تست روانشناسی: اولین چیزی که در این تصاویر می بینید شخصیت شما را فاش خواهد کرد

تست روانشناسی: اولین چیزی که در این تصاویر می بینید شخصیت شما را فاش خواهد کرد

اگر همیشه دوست داشته اید از شخصیت خود بیشتر بدانید، تست هایی هست که ممکن است در این راه به شما کمک کند. پس راحت باشید و نگاهی به تصاویر زیر بیندازید. نه خیلی فکر کنید و نه سعی کنید تصویر را درک کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سؤال تست روانشناسی پاسخ دهید و نتیجه را نگاه کنید.

۱- اولین چیزی که دیدید را انتخاب کنید تا درباره ی توانایی های شغلی تان بدانید

تست روانشناسی با تصاویر

نیمرخ زنی با لبان قرمز  رنگ:

شما شخصیت بسیار قوی ای دارید و فرد زیرکی هستید. زندگی احتمالاً غافلگیری ها و سختی های زیادی برایتان داشته، اما شما یاد گرفتید که چطور آن ها را حل کنید. موفقیت در زمینه های اجتماعی و خلاقانه برای شما اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل باید سراغ شغلی در زمینه ی طراحی و ارتباطات بروید.

یک مرغ:

شما نه عادی بلکه خارج از چارچوب فکر می کنید. شما آدم صبوری هستید. توانایی زیادی هم در علم و ریاضیات دارید. شما در شغلی موفق خواهید شد که با اعداد سروکار داشته باشد مثل معماری یا خدمات مالی.

نیمرخ یک مرد:

به شما تبریک می گوییم! شما در هر زمینه ای به موفقیت خواهید رسید چون ذهن شما فقط راه حل ها را می بیند و روی مشکلات تمرکز نمی کند. شما خلاق هستید و توجه زیادی به محیط اطراف خود دارید. امثال شما در هر شغلی خواهان دارند. همه ی توانایی هایتان را ارتقا دهید و از تلاش برای کسب موفقیت دست برندارید.

۲- اولین چیزی که دیدید را انتخاب کنید تا متوجه شوید که چه طرز فکری دارید

ماهی:

شما از آن دست آدم هایی هستید که دوست دارند خود را به دست جریان زندگی بسپارند و در هر موقعیتی راه حل کار را به راحتی پیدا می کنند. شما بسیار عاقل هستید و از اشتباهات خود درس می گیرید. با این حال، برای اینکه بتوانید به آرزوهایتان برسید باید گاهی فعال تر باشید.

یک دختر:

شما شخص رمانتیکی هستید و دوست دارید دوستان و آشنایان دورتان باشند. آن ها هم البته از بودن در کنار شما لذت می برند. گاهی خامی می کنید، به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه تصمیمی بگیرید چندین بار همه ی جوانب را بررسی کنید.

یک آسمان پر ستاره:

شما فیلسوف و خیالباف هستید. افرادی مثل شما می توانند آغازگر یک انقلاب باشند، گرچه ممکن است دیگران به شما بگویند که ایده های دیوانه واری دارید. دست از خیالبافی برندارید، اما در عین حال به خاطر داشته باشید که باید زود به زود به دنیای واقعی بازگردید.

۳- اولین چیزی که دیدید را انتخاب کنید تا بدانید که به چه چیزی بیشتر توجه دارید

یک فیل:

اگر اول یک فیل دیدید، شما می توانید از هر چیزی یک تصور کلی پیدا کنید و همه چیز را برای آینده ی دور برنامه ریزی کنید. در اغلب مواقع حق با شما است، گرچه بعضی افراد فکر می کنند برنامه های شما عملی نیستند.

یک موش:

شما توجه زیادی به جزئیات دارید. به لطف همین ویژگی است که می توانید متوجه چیزهای زیادی شوید که دیگران اصلاً قادر به دیدن شان نیستند. کسانی که از این توانایی برخوردارند می توانند به روانپزشکان بسیار خوبی تبدیل شوند.

۴- اولین چیزی که دیدید را انتخاب کنید تا متوجه شوید که چه روشی برای مدیریت مشکلات دارید

یک سوراخ کلید:

شما آدم خوش بینی هستید و می توانید برای سخت ترین موقعیت ها هم راه حلی پیدا کنید. هم شخصیت قوی ای دارید و هم اراده ای قوی. حتی اگر دری هم نبینید، همیشه به دنبال سوراخ کلید خواهید گشت.

یک مرد کوچک:

شما شخص فوق العاده و حساسی هستید. شاید گاهی در مورد یک مشکل اغراق کنید، اما در نهایت همه چیز حل خواهد شد.

۵- یکی از ماندالاها را انتخاب کنید تا بفهمید در زندگی بیشتر روی چه چیزی تمرکز دارید

شماره ۱: هدف اصلی شما شغل و کسب موفقیت است. داشتن یک موقعیت خوب در جامعه برای شما بسیار مهم است. شما اهداف مشخصی دارید و می دانید که چطور باید به آن ها دست پیدا کنید.

شماره ۲: عشق اولویت زندگی شما است. شما بیشتر روی خانواده و دوستان تان تمرکز دارید. افرادی مثل شما به خاطر توانایی ای که در پیدا کردن یک زبان مشترک با دیگران دارند، در جامعه بسیار مورد احترام هستند.

شماره ۳: تمرکز اصلی شما روی رشد فردی تان است. این مسأله می تواند هم در مورد ظاهر شما صدق کند هم در مورد باطن شما. شما سعی می کنید به حرف دل تان گوش دهید و به آنچه که می گوید عمل کنید.

۶- اولین تصویری که دیدید را انتخاب کنید تا بدانید که از قدرت خود چگونه استفاده می کنید

دستکش های بوکس:

انرژی شما ظرف مدت کوتاهی جمع و در مدتی کوتاهی هم مصرف می شود. وقتی قدرت پیدا می کنید، ترجیح می دهید آن را فوراً مصرف کنید. ایده ها مدت زیادی در ذهن تان باقی نمی مانند. بهتر است که سعی کنید از آن ها استفاده کنید.

بازوهای عضلانی:

شما می توانید برای مدتی طولانی انرژی جمع کنید. شما قبل از گرفتن هر تصمیمی باید فکر کنید و همه ی گزینه ها را تحلیل کنید. مثل قدرتی می ماند که دائماً بیشتر می شود و می تواند منفجر شود و چیز حیرت انگیزی را آشکار کند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود