۱۵۴ نظر

کیوان امام وردی نام پسر دهه هفتادی است که گویا دانش‌آموخته رشته باستان شناسی دانشگاه تهران بوده و اطراف میدان انقلاب، کتابفروشی داشت و بر اساس ادعاها با ارتباط و اغفال شماری از دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال های اخیر، به تعداد قابل توجهی از دانشجویان این مجموعه، تجاوز کرده است.

داستان تجاوز سریالی و ادعایی کیوان امام وردی به شماری از دانشجویان دختر دانشگاه تهران در سال های اخیر، از دیشب بازتاب های گسترده ای در رسانه های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی ایرانیان داشته است.

اکنون در توییتر، هزاران توییت توسط قربانیان و حامیان قربانیان تجاوز کیوان امام به دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران به راه افتاده که گویا مسئولان دانشگاه تهران نیز قول پیگیری و بررسی اتفاقات صورت گرفته و انتقال موضوع به قوه قضاییه را داده اند. داستان تجاوز سریالی به دختران و زنان، اکنون به قلب پایتخت و دانشجوان دانشگاه تهران رسیده و به نظر می رسد که باید از جنبه های مختلفی مورد واکاوی قرار بگیرد.

داستان، آشنا و تکراری است. پسری با چرب زبانی، راه اندازی کانال در تلگرام و اینستاگرام و رایزنی با دختران مختلف و برگزاری تورهای گردشگری و ایرانگردی، دختران دانشجو را اغفال کرده و آنها را برای نوشیدنی الکلی، به خانه اش دعوت میکرده و پس از مست کردن آن ها و بیهوش شدن قربانی، به آن ها تجاوز می کرد.

در تصاویری که قربانیان از چت های کیوان امام با آن ها در تلگرام و اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند، نوع مهندسی اجتماعی کیوان امام وردی در جذب نظر دختران قربانی به نمایش گذاشته شده است. برخی از قربانیان کیوان امام وردی با انتشار تصاویر چت های مشترک با او و توییت هایی گفته اند که او آن ها را اغفال میکرد و پس از مدتی که به هوش می آمدند، متوجه می شدند که کار از کار گذشته و برهنه روی تخت هستند. البته برخی از قربانیان نیز به دلیل جثه کوتاه کیوان امام وری ، توانسته اند از شکارگاه او فرار کنند.

یکی از قربانیان تجاوز کیوان امام وردی در توییترش نوشته است که کاش فقط به من تجاوز کرده بود! او اکنون به خیلی از دانشجویان دختر تجاوز کرده و مشابه سناریو من برای آن ها رخ داده است. کیوان امام وردی بر اساس روایت هایی که دختران دانشجوی دانشگاه تهران به اشتراک گذاشته اند، تا کنون به ده ها دختر تجاوز کرده است.

کیوان امام وردی

تصویری از چت های اینستاگرامی و تلگرامی کیوان امام وردی با قربانیانش

کیوان امام وردی

تصویری از چت های کیوان امام وردی با یکی از قربانیان

هشتگ #کیوان_امام در توییتر در حال ترند شدن است و امیدواریم مسئولان قضا برای شناسایی و دستگیری این فرد متجاوز اقدام کنند. سفرهای تفریحی و علمی و گردشگری در تهران تا جزیره قشم و کیش، ابزاری برای کیوان امام وردی بود تا قربانیان را شناسایی و آن ها را به دام بیاندازد.

اینستاگرام کیوان امام وردی بیش از ۲۰۰۰ دنبال کننده دارد و به صورت خصوصی است و در نشانی: @keyvanemam قرار دارد. تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ این فرد همچنان فعال است. برای پیدا کردن هشتگ های ترند شده در توییتر بایستی به نشانی : twitter.com/hashtag مراجعه کنید. کیوان امام وردی از دیشب، کلیه تصاویر ایرانگردی خود را که در تلگرام به اشتراک گذاشته بود پاک کرده است.

درباره تجاوز سریالی و مخ زدن های کیوان امام وردی و اغفال دختران توسط این پسر تهرانی، نظرات و دیدگاه ها بسیار است. بعضی معتقدند که دختران با اطلاع خودشان به خانه وی رفتند اما اغفال شدند. بعضی ها هم می گویند که او کاملا دختران را اغفال کرده و آنهارا پس از بیهوشی، مورد تجاوز قرار داده است.

تجاوز سریال کیوان امام وردی به ده ها دانشجوی دختر دانشگاه تهران، حرف و حدیث ها درباره بند ت ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی که درباره تعریف تجاوز جنسی است را افزایش داده است. تجاوز جنسی در فقه و قوانین کیفری ایران، با تشدید مجازات همراه است.

بعضی هم می گویند او متجاوز نیست. چون دختران با اطلاع و آگاهی به شکارگاه او رفته اند و پس از طرح دوستی که مشخص نیست چه مدتی به طول انجامیده، با وی ارتباط داشتند و اکنون که تجاوز، ترند شده، ابراز انزجار می کنند. بعضی ها هم معقدند که چرا دختران قربانی تجاوز این پسر، تا کنون سکوت کرده اند؟ آیا از چیزی وحشت داشته اند؟ خلاصه سناریوها و پرسش های زیادی مطرح شده است که باید برای دریافت پاسخ، منتظر دریافت داده های بیشتر بود.

 

به روز رسانی

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری کیوان امام وردی خبر داد. وی در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت متهمی که در روزهای گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

او افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایت های متعددی روبرو شدند که نشان می داد فردی به نام “ک.الف” با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود اقدام به آزار و اذیت آنان کرده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حجم شکایت ها و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس به سر می برد، بیان داشت: تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس می توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.

 

۱۵۴ نظر

ورود

 • مادر شهریور 6, 1399

  واقعا برای برخی از کسانی که اسمشونو گذاشتن مرد وبه عنوان یه مرد کامنت میزارن متاسفم ،اول به این دلیل که انگار اصلا خواهرومادر ندارن واززیر بوته عمل امدن که این طور به جنس زن توهین میکنند،دوم به خاطر اینکه با این ادبیات سخیفشون نماد همون جنس هوسباز وهیزی رو که همیشه زن باید ازشون بترسه ومثل کفتار بهشون نگاه کنه تا یه همنوع ویه انسان یه جوری جا میندازن که من مادر باتمام شناخت واحترامی که برای مردان به عنوان همنوع ،پسرم وهمسرم ،برادرانم وغیره وغیره قائلم بازم دچار سردرگمی بشم که نکنه اطرافیان منم همجین آدمهای رذل وکثیف وخودخواهی باشند؟من هم پسر وهم دختر دارم ودرجامعه ای که دخترانش رو بره ومردانش رو گرگ جلوه میدن هرگز به دخترم نگفتم نرو بیرون که گرگ میخورت یا به پسرم نگفتم دختره میخاد تورت کنه به بچه هام یاد دادم انسان باشن هرچند اگر کفتار صفتایی جامعه رو ناامن میکنن ولی باز انسان باشین اگر از اول به ما آموزش میدادن تعادل جهان با زن ومرد حفظ شده وهیچکدوم بر دیگری برتری نداره یا هیچکدوم برای اینکه به دست دیگری مورد تجاوز قرارگرفته محکوم نیست واگر کسی ذات پلیدو کثیفی داره مجازاتی هم براش هست واگر یادمون میدادن روابط درست وسالم زن ومرد یعنی چه پسرانمون به دنبال راه اغفال دخترانمون نبودند ودخترانمون دنبال قرار یواشکی با پسران نبودند ،آقایون محترمی!که دهنتونو باز میکنین وچرت وپرت میگین شما اگر درست تربیت میشدین این مواقع به جای دهندرگی، حداقل کاری نکنین که همه مردا به یه چشم دیده بشن چون من وفرزندان وعزیزانم وهمنوعانم میخایم تو این جامعه زندگی کنیم ونمیخایم از ترس اینکه برخی مردا تحریک میشن وخوی حیوانیشون ظهور میکنه وبا نگاه به زن تحریک میشن ! مثل جزامیا ویا تبعیدیا با وحشت وترس بریم بیرون وبیایم وغیره………مرد وزن برابرن وهیچیک حق توهین به دیگری رو نداره هردو انسانن هردو از شکم زن بیرون میان هردو درآغوش مادر تربیت میشن کاری نکنین که حرمت مادرها رو بشکنین هرکسی مسئول اعمال خودشه بهتره به اصل انسانیتمون بنگریم نه به حاشیه امیدوارم همه پسران ودختران سرزمین نگاه جنسیتی به هم نداشته باشن

  • سلیم شهریور 6, 1399

   فعلا که اکثرا این زنان هستن که هر توهینی رو که دلشون بخواد توی فضای مجازی به مردان می کنند. یکبار به بهانه یک مثلا متجاوز (که هنوز هم معلوم نیست واقعا تجاوزی بوده یا نه) یکبار به بهانه یک پدر وحشی و دیوانه که دخترش رو کشته، یکبار به بهانه یک مسئول احمقی که حرفی ضد زنان زده. چیزی هم نباشه با ادعای واهی سرکوب توسط مردان ۲۰۰ سال پیش به کل جامعه مردان امروز توهین می کنند. جالبه که تمام این رفتار جنسیت زده و ضد مردشون رو هم با ادعای تلاش برای برابری توجیه می کنند. تا وقتیکه زنان دنبال عقده گشایی هستند انتظار نداشته باشید که مردان هم ساکت بمونند و جوابشون رو ندن. حالا ببینید نسل بعد چطور میشه وقتی مادران امروز هم تفکری مثل شما دارند.

   • علی شهریور 10, 1399

    خب ابله جون، هست که مینویسن دیگه خودت با همین سواد ناقص به سه چهار مورد از ظلم علیه زنان اشاره کردی دیگه چی داری میگی؟ مردان ساکت بمونند و جواب ندن؟! می فهمی چی میگی؟ حالت خوبه؟ تب نداری؟ ۴۰ ساله با قانون اساسی و دین و عرف و جامعه و هزار کوفت و زهرمار دیگه جنس بدبخت زن رو تحقیر کردیم اونوقت میگی انتظار نداشته باشید این مردای مظلوم ساکت بمونن و جواب ندن؟! دوس ندارم بگم کاش برای ناموس خودت اتفاق بیفته تا بفهمی!

  • صبا شهریور 7, 1399

   همون جنس هوسباز وهیزی رو که همیشه زن باید ازشون بترسه ومثل کفتار بهشون نگاه کنه…..
   ب

  • صبا شهریور 8, 1399

   ببینید خانم
   بحث سر اینه که هر چیزی تو این دنیا یه سری عواقبی با خودش داره،حتی مواد غذایی مفید هم میگن ممکنه به این عوارض دچار بشی،عسل میخوری میگن این خواصو داره،این عوارش رو هم داره،شیر میخوری یه سری خواص داره،یه سری عوارض هم داره ،میری خونه خواهرت مهمونی،بهت خوش میگذره،ولی ممکنه تو مهمونی یه بحثی ،حرفی ،چشم و هم چشمی چیزی پیش بیاد.
   کلا هر چیزی و هر کاری یه سری مزایا داره ،یه سری معایب و عواقب
   وقتی این دخترا با این آقا قرار میزاشتن، تا تو کارشون و تو درسشون پیشرفت کنن، وقتی به خونه اون پسر میرن و مشروب میخورن تا خوش بگزرونن و تفریح کنن، باید فکر این جاهاشم میبودن که ممکنه حتی یک در هزار چنین اتفاقی بیفته
   حتی بجز این قضیه،وقتی یه دختر عاشق یه پسر میشه، باهاش تلفنی حرف میزنه،قرار میزاره ،بیرون میرن،….

 • ناشناس شهریور 8, 1399

  بیایید منطقی باشیم، داستان دوستی و خونه خالی رفتن و نوشابه خوردن و…. که تموم نمی شه فقط اگه این یارو رو اعدام کنن یه اپیزود بهش اضافه میشه، دوستی و خونه خالی و ماءالشعیر و…. وقتل قربانی جهت لو نرفتن موضوع.پس با قبول مقصر بودن قربانی و بی تقصیر بودن متهم محترم از وقوع قتل بعد از تجاوز ممانعت کنیم.

 • شمس شهریور 8, 1399

  نه به پلیس میشه اعتماد کرد نه به قوانین …کافیه بری شکایت کنی تا بعدا بقیه متجاوزها ی بعدی بهت گیر بدن

 • نیلو شهریور 9, 1399

  روی صحبتم بااون کسانی هس ک باحرفاشون به نوبه ای از مجاو دفاع کردند،من یه سوال دارم این ادم باچنین موقعیت شغلی و حقوق متناسب در بهترین دانشگاه ،چرا ازدواج نکرده تا طبیعی ترین نیاز خودرا به شکل معقول برطرف کنه !!!!چرا!!!؟جواب واضحه ایشون یه بیمارروانی و مریض هستن که فقط یه روانشناس زبده باید تشخیص بده که مبتلا به چند نوع اختلال شخصیتی هستن که حتی به یک مورد هم راضی نشده و قربانیان زیادی داشته…اگر توان فکر کردن و تجزیه و تحلیل ندارین قضاوت نکنین این جمله کرم از درخته مجوز دادن به ذهن یه بیمار و کارایی ک میکنه

 • صبا شهریور 9, 1399

  جالبه که نظر و عقیده ادمین، به اسم مادر نوشته شده برای تاثیر گذاری
  و با این همه لغت همش نشر شده
  ولی من دو تا نظر در جوابش گذاشتم
  از یکی یه خط و از یکی دیگش یک سومش منتشر شده
  چرا؟
  چون حرف حقه، حرف حق تلخه، جواب قانع کننده براش نداشتین، دوست دارین عقاید خودتونا گسترش بدین
  حتی حاضر نیستین به حرفای من فکر کنین
  گسترش بی حیایی و بی عفتی، چون طرز فکر مقابلشو نمیتونین بپذیرین.چون بهتون سخت میگذره
  دردسر داره،اذیت کنندس، خوش نمیگذره

 • زئوس شهریور 10, 1399

  خدایش اینو راست گفتی….اگه قربانی رو مقصر بدونیم دیگه کمتر شاهد چنین ماجراهایی میشیم…چون باعث میشه قربانیان بعدی بخودشون بیان…چاه و چاله همیشه هست…چشم بصیرت لازمه…آگاه سازی مهمه…کیوان امام وردی نیومده به زور از تو خیابون قربانی هارو بدزده…اول مخ زده بعد برده خونه….خب چرا باید کاری بکنیم که هر کسی بتونه مخمون رو بزنه…ولی ناقلا عجب توانایی مخ زدنی داشته…..منم یه کم ازش یاد بگیرم خدایش…خخخخخ

  • علیرضا شهریور 10, 1399

   عزیزان متاسفم .. ولی این آقا خودش سن قانونی رو رد کردن و خانوم های مورد تجاوز هم سن قانونی رو رد کردن ! پس در نتیجه اگر عقل و شعور ! من قبول ندارم که میگن این آقا خانوم ها رو گول زده ! پس اگه اینطوره و گول زده، پس باید خانوم ها قبول کنن همیشه مورد تجاوز خواهند بود … و اگر نه ! پس باید قبول کرد مقصر دخترانی بودند که تنها وارد خانه ی یک پسر شدند ! ( این خیلی واضح و شفاف بود ) پس لطفا ملت احمق نباشید و ….نگین

 • جمشید شهریور 10, 1399

  عکس این پسره رو دیدم، خیلی هیزه گفتم نکنه یه بار منو برده باشه خونش بهم ماءالشعیر داده باشه، یادم افتاد من ورودی هفتادو یکم اون زمان هنوز این متولد نشده بود یکی دیگه بود به اسم خفاش شب، ثانیا من فارغ التحصیل تهران نیستم، ثالثا ظاهرا این به پسرا حسن نیت داشته، با این وجود میرم پزشک قانونی میدم یه معاینه ام بکنن آخه این کیوانه خیلی هیزه.

  • علی شهریور 12, 1399

   هیچ وقت از درگاه خدا ناامید نشو و بدون که هر چقدرم بیماری روانی آدم حاد و پیچیده باشه (حتی یه پیچدگی بیماری روانی جنابعالی) بازم امکان شفا هست. خدا شفات بده. آمین