زنان مشهور و پا به سن گذاشته هالیوود که تن به هیچ عمل زیبایی نداده اند

زنان مشهور و پا به سن گذاشته هالیوود که تن به هیچ عمل زیبایی نداده اند

عمل های زیبایی به قدری در میان سلبریتی ها رواج پیدا کرده اند که این مسأله دیگر برایمان عادی شده. به همین خاطر جوان شدن چهره ی آن ها، خوش تراش شدن بینی شان و پر شدن لب هایشان دیگر تحت تأثیرمان قرار نمی دهد. اما زنان هالیوودی ای هم وجود دارند که ترسی از پیری ندارند و به بوتاکس و رفتن به زیر تیغ جراحی «نه» گفته اند. در ادامه با تعدادی از زنان موفق و پا به سن گذاشته ی هالیوود آشنا خواهیم شد که هرگز هیچ عمل زیبایی ای نداشته اند.

عمل زیبایی زنان هالیوود

ایزابلا روسلینی
روسلینی، دختر اینگرید برگمان و روبرتو روسلینی، در یکی از مصاحبه هایش اظهار کرد که هرگز تن به جراحی های زیبایی نخواهد داد. این بازیگر دستور العمل خاص خودش را برای حفظ جوانی دارد: ترکیبی از میوه های ارگانیک و کرم های خوب مخصوص صورت.

شارون استون
استون هفته ای ۴ تا ۵ بار ورزش می کند و از کرم صورت استفاده می کند. این بازیگر در مصاحبه ای مدعی شد هرگز هیچ عمل زیبایی ای نداشته.

بروک شیلدز
شیلدز اقرار کرده که بوتاکس را امتحان کرده اما از نتیجه ی آن راضی نبوده. این مدل اما اظهار کرده تصمیم ندارد زیر تیغ جراحی رود چون می ترسد دست آخر شبیه به شخصیت جوکر شود!

سلما هایک
این بازیگر در مصاحبه های مختلفی اظهار کرده که هرگز جراحی زیبایی نکرده.

جودی فاستر
فاستر معتقد است جامعه ی مدرن زنان را وادار می سازد خود را مطابق استانداردهای مد و فشن تغییر دهند. این بازیگر مخالف عمل زیبایی است و از چین و چروک ها ترسی ندارد.

اندی مک داول
مک داول گفته مطمئن است که نه نیازی به بوتاکس دارد و نه کشیدن پوست صورتش. تنها کاری که این بازیگر انجام می دهد این است که از پوستش مراقبت می کند و سبک زندگی سالمی دارد.

اما تامپسون
تامپسون به همراه کیت وینسلت و ریچل وایس، انجمن ضد جراحی زیبایی بریتانیا را پایه گذاری کرد. این بازیگر تزریق بوتاکس را «دیوانگی» می داند و انجام آن را به هیچ کسی توصیه نمی کند.

سیگورنی ویور
ویور که بیشتر با نقشش در فیلم «بیگانه» (Alien) شناخته می شود، گفته پیری را دوست دارد و هیچ نکته ی ترسناکی در مورد چین و چروک ها وجود ندارد.

لورن هاتن
هاتن، مدل مشهور دهه ی ۷۰ میلادی، گفته به چین و چروک هایش افتخار می کند. لورن هاتن از دهه ی ۲۰ زندگی اش از روغن نارگیل استفاده می کند و آن را راز شادابی اش در سن بالا می داند.

هلی بری
بری مدعی است که هرگز هیچ عمل زیبایی ای نداشته. این بازیگر از طرفداران پر و پاقرص ورزش کردن است. بری در اینستاگرام خود تصاویر ورزش کردنش را به اشتراک می گذارد.

میشل اوباما
اوباما، همسر رئیس جمهور سابق آمریکا، تا به حال هیچ جراحی زیبایی ای انجام نداده. با این حال گفته: «هرگز نگو هرگز!»

سیندی کرافورد
این مدل مشهور از پوستش مراقبت می کند و به طور مرتب ورزش می کند. کرافورد از ماسک های میکرودرم ابریژن، کرم ضد آفتاب و محصولات مرطوب کننده استفاده می کند.

جولیان مور
مور ادعا کرده که پیری برایش مهم نیست. این بازیگر یوگا کار می کند و علاقه ی زیادی به ورزش های هوازی دارد.

مریل استریپ
استریپ همیشه مخالفت خود را با جراحی های زیبایی اعلام کرده. ظاهر او ثابت می کند که خانم ها به اصطلاح مثل قالی کرمان هستند و هر چه سن شان بالاتر می رود ظاهر بهتر و جاافتاده تری پیدا می کنند.

ژولیت بینوش
این بازیگر فرانسوی بارها علاقه ی زنان به بوتاکس و کاشت سینه را به باد تمسخر گرفته. تنها توصیه ی او برای برخورداری از یک ظاهر خوب، نوشیدن هر چه بیشتر آب است.

بیشتر بخوانید:

سلبریتی های زنی که به عمل های زیبایی خود اعتراف کردند

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود