جدایی جنجالی جنیفر لوپز از الکس رودریگز به خاطر خیانت بعد از دو سال نامزدی

جدایی جنجالی جنیفر لوپز از الکس رودریگز به خاطر خیانت بعد از دو سال نامزدی

جنیفر لوپز در صفحه اینستاگرام خود به انتشار یک استوری احساسی از دختر ۱۳ ساله خود پرداخت. او این کار را در مدت کوتاهی پس از اعلام شدن جدایی و پایان نامزدی‌اش با الکس رودریگز بعد از دو سال نامزدی انجام داد. در عکس گرفته شده می‌توان دختر جنیفر لوپز را در حال گریه کردن در دستان پدرش، مارک آنتونی، مشاهده کرد. جنیفر لوپز در خطاب به دختر خود نوشت عاشقت هستم و به تو افتخار می‌کنم. ام (Emme) که برادر دوقلویی به نام مکس دارد در تماس ویدئویی که به همراه پدر خود با مادرش گرفته ناراحت و غمگین به نظر می‌رسد.

روز جمعه اخباری مبتنی بر پایان رابطه جنیفر لوپز با الکس رودریگز پس از ۴ سال رابطه و ۲ سال نامزدی به گوش رسید. این دو سوپراستار آخرین بار در کنار هم خوشحال و سرحال در جمهوری دومینیکن دیده شده بودند. الکس رودریگز روز جمعه در قایق تفریحی خود به تنهایی دیده شده است. او با انتشار تصویری از خود نوشت: «نگران من نباشید، در حال عکس گرفتن از خودم در قایق هستم.»

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در پی رسوایی الکس رودریگز با مدیسون لکروی، ستاره ریلیتی شوی Southern Charm از یکدیگر جدا شدند. در بین خبرها آمده است که رودریگز تصاویر کروی در اینستاگرام را چندین بار لایک کرده و حتی برای وی دایرکت هم فرستاده است. با این حال لکروی نیز تاکید کرد که آن‌ها با یکدیگر رابطه داشته‌اند اما اذعان داشت که این رابطه فقط در فضای مجازی و صحبت‌های تلفنی برقرار بوده، آن‌ها هیچگاه با یکدیگر ملاقات نکرده‌اند و رابطه آن‌ها فقط در حد آشنایی با یکدیگر بوده است. لکروی مشخص نکرد که آن‌ها در مورد چه چیزهایی با یکدیگر صحبت کرده‌اند. او فقط تاکید کرد که در مورد چیزی نبوده که رابطه لوپز با رودریگز خراب شود.

مدیسون لکروی اعلام نکرد که تماس‌‌های حاصل شده مربوط به چه زمانی است. گفته می‌شود این اتفاقات یکسال پیش رخ داده است و حالا و در این زمان خبر آن پخش شده. خبرگزاری‌های بسیاری سعی کرده‌اند تا با این دو تماس داشته باشند اما آن‌ها این تماس‌ها را بی پاسخ گذاشته‌اند. منابع همچنین تکرار کردند که رودریگز، لکروی را نمی‌شناخته و با اینکه چند عکس او را لایک کرده و به او در اینستاگرام دایرکت داده اما هیچگاه به دنبال برقراری رابطه با وی نبوده است.

جنیفر لوپز و الکس رودریگز مراسم عروسی خود را دو بار بخاطر شیوع کرونا و محدودیت‌هایش به تعویق انداختند. لوپز در مورد برگزاری مراسم عروسی خود می‌گوید: «ما بخاطر کووید-۱۹ و قرنطینه مجبور به لغو مراسم عروسی خود شدیم. ما در حقیقت دو بار این کار را کردیم.» این دو نفر ۴ سال گذشته را با یکدیگر نامزد بوده و با هم زندگی کردند.

بیشتر بخوانید:

جنیفر لوپز چگونه در ۵۱ سالگی ۳۰ ساله بنظر می رسد؟ راز جوانی ستاره موسیقی از زبان خودش

جنیفر لوپز: ۲۰۲۰ به من یاد داد چه چیزی در زندگی از همه مهم تر است

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • امیر اسفند ۲۳, ۱۳۹۹

    آخه دیگه از جنیفر بهتره سراغ داری احمق???