ایده گیفت عروسی؛ یادگاری هایی زیبا برای مهمانان مراسم عروسی

ایده گیفت عروسی؛ یادگاری هایی زیبا برای مهمانان مراسم عروسی

هر قدر هم که برای مراسم عروسی تان سنگ تمام گذاشته و سعی کرده باشید شبی به یادماندنی برای مهمانان تان رقم زده باشید، در نهایت چیزی جز خاطراتی مبهم از مراسم ازدواج تان در ذهن آن ها باقی نخواهد ماند، مگر آنکه با یک گیفت عروسی یک یادگاری از مهم ترین شب زندگی تان برای آن ها باقی بگذارید و در ضمن از آن ها تشکر کنید که پول و وقت خود را صرف جشن عروسی شما کردند.

با چند ایده ی زیبا برای گیفت عروسی همراه باشید.

۱- کبریت های شخصی سازی شده
استفاده از کبریت های شخصی سازی شده به عنوان گیفت عروسی روشی است منحصر به فرد برای آنکه مطمئن شوید مهمانان مراسم عروسی تان خاطرات روز ازدواج تان را زنده نگه خواهند داشت.
۲- پیغامی برای مهمانان
با نوشتن یک پیغام زیبا و گذاشتن آن در شیشه های کوچک و تزئین شده می توانید از مهمانان خود تشکر کنید. اگر تعداد مهمانان کم باشد هم می توانید پیغامی ویژه ی هر مهمان بنویسید.
۳- پیاز گل یا بذر گیاه
گذاشتن پیاز گل یا بذر گیاه در کیسه های تزئین شده یا پاکت های زیبا هم می تواند یک یادگاری با ارزش از مراسم عروسی شما برای مهمانان تان باشد. فقط به خاطر داشته باشید که چیزی انتخاب کنید که کاشت آن سخت نباشد. گل یا گیاهی که از آن ها به عمل می آید مهمانان عروسی را همیشه به یاد عروس و داماد خواهد انداخت.
۴- کوکی
استفاده از کوکی به عنوان گیفت عروسی ایده ی همیشه خوب و تضمین شده ای است و به طور قطع نظر همه ی مهمانان را جلب می کند. به علاوه، دست شما برای انتخاب طرح کوکی ها باز است و می توانید سلیقه ی شخصی خود را در آن ها لحاظ کنید.
۵- دستمال های گلدوزی شده
چه یادگاری ای لطیف تر از یک دستمال کوچک گلدوزی شده که یادآور اتفاق زیبایی همچون پیوند یک زوج باشد؟
۶- گلدان های کوچک ساکولنت
ساکولنت ها انتخاب بسیار خوبی برای گیفت عروسی هستند چون گیاهان کوچک و سرسختی هستند و آن ها را می توان در یک گلدان کوچک تزئینی جای داده و بعداً هم به گلدان دیگری انتقال داد.
۷- آبنبات
می توانید شیشه های کوچک و زیبایی را با آبنبات های خوشمزه پر کنید. مزه ی آبنبات های عروسی تان از یاد مهمانان نخواهد رفت.
۸- دسته گل های کوچک
درست کردن دسته گل های کوچک هم ایده ی زیبا و لطیفی است که با فضای رمانتیک مراسم عروسی هم بسیار جور درمی آید.
۹- شکلات های شخصی سازی شده
استفاده از شکلات های کاکائویی هم یکی دیگر از آن ایده های تضمین شده است و هر کسی از این گیفت خوشمزه استقبال خواهد کرد. هم می توانید طرح شکلات را به دلخواه خود انتخاب کنید و هم می توانید سلیقه ی شخصی تان را در طراحی جعبه های شکلات ها لحاظ کنید. مثلاً می توانید تاریخ مراسم عروسی و نام خود و همسرتان را به همراه یک پیغام تشکرآمیز روی جعبه چاپ کنید.
۱۰- صابون های دست ساز
صابون های دست ساز تماماً طبیعی در سال های اخیر که گرایش به چیزهای طبیعی بیشتر شده، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. پس چرا شما از آن ها به عنوان یک یادگاری طبیعی و با ارزش از مراسم عروسی تان استفاده نکنید؟
۱۱- دونات
کسی را می شناسید که دونات دوست نداشته باشد؟ مهمانان تان حتماً از اینکه چنین گیفتی برای آن ها در نظر گرفته اید هیجان زده خواهند شد. در مورد بسته بندی دونات ها هم می توانید طبق سلیقه ی خود عمل کنید.
۱۲- تاج گل
تاج گل ایده ی زیبای دیگری برای استفاده از گل در گیفت عروسی است و به خصوص اسباب گرفتن عکس های بسیار زیبایی را برای مهمانان در مراسم عروسی فراهم می کند.
۱۲- ماکارون
ماکارون ها هم ایده ی خوشمزه ای هستند و هم شیک. بهتر است آن ها را در یک جعبه بگذارید تا بردن آن ها برای مهمانان راحت تر باشد.
۱۳- لیوان های خاص
لیوان های خاص هم می توانند یادگاری زیبا و به یادماندنی ای برای مهمانان عروسی باشند.

بیشتر بخوانید:

ایده هایی جذاب و متفاوت برای دسته گل عروسی های تابستانی

نگاهی به لباس عروس های خاندان های سلطنتی دنیا در روز عروسی شان

منبع: brides ، weddingwire ، theknot
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود