توماس مارکل، پدر مگان مارکل در مراسم عروسی دخترش شرکت نخواهد کرد

توماس مارکل، پدر مگان مارکل در مراسم عروسی دخترش شرکت نخواهد کرد

بعد از روزها کش و قوس بالاخره اعلام شد که پدر مگان مارکل نمی تواند در مراسم عروسی سلطنتی او حضور یابد. توماس مارکل، پدر نوعروس خانواده سلطنتی بریتانیا در مصاحبه ای عنوان کرده است که صبح روز چهارشنبه (امروز) تحت عمل جراحی قلب قرار خواهد گرفت و بدین ترتیب نمی تواند در این مراسم باشکوه دخترش را همراهی کند. وی در این باره چنین گفته است:” آن ها [پزشکان] بدن را شکافته و انسداد رگ را رفع کرده، آسیب ها را ترمیم کرده و هر کجا که لازم باشد استنت کار خواهند گذاشت”.

مگان مارکل
توماس مارکل و دخترش، مگان مارکل

روز دوشنبه این هفته توماس در مصاحبه اش با TMZ  اعلام کرده بود که هفته گذشته حمله قلبی به او دست داده اما بعد از مراجعه به بیمارستان و انجام آزمایشات و معاینات متعدد به این نتیجه رسیده که می تواند در مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل حضور یابد. روز بعد او در مصاحبه با همین رسانه اعلام کرد که او بار دیگر در بیمارستان بستری شده و دردهای شدیدی را در سینه خود احساس می کند. بعد از گذراندن ساعاتی از روز سه شنبه در بیمارستان، پزشکان به او گفتند که صبح روز چهارشنبه باید تحت عمل جراحی قلب قرار بگیرد.

به گفته آقای مارکل، حمله قلبی که هفته قبل به او دست داده صدمات قابل توجهی را به قلب او وارد کرده که نیاز فوری به جراحی را اجتناب ناپذیر کرده است. توماس مارکل همچنین گفته است که علت حمله قلبی او باز کردن نامه ی پسرش، توماس مارکل جونیور، بوده که ۲ هفته قبل به شاهزاده هری نوشته شده و در آن به او نسبت به ازدواج با مگان مارکل که خواهر ناتنی وی محسوب می شود هشدار داده شده است. در ۲ روز گذشته، حضور توماس مارکل در مراسم عروسی مگان و هری در هاله ای از ابهام قرار داشت. روز دوشنبه بود که وی اعلام کرد قصد حضور در مراسم این دو را ندارد تا برای آن ها دردسر ساز نشود زیرا فاش شده بود که وی با یک عکاس پاپاراتزی برای گرفتن چندین عکس قبل از شروع مراسم هماهنگی هایی داشته است.

روز سه شنبه اما اعلام کرد که می خواهد خود را به لندن رسانده و در مراسم عروسی دخترش شرکت نماید و فعلاً روند درمانش را به تعویق بیندازد. وی اعلام کرد که نامه هایی از دخترش دریافت کرده که از او خواسته است در مراسم عروسی حضور داشته باشد. وی در این باره چنین گفته بود:” از این ایده که یکی از بزرگ ترین لحظات تاریخ را از دست داده و در مراسم عروسی دخترم حضور نداشته باشم به شدت بیزارم. البته که در مراسم عروسی او حضور خواهم داشت. این یک لحظه تاریخی است. من می خوام که جزیی از تاریخ باشم”. مقامات کنزیگتون پالاس قبلاً اعلام کرده بودند که وی در مراسم عروسی دخترش در روز ۴ می حضور خواهد داشت.

مگان مارکل

مگان مارکل و شاهزاده هری نیز اعلام کرده اند که از شنیدن خبر عدم حضور آقای مارکل در این مراسم به شدت ناراحت هستند اما چاره ای جز کنار آمدن با این موضوع ندارند. لازم به ذکر است که مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل روز شنبه ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) برگزار خواهد شد.

شاهزاده هری و مگان مارکل پس از ازدواج چگونه پول در می آورند؟

چرا مگان مارکل پس از ازدواج با شاهزاده هری نیز پرنسس نخواهد شد؟

هر آنچه که باید در مورد هزینه عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل بدانید

منبع: people
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود