به دنیا آمدن اولین فرزند جیجی حدید و زین ملک

به دنیا آمدن اولین فرزند جیجی حدید و زین ملک

زین ملک ۲۷ ساله و جیجی حدید ۲۵ ساله صاحب اولین فرزند خود شدند. این خبر را ملک چهارشنبه شب گذشته اعلام کرد.

ملک با انتشار عکسی در توییتر خود که دست فرزند تازه به دنیا آمده شان را در دست خود نشان می داد نوشت: «دخترمان به دنیا آمده، سالم و زیبا. نمی توانم کلمه ای پیدا کنم که احساس حالایم را توصیف کند. عشقی نسبت به این انسان کوچک احساس می کنم که فراتر از درکم است. از اینکه او را می شناسم خوشحالم و با افتخار می گویم که به من تعلق دارد و سپاسگزارم که قرار است باهم زندگی کنیم.»

فرزند جیجی حدید و زین ملک

این خبر یک هفته بعد از آن اعلام شد که پدر جیجی حدید، محمد حدید، دستنوشته ای برای نوه اش در اینستاگرام منتشر کرد.

محمد حدید که در کار ساخت و ساز است نوشته بود: «سلام نوه ی کوچکم. من، قلبم شادتر از این نمی توانیم باشیم. برایت خورشید و ماه را آرزو می کنم، برایت روزگار خوشی را آرزو می کنم.»

او در ادامه نوشت: «بدان که پدربزرگ همیشه نزدیکت خواهد بود. هر کاری برایت می کنم عزیزم، هر کاری. وقتی فهمیدم قرار است به دنیا بیایی، لبخند زدم و اشک هایم را پاک کردم. گریه کردم چون می دانستم قلبم تا ابد متعلق به تو خواهد بود.»

ملک، خواننده ی پاکستانی تبار و حدید، سوپر مدل فلسطینی تبار در سال ۲۰۱۵ در مهمانی برند ویکتوریا سکرت با یکدیگر آشنا شدند. به گفته ی ملک، خواننده ی سابق گروه موسیقی پرطرفدار وان دایرکشن، او حدید را از عکسش شناخته بود. ملک از حدید دعوت کرد که باهم در رستورانی در نیویورک شام بخورند.

ملک در مصاحبه ای در همان زمان گفته بود: «جیجی زن خیلی باهوشی است. او می داند که چطور رفتار کند. خیلی باوقار و گیرا است. اصلاً مغرور نیست. اعتماد به نفس دارد. این را در رفتارش نشان می دهد. دختر جالبی است.»

مدتی بعد، آن ها برای اولین باهم دیده شدند؛ جیجی و ملک در راه مهمانی جاستین بیبر بعد از مراسم جوایز موسیقی آمریکا بودند. آن ها در همان سال ۲۰۱۵ در اینستاگرام رابطه عاشقانه ای که میان شان درگرفته بود را علنی کردند، گرچه این پست ها بعداً حذف شدند.

رابطه ی حدید و ملک با فراز و فرودهای زیادی همراه بود.

چیزهای زیادی بود که طرفداران شان را متقاعد کرده بود حدید و ملک برای هم مقدر شده اند – مثل حضور پر احساس حدید در موزیک ویدئوی Pllow Talk ملک، خالکوبی چشمان حدید روی قفسه سینه ی ملک و حضور مشترک متعددشان روی جلد نشریه ی ووگ – اما آن ها بارها از یکدیگر جدا شدند.

آخرین جدایی آن ها به ژانویه ی ۲۰۱۹ برمی گردد و این زوج نزدیک به یک سال از یکدیگر جدا بودند تا آنکه طبق شنیده ها ۱۱ ماه بعد دوباره رابطه ی خود را از سر گرفتند.

طرفداران حدید و ملک که تصور می کردند طبق روال آشتی های قبلی این زوج، این بازگشت به صورت تدریجی رخ دهد، وقتی در آوریل ۲۰۲۰ رسانه ها اعلام کردند حدید و ملک فرزند اول شان را در راه دارند، بسیار غافلگیر شدند.

مادر جیجی حدید، یولاندا حدید در آن زمان خبر بارداری دخترش را تأیید کرد و گفت نوه اش در ماه سپتامبر به دنیا خواهد آمد.

یولاندا حدید گفته بود: «از اینکه قرار است در سپتامبر مادربزرگ شوم خیلی هیجان زده ام، به خصوص که به تازگی مادرم را از دست داده ام. اما این زیبایی زندگی است. یک نفر ترک مان می کند و یک نفر جدید پیش مان می آید. احساس می کنیم بهمان نظر شده.»

چند روز بعد، حدید در گفتگویی گفت که او و ملک دوست داشتند به شیوه ی خودشان این خبر را اعلام می کردند اما در عین حال افزود که خیلی خوشحال و هیجان زده و همینطور سپاسگزار همه ی کسانی است که برایشان آرزوهای خوب و از آن ها ابراز حمایت کردند.

حدید جزئیاتی از بارداری خود در شبکه های اجتماعی منتشر نکرده است. او در ماه جولای در یک لایو اینستاگرامی به طرفداران خود گفت می خواهد تمرکز صفحه ی خود را بر روی همه گیری کرونا و اعتراضات ضد نژادپرستی اخیر آمریکا بگذارد.

او در اینباره گفت: «فکر کنم خیلی ها گیج شده اند که چرا چیز بیشتری در مورد بارداری ام نمی گویم اما من وسط یک همه گیری باردار شده ام و مسلماً بارداری من مهم ترین اتفاق حال حاضر دنیا نیست.»

با این حال، او با انتشار چند پرتره ی سیاه و سفید در ماه اوت در اینستاگرامش برای اولین به دنبال کننده های ۵۶/۶ میلیون نفری خود این فرصت را داد تا ظاهر جدید او را ببینند.

حدید که در زمان گرفنن این تصاویر در سه ماه ی سوم بارداری خود به سر می برد، در توضیح آن ها نوشته بود یک فرشته درون خود پرورش می دهد.

بیشتر بخوانید:

داستان خانواده حدید؛ حدیدهای مهاجر چطور به مشهورترین خانواده صنعت مدلینگ تبدیل شدند؟

سلبریتی های باردار؛ هالیوودی هایی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند

با ثروتمندترین زنان مسلمان دنیا آشنا شوید

مشهورهایی که کمتر کسی می داند مسلمانند !

 

دیدن این ویدئو را به شما توصیه می کنیم:

منبع: insider
دیجیاتو
یک نظر

ورود