتگ است، از یک سلفی جدید خود رونمایی کرد.

IN14

عکس سیزده به در بهرام رادان که مشخص نیست در چه منطقه ای عکسبرداری شده است

بهرام رادان، ۲.۷ میلیون فالوور دارد.

رضا گلزار و اطلاعات کنسرت جدید

IN15

رضا گلزار در جدید ترین اینستانوشته بهاری خود، از آغاز فروش بلیط کنسرت های خود خبر داد.

رضا گلزار بیش از ۴ میلیون فالور دارد و در این نشانی در دسترس است.

حمید فرخ نژاد و روز پدر

IN16

حمید فرخ نژاد، بازیگر سینمای ایران که این روزها با خوب بد جلف پیمان قاسم خانی، فروش ۸ میلیاردی را تجربه می کند، در جدید ترین پست خود، روز پدر را تبریک گفت.

گر جه خوب بد جلف با انتقاداتی از سوی سینماگران همراه شده بود، اما وی در اینستانوشته ای، به این اظهارات پاسخ داد.

IN17

اینستانوشته حمید فرخ نژاد درباره فیلم خوب بد جلف: خوب خوب خوب

نقد مسعود فراستی معروف به فیلم خوب بد جلف را در زیر مشاهده کنید.

ویشکا آسایش و اینستانوشته های جدید

ویشکا آسایش، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون که سال پیش با می سی سی پی نشسته می میرد، یکی از پر  فروش های نمایش کشور را رقم زد، اینستانوشته های بهاری زیر را به اشتراک گذاشت.

in18

in19

in20

نهنگ عنبر ۲ با حضور رضا عطاران، ویشکا آسایش و مهناز افشار از اردیبهشت ماه اکران می شود

in21

شکار لحظه سلفی توسط سروش محمد زاده عزیز در پشت صحنه سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم

ویشکا آسایش را در این نشانی دنبال کنید.

مهناز افشار و اینستانوشته های بهاره

مهناز افشار نیز که با غیبت بهنوش بختیاری،  با بیش از ۵.۷ میلیون فالور، یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان را در اختیار دارد، با اینستانوشته های زیر هفته قبل را به پایان برد.

in22

جلسه گزارش دبیر جشنواره جهانی آقای میر کریمی عزیز به سینماگران

in23

شما این سوپر گل سارا قمی رو نگاه کن. تیم ملی فوتبال زنان ایران ۶ تا گل به سنگاپور زد تا تن آسیا رو بلرزونه.

in24

پست اینستاگرامی مهناز افشار به مناسبت سیزده به در

مهناز را در این نشانی دنبال کنید.

اینستانوشته های آقای خندوانه

رامبد جوان که این روزها بدون حضور جناب خان، مشغول ادامه دادن برنامه پر بیننده خندوانه در شبکه نسیم است، در اینستاگرام همچنان فعال است و جدید ترین اینستانوشته های ایشان را در ادامه مرور می کنیم.

او از یک تئاتر جدید گفت:

از رامبد به همه ى آدم هاى باحال:

آب دستتونه بذارين زمين و بدو بدو برين نمايش وُلپُن رو ببينين. در تماشاخانه ى ايرانشهر. كارگردان مهدى كوشكى، رفيق عزيزم و يه تيم درجه يك و شيررررررررين. يك ساعت كلى كيف مى كنين. بچه هايى كه تهرانن معطل نكنن و رفقاى شهرستانى هم هماهنگ مى كنيم كه گروه عالىِ ولپن در اولين فرصت چندتا اجرا هم در چند شهر انجام بدن.

in25

in26

فراخوان تئاتری رامبد جوان

in27

اینستانوشته ای از رامبد جوان در حمایت از رئال مادرید اسپانیا

in28

اینستانوشته رامبد در آرزوی سلامتی هموطنان خراسان رضوی در پی زلزله هفته گذشته

ایتالیاگردی با الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با نخستین فیلم رئال انیمیشن سینمای ایران (مبارک)، فروش موفقی را در اکران ۹۵ تجربه نکرد و این روزها در ایتالیا به سر می برد.

in29

اینستانوشته الناز شاکردوست در شهر میلان ایتالیا و در حال خوردن اسپاگتی بد مزه!. منظره کلیسای تاریخی DUMEO میلان را مشاهده می کنید که یکی از میراث جهانی این کشور به شمار می رود

IN30

یادم مياد سالـها پيش سيزده بدر، اونقدر تعداد آرزوهام زياد بود كه دلم مى خواست تمام سبزه هاى دنيا رو گره بزنم، امـروز مدت ها زمان برد براى پيداكردن فقط يك آرزو، نه اينكه آرزوهايم برآورده شده باشد نـه، ولى ديگر دلـم بى آرزو شده و اين انسانِ بى آرزو مرا مي ترساند.

سیزده به در ایتالیایی الناز شاکر دوست در شهر میلان، بیش از ۷ هزار کامنت و ۲۳۰ هزار لایک به همراه داشت. او بیش از ۵.۵ میلیون فالور دارد. وی را در این نشانی دنبال کنید.

چه خبر از هدیه تهرانی؟

هدیه تهرانی یکی دیگر از هنرپیشه های سینمای ایران، با ۲۸۶ هزار فالوور، مطالب مختلفی را در چند وقت اخیر به اشتراک گذاشته که به مرور شماری از آن ها می پردازیم.

IN31

حفظ طبيعت و منابع طبيعى، محيط زيست، حيات و بقاى زمين كه اين روزها يك دغدغه و ضرورت جهانيست، لازم نيست گام هاى بزرگى بر داريم و يا فرض كنيم انجام كارى مسئولانه در اين زمينه ها نياز به زمان زياد و تخصص و يا حتما حضور فيزيكى ما دارند و بنا بر اين از عهده ما خارج هستند. همه ما به راحتى براى حفظ زمين و تنها خانه حقيقي مون با اندكى تدبير يا خلاقيت، كمى سخاوت و با نگاهى جمعى مي تونيم سهمى كوچك داشته باشيم و نقشمون رو در حد توان خودمون ايفا كنيم.

N32

خيلى خوشحالم از انتشار اين فصلنامه و به دوستان و علاقمندان به حيوانات، حاميان و فعالان محيط زيست و حيات وحش هم پيشنهاد مي كنم كه با خوندنش و دونستن و شناخت بيشتر حتى نسبت به علاقه و دغدغه هاى شخصى، حامى فعاليت هامون هم با علم و آگاهى بيشترى باشيم. – “پازن” نشريه اى خصوصى و مستقل  با رويكرد حفاظتى براى مخاطب عمومى و متخصص منتشر و بدون سود و با قيمت تمام شده عرضه مي شود.

هدیه تهرانی در اینستانوشته ای بهاری گفت:

ميشه در انتهاى چرخش چهار فصل سال، اميدى به شروعى دوباره و تازه مثل بهار را در دل آرزو منديم هر سالى كه پيش روست، هر چهار فصل متغيير طبيعت، نمايشگر تغيير است و رشد و اميد، ما هم تغيير مى كنيم، رشد مي كنيم مثل هر چيز ديگر روى زمين «ما خاك همان خاك است و زمين همان زمين».

آرزو مي كنم نه فقط امسال كه هر لحظه ما با هر تغييرى كه پيش روست، با هر تاثيرى به جبر، اصل و ريشه و خاكمان همان باشد كه هست، همان باشيم كه هستيم همان باشد كه بايد … درست مثل طبيعت … درست مثل زمين … همدلى و همراهى و هميارى اصالت و مسئوليت و عمل سلامتى و قدرت و رهايى هدفى همسو با مهر، آرامش و عشق و بركت زمين را براى همه آرزو مي كنم هر روزتان نوروز.

هدیه را در این نشانی می توان دنبال کرد.

چه خبر از جادوگر پرسپولیسی ها؟

علی کریمی نیز در اینستانوشته های بهاری فعال است. در ادامه نگاهی داریم به جدید ترین نوشته های ایشان.

IN34

IN35

اینستانوشته ای از علی کریمی در آستانه قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران

IN36

با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ساحلی و درخشش دوباره پیمان جان و بقیه بازیکنان خوبه تیم

IN377

دیدار بهای علی آقا با کریم باقری و دوستان

علی دایی: تیم ما صاحب نداره  . . .

IN38

علی دایی که این روزها، وضعیت سختی را با تیم نفت تهران دارد، در جدید ترین اینستانوشته خود، درباره این تیم و شرایطش گفت:

تیم ما اصلا صاحب نداره. به طور مثال امروز اصلا نتونستيم برای تیممون اتوبوس تهیه کنیم و بازیکنان ما با ماشيناى خودشون به ورزشگاه اومدن تا بازی رو انجام بديم.

این یک فاجعه برای فوتبال ما محسوب مي شه. شما ببینید در اروپا چه می‌گذره. متاسفانه ما کسی رو نداریم. متاسفانه حتی زمین تمرین هم نداریم و از این و اون خواهش می‌کنیم زمین در اختیار ما بگذارند تا تمرین کنیم. متاسفانه کسی پاسخگوی ما نیست.

مشکلات مالی همه چیز تیم ما رو خراب کرده. ما اومديم‌ تا با فوتبال کیف کنیم اما با این وضعیت عذاب می‌کشیم. بازیکنان من با غیرت ميان و برای دل خودشون بازی می‌کنند. این تیم با این شرایط باید به لیگ یک سقوط می‌کرد نه اینکه در فینال جام حذفی حضور داشته باشه از این وضعیت زجر می کشم.

دو سه ماه هست که با فوتبال حال نمی کنم ولی چون تعهد دادم مجبورم. باید بایستم و کار رو انجام بدم. مطمئنا آدم خسته می شه.

in39

علی دایی و دخترش

in40

علی دایی و خداداد عزیزی در سال ۱۳۷۵

چه خبر از اسطوره استقلالی ها؟

فرهاد مجیدی که این روزها در فرانسه به سر می برد، با ۱ میلیون فالور، مشغول پاریس گردیست.

in41

in42

فرهاد را در این نشانی دنبال کنید.

چه خبر از وی کافه؟

روزهای بهاری با کافی شاپ سیار تهرانی ها و نوشیدنی ها و خوردنی های خونگی را در ادامه بررسی می کنیم.

in43

اینستانوشته بهاری وی کافه

in45

کافی وی و فولکس واگن نوستالژیک آبی رنگ تبدیل به اسباب بازی شده است

کافی شاپ سیار تهرانی ها را با برنامه های مختلف بهاری در این نشانی دنبال کنید.

چه خبر از رضا یزدانی؟

خواننده نوستالژی خوان کشورمان اخیرا چند پست را به اشتراک گذاشت.

in46

in47

به شدت مشغول کار بر روی آلبوم جدید. همتون غافل گیر می شید

رضا در این نشانی در دسترس است.

احسان علیخانی هم ۱ میلیونی شد

احسان علیخانی، مجری موفق شبکه سوم سیما که او را بسیاری با برنامه ماه عسل ماه رمضان می شناسند، بعد از مدت کوتاهی که به اینستاگرام امد، توانست شمار مخاطبان خود را به ۱ میلیون نفر برساند.

وی اخیرا یک پست عجیب گذاشت:

بهت گفتم اگر تو دروغ باشی، تموم مي شم… نااميدم كني، ميميرم… هم دروغ بودي هم نااميدم كردي، تموم شدم اما نَمُردَم ،،، گريه كردم، زار زدم، قرص خوردم، مريض شدم، كَمَرَم شكست اما نَمُردَم … اون بالايي صِدام كرد، گفت: بلند شو، من هستم، هر چي بشه من هستم، نترس، بلند شو …

in58

بلند شدم، سخت بود اما بلند شدم، با چشم هاي تار، با دستِ لرزان، با سر گيجه هاي مداوم، با پاهاي خسته، با خندهاي مصنوعي به مردم، با كتُ و شلوارِ زوركي به تَنَم … گذشت، ٩٠ روز گذشت و من با زخمي كه زدي با دردي كه دادي رفيق شدم حتي دوستشون دارم چون از تو دارم رفيق…

in59

پيرم كردي اما بزرگ شدم، انقدر كه ديگر هيچ خبري شوكه ام نمي كند … من تو را بخشيدم اما فراموش نمي كنم چه كردي با من، بخشيدم ، چون نمي خواهم شبيه تو سنگدل باشم، من بخشيدم اما حسابِ تو و آن بالايي باقيست …دروغ، حيله و نيرنگ هايت من را فريب داد اما نقشه تو براي اون بالايي چيست؟! تمام عمر جا خالي دادي، مواظب لحظه اي باش كه بي هوا مي آيد.

همه مي ميريم و چيزي براي بُردن نداريم اما من حداقل زخم و دردي كه تو به من هديه دادي را با خود مي برم براي اون بالايي، شايد ديوانگي هايم را ببخشد، تو كه طبيب نبودي شايد اون بالايي طبيب زخم من شد، كه حتما مي شود.

راستي اين روزها اميد و زندگي كدام بيچاره اي هستي؟ بهش رحم كن و نقابَت را زودتر بردار ، اجازه بده زودتر با دردَش آشنا شود، اين روزها از آدم هاي بدون درد بيزارم، چون بدون درد زندگي از معنا خاليست، جهان از شعر خاليست، تنهايي از دعا خاليست، آدمِ براي حرف زدن با اون بالايي خاليست و من بدون درد از خودم خالي مي شوم.

in60

سلفی نوروزی احسان با مهران مدیری

درد به درد مي خورد رفيق، كاش با دردهايت رفيق مي شدي كه به آدم ها زخم نزني، اي كاش، اما افسوس كه دردهايت را پشتِ هزار دروغ رنگي پنهان مي كني …حداقل مواظب هديه كريسمَسي كه بهت دادم باش، بابانوئل در گوي ِ شيشه اي با موسيقي ِ قبلِ خواب، هر بار كه ميبينيش به اين فكر كن كه چقدر دنيايِ كوچكي داري، انقدر كه هميشه بايد با دروغ از مردم عشق و احترام دزدي كني … بي خيال رفيق ،، ممنونم به خاطر آشتي دادنم با اون بالايي … با احترام : (رَوي، وكيل دادگستري)

البته احسان گفت که این متن از یک داستان اسپانیولی برداشته شده است.

از محسن تا محسن در چند کلیک!

محسن چاوشی نیز در بهار ۹۶ در اینستاگرامش فعال تر از بهار ۹۵ است.

in48

به صحر شدم. عشق باریده بود

in49

امروز مستیم ای پدر. توبه شکستیم ای پدر. از قحط رستیم ای پدر. امسال ارزانیست این

محسن با ۵۴۶ هزار  فالوور در این نشانی در دسترس است.

فرزاد فرزین نیز در یک سلفی بهاری، از مدیر برنامه های جدیدش رونمایی کرد.

in57

فرزاد فرزین بیش از ۱.۲ میلیون فالوور دارد.

محسن یگانه نیز با اینستانوشته های زیر به میان طرفدارانش آمد.

in50

in51

محسن با ۱.۲ میلیون فالوور  در این نشانی در دسترس است.

دنیای  مد ایرانی

دنیای مد و لباس از جمله جذاب ترین روندهایی است که توسط کاربران ایرانی اینستاگرام دنبال می شود. یکی از این صفحات که به مد مفهومی اشاره دارد، صفحه نرگس طافی بود که بیش از ۱۰ هزار فالوور دارد.

in52

in53

لباس مفهومی: مدل: لیندا کیانی. طراح: نرگس طافی

سرویس هنری روزیاتو بزودی مصاحبه ای با خانم نرگس طافی که نفر برگزیده جشنواره مد و لباس فجر ۹۵ است خواهد داشت.

صفحه مد گرافی نیز با ۱۴۲ هزار مخاطب، به تحلیل مد و لباس می پردازد. نگاه تحلیل مد گرافی به مقولات دنیای مد و لباس سبب شده تا مطالب این صفحه بازتاب های گوناگونی داشته باشد.

in54

تحلیلی از مهتاب کرامتي

in55

توصیه هایی برای کوتاه کردن موی سر

استایل سنتر نیز از جمله صفحات پر مخاطب مد ایرانی است که به تحلیل پوشش بانوان ایرانی می پردازد.

in56

درباره عکس بالا گفته شد:

مانتو بلند از جنس حریر، یک مدل متداول برای مانتو مجلسی است که می تواند برش، دوخت، رنگ و استایل های متفاوت داشته باشد. مانتویی که در تصویر بالا می بینید، یک مدل شیک و ساده است که بهترین ست برای آن، یک سارافون بلند با پارچه ای مشابه است.

ترکیب مانتو و سارافون بلند، یک استایل خانمانه و باوقار ایجاد می کند که با کفش پاشنه بلند و روسری گره خورده دور گردن، کامل می شود. از طرفی روسری طوری بسته شده که یقه گیپور مانتو که مدل مانتو را کمی مدرن کرده، به خوبی دیده شود.

رنگ شیری و زرد برای روسری، انتخابی غیر متعارف برای این رنگ مانتو است که با تضادی که ایجاد کرده، مانتو را بهتر نشان می دهد. همچنین روشن بودن رنگ روسری، تیرگی مانتو و سارافون را کم می کند. این مدل مانتو با این ترکیب پارچه برای افرادی که پایین تنه بزرگی ندارند، مناسب است.

دنیای اینستاگرام ایرانیان را هر هفته با اینستاگردی روزیاتو دنبال کنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود