با همسران کمتر شناخته شده مردان مشهور هالیوود آشنا شوید

با همسران کمتر شناخته شده مردان مشهور هالیوود آشنا شوید

مردان مشهور و جذاب هالیوودی قلب زنان زیادی را در سرتاسر دنیا به تسخیر خود درآورده اند. با این حال، بعضی از آن ها موفق شده اند عشق زندگی شان را پیدا کنند. گرچه بعضی از مردان هالیوودی با زنان مشهوری ازدواج کرده اند اما بسیاری از آن ها هم همسری دارند که چندان شناخته شده نیست. در ادامه با همسران کمتر شناخته شده ی مردان مشهور هالیوود آشنا خواهیم شد.

همسران مردان هالیوود
آدام درایور و جوان تاکر
آشنایی آدام درایور با همسر آینده اش، جوان تاکر که خود بازیگر است، به دوران تحصیل آن ها برمی گردد. با این حال آن ها ۸ سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کردند.
وودی هارلسون و لارا لویی
ازدواج اول وودی هارلسون چندان موفق نبود. او و نانسی سیمون فقط یک سال با یکدیگر زندگی کردند و بعد از آن تصمیم به جدایی گرفتند. لارا لویی، همسر دوم هارلسون، دستیار او بود. این زوج حالا سه دختر دارند.
ویلم دفو و جیادا کولگرند
در سال ۲۰۰۴، ویلم دفو تصمیم گرفت برای اولین بار در زندگی اش ازدواج کند و جیادا کولگرند، بازیگر و کارگردان ایتالیایی همسر او شد. کولگرند ۲۰ سال کوچک تر از دفو است.
جیمی دورنان و آملیا وارنر
جیمی دورنان، بازیگر پرطرفدار هالیوودی یک بار با کیرا نایتلی ازدواج کرد که البته این ازدواج به شکست خورد. همسر دوم دورنان، آملیا وارنر، بازیگر و خواننده ای بریتانیایی است.
ادوارد نورتون و شانا رابرتسون
ادوارد نورتون و شانا رابرتسون که او هم بازیگر است، زوج بسیار مخفی کاری هستند. آن ها نه خبر ازدواج شان در سال ۲۰۱۲ را اعلام کردند و نه خبر به دنیا آمدن پسرشان که یک سال بعد رخ داد.
مارک رافلو و سانرایز کویگنی
مارک رافلو و سانرایز کویگنی که او هم بازیگر است، در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج سه فرزند هم دارند.
مدس میکلسن و هان جیکوبسن
رابطه ی عاشقانه ی مدس میکلسن، بازیگر مشهور دانمارکی و هان جیکوبسن، طراح رقص، در سال ۱۹۸۷ آغاز شد و ۱۳ سال بعد به ازدواج آن ها انجامید. این زوج یک دختر و یک پسر دارند.
جاش هارتنت و تمسین اگرتون
اینطور که گفته می شود جاش هارتنت، بازیگر فیلم «پرل هاربر» (Pearl Harbor) در ابتدای شروع فعالیت حرفه ای اش با زنان زیادی در رابطه بود اما هرگز با هیچ کدام آن ها ازدواج نکرد. در سال ۲۰۱۲، هارتنت با تمسین اگرتون، بازیگر بریتانیایی آشنا شد و گرچه آن ها به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکرده اند اما سال ها است که با یکدیگر زندگی می کنند و دو فرزند هم دارند.
اریک بانا و ربکا گلیسون
ربکا گلیسون، همسر اریک بانا، بازیگر استرالیایی، خبرنگار است. این زوج از سال ۱۹۹۵ با یکدیگر هستند و ۲ فرزند هم دارند.
ماهرشالا علی و آماتوس سامی کریم
ماهرشالا علی از رابطه ی طولانی مدت خود با آماتوس سامی کریم که او هم بازیگر است، صحبتی نکرده بود. این زوج گرچه با یکدیگر زندگی می کردند اما در سال ۲۰۱۳ به طور رسمی باهم ازدواج کردند.
مارک والبرگ و ری دورهم
همسر مارک والبرگ، یک فوتو مدل آمریکایی است. آن ها در سال ۲۰۰۹ به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند.
اسکار آیزاک و الویرا لیند
اسکار آیزاک، بازیگر و موزیسین گواتمالایی، در سال ۲۰۱۷ با الویرا لیند، کارگردان دانمارکی ازدواج کرد. این زوج حالا منتظر فرزند دوم شان هستند.
پاتریک دمپسی و جیل فینک
جیل فینک، همسر پاتریک دمپسی که بیشتر با نقشش در سریال پرطرفدار «آناتومی گری» (Grey’s Anatomy) شناخته می شود، یک میکاپ آرتیست حرفه ای است.
کریستین بیل و سیبی بلیزیک
کریستین بیل ،یکی از بااستعداد ترین بازیگران حال حاضر هالیوود، ۱۹ سال است که ازدواج کرده. همسر او، سیبی بلیزیک هم بازیگر است.
نیکولای کاستر-والدو و نوکالا کاستر-والدو
نیکولای کاستر-والدو، بازیگر دانمارکی، یک هنرپیشه ی گرینلندی به نام نوکالا کاستر-والدو را به عنوان همسر خود انتخاب کرده. نوکالا یک بار برنده ی مسابقه ی دختر شایسته ی گرینلند شده بود. این زوج ۲ فرزند هم دارند.
ادی ردمین و هانا بگشاو
اید ردمین، بازیگر پرطرفدار هالیوودی در سال ۲۰۱۴ ازدواج کرد. همسر او، هانا بگشاو، مدیر روابط عمومی است.
پل راد و جولی یاگر
پل راد و جولی یاگر، تهیه کننده، ۱۶ سال است که با یکدیگر ازدواج کرده اند. آن ها ۲ فرزند دارند.
منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود