واکنش نامزد سابق جنیفر لوپز به رابطه دوباره خواننده مشهور با بن افلک

واکنش نامزد سابق جنیفر لوپز به رابطه دوباره خواننده مشهور با بن افلک

الکس رودریگز هفته های شلوغی را به واسطه ی تمایلش به شراکت با مارک لور، مدیر سابق فروشگاه های زنجیره های والمارت، در خرید تیم بسکتبال مینه سوتا تیمبروولوز پشت سر گذاشته است. اما رودریگز علاوه بر تمایلات تجاری اش، به واسطه ی جدایی جنجالی اش از جنیفر لوپز، پس از بیش از ۴ سال رابطه ی عاشقانه، هم سوژه ی نشریات زرد شده است.

بر اساس برخی گزارشات، لوپز و بن افلک پس از سال ها رابطه ی خود را از سر گرفته اند. این دو اخیراً در ایالت مونتانا با یکدیگر وقت گذراندند. مصاحبه ای با رودریگز درباره ی این موضوع نشده، بیشتر به این خاطر که کارهای دیگری به غیر از از مصاحبه کردن درباره ی این موضوع داشته. اما به گفته ی وبسایت پیج سیکس، وقتی به رودریگز اصرار کردند نظرش را درباره ی رابطه ی لوپز و افلک بگوید، جواب سرراستی به این سؤال داشته است.

رودریگز که زمانی بازیکن تیم بیسبال نیویورک یانکیز بود، گفته: «یانکیز به پیش!»

حالا شاید بعضی این حرف را خط و نشان رودریگز برای افلک تعبیر کنند که همه می دانند طرفدار تیم بیسبال بوستون رد ساکس است، اما ممکن هم هست جواب همیشگی رودریگز به همه ی سؤالاتی باشد که علاقه ای به پاسخ دادن به آن ها ندارد.

چندی قبل شایعاتی منتشر شده بود که لوپز ۵۱ ساله به رابطه ی خود با رودریگز ۴۵ ساله پایان داده است، اما آن ‌ها در بیانیه ‌ای اعلام کردند که همچنان در کنار هم و در حال حل برخی مسائل هستند. برخی افراد دلیل این اتفاق را شایعاتی مبنی بر خیانت الکس رودریگز عنوان کردند.

با این حال، مدتی بعد لوپز و رودریگز رسماً از پایان نامزدی ۲ ساله ی خبر دادند و گفتند: «متوجه شدیم بهتر است به عنوان دو دوست در کنار هم باشیم». جنیفر لوپز و الکس رودریگز در بیانیه مشترک خود اعلام کردند: «ما به همکاری و پشتیبانی از یکدیگر در کارهای مشترک مان ادامه خواهیم داد».

لوپز و افلک هم در نوامبر ۲۰۰۲ نامزدی خود را اعلام کردند اما در سپتامبر ۲۰۰۳ و کمی پیش از آنکه رابطه ی آن ها به ازدواج ختم شود، مراسم ازدواج خود را لغو کردند و چند ماه بعد نیز به طور کامل از هم جدا شدند. این دو علیرغم آنکه از آن زمان هیچگاه در کنار هم در ملأعام ظاهر نشده بودند، اما همواره در زندگی هم حضور داشتند. تمام این اتفاقات در حالی است که بن افلک نیز در اوایل سال میلادی جاری از نامزد خود آنا دی آرماس ۳۳ ساله جدا شده است.

 

بیشتر بخوانید:

انتشار تصاویری که از احتمال بازگشت بن افلک و جنیفر لوپز به هم خبر می دهند

جنیفر لوپز چگونه در ۵۱ سالگی ۳۰ ساله بنظر می رسد؟ راز جوانی ستاره موسیقی از زبان خودش

پرده برداری جنیفر لوپز از چهره بدون آرایش خود در ویدئویی اختصاصی

جنیفر لوپز از کیف ۱۰۰ هزار دلاری خود به عنوان ساک باشگاه استفاده می کند

جنیفر لوپز برند محصولات پوستی خود را راه اندازی کرد

منبع: uproxx
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود