زمان و مکان برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهر تهران

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهر تهران

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره تهران فرصتی است برای خرید اجناس با تخفیف مصوب اصناف در آستانه نوروز ۹۹. معمولا در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره، خوردنی جات، پوشیدنی جات و لوازم خانه با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی عرضه می شود و امکان خوبی برای خرید کالاهایی با تخفیف به نسبت فروشگاه های بیرون نمایشگاه، فراهم می شود.

طبق اعلام معاونت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، امسال نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در ۷ نقطه شهر تهران برپا می شود تا هموطنان تهرانی بتوانند از فرصت خرید کالاهایی با تخفیف در آستانه سال جدید استفاده کنند. تورم در سال ۹۸ سبب شده تا قدرت خرید اقشار مختلف مردم به طرز قابل توجهی کاهش یابد و این عامل، سبب کاهش رونق در فروش شب عید بسیاری از اصناف شده است.

آجیل شب عید مثل آجیل شب یلدا گران است و سفره های نوروزی و غیر نوروزی هموطنان در ۳۱ استان کشور کوچک شده است. نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از ۶ اسفند ۹۸ لغایت ۱۶ اسفند ۹۸ برگزار می شود. رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد که کالاهای خارجی در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره تهران عرضه نخواهد شد.

شما ۱۰ روز فرصت دارید تا با مراجعه به آدرس های محل برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره در تهران، نسبت به خرید مایجتاج خود برای برگزاری مراسم نوروز با تخفیف مصوب اصناف، اقدام کنید. فهرست محل های برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ۹۸ در تهران به شرح زیر است.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ۹۸

  • آدرس نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در بوستان ولایت:  انتهای اتوبان نواب صفوی، تقاطع اتوبان شهید تندگویان. شماره تلفن بوستان ولایت: ۰۲۱۵۵۰۱۹۸۲۶. از خط شماره ۳ مترو تهران از طریق ایستگاه مترو زمزم یا ایستگاه شهرک شهید شریعتی برای عزیمت به بوستان ولایت استفاده کنید.
  • آدرس نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در پارک ارم: کیلومتر ۴ اتوبان تهران کرج. تلفن: ۰۲۱۴۴۱۱۳۰۸۳. از ایستگاه مترو ارم سبز در خط ۴ مترو استفاده کنید.
  • آدرس نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در بوستان گفتگو تهران: گیشا، خیابان نصر، خیابان پیروزی، تلفن بوستان گفتگو: ۰۲۱۸۸۲۸۶۰۷۲. برای عزیمت به بوستان گفتگو تهران با مترو باید از خط ۴ استفاده کرده و در ایستگاه توحید توقف کنید. نزدیک ترین ایستگاه مترو به بوستان گفتگو همین ایستگاه است.
  • آدرس  نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در حکیمیه: مجتمع سازمان گوشت، حکیمیه تهرانپارس، خیابان استخر. ایستگاه مترو فرهنگسرا یکی از نزدیک ترین ایستگاه های مترو به محل برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ۹۸ در شرق تهران است.
  • آدرس محل برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهر آفتاب: اتوبان خلیج فارس، روبروی مرقد مطهر امام خمینی. نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب. برای عزیمت به این محل، از ایستگاه مترو شهر آفتاب استفاده کنید که از ایستگاه های انشعابی خط ۱ می باشد.
  • آدرس نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در فرهنگسرای خاوران: خیابان خاوران. سه راه هاشم آباد. ایستگاه مترو حسن آباد در خط ۲ از نزدیک ترین ایستگاه های مترو به فرهنگسرای خاوران در جنوب تهران است.
  • آدرس نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در مصلی امام خمینی: اتوبان شهید قاسم سلیمانی (رسالت سابق) یا خیابان شهید بهشتی. از ایستگاه مترو مصلی یا شهید بهشتی در خط ۱ مترو تهران می توان برای عزیمت به مصلی تهران استفاده کرد.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ پذیرای هموطنان تهرانی است. سعی کنید با توجه به ازدحام جمعیت، از روزهای غیر تعطیل و اول صبح برای مراجعه استفاده کرده و برای صرفه جویی در هزینه و وقت خود، مایحتاج خوردنی و پوشیدنی و لوازم خانه را لیست کنید.

اگر فاصله شما با آدرس های ۷ گانه زیاد نیست، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. حتما پیش از سفر، وضعیت طرح ترافیک و زوج و فرد را بررسی کنید. استفاده از BRT و مترو بهترین گزینه برای عزیمت به این نقاط پر ترافیک شهر در تاریخ برگزاری نمایشگاه بهاره است. اگر شکایتی از واحدهای صنفی در نمایشگاه دارید، مراتب را به مرکز اصناف تهران (تلفن: ۸۵۵۴۳۰۰۰) یا سازمان صمت تهران (تلفن: ۸۸۹۰۸۰۱۳) اطلاع دهید.

بدون نظر

ورود