جزییاتی از ادعای تجاوز سریالی کیوان امام‌ وردی به دختران دانشگاه تهران [دستگیر شد]

جزییاتی از ادعای تجاوز سریالی کیوان امام‌ وردی به دختران دانشگاه تهران [دستگیر شد]

کیوان امام وردی نام پسر دهه هفتادی است که گویا دانش‌آموخته رشته باستان شناسی دانشگاه تهران بوده و اطراف میدان انقلاب، کتابفروشی داشت و بر اساس ادعاها با ارتباط و اغفال شماری از دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال های اخیر، به تعداد قابل توجهی از دانشجویان این مجموعه، تجاوز کرده است.

داستان تجاوز سریالی و ادعایی کیوان امام وردی به شماری از دانشجویان دختر دانشگاه تهران در سال های اخیر، از دیشب بازتاب های گسترده ای در رسانه های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی ایرانیان داشته است.

اکنون در توییتر، هزاران توییت توسط قربانیان و حامیان قربانیان تجاوز کیوان امام به دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران به راه افتاده که گویا مسئولان دانشگاه تهران نیز قول پیگیری و بررسی اتفاقات صورت گرفته و انتقال موضوع به قوه قضاییه را داده اند. داستان تجاوز سریالی به دختران و زنان، اکنون به قلب پایتخت و دانشجوان دانشگاه تهران رسیده و به نظر می رسد که باید از جنبه های مختلفی مورد واکاوی قرار بگیرد.

داستان، آشنا و تکراری است. پسری با چرب زبانی، راه اندازی کانال در تلگرام و اینستاگرام و رایزنی با دختران مختلف و برگزاری تورهای گردشگری و ایرانگردی، دختران دانشجو را اغفال کرده و آنها را برای نوشیدنی الکلی، به خانه اش دعوت میکرده و پس از مست کردن آن ها و بیهوش شدن قربانی، به آن ها تجاوز می کرد.

در تصاویری که قربانیان از چت های کیوان امام با آن ها در تلگرام و اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند، نوع مهندسی اجتماعی کیوان امام وردی در جذب نظر دختران قربانی به نمایش گذاشته شده است. برخی از قربانیان کیوان امام وردی با انتشار تصاویر چت های مشترک با او و توییت هایی گفته اند که او آن ها را اغفال میکرد و پس از مدتی که به هوش می آمدند، متوجه می شدند که کار از کار گذشته و برهنه روی تخت هستند. البته برخی از قربانیان نیز به دلیل جثه کوتاه کیوان امام وری ، توانسته اند از شکارگاه او فرار کنند.

یکی از قربانیان تجاوز کیوان امام وردی در توییترش نوشته است که کاش فقط به من تجاوز کرده بود! او اکنون به خیلی از دانشجویان دختر تجاوز کرده و مشابه سناریو من برای آن ها رخ داده است. کیوان امام وردی بر اساس روایت هایی که دختران دانشجوی دانشگاه تهران به اشتراک گذاشته اند، تا کنون به ده ها دختر تجاوز کرده است.

کیوان امام وردی
تصویری از چت های اینستاگرامی و تلگرامی کیوان امام وردی با قربانیانش
کیوان امام وردی
تصویری از چت های کیوان امام وردی با یکی از قربانیان

هشتگ #کیوان_امام در توییتر در حال ترند شدن است و امیدواریم مسئولان قضا برای شناسایی و دستگیری این فرد متجاوز اقدام کنند. سفرهای تفریحی و علمی و گردشگری در تهران تا جزیره قشم و کیش، ابزاری برای کیوان امام وردی بود تا قربانیان را شناسایی و آن ها را به دام بیاندازد.

اینستاگرام کیوان امام وردی بیش از ۲۰۰۰ دنبال کننده دارد و به صورت خصوصی است و در نشانی: @keyvanemam قرار دارد. تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ این فرد همچنان فعال است. برای پیدا کردن هشتگ های ترند شده در توییتر بایستی به نشانی : twitter.com/hashtag مراجعه کنید. کیوان امام وردی از دیشب، کلیه تصاویر ایرانگردی خود را که در تلگرام به اشتراک گذاشته بود پاک کرده است.

درباره تجاوز سریالی و مخ زدن های کیوان امام وردی و اغفال دختران توسط این پسر تهرانی، نظرات و دیدگاه ها بسیار است. بعضی معتقدند که دختران با اطلاع خودشان به خانه وی رفتند اما اغفال شدند. بعضی ها هم می گویند که او کاملا دختران را اغفال کرده و آنهارا پس از بیهوشی، مورد تجاوز قرار داده است.

تجاوز سریال کیوان امام وردی به ده ها دانشجوی دختر دانشگاه تهران، حرف و حدیث ها درباره بند ت ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی که درباره تعریف تجاوز جنسی است را افزایش داده است. تجاوز جنسی در فقه و قوانین کیفری ایران، با تشدید مجازات همراه است.

بعضی هم می گویند او متجاوز نیست. چون دختران با اطلاع و آگاهی به شکارگاه او رفته اند و پس از طرح دوستی که مشخص نیست چه مدتی به طول انجامیده، با وی ارتباط داشتند و اکنون که تجاوز، ترند شده، ابراز انزجار می کنند. بعضی ها هم معقدند که چرا دختران قربانی تجاوز این پسر، تا کنون سکوت کرده اند؟ آیا از چیزی وحشت داشته اند؟ خلاصه سناریوها و پرسش های زیادی مطرح شده است که باید برای دریافت پاسخ، منتظر دریافت داده های بیشتر بود.

 

به روز رسانی

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری کیوان امام وردی خبر داد. وی در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت متهمی که در روزهای گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

او افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایت های متعددی روبرو شدند که نشان می داد فردی به نام “ک.الف” با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود اقدام به آزار و اذیت آنان کرده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حجم شکایت ها و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس به سر می برد، بیان داشت: تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس می توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۷۲ نظر

ورود

 • مادر شهریور ۶, ۱۳۹۹

  واقعا برای برخی از کسانی که اسمشونو گذاشتن مرد وبه عنوان یه مرد کامنت میزارن متاسفم ،اول به این دلیل که انگار اصلا خواهرومادر ندارن واززیر بوته عمل امدن که این طور به جنس زن توهین میکنند،دوم به خاطر اینکه با این ادبیات سخیفشون نماد همون جنس هوسباز وهیزی رو که همیشه زن باید ازشون بترسه ومثل کفتار بهشون نگاه کنه تا یه همنوع ویه انسان یه جوری جا میندازن که من مادر باتمام شناخت واحترامی که برای مردان به عنوان همنوع ،پسرم وهمسرم ،برادرانم وغیره وغیره قائلم بازم دچار سردرگمی بشم که نکنه اطرافیان منم همجین آدمهای رذل وکثیف وخودخواهی باشند؟من هم پسر وهم دختر دارم ودرجامعه ای که دخترانش رو بره ومردانش رو گرگ جلوه میدن هرگز به دخترم نگفتم نرو بیرون که گرگ میخورت یا به پسرم نگفتم دختره میخاد تورت کنه به بچه هام یاد دادم انسان باشن هرچند اگر کفتار صفتایی جامعه رو ناامن میکنن ولی باز انسان باشین اگر از اول به ما آموزش میدادن تعادل جهان با زن ومرد حفظ شده وهیچکدوم بر دیگری برتری نداره یا هیچکدوم برای اینکه به دست دیگری مورد تجاوز قرارگرفته محکوم نیست واگر کسی ذات پلیدو کثیفی داره مجازاتی هم براش هست واگر یادمون میدادن روابط درست وسالم زن ومرد یعنی چه پسرانمون به دنبال راه اغفال دخترانمون نبودند ودخترانمون دنبال قرار یواشکی با پسران نبودند ،آقایون محترمی!که دهنتونو باز میکنین وچرت وپرت میگین شما اگر درست تربیت میشدین این مواقع به جای دهندرگی، حداقل کاری نکنین که همه مردا به یه چشم دیده بشن چون من وفرزندان وعزیزانم وهمنوعانم میخایم تو این جامعه زندگی کنیم ونمیخایم از ترس اینکه برخی مردا تحریک میشن وخوی حیوانیشون ظهور میکنه وبا نگاه به زن تحریک میشن ! مثل جزامیا ویا تبعیدیا با وحشت وترس بریم بیرون وبیایم وغیره………مرد وزن برابرن وهیچیک حق توهین به دیگری رو نداره هردو انسانن هردو از شکم زن بیرون میان هردو درآغوش مادر تربیت میشن کاری نکنین که حرمت مادرها رو بشکنین هرکسی مسئول اعمال خودشه بهتره به اصل انسانیتمون بنگریم نه به حاشیه امیدوارم همه پسران ودختران سرزمین نگاه جنسیتی به هم نداشته باشن

  • سلیم شهریور ۶, ۱۳۹۹

   فعلا که اکثرا این زنان هستن که هر توهینی رو که دلشون بخواد توی فضای مجازی به مردان می کنند. یکبار به بهانه یک مثلا متجاوز (که هنوز هم معلوم نیست واقعا تجاوزی بوده یا نه) یکبار به بهانه یک پدر وحشی و دیوانه که دخترش رو کشته، یکبار به بهانه یک مسئول احمقی که حرفی ضد زنان زده. چیزی هم نباشه با ادعای واهی سرکوب توسط مردان ۲۰۰ سال پیش به کل جامعه مردان امروز توهین می کنند. جالبه که تمام این رفتار جنسیت زده و ضد مردشون رو هم با ادعای تلاش برای برابری توجیه می کنند. تا وقتیکه زنان دنبال عقده گشایی هستند انتظار نداشته باشید که مردان هم ساکت بمونند و جوابشون رو ندن. حالا ببینید نسل بعد چطور میشه وقتی مادران امروز هم تفکری مثل شما دارند.

   • علی شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

    خب ابله جون، هست که مینویسن دیگه خودت با همین سواد ناقص به سه چهار مورد از ظلم علیه زنان اشاره کردی دیگه چی داری میگی؟ مردان ساکت بمونند و جواب ندن؟! می فهمی چی میگی؟ حالت خوبه؟ تب نداری؟ ۴۰ ساله با قانون اساسی و دین و عرف و جامعه و هزار کوفت و زهرمار دیگه جنس بدبخت زن رو تحقیر کردیم اونوقت میگی انتظار نداشته باشید این مردای مظلوم ساکت بمونن و جواب ندن؟! دوس ندارم بگم کاش برای ناموس خودت اتفاق بیفته تا بفهمی!

    • زهرا آبان ۱, ۱۳۹۹

     وقتی مردها بی غیرت میشن و شلوار مادر و خواهرشونو فقط به خاطر یک چالش میکشن پایین بهتر از اینم انتظار نمیره… نمیخاد الکی ازتحقیر زن با قانون و دین و… حرف بزنن.این شماهایید ک با بی غیرتی هاتون و مثل شی یا عروسک برخورد کردن با خانم ها زن ها رو تحقیر میکنید نه دین و قانون.

    • رضامنش آذر ۱۹, ۱۴۰۰

     اینکه تو بی شرف پهنیست هستی با اسم مرد در حال یاوه گویی به کنار. ولی با یک ذهن باز و یک نگاه اجمالی میتونی بفهمی اون جنسیتی که به هر بهانه ای روزانه بهش از نظر مالی، جنسی (در کار بیش از حد یدی)، عاطفی بهش تجاوز میشه مرده نه زن. اگرم مردی (مرد نما) این رو بدون امثال تو باعث شدند که زن جماعت روی سر مرد سوار بشه الاغ و کولی بگیره.

  • صبا شهریور ۷, ۱۳۹۹

   همون جنس هوسباز وهیزی رو که همیشه زن باید ازشون بترسه ومثل کفتار بهشون نگاه کنه…..
   ب

  • صبا شهریور ۸, ۱۳۹۹

   ببینید خانم
   بحث سر اینه که هر چیزی تو این دنیا یه سری عواقبی با خودش داره،حتی مواد غذایی مفید هم میگن ممکنه به این عوارض دچار بشی،عسل میخوری میگن این خواصو داره،این عوارش رو هم داره،شیر میخوری یه سری خواص داره،یه سری عوارض هم داره ،میری خونه خواهرت مهمونی،بهت خوش میگذره،ولی ممکنه تو مهمونی یه بحثی ،حرفی ،چشم و هم چشمی چیزی پیش بیاد.
   کلا هر چیزی و هر کاری یه سری مزایا داره ،یه سری معایب و عواقب
   وقتی این دخترا با این آقا قرار میزاشتن، تا تو کارشون و تو درسشون پیشرفت کنن، وقتی به خونه اون پسر میرن و مشروب میخورن تا خوش بگزرونن و تفریح کنن، باید فکر این جاهاشم میبودن که ممکنه حتی یک در هزار چنین اتفاقی بیفته
   حتی بجز این قضیه،وقتی یه دختر عاشق یه پسر میشه، باهاش تلفنی حرف میزنه،قرار میزاره ،بیرون میرن،….

 • ناشناس شهریور ۸, ۱۳۹۹

  بیایید منطقی باشیم، داستان دوستی و خونه خالی رفتن و نوشابه خوردن و…. که تموم نمی شه فقط اگه این یارو رو اعدام کنن یه اپیزود بهش اضافه میشه، دوستی و خونه خالی و ماءالشعیر و…. وقتل قربانی جهت لو نرفتن موضوع.پس با قبول مقصر بودن قربانی و بی تقصیر بودن متهم محترم از وقوع قتل بعد از تجاوز ممانعت کنیم.

  • انسان اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰

   این همه اعدام کردن شد این اعدامم نکنن تفاوتی نداره هرکسی ب جای اینکه برچسب روی بقیه بزاره و انسان رو ب دو دسته ی زن و مرد تقسیم کنه و بره تو یک گروه و ب گروه دیگه اتحام بزنه اگه خودشو انسان بدونه و درست عمل کنه دیگه هیچ کدوم از این اتفاقا نمیفته

 • شمس شهریور ۸, ۱۳۹۹

  نه به پلیس میشه اعتماد کرد نه به قوانین …کافیه بری شکایت کنی تا بعدا بقیه متجاوزها ی بعدی بهت گیر بدن

 • نیلو شهریور ۹, ۱۳۹۹

  روی صحبتم بااون کسانی هس ک باحرفاشون به نوبه ای از مجاو دفاع کردند،من یه سوال دارم این ادم باچنین موقعیت شغلی و حقوق متناسب در بهترین دانشگاه ،چرا ازدواج نکرده تا طبیعی ترین نیاز خودرا به شکل معقول برطرف کنه !!!!چرا!!!؟جواب واضحه ایشون یه بیمارروانی و مریض هستن که فقط یه روانشناس زبده باید تشخیص بده که مبتلا به چند نوع اختلال شخصیتی هستن که حتی به یک مورد هم راضی نشده و قربانیان زیادی داشته…اگر توان فکر کردن و تجزیه و تحلیل ندارین قضاوت نکنین این جمله کرم از درخته مجوز دادن به ذهن یه بیمار و کارایی ک میکنه

  • زهرا آبان ۱, ۱۳۹۹

   درسته به هیچ وجه حق نداشته اینکارو کنه افرادی ک پارتنر جنسی دارن شرف دارن به اینا…حداقل اونا رو بازی میکنن بابا آدم باشید بگید نیاز جنسی دارید ک کسی ک نیاز جنسی داره بیاد باهاتون نه اینک از راه عشق و عاشقی و برانگیختن احساسات دخترا وارد بشید .

 • صبا شهریور ۹, ۱۳۹۹

  جالبه که نظر و عقیده ادمین، به اسم مادر نوشته شده برای تاثیر گذاری
  و با این همه لغت همش نشر شده
  ولی من دو تا نظر در جوابش گذاشتم
  از یکی یه خط و از یکی دیگش یک سومش منتشر شده
  چرا؟
  چون حرف حقه، حرف حق تلخه، جواب قانع کننده براش نداشتین، دوست دارین عقاید خودتونا گسترش بدین
  حتی حاضر نیستین به حرفای من فکر کنین
  گسترش بی حیایی و بی عفتی، چون طرز فکر مقابلشو نمیتونین بپذیرین.چون بهتون سخت میگذره
  دردسر داره،اذیت کنندس، خوش نمیگذره

 • زئوس شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

  خدایش اینو راست گفتی….اگه قربانی رو مقصر بدونیم دیگه کمتر شاهد چنین ماجراهایی میشیم…چون باعث میشه قربانیان بعدی بخودشون بیان…چاه و چاله همیشه هست…چشم بصیرت لازمه…آگاه سازی مهمه…کیوان امام وردی نیومده به زور از تو خیابون قربانی هارو بدزده…اول مخ زده بعد برده خونه….خب چرا باید کاری بکنیم که هر کسی بتونه مخمون رو بزنه…ولی ناقلا عجب توانایی مخ زدنی داشته…..منم یه کم ازش یاد بگیرم خدایش…خخخخخ

  • علیرضا شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

   عزیزان متاسفم .. ولی این آقا خودش سن قانونی رو رد کردن و خانوم های مورد تجاوز هم سن قانونی رو رد کردن ! پس در نتیجه اگر عقل و شعور ! من قبول ندارم که میگن این آقا خانوم ها رو گول زده ! پس اگه اینطوره و گول زده، پس باید خانوم ها قبول کنن همیشه مورد تجاوز خواهند بود … و اگر نه ! پس باید قبول کرد مقصر دخترانی بودند که تنها وارد خانه ی یک پسر شدند ! ( این خیلی واضح و شفاف بود ) پس لطفا ملت احمق نباشید و ….نگین

  • زهرا آبان ۱, ۱۳۹۹

   چیه حالا بهش افتخار میکنید؟؟میخاید راهشو ادامه بدید؟بهشون نگفته ک میخام تجاوز کنم اگ مرد بود از اول به دخترا میگفت دنبال چیه… مخ زدن براشون افتخاره اونوقت دم از آزادی و حقوق زنان و این چرت و پرت ها میزنن…فکر کردید خیلی هنر میکنید؟اینقدر به تنوع طلبی ادامه بدید تا مثل یک بیمار روانی مدام دنبال بهترش بگردید و دیگ از هیچی لذت نبرید و همه عمرتون فقط حسرت بخورید!!
   همچنین برای دخترایی ک توی کوچه و خیابون جذابیت های جنسی خودشونو مفت مفت به حراج میزارن و اجازه ی جولان دادن و تنوع طلبی به مردهای پست رو میدن و به همنوعاشون خیانت میکنن متاسفم

 • جمشید شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

  عکس این پسره رو دیدم، خیلی هیزه گفتم نکنه یه بار منو برده باشه خونش بهم ماءالشعیر داده باشه، یادم افتاد من ورودی هفتادو یکم اون زمان هنوز این متولد نشده بود یکی دیگه بود به اسم خفاش شب، ثانیا من فارغ التحصیل تهران نیستم، ثالثا ظاهرا این به پسرا حسن نیت داشته، با این وجود میرم پزشک قانونی میدم یه معاینه ام بکنن آخه این کیوانه خیلی هیزه.

  • علی شهریور ۱۲, ۱۳۹۹

   هیچ وقت از درگاه خدا ناامید نشو و بدون که هر چقدرم بیماری روانی آدم حاد و پیچیده باشه (حتی یه پیچدگی بیماری روانی جنابعالی) بازم امکان شفا هست. خدا شفات بده. آمین

 • مرضیه مهر ۲۲, ۱۳۹۹

  خانم اینجا بحث بر سر تجاوز هست یعنی ارتباط جنسی بدون توافق طرف مقابل همه جای دنیا هم جرم به حساب می آد شاید برای پیشگیری از اون توصیه هایی میشه ولی در اصل جرم بودن هیچ شکی نیست و مجرم اصلی کسی هست که از اعتماد طرف مقابل سو استفاده می کنه من در عجبم که چرا شما چشمهاتونو بستید و بعضی چیزها رو اصلا متوجه نمیشی در تمام کشورهای پیشرفته که حقوقی برای زن قائل هستن این مسئله کاملا حل شده هست یعنی حتی زن ها می تونن از شوهر خودشون هم جدا بشن و حتی شکایت کنن در صورتیکه شوهرشون به اجبار با اونها رابطه جنسی داشته باشه چه برسه به اینکه حالا رفتی خونه یه نفر مثلا باهاش مشروب خوردی اما اینجا همیشه به زنها فشار می آرن که مشکل از خودتون شما نباید میرفتید نباید فلان میکردین ببینید این هشدارها شاید در همه جوامع باشه ولی بحث اینجاست که به نوعی نیست که طرف جرات نکنه طرح شکایت داشته باشه اینجا دختر بیچاره رو مجرم میکنن یعنی تو چون رفتی خونه اون آدم پس اون آدم هر کاری با تو کرده حقت بود شاید اگر طرف بتونه تجاوز رو ثابت کنه بله مجرم رو مجازات کنن اما همیشه با اون دختر مثل یک لکه ننگ رفتار میشه ببینید تو روابط انسانی حریت و آزادی آدم ها و اختیارشون در انتخاب یک چیز به خصوص رابطه جنسی خیلی مهمه وقتی نگاه ها در جامعه به زنها و به قربانیان تجاوز جنسی اینگونه باشه همین میشه که از ۳۰۰ نفر قربانی این آقا فقط یک نفر بعد از ده سال شکایت کرده و به دنبال اون تا الآن تازه سی نفر شاکی حضوری و غیر حضوری داشته این مسئله نباید باعث تعجبتون بشه شما تا به حال دیدین در یک کشور اروپایی نمونه همچین چیزی رو در اونجا شاید متجاوز قربانیانش رو بکشه مثلا به تعداد زیادی تجاوز کرده ولی هر کدوم رو بعد از تجاوز کشته چون میدونسته که قربانی بعد از تجاوز بلافاصله به پلیس اطلاع میده اما اینجا طرف ده سال داشته به این دختر و اون دختر تجاوز میکرد و یک نفر هم صداش در نیومده این نباید برای شما خیلی مسائل رو روشن کنه؟

  • زهرا آبان ۲, ۱۳۹۹

   حرفاتون کاملا درسته اشتباه اون دخترا به هیچ وجه مجرم رو تبرئه نمیکنه فقط بلدن از آزادی و حقوق خانما حرف بزنن و مثل همین بی شرف ک خودشو روشنفکر میدونسته بگن شما آزادید ک هر طور دوست دارید لباس بپوشید و ورزشگاه مختلط و … وبا این حرفا دخترا رو خام کنن اما جو جامعه رو طوری قرار دادند ک اگه فردی مورد تجاوز قرار گرفت جرات نکنه نفس بکشه! البته اخیرا بدون هیچ نام و نشانی و کاملا محرمانه بررسی میکنن اما باز هم دید بد روی دختراس نه اون پست فطرت هایی ک تجاوز کردن انگار جای مجرم و شاکی عوض شده!!به دخترا میگن لخت برید بیرون ک آزاد باشید ولی کسی تجاوز کرد بهتون لال شید این دیگه چه آزادیه؟البته فقط در ایران اینطور نیست در کشورهای اروپایی هم با وجودی ک از هر سه زن یک نفر از جانب همکار و رییس و حتی زیر دست یا غریبه به دفعات مورد آزار جنسی قرار میگیره تعداد شکایت ها به طور قابل توجهی کمتره چون هم براشون وجهه ی اجتماعی خوبی نداره هم خیلی از متجاوزین مثل ماجراهای خانه ها ی وحشت به راحتی آزاد میشن!!به طور کلی در دنیا خانم ها همیشه مورد ظلم قرار گرفتند و متاسفانه خودشون هم بخاطر ناآگاهی اجازه ی این ظلم ها را دادند . هر جور حساب کنی تمام ادعاهای دفاع از حقوق زنان هم در نهایت به نفع مردها و سیاسی بازیشون یا هوسبازی و چشم چرانی و تنوع طلبی و… است

 • رهگذر مهر ۲۳, ۱۳۹۹

  ناشناس که کامنت گذاشتی فوق العاده موجود کثیف و بیماری هستی حر** زاده ای به معنای واقعی یه اپیزود واسه تو باید اضافه بشه تا از روی زمین پاک بشی مثل لکه ننگ

 • حسن مهر ۲۵, ۱۳۹۹

  با سلام به همه ..واقعا یک دانشجوی تحصیل کرده و قشر متفکر جامعه نمیدونه خوردن‌شراب مستی میاره و هزار دردسر پشتش.قضاوت اینکه چرا به خانه طرف رفته ان با خودشان چون ما در اون شرایط نبودیم .ولی اینکه قبول کنی مشروب بخوری در مکانی که کس دیگه ای نیست اصولا کار اشتباهی بوده و از یک قشر متفکر بعید است با علم‌به اینکه ممکن است هر اتفاقی تو مستی و از خود بیخودشدن بیوفته .و‌چقدر پست و زنا زاده باید باشی که در حالت غیر طبیعی بخای به اهدافت برسی ..تو‌اگه مرد بودی و جذابیت داشتی بدون خوراندن شراب پیشنهاد رابطه میدادی پست فطرت

 • مهوش مهر ۲۸, ۱۳۹۹

  جناب دختری که با یه نفرهست یعنی علاقه منده ونیتش موندگاری وازدواجه .مگه زن هایی که ازدواج میکنن بایه نفرنیستند؟؟شما میگین به این زن متاهل مردای دیگه تعرض کننند چون تجربه بودن بایه مرد رو داره .؟؟؟شعور شما ونفهمیتون اینه که بایدبدونین یک زن همیشه با یه مرد میتونه به اختیارخودش باشه .قرارنیست دیگران بهش تجاوزکننن اگر عدالت وقضاوت صحیح باشه اینه که پسری که ازاعتماد دختر سواستفاده کرده و تمامی متجاوزان شلاق زده بشن تا هیچ مردی به خوداجازه مخ زنی وفریب دختر به اسم ازدواج نباشه چون قانون از زن حمایت میکنه. وقتی قانون طرف متجاوزو بگیره متجاوز همین شکلی دامشو پهن میکنه.ماهرچه خوردیم ازقانون خوردیم چون ساپورت کننده مجرماست نه قربانی ها

  • ندار آبان ۱۵, ۱۳۹۹

   سناریویی که شما ساختید با جیزی که اتفاق افتاده یکی نیست، اما کاش قانونگذار برای زنان و دخترانی که کارشون تحریک مردان هست و از طریق این عمل میخوان به خواسته هاشون برسن، مجازات مناسبی قرار میداد

 • ندارم آبان ۱۵, ۱۳۹۹

  دقیقا نوشته های این آقا داره برعکس ادعاهای شمارو میرسونه، شما میگید متن‌ها نشون میده که این آقا متجاوز هست، اما جالبه که متن‌ها دقیقا داره برعکس نشون میده،. بگمانم به هر زوری میخواهید این مسله رو و این ناهنجاری رو به زور هم که شده تبدیل کنید به تجاوز، این ارتباط با خداست خود زنها بوده، که دو شاهد محکم و غیر قابل انکار دارد، یک ورود به مکان با این پسر و دوم خوردن مشروبات الکلی… خب احمقها بگن این دو عمل پیش فاکتور چه کاری هست؟! عبادت؟! یا مسائل جنسی؟! یعنی امروز ما به سطحی پایین‌تر از یک احمق تنزل کردیم و با خود فریبی و #مردستیزی و اسارت در بند فمینیست‌ها داریم میگیم ماست سیاه هست

  • .. آبان ۲۶, ۱۴۰۰

   عمل تجاوز خودتون رو با این حرف ها توجیه نکنید. هیچ اتفاقی حتی مستی نمیتونه توجیه کننده یه عمل غیر اخلاقی باشه.

 • مهران فروردین ۱۱, ۱۴۰۰

  برابری زن و مرد در جوامع مذهب گرا و حکومت مذهبی بحث عبث و بیهوده است چرا که آنان این برابری را با قاعده دینی به ناتوانی سوق میدهند و خارج از توان این مبحث میباشد و قاعده خود را دارد و اما در جامعه غرب که برابری زن و مرد به عرف جامعه کشیده شده در قالب عمل نیز به همین منوال است که زنان پا به پای مردان در تشکیل و ساختار جامعه و خانواده چه از منظر مالی و معنوی دخیل هستند و هیچ کدام کمی و کاستی در وظایف محوله نداشته است و اما جامعه مرد سالار ما این انجام وظیفه و دخالت را به زن همراه نمیدهد و از او انتظاری هم در سایر سطوح اجتماعی ندارد و صرفاً نقش یک همراه را دارد تا شریکی برابر در همه امور زندگی و گاها زنان زیادی این نگاه را دوست دارند و خسته از وظایفی هستند که در برابری در انتظار آنان است و توجهی به این نابرابری ندارند

 • راهب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰

  کار ملت ایران شده گول خوردن از همه. از نماینده مجلس و رئیس جمهور گرفته تا دوست ناباب و متجاوزانی مثل امام و امام وردی…..

 • رضامنش آذر ۱۹, ۱۴۰۰

  یک مشت اراجیف پهنیستی از مظلوم نماهای همیشه طلبکار. درضمن خانم مادر من متاسفم که اسم خودتو گذاشتی انسان زن بودنت به کنار. چون همجنس های تو به اسم عشق و عاشقی ۳ ماهه ازدواج میکنند برای کندن از مرد با اسم نفقه، شیربها و مهریه.. خوب یاد گرفتین این مظلوم نمایی رو پدرسوخته ها