اجرای «گروه موسیقی نوشه» با ۹۰ بانوی نوازنده به رهبری «نیوشا بریمانی»

جزییات اجرای جدید گروه موسیقی نوشه با همکاری احسان کرمی در تهران

اجرای «گروه موسیقی نوشه» با ۹۰ بانوی نوازنده به رهبری «نیوشا بریمانی»

گروه موسیقی نوشه از جمله جوان ترین و موفق ترین گروه های موسیقی پاپ کشورمان است که با حضور گسترده بانوان به عنوان خواننده، سازنده و نوازنده همراه شده و در مدت کوتاهی که از فعالیت آنها میگذرد، بانوان در نقاط مختلف کشور از کنسرت های آنان استقبال کرده اند. احسان کرمی، مجری تلویزیون نیز قطعاتی را با این گروه اخیرا اجرا کرده که قطعه رویا و دیگه دیره از آن جمله است.

با وجود مشکلاتی که برای نوازندگی و فعالیت موسیقیایی بانوان در اکو سیستم امروز هنر ایران وجود دارد، نوشه توانسته گزینه خوبی برای نسل قبل و فعلی بانوان عاشق موسیقی ایرانی بوده و با اجراهای موفق، نظر مخاطبان مشکل پسند را جلب کند. گروه موسیقی نوشته قرار است ۱۲ مرداد ماه در تالار وحدت تهران، روی سن رفته و جدید ترین آثار خود را اجرا کند. گروه نوشه به سرپرستی نیوشا بریمانی این بار به خوانندگی بهاره میرزا آقا به اجرای برنامه می‌پردازد.

گزارش امروز سرویس هنری روزیاتو نگاهی دارد به فعالیت های بانوان جوان موسیقی ایرانی. با ما همراه باشید و اگر مخاطب اجراهای این گروه تا کنون بوده اید، نظرات خود را از طریق کامنت یا کانال های روزیاتو در شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

گروه موسیقی نوشه

کنسرت گروه موسیقی نوشه با حضور ۹۰ بانوی نوازنده در تهران

همکاری نوشه با بهاره میرزا آقا

سرپرست و رهبر ارکستر گروه نوشه اخیرا اعلام کرد که جدید ترین اجرای آن ها با خوانندگی بهاره میرزا آقا همراه خواهد شد. قرار است در کنسرت پیش رو، با اجرای قطعات فولک و آثار نوستالژیک در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخته شود. گروه نوشه پیش از همکاری با آقای احسان کرمی همواره با تعدادی از خوانندگان خانم از جمله بهاره میرزا آقا فعالیت مستمر داشته و در طی سال های فعالیتش، همواره گروه نوشه اجراهایی را ویژه بانوان و همین طور مختلط به روی صحنه برده است و بزودی هم آلبوم موسیقی نوشه روانه بازار خواهد شد.

نیوشا بریمانى -متولد سال ١٣۶٣ -فارغ التحصیل هنرستان موسیقى و دانشگاه عالى موسیقى -سرپرست گروه موسیقی نوشه -سرپرست گروه موسیقی خنیاگران مهر – مدرس مدرسه ى هنر وادبیات صداو سیما – صاحب اثر آلبوم نیوش و سرپرست گروه موسیقی نوشه –

کنسرت های نوشه در سراسر کشور

نوشه ای ها از سخت شدن حلقه فعالیت بانوان در فضای موسیقی کشور گله مند هستند اما با این شرایط و دشواری‌های موجود، از آنجایی که هر دو ماه کنسرت‌هایی را مختص بانوان اجرا میکنند، امیداوارند که همچنان با استقبال بی نظیری از جانب مخاطبان مواجه شوند. این برای آنها موفقیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود و به همین خاطر در گروه نوشه تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین اتفاقات را در کنسرت‌ هایشان، برای مخاطبان رقم بزنند.

 گروه نوشه در بین گروهای بانوان و حتی مختلط، تنها گروهی است که به همراه ۹۰ نوازنده و تنوع بسیار زیاد سازها به اجرا می‌پردازد که بخشی از تمرینات آنها را در ویدیو کوتاه بالا مشاهده میکنید. قرار است در کنسرت‌های فصل پاییز با تغییر و تحولات بسیار جذاب و متفاوت‌ تری نسبت به گذشته میزبان مخاطبانمان خود شوند که جزییات بیشتر آن را در آینده در سرویس هنری روزیاتو منتشر خواهیم کرد.

اعضای اصلی گروه موسیقی نوشه

جدید ترین اجرای گروه موسیقی نوشه که قرار است مرداد ماه در پایتخت برگزار شود، با حضور بانوان خواننده و نوازنده همراه شده است که به شرح زیر است. همچنین گروه هفتاد نفره سازهای کوبه‌ای «سرمست» به سرپرستی عسل ملک زاده، گروه موسیقی نوشه را همراهی خواهد کرد که جمعی ۹۰ نفر از بانوان نوازنده موسیقی ایران است و حتما شبی به یادماندنی را در تالار وحدت تهران برای طرفدارانشان به ارمغان خواهند آورد. اگر میخواهید در این شب طوفانی و در جمع بانوان نوازنده کشورمان حضور پیدا کنید، در اسرع وقت نسبت به خرید اینترنتی بلیط کنسرت نوشه اقدام کنید.

  •  نیوشا بریمانی (سرپرست و رهبر گروه نوشه و نوازنده کمانچه)
  • بهاره میرزا آقا (خواننده)
  • مینوقاسم پور نوازنده (قانون)
  • رخساره رستمی (عود)
  • غزل مهدوی (پیانو)
  • نیلوفر ابراهیمی (فلوت)
  • عسل ملک زاده (پرکاشن)
  • مارال خلیلی (دف)
  • نوازندگان میهمان: نگین سریر (پیانو)، غزل آخوندزاده (پیانو)، لیانا شریفیان (نی انبان)، سمیرا مرکب سازی (آکاردئون)

اسامی بانوانی که گروه نوشه را در اجرای تالار وحدت همراهی خواهند کرد به این شرح است:

ساناز پاکدل، سحر پویانفر، مهدخت فاطمی، الهام نیکویه، صدف چوداری، هانیه آبله، کوبها، رویا سرلک، پرتو فتاحی، شبنم بهرامی، شیما یادگاری، مهسا فرهادی، الهه زارع، پریناز یزدانیان، فریده رضایی، فاطمه سادات حسینی، یلدا رحمانی، سارا رمضانی، سحر قلی زاده، نازنین شکاری، فرناز جدیدی، فاطمه سراج زاده، مریم بقایی، ریحانه نقدی، شهناز بقایی، مونا جعفری، کیمیا کاتوزی، زهرا پیامی، فاطمه اسکندری، سعیده حاجی، شیوا امیری، بهناز قدمی زاده، فاطمه خشامن، فرشته فتحی، معصومه بخشی، سولماز یوسفی، پرستو مرادی، نگار افصحی، الهه آزادی، مژده زندیه، بهارقاسمی، آرزو شمس، ریحانه بهروز، سحر ابوالمله، عسل ذیحق، سمیرا غلاملو، مریم دارینی، فائزه حسین بیگی، مونا پیشانیدار، سارا صدرجهانی، مرضیه امینی، نسترن بانوج، الهام صانعی، لیلا صابر، الهه پوراحمدی، پروانه ایروانی، موژان آریا، ملیحه توکلی، فاطمه حاتمی، سوگل کوچک خانی، نگین پور خرد، هانیه حبیب الله ، بهار تهاجد و زهرا احسان پور.

عکسی از کنسرت گروه موسیقی نوشه به خوانندگی احسان کرمی در تالار وحدت تهران

کنسرت گروه بانوان نوازنده ایران به تهیه کنندگی پرهام صوفی و شرکت فرهنگی هنری فروغ فلق ۱۲ مرداد در تالار وحدت برگزار خواهد شد. بانوان علاقمند به موسیقی ایرانی میتوانند این استارت آپ موسیقی کشور را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنند و در جریان پشت صحنه تمرینات ۹۰ نفره گروه قرار بگیرند.

بدون نظر

ورود