زنی که در ۳۰ سال اخیر ناخن هایش را کوتاه نکرده است

زنی که در ۳۰ سال اخیر ناخن هایش را کوتاه نکرده است

زنی با ناخن های ۳۰ سانتی معتقد است که بهترین چیز در مورد داشتن ناخن های بلند جلب توجه افرادی است که می ایستند و از او در مورد ظاهر منحصر به فردش سوال می پرسند. کوردلیا آدامز، ۵۹ ساله که ناخن های بلند مادرش را بسیار دوست داشت، پس از اینکه در سال ۱۹۸۹ تصمیم به تغییر گرفت، بیش از ۳۰ سال است که ناخن هایش را بلند می کند. در بلندترین ترین حالت، ناخن های کوردلیا ۴۰ سانت است، اما اکنون آنها را ۳۰ سانتی نگه می دارد و هر از گاهی آنها را کوتاه می کند تا به اندازه دلخواهش بازگردد.

زنی با ناخن های 30 سانتی! در حالی که ناخن‌های ۳۰ سانتی به این معنی است که کوردلیا باید کارهایی مانند شستن و کار با تلفنش را با بند انگشتانش انجام دهد، اما باعث نشده است که نظر او تغییر کند. او که ناخن‌های منحصربه‌فرد خود را در TikTok نیز به اشتراک می‌گذارد، گفت: «بهترین چیز در مورد داشتن ناخن‌های فوق‌العاده، توجه است.» او می گوید: «من در اواسط همه گیری کرونا، فقط برای سرگرمی TikTok نصب کردم. دیدم مردم در آنجا کارهای خنده دار انجام می دهند، بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. ویدیوی من که در فضای مجازی منتشر شد و ۱۷ میلیون بازدید داشت، فقط یک ویدیوی شستن دست بود.»

زنی با ناخن های 30 سانتی! کوردلیا اهل گری، ایندیانا، ایالات متحده آمریکا است. او می‌گوید که بدترین چیز در مورد ناخن‌های بلندش سؤالات بی ادبانه ای است که برخی از مردم از او می‌پرسند؛ مانند «چطور غذا می‌خوری؟» و «چگونه از خودت مراقبت می کنی؟». این زن که خودش به عنوان ناخن کار فعالیت می کند، روشی را برای انجام کارهای روزمره خود بدون استفاده از ناخن هایش ابداع کرده است. او به جای نوک انگشتانش، از بند انگشتان برای انجام کارهایش استفاده می کند. کوردلیا می گوید که ناخن هایش به گونه ای خمیده هستند که به طور طبیعی روی بازویش جمع می شوند، بنابراین برای نگه داشتن اشیا او را اذیت نمی کنند.

زنی با ناخن های 30 سانتی! او با ناخن‌هایش مثل یک اثر هنر رفتار می‌کند. کوردلیا ناخن هایش را به‌طور مرتب با طرح‌های چشمگیر و پیچیده‌ نقاشی می‌کند. او تاکید می کند که دیگر به داشتن ناخن های کوتاه فکر نمی کند.

بیشتر بخوانید:

مسن ترین فرد جهان که ادعا می‌کند ۱۲۱ سال دارد در برزیل پیدا شد

زئوس، بلند قدترین سگ جهان در گینس که روزی ۱۲ کاسه غذا می خورد!

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۸۹ نظر

ورود

 • اشکان تیر ۲, ۱۴۰۱

  من نیم میلی متر بلند می شه،کوتاه می کنم که مبادا به جایی بخوره برگرده بشکنه.تازه زیرشم میکروبی می شه.
  خدایا ۷ودت اینو شفا بده

 • کیمیا تیر ۳, ۱۴۰۱

  دوست عزیز خداوند متعال انسان را اشرف مخلوقات آفرید وپس ازاین آفرینش به خودش احسنت گفت.درست نیست در مورد خدای بلند مرتبه ااینطوربنویسی.تمامی این گناهان وسوسه های شیطانه وازنداشتن ایمان اینجور آدم ها مثه این خانم سرچشمه میگیره.حداقل ما که مسلمانیم نباید کفربگیم.ممنونم

  • مهتا تیر ۳, ۱۴۰۱

   اصلا ربطی به ایمان و اسلام نداره، خودش گفته هدفش جلب توجهه

  • مهتا تیر ۳, ۱۴۰۱

   زود شد شیطان رجیم 🤭🤭🤭

 • ندا تیر ۳, ۱۴۰۱

  یعنی حالمو بهم زد با ناخن های زشت و درازش، این خانم آمریکایی،،،واه واه ،،خجالتم نمیکشه،

 • مهتا تیر ۳, ۱۴۰۱

  اصلا ربطی به ایمان و اسلام نداره، خودش گفته هدفش جلب توجهه

 • یه بنده خدایی تیر ۱۰, ۱۴۰۱

  سر پیری و معرکه گیری
  به این میگن . با اون ناخونای چندشش