حضور بدل علی انصاریان در مراسم چهلم او + ویدئو

حضور بدل علی انصاریان در مراسم چهلم او + ویدئو

حضور بدل علی انصاریان در مراسم چهلم او حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت. بدل علی انصاریان که هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ تن صدا شبیه به علی انصاریان است در این مراسم حاضر شد و با گزارشگران مصاحبه کوتاهی انجام داد. وی در این ویدئو خاطراتی از علی انصاریان تعریف کرد و از اخلاق خوب و پسندیده او گفت. حاشیه دیگر این مراسم از حال رفتن مادر علی انصاریان بود که باعث شد او را به درمانگاه ببرند. محمد علیزاده، جواد کاظمیان و بسیاری از هواداران و ورزشکاران دیگر نیز در مراسم چهلم زنده یاد علی انصاریان حضور داشتند.

۱۵ بهمن بود که علی انصاریان به علت ابتلا به ویروس کرونا دار فانی را وداع کرد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که مهرداد میناوند نیز در یک هفته قبل از آن به همان علت، یعنی ابتلا به ویروس کرونا در گذشت و جامعه فوتبال ایران در دو هفته روزهای بسیار تلخی را پشت سر گذاشت. علی انصاریان چندین روز در بیمارستان فرهیختگان تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفته بود اما نتوانست طاقت بیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد. گفته می‌شود شرایط روحی مادر علی انصاریان خوب نیست و خانواده وی نگران حالش هستند. مرگ علی انصاریان برای مادرش داغ سنگینی بوده و او حتی تا چهل روز بعد فوت پسرش هنوز با این قضیه کنار نیامده است.

بدل علی انصاریان

علی انصاریان در ۱۴ تیر سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او دوران حرفه‌ای فوتبال خود را در سال ۱۳۷۵ و با بازی باشگاه فجر شهید سپاسی آغاز کرد. در سال ۱۳۷۷ او به پرسپولیس منتقل شد و در پرسپولیس به اوج رسید. در سال ۱۳۸۵ در اقدامی که حاشیه‌‌های زیادی به همراه داشت به تیم استقلال پیوست اما بیشتر از یک فصل در این تیم بازی نکرد. در سال ۱۳۹۰ و در حالی ۳۴ سال داشت و برای تیم شاهین بوشهر بازی می‌کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او پس از فوتبال به سینما و تلویزیون مهاجرت کرد. او سابقه بازی در بیش از ده‌ها فیلم را در کارنامه خود دارد. همچنین چند برنامه تلویزیونی نیز به مجری‌گری او ساخته و پخش شده بود. او خوانندگی را با خوانندگی یک ترک تجربه کرد اما این کار را ادامه نداد. علی انصاریان در روز ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ در اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان درگذشت. وی در قطعه ۲۲۲ بهشت زهرای تهران در کنار پدرش اسماعیل انصاریان دفن شده است. خواندن نماز میت برای وی را عمویش آیت الله حسین انصاریان انجام داد.

بدل علی انصاریان

بیشتر بخوانید:

ادعای خانم بازیگر درباره نامزدی اش با علی انصاریان و واکنش خانواده انصاریان

شاهین صمدپور از هزینه چند صد میلیون بیمارستان علی انصاریان می گوید + ویدیو

بدون نظر

ورود