۹ زوج هالیوودی از راز ازدواج موفق و مستحکم خود گفته اند

۹ زوج هالیوودی از راز ازدواج موفق و مستحکم خود گفته اند

گرچه اغلب ازدواج های هالیوودی به طلاق می انجامند، اما زوج های مشهوری هم بوده اند که ازدواج موفق و پایداری داشته اند و توانسته اند سال های سال زندگی مشترک خود را مستحکم نگه دارند. بعضی از این زوج ها سال ها یا حتی دهه های زیادی را در کنار هم سپری کرده اند و شاید برای خیلی ها این سؤال پیش بیاید که راز ازدواج موفق آن ها چه بوده. تعدادی از این زوج های هالیوودی مشهور درمورد این موضوع صحبت کرده اند و راز رابطه ی موفق خود را با بقیه در میان گذاشته اند.

۱- هیو جکمن و دبورا لی فرنس: شریک زندگی تان را بالاترین اولویت خود قرار دهید

راز ازدواج موفق زوج های هالیوودی

هیو جکمن و دبورا لی فرنس در جریان فیلمبرداری یک سریال تلویزیونی استرالیایی به نام «کورلی» (Correlli) با یکدیگر آشنا شدند. با وجود آنکه فرنس ۱۳ سال از جکمن بزرگ تر است، آن ها دلباخته ی همدیگر شدند. این زوج در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ فرزند دارند. حالا ۲۳ سال از ازدواج فرنس و جکمن می گذرد.

جکمن در مصاحبه ای اظهار کرد برای او و همسرش، خانواده شان بالاترین اولویت را دارد، بنابراین در هر شرایطی در کنار هم هستند. او حتی گفت هر بار که در مراسم اسکار روی استیج می رود دستش را روی قلبش می گذارد و در میان تماشاچیان، به همسرش، دبورا نگاه می کند. علاوه بر این جکمن گفته بعد از رفتن روی استیج، هیچ کس جز دبورا اجازه ی حضور در اتاق تعویض لباس جکمن را ندارد چون دبورا پایه و اساس خانواده ی آن ها است.

۲- الک بالدوین و هیلاریا بالدوین: تا جایی که می توانید زمان بیشتری را کنار هم بگذرانید

الک بالدوین با هیلاریا بالدوین که یک مربی یوگا است، در سال ۲۰۱۱ آشنا شد. این زوج در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و ۴ فرزند دارند.

بالدوین گفته زوج ها باید باهم وقت بگذرانند و فرصتی برای کنار هم بودن ایجاد کنند. او خودش را مثال زده و گفته هر زمان که پیشنهاد بازی در فیلمی را دریافت می کند، خانواده اش هم باید در محل فیلمبرداری او اقامت داشته باشند. اگر کمپانی تولید کننده ی فیلم بودجه ی این کار را نداشته باشد، او پیشنهاد کاری آن ها را رد می کند. بالدوین تأکید کرده که برای داشتن یک ازدواج موفق باید هر کاری که از دست تان برمی آید انجام دهید تا در کنار هم باقی بمانید.

۳- تام هنکس و ریتا ویلسون: دلایل درستی برای ازدواج کردن داشته باشید

این زوج در سال ۱۹۸۱ در جریان فیلبرداری یک سریال تلویزیونی کمدی به نام «رفقای جون جونی» (Bosom Buddies) با یکدیگر آشنا شدند و ۷ سال بعد باهم ازدواج کردند. نزدیک به ۳۲ سال است که هنکس و ویلسون با هم زندگی می کنند.

هنکس در مصاحبه ای گفته که فکر می کند او و همسرش به این دلیل توانستند رابطه ی خود را با موفقیت ادامه دهند که به تمامی دلایل درست ممکن با یکدیگر ازدواج کردند.

۴- ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت: نه روی رابطه تان، بلکه روی خودتان کار کنید

جیدا پینکت اسمیت برای نقش نامزد اسمیت در سریال «شاهزاده جدید بل ایر» (The Fresh Prince of Bel-Air) تست داده بود، اما برای این نقش انتخاب نشد. با این حال، جیدا و ویل با یکدیگر دوست شدند و چیزی نگذشت که رابطه ی عاطفی ای میان آن ها سرگرفت. این زوج در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند و حالا نزدیک به ۲ دهه است که باهم زندگی می کنند.

اسمیت در اینباره گفته تنها راز برخورداری از یک ازدواج موفق این است که زوج ها نه روی رابطه ی خود، بلکه روی خودشان کار کنند تا خود جدید و بهترشان را به شریک زندگی شان عرضه کنند.

۵- جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک: ارزش های یکسانی داشته باشید

بیل و تیمبرلیک از سال ۲۰۰۷ باهم هستند. این زوج در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ فرزند دارند.

بیل گفته بخشی از موفقیت ازدواج آن ها به این نکته برمی گردد که او و همسرش نظر بسیار نزدیکی در مورد ارزش های زندگی دارند، به ویژه در خصوص صداقت و وفاداری. علاوه بر این، بیل گفته آن ها دوست دارند باهم وقت بگذرانند و کارهایی انجام دهند که برای هر دوی آن ها جالب و سرگرم کننده است. در حقیقت، علایق آن ها هم بسیار به هم نزدیک است.

۶- سلما هایک و فرانسوا هانری پینو: همسرتان را به «خانه» ی خود تبدیل کنید

از ازدواج این بازیگر مکزیکی با همسر تاجر فرانسوی اش ۱۰ سال می گذرد. هایک و پینو رابطه ی خود را بسیار بی سر و صدا شروع کردند اما چیزی نگذشت که هایک از بارداری خود خبر داد و او و پینو با یکدیگر نامزد کردند.

هایک گفته راز ازدواج طولانی مدت آن ها به صمیمیت زیاد میان او و همسرش برمی گردد و اینکه آن ها همدیگر را همچون «خانه» ی یکدیگر می دانند. چرا که خانه همان جایی است که در آن احساس امنیت می کنیم، از دوری آن دلتنگ می شویم، عشق به آن همیشه همراه ما است، در آن هرگز احساس تنهایی یا دور افتادگی نمی کنیم و تحت هر شرایطی در آن پذیرفته می شویم.

برای هایک شیمی رابطه اهمیت زیادی دارد. او گفته برای برخورداری از یک رابطه ی عاطفی طولانی مدت، باید به خندیدن، داشتن یک رابطه ی عاشقانه و کشف دنیا در کنار یکدیگر ادامه دهید. این کار همسرتان را تبدیل به «خانه» ی شما می کند و این راز برخورداری از یک رابطه ی شاد و طولانی مدت است.

۷- دیوید و ویکتوریا بکهام: به قضاوت یکدیگر اعتماد کنید

این فوتبالیست و خواننده ی مشهور در سال ۱۹۹۷ بعد از یکی از مسابقات منچستر یونایتد -تیم فوتبالی که دیوید بازیکن آن بود- با یکدیگر آشنا شدند. ۲ سال بعد، آن ها در یک قصر ایرلندی باهم ازدواج کردند. حالا بیشتر از ۲۰ سال از ازدواج این زوج می گذرد.

دیوید در مصاحبه ای بیان کرده که بسیار مهم است که به قضاوت شریک زندگی خود اعتماد کنید، شیوه ای که از قرار معلوم برای هر دوی آن ها بسیار کارساز بوده.

۸- سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک: مشکلات تان را پیش خودتان نگه دارید

بیشتر از ۲۲ سال از ازدواج سارا جسیکا پارکر با متیو برودریک می گذرد. این زوج توسط برادر پارکر به یکدیگر معرفی شدند و طولی نکشید که به دوستانی صمیمی برای یکدیگر تبدیل شدند. آن ها هنوز هم چنین رابطه ای باهم دارند.

پارکر گفته معتقد است راز ازدواج موفق آن ها این بوده که آن ها زندگی مشترک خود را به یک بحث عمومی تبدیل نکرده اند. آن ها هرگز در مورد این موضوع با خبرنگارها یا هر کس دیگری صحبت نمی کنند. آن ها مشکلات خصوصی خود را در رسانه ها علنی نمی کنند و اختلافات شان را در خانه حل و فصل می کنند.

۹- پل نیومن و جوآن وودوارد: حتماً همدیگر را بخندانید

این زوج ۵۳ سال با یکدیگر زندگی کردند تا آنکه نیومن در سال ۲۰۰۸ از دنیا رفت. گرچه در اولین دیدارشان شیفته ی هم نشدند، اما چند سال بعد نیومن و وودوارد در جریان فیلمبرداری فیلم «تابستان گرم و طولانی» (The Long, Hot Summer) دیوانه وار عاشق هم شدند. این زوج در سال ۱۹۸۵ با یکدیگر ازدواج کردند.

وودوارد در مصاحبه ای گفته جذابیت و زیبایی ظاهری پایدار نیستند اما آن چیزی که باقی می ماند حس شوخ طبعی است. به همین دلیل او معتقد است خنداندن شریک زندگی خود اهمیت زیادی دارد.

بیشتر بخوانید:

عشق و وفاداری در هالیوود؛ با زوج های هالیوودی آشنا شوید که پایدارترین ازدواج را داشته‎اند

۱۰ زوج مشهوری که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند

۱۲ زوج مشهوری که کلیشه های رایج ازدواج را کنار گذاشته و با بقیه متفاوت هستند

زوج های مشهور هالیوودی که فیلم مشترک باهم داشته اند

۱۱ زوج از هنرپیشه های هالیوودی که در حین ایفای نقش در یک فیلم مشترک به همدیگر علاقه مند شدند

زوج های مشهور دنیا که ثابت کرده اند نژاد هیچ اهمیتی در عشق ندارد

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود