۸ نفری که دونالد ترامپ در اینستاگرام دنبال می‌کند چه کسانی هستند؟

رئیس جمهور آمریکا ایران را تهدید کرد

۸ نفری که دونالد ترامپ در اینستاگرام دنبال می‌کند چه کسانی هستند؟

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین و جنجالی‌ترین پیام توئیتری خود خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ایران نوشت: «دیگر هرگز ایالات متحده را تهدید نکن، شما تاوان آن را خواهید داد به‌طوری که در طول تاریخ افراد کمی چنین تاوانی داده‌اند. ما دیگر کشوری نخواهیم بود که کلمات جنون‌آمیزتان درباره خشونت و مرگ را تحمل کنیم. مراقب باش!»

رئیس جمهور آمریکا همین متن را در حساب کاربری ۹.۴ میلیون فالوئری اینستاگرام خود نیز به اشتراک گذاشته که نزدیک به ۳ هزار کامنت تا بدین لحظه داشته است.

دونالد ترامپ ایران را تهدید کرد.

چند ساعت پیش از توییت آقای ترامپ، مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا در جمع عده‌ای از ایرانیان مقیم آمریکا با انتقاد شدید از حکومت ایران گفته بود: «ما حاضریم با حکومت ایران گفتگو کنیم اما فشارهای آمریکا فقط زمانی کاهش خواهد یافت که ما در سیاست های تهران چرخشی ملموس، ثابت شده و مستمر مشاهده کنیم.»

این سخنرانی ساعاتی پس از آن ایراد شد که حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران سرنگونی و تجزیه کشورش را از جمله سیاست‌های اصلی آمریکا علیه ایران دانست و به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در این مورد هشدار داد.

آقای روحانی، صلح با ایران را «مادر صلح ها» و جنگ با ایران را «مادر جنگ‌ها» خواند و گفت کشورش نمی‌پذیرد مورد تهدید قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز گذشته در همایش رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، اظهار داشت: «امروز سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردهای ملت ندارد. و آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکنید، پشیمان‌کننده است.»

آقای روحانی پیش از آن گفته بود که در صورتیکه آمریکا بخواهد مانع صادرات نفت ایران شود، ایران تنگه هرمز در خلیج فارس را که مسیر اصلی عبور نفتکش‌هاست خواهد بست.

حساب کاربری رئیس جمهور آمریکا در شبکه اجتماعی اینستاگرام که این ۸ نفر را دنبال می‌کند.

با توجه به این پست و توئیت‌های دونالد ترامپ، شاید بد نباشد بدانید که رئیس جمهور آمریکا در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حساب کاربری دارد و از سال ۲۰۱۳ با به اشتراک گذاشتن عکس های خانوادگی و شخصی، فعالیت خود را آغاز کرده است.

نکته جالب توجه در مورد اینستاگرام رئیس جمهور آمریکا کسانی است که آقای ترامپ آن ها را دنبال می‌کند. رئیس جمهور آمریکا پست‌های ۸ نفر را دنبال می کند. ما در این مقاله قصد داریم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با افراد مورد علاقه دونالد ترامپ آشنا سازیم. تا پایان با روزیاتو همراه باشید.

ملانیا ترامپ؛ بانوی اول کاخ سفید

ملانیا ترامپ؛ بانوی اول کاخ سفید

در توضیحات این حساب‌کاربری نوشته شده: «این صفحه توسط دفتر بانوی اول کاخ سفید اداره می‌شود. پیام‌ها ممکن است آرشیو شوند.»

ایوانکا ترامپ؛ دختر بزرگ رئیس جمهور آمریکا

ایوانکا ترامپ؛ دختر بزرگ رئیس جمهور آمریکا

در بیوی (Bio) اینستاگرام او می خوانیم: «همسر، مادر، خواهر و دختر. کار آفرین و مدافع سر سخت آموزش و پیشرفت زنان و دختران. اهل نیویورک و محل زندگی در واشنگتن.» در اینستاگرام او عکس های وی همراه با همسرش جرد کوشنر و فرزندانش دیده می شوند.

اریک ترامپ؛ پسر وسط خانواده

اریک ترامپ؛ پسر وسط خانواده

در بیوی حساب اینستاگرام او می خوانیم: «معاون اجرایی سازمان ترامپ. همسر لارا لی ترامپ. مدافع بیمارستان کودکان «St.Jude» هشتگ «آمریکا را دوباره بسازیم.»»

دونالد ترامپ جونیور؛ پسر بزرگ رئیس جمهور آمریکا

دونالد ترامپ جونیور؛ پسر بزرگ رئیس جمهور آمریکا

وی زندگی خود را در حساب شخصی اش به این شکل شرح داده است: «معاون اجرایی املاک و توسعه دارایی های سازمان ترامپ. پدر، همسر و مرد اهل کار در بیرون. فعالیت در گذشته به عنوان مشاور هیئت مدیر برنامه «apprentice»»

تیفانی ترامپ؛ کوچکترین دختر دونالد ترامپ

تیفانی ترامپ؛ کوچکترین دختر دونالد ترامپ

حساب اینستاگرام او بدون شک شلوغ ترین حساب در میان اکانت های دنبال شده توسط دونالد ترامپ است. وی اغلب به عنوان یکی از بچه های ثروتمند این شبکه اجتماعی مطرح شده و تصاویر میهمانی ها و خوشگذرانی هایش را به اشتراک می گذارد.

لارا ترامپ؛ همسر پسر وسط رئیس جمهور آمریکا

لارا ترامپ؛ همسر پسر وسط رئیس جمهور آمریکا

او تصاویری از خانواده، حیوانات خانگی و مدلینگ را به اشتراک می گذارد.

دن اسکاوینو؛ دستیار و مدیر شبکه های اجتماعی ترامپ

دن اسکاوینو؛ دستیار و مدیر شبکه های اجتماعی ترامپ

وی از حساب اینستاگرامش برای نشان دادن حضور در کنار دونالد ترامپ و مسائل پیرامون او استفاده می کند. البته این مسئله چندان هم جای تعجب ندارد، زیرا آقای اسکاوینو تا حدودی مدیریت شبکه های اجتماعی رئیس جمهور آمریکا را بر عهده دارد.

هوپ هیکس؛ مدیر ارتباطات استراتژیک کاخ سفید

هوپ هیکس؛ مدیر ارتباطات استراتژیک کاخ سفید

وی در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ به عنوان منشی فعالیت داشت. به نظر می رسد که او نقشی در چرخاندن اینستاگرام ترامپ داشته باشد، زیرا رئیس جمهور آمریکا تنها در این شبکه اجتماعی وی را فالو کرده است. نکته عجیبی که درباره اینستاگرام خانم هیکس وجود دارد، خصوصی بودن این حساب است.

در مورد دونالد ترامپ بیشتر بخوانید:

۹ عادت بسیار عجیب دونالد ترامپ که مخصوص خود اوست

جنجال جدید دونالد ترامپ؛ اعلام کنار گذاشتن رئیس دفتر از طریق توئیتر

دونالد ترامپ با ۱۸ توییت در مورد وضعیت پورتوریکو، دوباره خرابکاری کرد

اکانت توئیتر دونالد ترامپ دیروز به مدت ۱۱ دقیقه حذف شد

دونالد ترامپ دوباره خود را به سوژه تمسخر کاربران توئیتر تبدیل کرد

وقتی کراوات دونالد ترامپ سوژه تمسخر کاربران توئیتر می شود

شوخی جالب با دونالد ترامپ؛ تصاویری که نسخه کوچک شده رئیس جمهور آمریکا را نشان می دهند

۱۰ راز سیاه دونالد ترامپ که بسیاری از مردم آنها را نمی دانند

نگاهی به داخل ویلای ۲۸ میلیون دلاری دونالد ترامپ در کارائیب

نگاهی به ماشین های لوکس و گران قیمتی که دونالد ترامپ در طول زندگی اش از آن ها استفاده کرده است

ترامپ روی میز کار خود یک کلید، مخصوص سفارش نوشابه دارد

وقتی کاربران توئیتر دهان دونالد ترامپ را به قورباغه سبز درختی تشبیه می کنند

دونالد ترامپ نخستین رئیس جمهوری آمریکا پس از ۱۶۸ سال است که حیوان خانگی ندارد

گشتی در میان املاک دونالد ترامپ؛ از پنت هاوس مطلا تا میزبانی از قذافی

بدون نظر

ورود