اولویت بندی مهمان ها، ایده عجیب یک عروس و داماد برای برگزاری مراسم عروسی در روزهای کرونایی

اولویت بندی مهمان ها، ایده عجیب یک عروس و داماد برای برگزاری مراسم عروسی در روزهای کرونایی

این روزها عروس و دامادهایی که منتظر برگزاری مراسم ازدواج شان هستند دوران سختی را سپری می کنند چون مجبورند مهم ترین روز زندگی شان را با وجود محدودیت های ناشی از شیوع جهانی ویروس کرونا برگزار کنند.

آن ها به خاطر محدودیت های سختگیرانه ای که در خصوص تعداد مهمانان وجود دارد با انتخاب دشواری درمورد شاهدان عقد و مهمانان جشن شان رو به رو هستند.

حالا یک عروس و داماد به این نتیجه رسیدند که بهترین روش برای حل این مشکل این است که برای همه ی کسانی که می خواهند در مراسم آن ها حضور داشته باشند دعوتنامه بفرستند اما آن ها را اولویت بندی کنند.

مهمان هایی که انتخاب اول عروس و داماد بودند در گروه A قرار گرفتند و به بقیه گفته شد که در گروه B قرار دارند و در صورتی می توانند به جشن عروسی آن ها بیایند که افراد گروه A نیامده باشند.

این عروس و داماد حتی برای تعدادی هم به عنوان مهمانان گروه C دعوتنامه فرستادند که به نظر می رسد آن ها در حقیقت نیروی جایگزین ِ نیروهای جایگزین باشند!

در دعوتنامه ی این عروس و داماد به وضوح ذکر شده که کدام مهمان ها جایگزین می شوند و در آن آمده: «دوستان و خانواده ی عزیز، لطفاً درک کنید که ظرفیت پذیرش مهمانان محدود شده تا ما بتوانیم عروسی خود را برگزار کنیم.»

«گرچه دوست داریم که تک تک شما در روز عروسی ما حضور داشته باشید، اما مجبور هستیم مهمانان مان را به چند گروه تقسیم کنیم تا مطمئن شویم از محدودیت هایی که از نظر ظرفیت پذیرش مهمان وجود دارد فراتر نمی رویم.»

به مهمانان گروه A گفته شده در اسرع وقت حضور یا عدم حضور خود در مراسم را اطلاع دهند تا اگر امکان شرکت در عروسی را ندارند کس دیگری جایگزین آن ها شود. به مهمانان گروه B و C هم گفته شده که از وبسایت عروس و داماد پیگیر اخبار جدید باشند.

در دعوتنامه ی این عروس و داماد همچنین آمده: «به مهمانان مان توصیه می کنیم که در صورت امکان برای شب یک پرستار بچه استخدام کنند و بچه هایشان را در خانه بگذارند.»

«با همه ی علاقه ای که به بچه ها داریم اما همه ی سعی ما این است که تا جایی که می توانیم فضایی برای حضور همه ی مهمانان فراهم کنیم.»

«به علاوه از مهمانان تکی خود می خواهیم در صورت امکان تقدم را به کسانی بدهند که چند همراه دارند. از درک شما سپاسگزاریم.»

انتشار این دعوتنامه در شبکه های اجتماعی باعث تعجب کاربران شده و بسیاری این پرسش را مطرح کرده اند که چرا این عروس و داماد به جای اینکه به بقیه ی مهمانان بگویند که انتخاب اول آن ها نبودند، تا گرفتن جواب از مهمانانی که اولویت اول شان بودند صبر نکردند.

یکی از کاربران نوشته: «کرونا باشد یا نه؛ اینکه آدم ها را در گروه های اولویت بندی شده قرار بدهی و به آن ها بگویی که در کدام گروه هستند، بی ادبی است.»

«من که دوست ندارم به عروسی ای بروم که فقط در صورتی به آن دعوت می شوم که کس دیگری نتواند آنجا برود.»

اما کاربرانی هم بوده اند که مشکلی با ایده ی این عروس و داماد نداشته اند. مثلاً کاربری گفته: «بله با توجه به محدودیت های کرونایی کاملاً قابل قبول به نظر می آید. به من که برنمی خورد اگر جزء گروه B یا C بودم.»

بیشتر بخوانید:

برگزاری مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس به صورت خصوصی به دلیل شیوع کرونا

زوج های سلبریتی که به خاطر شیوع کرونا مراسم عروسی خود را عقب انداختند

قوانین جدید انگلیس برای برگزاری مراسم عروسی در دوران کرونا

ازدواج در دوران کرونا؛ روش های خلاقانه زوج ها برای برگزاری عروسی در زمان قرنطینه

قوانین جدید تالارهای ترکیه برای برگزاری مراسم عروسی

عشق بین مرزی؛ روایتی تصویری از عشق هایی که کرونا باعث جدایی آن ها شده

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود