افشا گری جدید جادوگر: سند همکاری ۱۰۰ هزار دلاری کیروش با آل اشپورت

علی کریمی همچنان به سرمربی تیم ملی می تازد

افشا گری جدید جادوگر: سند همکاری ۱۰۰ هزار دلاری کیروش با آل اشپورت

علی کریمی، فوتبالیست شاخص ایرانی، پس از طوفانی که در برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور در بهمن ماه ۹۶ به پا کرد، هم  چنان از طریق اینستاگرام و تلگرام پر مخاطبش، به روند افشا سازی علیه فدراسیون فوتبال ادامه می دهد. او در سال جدید نیز با انتشار اسناد و مطالبی، فرآیند انتقاد نقد گریز خود را به مجموعه مدیریتی فدراسیون و زیر مجموعه ها افزایش داده که در گزارش امروز روزیاتو، نگاهی داریم به جدید ترین پست های اینستاگرامی و تلگرامی جادو گر آسیا تا با نوشته های دیجیتالی ایشان آشنا شویم.

با ما همراه باشید.

انتشار سند همکاری کارلوس کیروش با شرکت آل اشپورت

تفاهم نامه ای که اخیرا علی کریمی از همکاری کیروش با شرکت آل اشپورت آلمان منتشر کرد، نشان می دهد که کیروش برای پوشیدن لباس این برند در بازی های تیم ملی، مبلغ ۲۵ هزار دلار به ازای هر بازی دریافت می کند و این پول  به حسابی در دوبی واریز می شود. این تفاهم نامه که به امضا مشاور حقوقی کارلوس کی روش، کارلوس کیروش و عبدالوحید جعفری، نمایند تام الاختیار آل اشپورت در خاورمیانه رسیده است، با نظارت علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال انجام شده و امضای او نیز زیر این تفاهم نامه مشاهده می شود.

سند توافق برند آل اشپورت با کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مبنی بر پرداخت پاداش های ۲۵ هزار دلاری

علی کریمی در انتقاد به این سند همکاری نوشت:

فدارسیون ۵ ستاره از این دلاله که تمام دنیا میشناسنش خوب کمک میگرفت تا یه لباس در خور شأن تیم ملى تهیه میکرد یا ایشون دوباره منتظر بود ١٠٠ هزار دلار بگیره تا از لباسها ایراد نگیره!!!؟????

دوستان مشکل لباسها دور پیش فقط این ١٠٠ هزارتا بود?????مستر دلال بیا الان بگو فقط به فکر کیفیت لباسها بودى??

جا داره یادى بکنیم از خانه بدوشان و اقا ماشالله?? یه پیشنهاد قبل از شروع جام جهانى، باز پخش این سریال رو هم بزارن تا مردم با امادگى بیشتر ، لباس تیم ملى رو رویت کنن?????

علی کریمی در توضیح عکس بالا نوشت:

حمید خان از شما بعید بود که با تاج ۵ ستاره همکارى کنین، کسى که یه پیراهن نمیتونه براى تیم ملى در جام جهانى تهیه کنه ، مطمئن باش که براى تیم امید نه میتونه نه میخواد که بتونه ، کارى کنه??

از الان به بازیکنان تیم امید بگین که روى لباس تیم ملى امید حساب باز نکنن وباید تحویل بدن???
لباس همراه خود داشته باشین تا برهنه به خانه بر نگردین بچه ها

یه مربى رایگان هم بزارین براى تیم ملى امید، چون اگه هم بخواین، پولى نمونده که بدین، دلاله بالا کشیده ، همه رو!!!!?
اقاى ساکت پاداش ١٠ هزار دلارى میگیره، بعد مربى ایرانى باید رایگان کار کنه!!!؟

این فدراسیون ، همچین مربى لازم داره و دنبالش میگرده?? متاسفم برات خانم مربى که به نوعى همکار هستیم!! نشون دادى که این فدراسیون لیاقت تو را داره و معلومه که چطورى این سمت رو گرفتى????

صرفاً جهت اطلاع اقاى تاج زدم اینو که در جریان باشن!! چون از خیلى چیزا به زعم خودش بى خبر بوده!!؟؟؟?اتش زدن پیراهن تیم نفت در پارک و دستکارى مبلغ قرارداد بعد از ثبت در سازمان لیگ!!؟؟

روباه بوى گندش رو زودتر از دیگران ، استشمام میکند??

جا دارد روز مرد رو به مردان بى ادعاى فدراسیون تبریک بگیم!!???

پست اینستاگرامی علی کریمی مبنی بر حمایت بانوی گیلانی از تیم فوتبال سپید رود رشت که اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نکرده است

تقدیر اینستاگرامی علی کریمی از هواداران سپید رود رشت

سریال افشاگری های جادوگر در سال ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت. شمار فالورهای کریمی اکنون به مرز  ۳.۵ میلیون نفر  رسیده است. او مثل فرشاد احمد زاده، بازیکن پرسپولیس، امکان کامنت گذاری صفحه خود را بسته است.

ماجراهای فرشاد احمد زاده و ترلان پروانه

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود