اینستاگردی: کریسمس «شادمهر»، خداحافظی «ریحانه» و تبریک کانادایی «بهاره»

اینستاگردی: کریسمس «شادمهر»، خداحافظی «ریحانه» و تبریک کانادایی «بهاره»

در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی، اینستاگرام سلبریتی های وطنی در داخل و خارج از کشور، با لایک و فالوهای زیادی همراه شده است. ریحانه پارسا پس از جنجال های چند ماه اخیر و کسب ۱.۲ میلیون فالوئر، به صورت موقتی، اینستاگرامش را غیر فعال کرد تا حاشیه ها درباره خبر سرطان وی که در توییترش اعلام کرد، ادامه داشته باشد. مهناز افشار و الناز شاکردوست عکس خاصی به مناسبت سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر نکردند و شادمهر عقیلی نیز که با سایت قمارش در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰، جنجالی شده بود، ترجیح داد که سال کرونایی را با تبریک کریسمسی به پایان ببرد. در ادامه مروری داشتیم به شماری از اینستاگرام سلبریتی های سینما و ورزش.

آخرین پست اینستاگرامی شادمهر عقیلی در سال ۲۰۲۰

مینا نامداری یکی از اینفلوئنسرهای مد و لباس ایرانیان که مقیم استانبول ترکیه است، پس از انتشار لایو با پسر ۱۴ ساله ایرانی و جنجال هایی که به پا شد، شایعات درباره از خبر دستگیری و احتمال استردادش به ایران با وویس‌هایی که در تلگرامش به اشتراک گذاشت، افزایش یافت. اما او اخیرا در پستی که لوکیشن بلاروس روی آن تگ شده است، به شایعات استرداد به ایران پایان داد. پایانی که به نظر بعضی از مخاطبانش، اقدامی برای جذب لایک و فالوئر بیشتر بود و بعضی آن را شبیه خبر درگذشت امیر تتلو، صرفا اقدامی تبلیغاتی و نمایشی خواندند.

در آخرین پست مینا نامداری، بر خلاف پست های قبلی، امکان کامنت گذاری باز شد تا هزاران کامنت هوادارانش زیر پست او درج شود. مینا نامداری یکی از گردانندگان سایت های قمار در ترکیه است که این روزها، یکی از محفل های مهاجرت سلبریتی های وطنی محسوب می شود.

اینستاگردی

آخرین پست مینا نامداری با امکان کامنت زنی هوادارانش در بلاروس

پویان مختاری دیگر اینفلوئنسر ایرانی مقیم ترکیه است که خبر دستگیری و استردادش به کشور مثل مینا نامداری در پاییز ۹۹ خبری شد و حتی گزارش هایی مبنی بر تعقیب وی توسط اینترپل با عکس گذرنامه ترکیه ای ایشان، در رسانه ها بازتاب یافت. اما او فعلا ترکیه را ترک کرده و تصاویری از ریودوژانیرو گردی هایش در آستانه کریسمس ۲۰۲۱ میلادی در برزیل منتشر کرده است.

در ماه های اخیر، جنجال ها درباره پویان مختاری و نیلی جهانبخت افزایش یافت و پاپاراتزی هایی چون امین فردین نیز آتش بیار این معرکه تبلیغاتی شدند تا شمار دنبال کنندگان این قمار باز معروف ایرانی به ۵ میلیون کاربر برسد. پویان مختاری را یکی از نوچه های امیر شقاقی (مونتیگو) می دانند. عکس زیر را نیم میلیون تن از کاربرانش لایک کردند.

آخرین پست اینستاگرامی پویان مختاری در سال ۲۰۲۰ میلادی در برزیل

ساشا سبحانی و بهادر وحشی پر رو از دیگر قماربازهای فعال ایرانی مقیم ترکیه و اروپا نیز در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی، به روش های جذب فالوئر برای هدایت به سایت های قمار ادامه داده اند. قوه قضاییه هفته پیش اعلام کرد به ۷۰ هزار قمار باز فعال ایران اخطار داده و اطلاعات حساب بانکی آن ها از بانک مرکزی دریافت شده است.

بهاره رهنما پس از جنجال شام ایرانی و دختر لر، شاهد افزایش محسوس شمار فالوئرهایش بود که اکنون به ۴.۷ میلیون کاربر رسیده است. در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی، بهاره رهنما با گریم ها و استایل های مختلف، تلاش می کند تا شمار کاربرانش را افزایش دهد. یکی از ویدیوهای جدید بهاره رهنما در پایان سال ۲۰۲۰ میلادی را در زیر مشاهده می کنید.

عکس شاخص، تصویری است که بهاره رهنما برای تبریک به خواهرش «بهانه» در کانادا منتشر کرد وسال نو مسیحی را به وی تبریک گفت! میکاپ بهاره رهنما در این عکس، از ماریا زمان بود. بهاره رهنما پس از جنجال شام ایرانی و دختر لر، شاهد افزایش محسوسی شمار فالوئرهایش بود که اکنون به ۴.۷ میلیون کاربر رسیده است.

در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی، بهاره رهنما با گریم ها و استایل های مختلف، تلاش می کند تا شمار کاربرانش را افزایش دهد. یکی از ویدیوهای جدید بهاره رهنما در پایان سال ۲۰۲۰ میلادی را در زیر مشاهده می کنید. عکس شاخص، تصویری است که بهاره رهنما برای تبریک به خواهرش بهانه در کانادا منتشر کرد وسال نو مسیحی را به وی تبریک گفت! میکاپ بهاره رهنما در این عکس، از ماریا زمان بود.

از کلکسیون ویدیوهای بهاره رهنما پیش از آستانه سال نو مسیحی درباره زنان مستقل شاد

نیوشا ضیغمی یکی از هنرپیشه های سینما و تئاتر کشورمان است که علاقه زیادی مثل بهنوش بختیاری به پرتره و فوتوشوت های اتلیه ای دارد. عکس زیر که بیش از ۱۲۰ هزار لایک برایش به ارمغان آورد، آخرین فوتوشوت پاییزی نیوشا ضیغمی بود. او سفیر تبلیغاتی ایرانیان کلینیک است و میکاپ او توسط خواهر بهاره رهنما (مریم) انجام می شود.

نیوشا ضیغمی و میکاپی از مریم رهنما

استقبال کاربران ایرانی از هنرپیشه های مهاجرت کرده از ایران در دهه نود شمسی نیز کمتر از سلبریتی های داخلی نیست. از مهناز افشار و ریحانه پارسا گرفته تا گلشیفته فراهانی.

روایتی از گلشیفته فراهانی در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی

گلشیفته فراهانی نیز که از هنرپیشه های سینما و تئاتر کشورمان بود و در خارج از کشور به سر می برد، اخیرا شمار دنبال کنندگانش به ۱۰ میلیون نفر رسید. یکی از پر لایک ترین تصاویری که گلشیفته فراهانی در پاییز ۹۹ به اشتراک گذاشت را مشاهده میکنید که درباره دوستش صبا است.

نوید محمد زاده که این روزها در کنار صابر ابر و هومن سیدی، سریال قورباغه را در شبکه نمایش خانگی دارد، شمار دنبال کنندگانش بزودی به ۶ میلیون فالوئر نزدیک می شود. یکی از پر درآمد ترین سلبریتی ها در سال کرونایی ۹۹، نوید محمد زاده بود که از طریق حضور در تبلیغات یک برند نوشیدنی، درامد زایی کرد.

۸۰۰ هزار لایک برای یکی از آخرین عکس های سال ۲۰۲۰ نوید محمد زاده

استایل زمستانی نوید محمد زاده با یک کاپشن بلند، صدهاهزار لایک برای آقای بازیگر در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ به ارمغان آورد.

از جمله بازیگران کم کار در سال کرونایی ۹۹، سحر قریشی بود. شمار دنبال کنندگانش به ۸.۶ میلیون نفر رسیده است و فقط ۱۰۹ عکس به اشتراک گذاشت. او در توییتر هم فعالیت می کند. استوری هایش از تجاربش و بازیگری ها و دل نوشته هایش می گوید. مثل مهناز افشار، علاقه زیادی به استوری های داغ پر بیننده دارد.

قایق سواری های لاکچری سحر قریشی در کریسمس ۲۰۲۱ میلادی

آخرین فوتوشوت سحر قریشی که او را با یک چادر بلند در کنار یک آسمان آبی رنگ به نمایش گذاشته را مشاهده می کنید. عکسی با ۱۲۰۰ کامنت و دها هزار لایک که شب ۱۰ دی ۹۹ منتشر شد. داستان شکرگزاری به سبک سحر قریشی است.

وقتی صحبت از سحر قریشی می شود، بد نیست سری هم به اینستاگرام پارتنر سابق بزنیم. مهدی طارمی این روزها در پرتغال، حضور درخشانی دارد و شمار دنبال کنندگانش به ۲.۶ میلیون نفر رسیده است. بسیاری از لژیونرهای فوتبال ایران این قهرمانی مهدی طارمی را به وی در کامنت هایی تبریک گفتند.

پست قهرمانی مهدی طارمی در رقابت های فوتبال پرتغال با تیم پورتو

لیلا اوتادی، لیلا بلوکات و نفیسه روشن نیز از دیگر سلبریتی های سینما هستند که تصاویر پر لایکی در روزهای اخیر به اشتراک گذاشته اند. لیلا اوتادی در سال ۹۹، حضور فعالی در سینما و تلویزیون نداشت. او سفیر بهزیستی و آزادی خود را در بیو پروفایلش خطاب کرده است و بهوش بختیاری نیز یکی از ۲ میلیون فالوئرش محسوب می شود. آخرین عکسی که در سال ۲۰۲۰ میلادی به اشتراک گذشت را در زیر مشاهده میکنید.

آخرین سلفی لیلا اوتادی در آستانه کریسمس ۲۰۲۱

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون است و سفیر انجمن دوقلوها. ارتباطش با حیوانات، یکی از خبرهای جنجالی درباره او بوده و می توان وی را یکی از شجاع ترین سلبریتی های سینما از این بابت دانست که در این مقاله با آن اشاره کردیم. بعضی ها آخرین عکس سال ۲۰۲۰ نفیسه روشن را که مشغول رانندگی در خیابان کامرانیه تهران است را عکس کشف حجاب او قلمداد کردند! نفیسه روشن ۲.۵ میلیون دنبال کننده دارد.

آخرین عکس سال ۲۰۲۰ نفیسه روشن

نظر شما درباره فعالیت های سلبریتی ها در اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ میلادی چیست؟

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲۲ نظر

ورود

 • امیر دی ۱۲, ۱۳۹۹

  میدونم اسم سایتتون روزیاتو هست و قراره مسایل روز رو پوشش بدین اما میشه لطفن از فخر فروشی های این دسته از جماعت بی سواد و بیغم که هیچ تاثیری بود یا نبودشون در زنگی عموم مردم نداره مطلبی کار نکنین؟
  واقعن میزان تنفر ملت رو نسبت به این دسته حس نمیکنین که هر روز از چرندیات مادی گرایانه زندگی این افراد بی ارزش و خود فروخته مطلب مینویسین؟ از میزان ستاره های پایان هر پست این جور مطالب چیزی دستگیرتون نمیشه یعنی؟؟؟
  اگه روزیاتو هستین اینقدر اتفاقات مهم دیگه تو این مملکت بی صاحاب داره میوفته که حداقل میتونین بدون جبهه گیری اونارو کار کنین. نه اینکه یه بازیگر بی مصرف در فصل زمستون میخاد چی به تن بی ارزشش کنه

  • جیگر تو قربون اون کلانت دی ۱۳, ۱۳۹۹

   اول سلام
   با نظر امیر خان کاملا موافقم
   دیدگاه منو خیلی این منارو محبت کرده بودن .
   من مدیر یه باشگاهم ۲۴۲ نفرعضوداره با تک تک بچه‌های باشگاه درارتباطم بصراحت میگم این دیدگاه ۲۴۳نفره
   تندرست باشین….امیردوست داریم

  • جیگر تو قربون اون کلامت دی ۱۳, ۱۳۹۹

   اول سلام
   با نظر امیر خان کاملا موافقم
   دیدگاه منو خیلی این منارو محبت کرده بودن .
   من مدیر یه باشگاهم ۲۴۲ نفرعضوداره با تک تک بچه‌های باشگاه درارتباطم بصراحت میگم این دیدگاه ۲۴۳نفره
   تندرست باشین….امیردوست داریم

  • hadi دی ۱۳, ۱۳۹۹

   امیر عزیز زیاد فکرتو درگیر اینجور مسایل نکن. نظر منو بخوای میگم فعلا مردم ما بخاطر شرایط این چند دهه که بسرشون اومد یجورایی هم از خودشون هم از اطرافیانشون متنفرن. یه نگاه به هجوم ایرانی جماعت به صفحه لیو مسی و چند نمونه از اون بنداز میفهمی.
   نفرت تو وجود ایرانی موج میزنه! دلایلی هم داره که خوب نمیشه اینجا گفت. همین مردمی که میگی از سلبریتی متنفرن میرن صف وا میستن که فیلما و کنسرتاشونو ببینن.با بلیط های گرون قیمت.!!! یا سریالهای آبگی خونگی رو با ولع دنبال میکنن. این مردم ظاهر بین فک میکنن اینا که جلوی فلاش های دوربین ژست میگیرن، خیلی خوشبختن، نفرت از دیدن این ظاهر سازی .
   همه ما یه شخصیت سلبریتی گونه تو وجودمون داریم. نمونه ش حس چشمو همچشمی و حرص زدن برای خونه و ماشین و یخچال بزرگتر داشتنه.
   “میدونی چه کسی شیفته دیدن بازتاب خودشه؟ همه آدم ها”

 • پرستو دی ۱۲, ۱۳۹۹

  سلام ،یک مشت بازیگر بی ریشه وبته و مطلقه مطلقه از همه چیز هم از شوهر هم از اصل را باید تو چاه فاضلاب هم راه ندید چه برسه به اینستاگرام…

 • Komeil دی ۱۲, ۱۳۹۹

  خدا شفاتون بده کریسمس چیه یک جریان فکری غربی که غرب زده ها انجام میدن ما ایرانیا خودمون هم شب یلدا داریم هم عید نوروز هم جشنایی مثل عید قربان غدیر میلاد حضرت مهدی و …. بعد شما ها چسبیدین به هالوین و کریسمس به نظر شما ها این ها حال مردم رو میفهمن که الکی در موضوعاتی مانند انقلاب و تظاهرات و ریاست جمهوری نظر میدن اینا بهتره تو خواب خرگوشیشون باشن مردم سلبریتی را جدی نگیرین

 • محمد دی ۱۲, ۱۳۹۹

  نمیشه انسانها شرایط لاکچری بودنشان رو رسانه ای نکنن خیلی ندارند حسرت یه زندگی بخور نمیر را دارند پس انسانیت کجاست؟؟؟ این فرهنگ اسلامی و انسانی ؟؟یا فرهنگ قرآن؟؟؟ نمیشه اسممون مسلمان باشه ولی قرآن و نماز و آموزه های اسلامی رو عمل نکنیم ای کاش یک مسلمان واقعی پیدا بشه ما رو با دین آشنا کنه کشوری که رئیس جمهورش ملبس به لباس مقدسه روحانیت باشه ولی خودش فاسد و منافق باشه انتظاری بیش از این نیست اللهم عجل لولیلک الفرج

 • محسن دی ۱۲, ۱۳۹۹

  بله منم موافقم

 • Mehdi دی ۱۲, ۱۳۹۹

  یه مشت عقده ایه غرب زده اصن که چی بشه والا خیلی مزخرف بود

  • مهران دی ۱۲, ۱۳۹۹

   ناراحتی ن بین

   • ی ادم دی ۱۲, ۱۳۹۹

    اه اه خبر از این بهتر ندارید ایا؟؟ک این …… نشون میدید حالم بهم خورد???

   • Eli دی ۱۲, ۱۳۹۹

    توخیلی خوشحالی که میبینی؟خیلی توزندگیت تاثیرداره دیدن این ادمای مزخرف؟؟؟پس واقعایاخیلی خوشبخت وبیغمی یاخیلی بی رگ وبیخیالی.

  • Eli دی ۱۲, ۱۳۹۹

   باهات موافقم،واقعا یه مشت ادم شکم سیر وعقده ای هستن.

 • امیر دی ۱۲, ۱۳۹۹

  چشم چون شوما گفتی باشِد

 • M دی ۱۲, ۱۳۹۹

  خاک توسر

 • ... دی ۱۲, ۱۳۹۹

  اینا که با سواد کم و شکم سیر دلشون برای کسی نمیسوزه اون فالوراشون احمقن که اینا رو سوار خودشون کردن که راحت و بی درد سر پول در بیارن

 • abas.sivandi دی ۱۲, ۱۳۹۹

  abas.sivandi.poor1384/10/27.kerman

 • محمد دی ۱۳, ۱۳۹۹

  یه مشت سگ ولگرد

 • سعید دی ۱۳, ۱۳۹۹

  لعنت به هرچی بازیگر ایرانیه تو روح همشون گور به گور بشن

 • مهناز دی ۱۴, ۱۳۹۹

  اسلام…دل ادم میگیره..اشک تو چشممون جمع میشه.توی این اوضاع مملکت که مردم تو پول نون شبشون موندن….مرد شرمنده زن و بچه اش شده….غرورشون بخاطر وضع اقتصاد لگد مال شده….یه عده ای که از دولت سر همین مردم به شهرت رسیدن و اسم خودشون و سلبریتی میذارن….کارشون شده دق دادنه دخترای جوون…فکر میکنن با لباسهای مارک…ارایشکاههای لاکچری…جمع کردن فالوئر خودشون و عزیز و محبوب میکنن؟؟؟به ولله نه…تنفر مردم و از خودشون زیاد میکنن.یه مشت ادم بی غیرت و بی تعصب و بی سواد….از نظر من سلبریتی اون مادر تنهاییه که برای سیر کردن شکم بچه هاش شب و روز نداره….سلبریتی اون دستای پینه بسته کارگراییه که سرما و گرما پوستشون و کلفت کرده ولی اخرش هم عرق شرمندگی رو پیشونیشونه…جمع کنید خودتون….خدا رو به خودتون حاضر کنید….این کارها برای کی عاقبت داشته؟؟؟؟؟؟شرم به شما باد.مردم با فکر کرایه خونه و خرج خونه، بیکاری کرونایی.مریضی های این فصل دردشون زیاد هست…شما دیگه دردشون و با خودنمایی بیشتر نکنید…شما پولدار….شما خوشکل….شما با کلاس….شما جذاب…