راهنمای دریافت روادید تجاری و شغلی سفر به تایوان

حذف ضامن شغلی برای دریافت روادید ایرانیان

راهنمای دریافت روادید تجاری و شغلی سفر به تایوان

تایوان در ایران سفارتخانه ندارد و هموطنان عزیز که قصد تایوان گردی دارند، برای سفر به این منطقه جذاب و دیدنی آسیا، نیاز به اخذ روادید دارند. چرا که تایوان در فهرست کشورهایی نیست که با گذرنامه ایران بتوان بدون روادید به انجا مثل ترکیه و گرجستان و صربستان و مالزی سفر کرد. تایوان، کشوری کوچک در جنوب شرق آسیا بوده که با مرکزیت تایپه، جاذبه ها و فرصت های توریستی بسیاری در اختیار میلیون ها گردشگر سالانه قرار می دهد.

آسمانخراش ها و هتل های لوکس و مجلل و هم چنین پاساژ ها و گالری های شیک، این کشور را یکی از مقصدهای به نسبت ارزان برای لاکچری گردها در قاره کهن تبدیل کرده و به نظر می رسد، فرصت های تحصیلی و تجاری و اقتصادی خوبی هم برای دانشجویان و محققان و هم برای تجار داشته باشد. نمایشگاه های فصلی و سالانه این کشور همواره با استقبال خوب فعالان کسب و کار از سراسر آسیا و اروپا همراه می شود که کارآفرینان ایرانی این قضیه را در نظر داشته باشند.

تایوان یکی از لاکچری ترین مقصدهای گردشگری جنوب شرق آسیا محسوب می شود

شناخت سبک زندگی تایوانی ها و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی، فرصت خوبی برای تایوان گردها قرار میدهد

دانشگاه ملی تایوان یکی از مقصدهای تحصیلی ارزشمند برای تحصیل دانشجویان ایرانی با بورس در رشته های مهندسی است

سفارت تایوان در دوبی در خیابان خالد الولید قرار دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی سفارت تایوان در  دوبی در این لینک رجوع کنید. اگر قصد سفر این تایوان دارید، باید برای دریافت روادید به ترکیه یا دوبی بروید. انواع روادید تایوان را برای سفر به این کشور کوچک در نظر داشته باشید. روادید یک بار ورود یا سینگل برای کسانی که قصد گردشگری کوتاه دارند مناسب است. برای چند بار ورود از روادید مالتی پل استفاده کنید. این نوع ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که برای اهداف تجاری به تایوان سفر می‌کنند و باید مدرکی از جانب کارفرما برای اثبات هدف از سفر به تایوان را ارائه کنند. صدور روادید گردشگری برای اتباع ایرانی با محدودیت همراه است، لذا برای دریافت روادید کوتاه مدت سفر  به این کشور، از روش های تجای و شغلی و تحصیلی استفاده کنید که برخی از آژانس های معتبر نیز این خدمات را در اختیار  تایوان گردها قرار می دهد.

سایت دفتر اطلاع رسانی خدمات تجاری تایوان در دوبی

مدارک لازم برای دریافت روادید تایوان

 •  اصل گذرنامه که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
 • بیمه مسافرتی با حداقل ۳۰  هزار یورو پوشش برای طول سفر.
 • بلیط رفت و برگشت معتبر.
 • کپی روادید قبلی به خصوص روادید شنگن.
 • ترجمه رسمی سند ملکی یا جواز کسب (نیازی به تایید وزارت خارجه یا دادگستری  نیست)
 • ترجمه رسمی کلیه صفحات شناسنامه
 •  دعوتنامه  مهر شده روی سربرگ و مشخصات کامل شرکت ،اسم شخص دعوت‌کننده در آن قید شود. در صورت نداشتن دعوتنامه، رزرو تائید شده هتل با آدرس، ایمیل و تلفن و نامه آژانس الزامی است.
 •  ترجمه رسمی مدارک شغلی معتبر جواز کسب ، روزنامه رسمی شرکت یا اساسنامه (کپی) ،یا گواهی اشتغال به کار (به لاتین و مهر لاتین و با ذکر سمت، تاریخ شروع به کار و حقوق به دلار). کارگران بهتر  است، معرفی نامه و گواهی سابقه پرداخت بیمه ماهانه  را از سازمان تامین اجتماعی دریافت و به همراه گواهی شغلی، ترجمه رسمی کنند.
 •  نامه درخواست ویزا (به لاتین و مهر لاتین با ذکر سمت و شماره پاسپورت و تاریخ شروع بکار و دلیل سفر و مدت اقامت)
 •  گواهی تمکن مالی آخرین مانده حساب به دلار (بالای ۱۰  هزار دلار) و پرینت گردش حساب ۳ یا ۶ ماه گذشته
 •  ۳ قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید پشت زمینه سفید (حداکثر برای ۳ ماه گذشته)
 •  (LC, INVOICE, T/T, PAYMENT) سوابق کاری با طرف تایوانی
 •  بیزینس کارت (کارت ویزیت به لاتین)
 •  فرم تعهد نامه
 •  رزرو هتل و واچر هتل
 •  پر کردن فرم مشخصات فردی
 •  تکمیل فرم ویزا و امضا اپلیکنت

اعتبار ویزای تایوان ویزاهای تک سفره معمولا به مدت سه ماه تا یک سال برای اقامت‌‌های دو هفته ای، یک ماهه، دو ماهه و سه ماهه معتبر است؛ ویزاهای چند سفره (فقط با اهداف کاری) از زمان صدور تا ۶ ماه معتبر هستند. برای مسافرانی که قصد بازدید یک روزه از تایوان را دارند یا از طریق تایوان ترانزیت می‌شوند، نیازی به دریافت ویزا ندارند، مشروط بر اینکه مدرکی دال بر دارا بودن بلیط سفر بعدی یا مدرک سفر رسمی برای عدم خروج از سالن ترانزیت را ارائه کنند. البته برای مسافرانی که قصد اقامت بیش از ۶ ماه (اقامت در کنار خانواده، استخدام، تحصیل، ماموریت یا دیگر اهداف تایید شده) را دارند، می‌توانند برای ویزای اقامت درخواست ارائه کنند.

برای دریافت ووچر هتل که باید ضمیمه مدارک خود به منظور دریافت روادید تایوان کنید، از بوکنیگ دات کام استفاده کنید.

دولت این کشور، شرط ضامن مالی برای صدور روادید متقاضیان دارای گذرنامه ایرانی را لغو کرد تا ایرانی ها سریع تر بتوانند برای سفر به آنجا روادید دریافت کنند. اگر برای فعالیت های تجاری به این کشور سفر می کنید و قصد دریافت روادید تجاری در دوبی دارید، از مرکز خدمات تجاری این دیار در امارات دیدن کنید که اطلاعات خوبی در اختیار تجار قرار می دهد. توجه کنید که این مرکز میتواند در دریافت دعوتنامه تجاری، شما را یاری کند.

M. Floor.,Sharaf Travel Building,۱۵۳ Khalid bin Al Waleed Road, BurDubai, Dubai,U.A.P.O. Box:۳۰۵۹, Dubai, United Arab Emirates
TEL:+۹۷۱-۴-۳۹۷۷۸۸۸
FAX:+۹۷۱-۴-۳۹۷۷۶۴۴
Mail:dxb@mofa.gov.tw

اگر  خواستید نسبت به رزرو هتل در این سرزمین اقدام کرده و ووچر FREE  CANCELLATION دریافت کنید از سایت  رزرواسیون معروف بوکنیگ استفاده کنید. تریپ ادوایزری ها هم با ده ها هزار توصیه، راهنمای خوبی برای شما جهت سفر به این کشور دیدنی آسیایی می باشد. از خدمات میزبان های مهمان نواز رایگان کوچ سرفینگ در این کشور نیز میتوان استفاده کرد. برای اقامت ارزان در تایوان از خدمات AIRBNB  استفاده کنید و مهمان ارزان خانه های شهروندان این کشور باشید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود