طالع بینی شغلی خرداد؛ سال ۲۰۲۰ برای خردادی ها چه در چنته دارد؟

طالع بینی شغلی خرداد؛ سال ۲۰۲۰ برای خردادی ها چه در چنته دارد؟

طالع بینی نوعی پیش بینی است که بر اساس موقعیت ستارگان و سیاره ها در زمان تولد یک فرد انجام می شود. طالع بینی برج های فلکی ابعاد مختلفی دارد که یکی از آن ها دورنمای شغلی است که بر اساس آن طالع متولدین هر یک از برج های فلکی در یک ماه یا سال خاص پیش بینی می شود. حالا می خواهیم ببینیم در سال ۲۰۲۰ از نظر شغلی برای متولدین خرداد چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

ابتدا ببینیم متولدین برج جوزا یا همان ماه خرداد چه ویژگی ای دارند.

نماد ماه خرداد یعنی دو پیکر به حق نشانه ی مناسبی است برای نماد این برج فلکی چرا که متولدین خرداد یک طبیعت دوگانه دارند. خردادی های سازگار، پرحرف و انعطاف پذیر، شیفته ی صحبت و تعامل با دیگرانند. متولدین برج جوزا اجتماعی و برون گرا هستند و ذاتاً اهل اندیشه و تفکرند؛ آن ها همانقدر که شیفته ی یادگیری چیزهای جدید هستند، دوست دارند درباره ی آن ها با دوستان خود هم صحبت کنند. خردادی ها ذاتاً کنجکاوند و زندگی ای را ترجیح می دهند که مملوء از تفریح و خِرد و جنب و جوش باشد. متولدین خرداد به زندگی به چشم یک تجربه ی یادگیری بزرگ و بی پایان نگاه می کنند که تا عمق آن باید مورد پرسش و تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

با این حال، متولدین برج جوزا بیشتر از هر برج فلکی دیگری مستعد بی ثباتی و رفتارهای نامعقول هستند، مسأله ای که اگر روی آن کار نشود می تواند ایجاد یک رابطه عاطفی عمیق و بلند مدت را دشوار کند. خردادی ها مستعد دمدمی مزاجی، عصبیت و یک ناتوانی گاه به گاه در تمرکز یا توجه هم هستند.

حالا می خواهیم ببینیم سال ۲۰۲۰ از نظر شغلی برای متولدین ماه خرداد چه در چنته دارد.

سال ۲۰۲۰ برای متولدین برج جوزا با پس روی ها و موانع شغلی همراه است. در واقع ممکن است امسال برای خردادی ها از نظر مالی و شغلی آنگونه که باید نباشد. با عبور مشتری، زحل و عطارد از کنار صورت فلکی جدی یعنی دی، این سیارات به سمت برج فلکی شما حرکت می کنند. حرکت موازی این سیارات بزرگ ممکن است اثر نسبتاً بدی بر آینده ی شغلی و حرفه ای شما بگذارد. آن ها چالش های جدیدی برای شما رقم می زنند اما این مسأله به تجربه ای ارزشمند برای یادگیری شما تبدیل خواهد شد.

شاید موضع سیارات در فاز اولیه ی سال ۲۰۲۰ کمک کننده به نظر نرسد، اما جای امیدواری هست چون با ادامه سال، وضعیت شغلی شما بهتر خواهد شد.

توصیه می شود به ترغیب و تشویق خود ادامه دهید و سخت کار کنید. هر اتفاقی هم که در کارتان افتاد و با وجود همه ی ناملایمات، نباید تمرکز خود را از دست دهید. علیرغم همه ی دلشکستگی ها و مشقات باید به کار خود متعهد بمانید.

شاید بارها پیش بیاید که مأیوس شوید و بخواهید همه چیز را رها کنید، اما نباید اجازه دهید این احساسات منفی دید و نگاه تان به زندگی را به تسخیر خود درآورند. از مشکلات استفاده کنید و یاد بگیرید که این حس ناخوشنودی را وسیله ی بهبود و ارتقای خود کنید. مهارت های خود را ارتقا دهید و عملکرد خود را بهبود بخشید تا مطمئن شوید که بی فایده نیستید. علاوه بر این، شاید رضایت شغلی نداشته نباشید اما یادتان باشد دنیا به آخر نرسیده.

به علاوه، پیش بینی ها از آن حکایت دارد که پیشنهادات کاری متعددی به شما خواهد شد. با عبور زحل از صورت فلکی نهم یعنی آذر، سر و کله ی شغل های پول ساز بر سر راه شما پیدا خواهد شد. در حقیقت اگر به دنبال قبول پیشنهادات کاری و شروع یک شغل جدید هستید، موقعیتی از این بهتر پیدا نخواهید کرد. هیچ خطری وجود ندارد پس نگاه مثبتی به این فرصت های شغلی داشته باشید و تصمیم خود را بگیرید. خواهید دید که همه ی آن سختکوشی ها و دلشکستگی ها ارزشش را داشت. با شروع دهه ی جدید میلادی، وقت گرفتن تصمیم های بزرگ برای شما فرا رسیده.

بیشتر بخوانید:

مناسب ترین شغل برای متولدین ماه های مختلف کدام است؟

کدام ماه های تولد بیشترین سازگاری را با هم داشته و به یک رابطه عاطفی پایدار منتهی می شوند؟

بدون نظر

ورود