ملانیا برای طلاق از ترامپ لحظه شماری می کند

ملانیا برای طلاق از ترامپ لحظه شماری می کند

با گذشت نزدیک به یک هفته از ترک کاخ سفید، گفته می شود ملانیا ترامپ برای جدایی از رئیس جمهور سابق آمریکا لحظه شماری می کند.

مری ترامپ، برادرزاده ی دونالد ترامپ که سال گذشته کتاب خاطرات کوبنده ای درباره ی عموی خود منتشر کرد و در آن او را «خطرناک ترین مرد دنیا» نامید، در مصاحبه ی جدیدی مدعی شده ترامپ «درکی از محبت یا صمیمیت» ندارد.

با به پایان رسیدن دوره ی ریاست جمهوری ترامپ، بسیاری به گمانه زنی درباره ی آینده ی ازدواج سوم او پرداختند. زمانی که ترامپ هنوز در رأس قدرت بود، در تمام هفته هایی که او با چنگ و دندان بر سر ادعایش درباره ی انجام تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می جنگید، ملانیا، مدل سابق ۵۰ ساله تمرکز خود را بر ترتیب دادن خروجی بی معطلی از واشنگتن دی سی گذاشته بود.

منبعی از کاخ سفید پس از ماجرای حمله به کنگره ی آمریکا به سی ان ان گفت: «ملانیا به لحاظ روانی یا عاطفی دیگر در وضعیتی نیست که بخواهد درگیر شود.»

آر. کوری هی یکی از آشنایان ملانیا در نیویورک و خبرنگار حوزه ی اجتماعی به نیویورک تایمز گفت: «من فکر می کنم او علاقه ای به بانوی اول بودن نداشت و این کار را به خاطر همسرش انجام داد.»

او پس از خروج ملانیا از کاخ سفید گفت: «فکر می کنم حالا او را کمتر خواهید دید و او کمتر در دسترس خواهد بود.»

وی افزود: «صادقانه بگویم، فکر می کنم آمریکا باید راحتش بگذارد.»

این شایعات پس از آن درگرفت که ملانیا ترامپ روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته پس از ترک کاخ سفید زمانی که از هواپیمای ایرفورس وان در فلوریدا پیاده شد با چهره ای بی احساس از همسرش دور شد و ترامپ به تنهایی برای دوربین های حاضر در محل دست تکان داد.

این اولین باری نیست که تصاویری از دوری کردن ملانیا ترامپ از همسر ۷۴ ساله اش منتشر می شود. طی ۴ سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ بارها عکس ها و ویدئوهای مشابهی منتشر شد که موجی از گمانه زنی ها درباره ی رابطه ی این زوج را در پی داشت.

منبع: nzherald
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود