ساخت یک سریال ترسناک و اپیزودیک توسط گیرمو دل تورو برای نتفلیکس تایید شد

ساخت یک سریال ترسناک و اپیزودیک توسط گیرمو دل تورو برای نتفلیکس تایید شد

بر اساس گزارش مجله ورایتی، گیرمو دل تورو، کارگردان برنده اسکار امسال برای فیلم تحسین شده «شکل آب» (The Shape of Water) برای ساخت یک سریال ترسناک اپیزودیک با عنوان «گیرمو دل تورو ۱۰ دقیقه بعد از نیمه شب تقدیم می کند» (Guillermo del Toro Presents 10 After Midnight) با سرویس استریمینگ نتفلیکس به توافق رسیده است. این غول دنیای استریمینگ پیشنهاد دهنده پروژه بوده و بر مبنای آن، کارگردان برنده اسکار یک سریال بسیار پیچیده و به همان اندازه ترسناک را در ۱۰ اپیزود خواهد ساخت.

سریال ترسناک

فیلم «شکل آب»

در واقع دل تورو نقش خالق و تهیه کننده اجرایی سریال را بر عهده خواهد داشت و نویسندگی و کارگردانی تعدادی از اپیزودها نیز بر عهده وی خواهد بود. وی در این مسیر از نویسندگان مطرح ژانر ترسناک کمک گرفته و بار دیگر با جی میلز دیل و گری اونگار که تهیه کنندگی «شکل آب» را بر عهده داشتند همکاری خواهد کرد. این دومین همکاری گیرمو دل تورو بعد از سریال انیمیشن « شکارچیان ترول» (Trollhunters) با نتفلیکس است که فصل سوم آن در اواخر همین ماه میلادی (می) منتشر خواهد شد. «شکارچیان ترول» اولین پروژه لایو اکشنی بود که دل تورو به سرویس نتفلیکس فروخت. علاوه بر این، «گیرمو دل تورو ۱۰ دقیقه بعد از نیمه شب تقدیم می کند» نیز اولین سریال اپیزودیک ترسناک برای این غول دنیای استریمینگ است.

سریال ترسناک

انیمیشن «شکارچیان ترول»

این قرارداد همکاری بعد از موفقیت فیلم «شکل آب» و بردن ۴ جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین موسیقی اورجینال، اتفاق افتاد که نقش زیادی در بازگشت دل تورو به قله هالیوود داشت. همچنین قرار است که وی تهیه کنندگی و نویسندگی مشترک یک فیلم ترسناک بر اساس مجموعه کتاب های «داستان هایی ترسناک برای بازگو شدن در تاریکی» (Scary Stories to Tell in the Dark) نوشته الوین شوارتز را بر عهده داشته باشد که آندری اوردال، کارگردان فیلم «کالبدشکافی جان دو» (The Autopsy of Jane Doe) آن را کارگردانی خواهد کرد.

سریال ترسناک

گیرمو دل تورو به خاطر فیلم هایی که ترکیبی از داستان های ترسناک و علمی تخیلی هستند در هالیوود شناخته می شود و بسیاری او را استاد بی رقیب این ژانر خاص می دانند. هنوز تاریخ انتشاری برای سریال ترسناک و اپیزودیک «گیرمو دل تورو ۱۰ دقیقه بعد از نیمه شب تقدیم می کند» تعیین نشده است.

۱۰ سریال ترسناک اما دیدنی که هیچگاه نباید به تنهایی تماشا کنید

پرهزینه ترین سریال های تلویزیونی سرویس استریمینگ نتفلیکس را بشناسید

۱۰ سریال دوست داشتنی و جذابی که تماشای چندین باره آن ها نیز لذت بخش است

۱۰ سریال علمی تخیلی کمتر دیده شده این روزها که حتماً باید ببینید [قسمت اول]

منبع: looper
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود