دیدار با البرز شمس: شیمیدان سریال ملکه گدایان

دیدار با البرز شمس: شیمیدان سریال ملکه گدایان

آرمان درویش (داماد ژاله صامتی) بازیگر نقش البرز شمس در سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در شبکه نمایش خانگی است. آرمان درویش سایت شخصی نداشته و صفحه ای هم در اینستاگرام ندارد.

آرمان درویش که نخستین تجربه بازیگری خود را در شبکه نمایش خانگی دارد، هم بازی باران کوثری (در نقش افرا)، پانته آ بهرام (در نقش خورشید)، رویا نونهالی (در نقش لعیا)، شبنم قربانی( در نقش سارا)، فرزاد فرزین (در نقش پارسا)، محمد رضا غفاری (در نقش آریا)، الهام کردا (در نقش مهناز)، رضا بهبودی (در نثش شبیر)، علی اوجی (در نقش سیامک) و عرفان ناصری (در نقش داریوش محمودی) است.

آرمان درویش یا البرز شمس سریال ملکه گدایان، شیمیدان است و پسر خورشید و خسرو محسوب می شود. او ساکن آلمان است و والدینش در تهران زندگی می کنند.

البرز شمس با دختری که سارا نام دارد آشنا می شود. سارا با بازی شبنم قربانی به آلمان می رود تا معالجه پدرش را دنبال کند. نامزد البرز شمس می شود و در ترکیه قرار به ازدواج می گذارند. وقتی البرز شمس به ایران باز میگردد، او را فرهاد بابایی خطاب می کنند و کسی جز قاچاقچی او را به خاطر ندارد.  . .

عروس ملکه گدایان سوار بر کشتی در ترکیه

آرمان درویش متولد بیست و نهم مرداد سال شصت و چهار در شهرستان ملایر است. آرمان درویش کارشناسی کارگردانی خوانده و همسرش یاس سنجری است. مادر آرمان درویش، شهناز نصرتی است که در فیلم پسرکشی با پسرش به ایفای نقش پرداخت. آرمان درویش یک برادر به نام آیت درویش دارد.

ژاله صامتی در کنار دخترانش یاس و نیاز

آرمان درویش قرار بود فعالیت خود را از سال نود و چهار با فیلم چهارشنبه به کارگردانی سروش محمد زاده آغاز کند. نقش طاهر و برادر شهاب حسینی را بازی کرد. اما کناره گیری کرد. در سال نود و هشت در فیلم پسرکشی ساخته محمد هادی کریمی، بازی کرد. سبب دیده شدنش شد.

آرمان درویش در هفتم شهریور نود و هشت با یاس سنجری ازدواج کرد و همسرش متولد سال هفتاد است و فروردین ماهی محسوب می شود. یاس سنجری همسر آرمان درویش، منشی صحنه تئاتر است. آرمان درویش فرزندی فعلا ندارد.

البرز شمس با بازی آرمان درویش در سریال ملکه گدایان

البرز شمس با بازی آرمان درویش در پشت صحنه سریال ملکه گدایان

آرمان درویش و همسرش یاس سنجری

آرمان درویش

آرمان درویش در آغوش پسر شهاب حسینی

فیلم شناسی آرمان درویش

آرمان درویش از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۹ در فیلم هایی چون: چهارشنبه، خورشید نیمه شب، لابی، پشت دیوار سکوت، کمدی انسانی، لایه های دروغ، مقیمان کاکجا، یلدا، پسر کشی و سریال ملکه گدایان بازی کرده است.

اگر شما نظر و دیدگاهی درباره نقش آفرینی های البرز شمس سریال ملکه گدایان دارید، نظرات خود را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود