داستان «بیگانه ای با من است»: وقتی شبنم قلی خانی عروس میشود

داستان «بیگانه ای با من است»: وقتی شبنم قلی خانی عروس میشود

سریال بیگانه ای با من است از سریال های نیمه اول زمستان ۹۹ شبکه دو سیما است. سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید ساخته شده و آخرین نقش آفرینی مرحوم پرویز پور حسینی را در قاب شبکه ۲ به تصویر کشیده است. داستان سریال بیگانه ای با من است توسط فروغ فروهیده نوشته شده و قصه دختری به نام «نسا» است که از طبقه پایین جامعه بوده و هویتش را جعل می کند تا عروس یک خانواده متمول شود. این جابجایی با فریب یک خانواده مذهبی همراه می شود و داستان پر فراز و نشیب جالبی را رقم می زند.

سریال بیگانه ای با من است یک سریال طنز است و از مجموعه های طنز رسانه ملی برای شب های سرد زمستان کرونایی ۹۹ ایرانیان انتخاب شده است. سریال بیگانه ای با من است تا ۳۰ بهمن هر شب در آنتن شبکه ۲ سیما خواهد بود.

همانطور که گفتیم داستان سریال بیگانه ای با من است، حول و حوش یک عروس اشتباهی است! شبنم قلی خانی که با بازی در فیلم مریم مقدس معروف شد، نقش «نساء» دارد. کارگر یک خانواده شیرازی بوده و در خانه مینو و و امیر علی کار می کند.

کارش، مستخدمی است. خانواده امیرعلی با ازدواج او مخالف هستند و همسرش را هم ندیده اند، اتفاقاتی رخ می دهد که نساء خود را جای مینو (مهشید جوادی) جا می زند تا از میراث آن ها استفاده کند. این سریال ۴۵ قسمت اول. لوکیشن هایی در تهران و کرج و شیراز و بوشهر دارد وهر قسمت نیز ۴۵ دقیقه است.

بازیگران سریال بیگانه ای با من است

در سریال بیگانه ای با من است، شبنم قلی خانی به عنوان بازیگر نقش اول زن حضور دارد. پژمان بازغی به عنوان بازیگر نقش اول مرد، درکنار مهران رجبی بازی می کند. پورانداخت مهیمن از هنرپیشه های سرشناس مجموعه های تلویزیونی شبکه های سیما از بازیگران سریال بیگانه ای با من است محسوب می شود.

میلاد میرزایی، مرحوم پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهاد پور و فریبا ترکاشوند از دیگر هنرپیشه های این مجموعه طنز هستند.

نقش های بازیگران سریال بیگانه ای با من است

 • شبنم قلی خانی بازیگر نقش نسا سریال بیگانه ای با من است که نقش اصلی داستان است و همسر سعید دستیاری محسوب می شود.
 • پژمان بازغی در نقش صادق شهرابی سریال بیگانه ای با من است به عنوان پسر بهمن و حمیده و برادر امیر علی و سمیه.
 • پرویز پورحسینی در نقش بهمن شهرابی سریال بیگانه ای با من است به عنوان همسر حمیده و پدر امیرعلی و صادق و سمیه.
 • پوراندخت مهیمن در نقش حمیده و همسر بهمن و مادر امیرعلی و صادق و سمیه است.
 • نگار عابدی در نقش سمیه شهرابی و دختر بهمن و حمیده و خواهر امیرعلی و صادق است.
 • ایوب آقاخانی در نقش جاوید صناعی به عنوان همسر سمیه حضور دارد.
 • سامرند معروفی به عنوان سعید دستیاری، همسر نساء می شود.
 • مهرداد ضیایی در نقش یاور به عنوان خلافکار و بچه فروش دیده می شود.
 • شیوا ابراهیمی در نقش اکرم به عنوان دوست نسا، حضور دارد.
 • سوگل طهماسبی در نقش نگین به عنوان همسایه سعید دیده می شود.
 • مهشید جوادی در نقش مینو به عنوان همسر امیر علی مادر هستی نقش آفرینی کرده است.
 • مهران رجبی در نقش رحیم به عنوان کارگر خانه بهمن شهرابی است.
 • مینا جعفر زاده در نقش فخری به عنوان مادر جاوید است.
 • مهدی فقیه در نقش صالحی به عنوان رفتگر است.
 • پیام احمدی نیا در نقش سلیم، دوست یاور است.
 • سپیده خداوردی در نقش شراره به عنوان صیغه مخفی جاوید است.
 • لیلی فرهاد پور در نقش عصمت، کارگر خانه بهمن شرابی است.
 • میلاد میرزایی در نقش امیر علی شهرابی، پسر بهمن و حمیده بوده و برادر صادق و سمیه و همسر مینو معرفی می شود.

سکانسی از سریال بیگانه ای با من است با حضور استاد مرحوم پرویز پورحسینی

اینستاگرام نساء 

شبنم قلی خانی که با نقش نساء در سریال بیگانه ای با من است شبکه ۲ سیما، یکی از هنرپیشه های مطرح تلویزیون در نیمه نخست زمستان ۹۹ است، بیش از ۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش دارد. شبنم قلی خانی از سلبریتی های فعال در اینستاگرام است و بخشی از نظرات مخاطبان سریال بیگانه ای با من است را می توان در کامنت آن ها زیر پست های زمستانی شبنم قلی خانی مشاهده کرد.

اینستاگرام نساء سریال بیگانه ای با من است، احتمالا یکی از اینستاگرام های پر مخاطب هنرپیشه های تلویزیونی در نیمه اول زمستان امسال باشد. نقش خاص شبنم قلی خانی در این سریال، می تواند شمار فالوئرهایش را افزایش دهد.

شبنم قلی خانی در حوزه بازیگر به عنوان مدرس کارگاه های مباانی بازیگری نیز در تهران فعالیت دارد و جلسات نیمه خصوصی برگزار می کند. بهنوش بختیاری از جمله فالوئرهای اینستاگرام نساء سریال بیگانه ای با من است می باشد.

سریال بیگانه ای با من است

روایت اینستاگرامی شبنم قلی خانی در بازی با مرحوم پرویز پورحسینی

تیپ نساء (شبنم قلی خانی) در بازی در یک فیلم سینمایی در نصف جهان

شبنم قلی خانی با پرویز پور حسینی در سریال مریم مقدس نیز هم بازی بودند. آخرین بازی مشترک آن ها در سریال بیگانه ای با من است بود که در اینستاگرامش نیز بازتاب پیدا کرد.

اگر مخاطب این سریال هستید، نظرات و دیدگاه های خود را درباره بازی بازیگران سریال بیگانه ای با من است از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

منبع:
مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

 • abas دی ۲۵, ۱۳۹۹

  فاز نویسنده خیلی کوک بوده، احتمالا جنس اعلا بهش رسیده سنتی و سنعتی رو قاطی کرده…

  توی کشور به این بزرگی همه یکدفعه از تهران سر درمیارن…

  توی شهر به این بزرگی یکدفعه بچه امیر علی رو میدزدن و پای بچه توی خونه پدر امیر علی باز میشه…

  توی شهر به این بزرگی یکدفعه جاوید و دوست سعید میوفتن توی یه زندان و یک ئفعه اون داستان تصادف و بچه فروش رو میگه و یکدفعه جاوید میفهمه.

  توی شیراز به این بزرگی احمد دوست امیر علی که سالها اونجا زندگی کرده از عکس گرفتن حافظیه سیر نشده و دوباره میره عکس میگیره و صادق رو میبینه.

  دوست شراره به راحتی بد.نه هیچ مدرکی به اخازی متهم میشه و اعطراف میکنه…
  جاوید به اون زرنگی که تو دو صوت قضیه عکس هارو فهمید میاد به راننده شرکت میگه تو قبول کن اتفاقی توی این شهر به زن من زدی… و اینجوری خودش شاهدش رو برای متهم شدن پیدا میکنه.

  زن راننده شرکت آبغوره میگیره تو قبول نکن زدی به زنه چون میری جهنم و… در صورتی که قبول کردنش وقتی نمیدونه قتل عمد بوده هیچ دینی نداره…

  ازین گونه اتفاقات ساده نگری و سطحی توی این سریال کم نبوده و نیست که نتیجه ای که میتوان گرفت این هست یا نویسنده ذهن ساده و بچه گانه ای داشته، یا در حال خوش نعشگی به سر میکرده و فقط میخواسته یک جوری داستان رو به هم ببافه بدون در نظر گرفتن درک و شعور ببینندگان…

  • امین بهمن ۹, ۱۳۹۹

   نگا نتیجه ای که می خوان از این فیلم بگیرن اینه که اگه یک بار دروغ بگی باید همش برای پنهان کردن حقیقت دروغ بگی که این یک نتیجه ی اخلاقیه و خیلی خوبه چون که مردم رو با خبر میکنه که دروغ نگن چون کسی که همش دروغ بگه جاش ته جهنمه