بازگشت عصر جدید به تلویزیون با تغییراتی خاص

بازگشت عصر جدید به تلویزیون با تغییراتی خاص

کار تولید برنامه عصر جدید با ایجاد تغییراتی خاص از سر گرفته شده و این مسابقه استعدادیابی پرطرفدار پس از ۵ ماه وقفه بار دیگر پخش خواهد شد.

پس از شیوع کرونا و تأخیری که در ساخت آثار تلویزیونی رخ داد، با اندکی وقفه، تولید برنامه عصر جدید هم از سرگرفته شد؛ اما تولید این مسابقه نسبت به گذشته متفاوت‌ تر، سخت‌ تر و حتی پرهزینه‌ تر شده است.

عصر جدید

در ضبط سری جدید این مسابقه تلویزیونی که بر اساس شیوه‌ نامه‌ های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا تغییراتی در آن انجام گرفته است، اجرای هر گروه یا فرد شرکت‌ کننده به طور مجزا در یک روز خاص ضبط می‌ شود و داوری بر اساس ویدئوی تصویربرداری شده از اجرا در روزی دیگر، توسط هیأت داوران متشکل از امین حیایی، بشیرحسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی، صورت می‌ گیرد.

عصر جدیدی‌ ها این تغییر را هر چند مسأله‌ ساز و زمان‌ بر می‌دانند، اما معتقدند در این روزها که جامعه نیاز به تفریح و سرگرمی دارد، برای اوقات فراغت آن‌ ها و احترام به بیننده، این شیوه ی تولید را برگزیده‌ اند و به این شیوه، گروه‌ های شلوغ مجبور به حضور همزمان در محل استودیو ضبط برنامه نیستند، زمان حضور هر گروه شرکت‌ کننده در فضای تولید برنامه کاهش یافته است و در زمان ضبط بخش داوری اصلی نیز از هر گروه تنها یک نماینده در برابر داورها حاضر می‌شود.

مرحله مقدماتی و مرحله دوم «عصر جدید»، در نیمه ابتدایی امسال پخش شد و پروژه بار دیگر به علت شرایط ویژه ایام کرونایی تعطیل شد و حالا پس از ۵ ماه وقفه، به زودی مرحله نیمه‌ نهایی این مسابقه استعدادیابی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

زمان پخش مرحله نیمه‌نهایی «عصر جدید»، به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود