جزییات جدیدی از فیلم «جان ویک: بخش ۳» و انتخاب بازیگران آن منتشر شد

جزییات جدیدی از فیلم «جان ویک: بخش ۳» و انتخاب بازیگران آن منتشر شد

وقتی که باران می بارد باید انتظار سیل را نیز داشت! بلافاصله بعد از این که حضور هالی بری در قسمت سوم مجموعه فیلم های «جان ویک» با عنوان «John Wick: Chapter 3» تایید شد، اعلام گردید که ۴ شخصیت جدید دیگر نیز در این داستان حضور خواهند داشت. علاوه بر حضور بری در نقش سوفیا و البته کیانو ریوز در نقش جان ویک، چهار بازیگر دیگر به نام های آسیا کیت دیلون، آنجلیکا هیوستون، مارک داکاسکوس و جیسون مانتزوکاس نیز در قسمت سوم از این فرانچایز حضور خواهند یافت.

جان ویک

در این قسمت قرار است که دیلون نقش «فتوی دهنده» (Adjudicator)، هیوستون نقش «کارگردان» (Director)، داکاسکوس نقش «زیرو» (Zero) و مانتزوکاس نیز نقش مرد تیک تاکی را بازی کند. این خبر در صفحه رسمی اینستاگرام فیلم «جان ویک» منتشر شده است. همانطور که هنوز جزییات زیادی از نقش هالی بری در این فیلم اطلاع رسانی نشده است، در مورد ۴ شخصیت دیگر نیز هنوز چیز زیادی نمی دانیم. هنوز نمی دانیم شخصیتی که دیلون نقش آن را بر عهده خواهد داشت همان «فتوی دهنده» (Adjudicator) از «میز بزرگان» (High Table) که یک گروه زیرزمینی خلافکار بود است که در قسمت دوم این فرانچایز نشان داده شد یا خیر. در بخش دوم این فیلم شاهد بودیم که شخصیت سانتینو دی آنتونیو با بازی ریکاردو اسکاراماچیو در تلاش بود تا خواهرش جیانا را به قتل رسانده و جای او را در «میز بزرگان» بگیرد.

جان ویک

دیلون را بیشتر به خاطر نقش برندی ایپس در سریال «نارنجی همان سیاه جدید است» (Orange Is the New Black) و نقش تیلور میسون در سریال «میلیاردها» (Billions) می شناسند.هیوستون نیز در فیلم های سینمایی کمتر شناخته شده زیادی بازی کرده است. داکاسکوس نیز در سریال های «هاوایی فایو اُ» (Hawaii Five-0) و «مامورین شیلد مارول» (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.) حضور داشته است. مانتزوکاس نیز در سریال های تلویزیونی متعددی سابقه بازیگری داشته است. علاوه بر این ۴ نقش جدید، بازگشت ۳ شخصیت اصلی دو قسمت قبلی به قسمت سوم «جان ویک» نیز تایید شده است.

جان ویک

لارنس فیشبورن در نقش سردسته گروه جنایتکار و با نام باوری کینگ، یان مک شین در نقش وینستون که مدیر هتل کانتیننتال نیویورک است و لنس ردیک که نقش شارون، دربان این هتل را بر عهده داشت. این ۳ در بخش سوم «جان ویک» با روبی رز در نقش قاتل خاموش داستان با نام آری، تایگر هو چن، یایان روهیان و عارف رحمان همراه خواهند شد. در بخش سوم «جان ویک» باید منتظر اتفاقات جدیدی و احتمالاً به شرح زیر بود: جان ویک به ۲ دلیل در حال فرار است؛ یکی اینکه به خاطر جایزه ۱۴ میلیون دلاری جهانی که برای کشتن او تعیین شده و دیگری برای شکستن یک قانون مهم و اساسی که همان کشتن در هتل کانتیننتال بوده است. قربانی یکی از اعضای «میز بزرگان» بود که دستور قتل جان ویک را صادر کرده بود.

جان ویک

در نهایت جان ویک از یک شانس مجدد موقتی که بدست آورد برای از بین بردن کسانی که قصد کشتن او را داشتند استفاده کرده و از نیویورک سیتی خارج شد. قسمت سوم این فرانچایز نیز توسط چاد استاهلسکی کارگردانی شده و درک کولستاد نیز نویسندگی فیلم نامه را بر عهده خواهد داشت. فیلم «جان ویک: بخش ۳» در ۱۷ می ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

تاریخ اکران بخش سوم فیلم «جان ویک» با حضور کیانو ریوز اعلام شد

فیلم های دنباله داری که در سال های آینده شاهد اکران آن ها خواهیم بود

سریال «ارباب حلقه ها» حول زندگی و ماجراجویی های دوران جوانی آراگورن خواهد بود

منبع: looper
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود