از «جنیفر لوپز» تا «سلنا گومز»: تصاویر مشارکت سلبریتی ها در انتخابات آمریکا

از «جنیفر لوپز» تا «سلنا گومز»: تصاویر مشارکت سلبریتی ها در انتخابات آمریکا

نتایج رسمی چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که در روز ۳ نوامبر ۱۳ آبان ۹۹ برگزار شده است، احتمالا تا آخر هفته اعلام می شود. بسیاری از سلبریتی های سینما، تلویزیون و ورزش در این کشور با انتشار پست هایی که لایک و کامنت های طوفانی داشته است، خبر از شرکت خود در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق پست داده اند.

در گزارش امروز، اینستانوشته اختصاصی شماری از سلبریتی ها برای اعلام رای دهی در انتخابات آمریکا ۲۰۲۰ را مرور کردیم. برای دنبال کردن انتخابات آمریکا در اینستاگرام از هشتگ: ELECTION2020 یا IVOTED استفاده کنید.

با ما همراه باشید.

شارلیز ترون هنرپیشه گران قیمت هالیوودی که ۶.۵ میلیون دنبال کننده دارد، با این عکس اعلام کرد که رای خود را پستی داده است. عکسی با صدها هزار لایک برای خانم بازیگر

ناتالی پورتمن ۱۴ روز پیش از برگزاری انتخابات گفته بود که رای می دهد. خانم بازیگر میلیونر، ۷ میلیون دنبال کننده دارد و هزاران کامنت گرفته است.

سلفی ماریا کری خواننده آمریکایی که خبر از رای خود به جو بایدن داد.

عکس اختصاصی جولیا رابرتز با استایل پاییزی مشکی که خبر از مشارکت وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا داد.

دمی مور هم با این پست اعلام کرد که به بایدن رای داده است

جی جی حدید سوپر مدل آمریکایی و از فرشتگان ویکتوریا سکرت نیز هفته پیش با انتشار این سلفی گفت که با دخترش رای داده است. این سلفی ۴ میلیون لایک گرفت

جسیکا آلبا هنرپیشه و مدل آمریکایی نیز در کالیفرنیا رای داد

کارلی کلاس هم ۸.۸ میلیون دنبال کننده دارد، رای پستی خود را به صندوق انداخت.

اینستانوشته رای دهی میشل اوباما همسر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور نیز میلیون ها لایک و کامنت دریافت کرده است. او ۴۳ میلیون فالوئر دارد

فیلم ۳ دقیقه ای لحظه رای دادن جنیفر لوپز که ۱۳۳ میلیون فالوئر دارد، صدها هزار لایک و کامنت دریافت کرده است. او گفته که برای آینده MAX و EMME رای می دهد و از هشتگ WHENWEALLVOTE‌استفاده کرد.

عکس اعلام نظر بیانسه خواننده آمریکایی درباره رای به بایدن که ۲.۵ میلیون لایک گرفت

پست اینستاگرامی سلنا گومز خواننده جوان و میلونر آمریکایی درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ۱۰ میلیون لایک و ۶۴ هزار کامنت تا کنون دریافت کرده است.

عکس زمان رای دادن بلیک لیولی و ریان ریندولدز نیز بیش از ۳.۵ میلیون لایک دریافت کرده است. این هنرپیشه، ۲۸ میلیون فالوئر دارد.

جنیفر آنیستون هنرپیشه هالیوودی با بیش از ۳۵ میلیون دنبال کننده، به جو بایدن رای داد و پست زمان پرتاب رای پستی او به داخل صندوق پست، ۴ میلیون لایک دریافت کرد.

دمی لوواتو هنرپیشه هالیوود نیز تصویری از زمان رای دهی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر کرد که قریب به ۱ میلیون لایک گرفت.

ویدیو لحظه قراردادن رای پستی لیدی گاگا در صندوق پست، میلیون ها بازدید گرفته و با کامنت اکانت رسمی Instagram هم مواجه شده است.

ویولا دیویس و جولیان تنون هم با اعلام رای دادن خود صدها هزار لایک دریافت کرد

دیجیاتو
بدون نظر

ورود