بعد از جانی دپ این بار تیموتی شالامی «ویلی وانکا» می شود

بعد از جانی دپ این بار تیموتی شالامی «ویلی وانکا» می شود
یک نظر

تیموتی شالامی خود را برای ورود به دنیایی از تخیل محض آماده می کند چرا که این بازیگر مشهور هالیوودی که سابقه ی نامزدی جایزه اسکار را هم دارد، قرار است نقش مخترع و شکلات ساز مشهور، «ویلی وانکا» را در پروژه ی مشترک جدید شرکت فیلمسازی وارنر برادرز و مؤسسه داستان رولد دال به نام «وانکا» (Wonka) ایفا کند.

این فیلم بر اساس شخصیت هایی است که رولد دال آن ها را خلق کرده و داستان آن حول محور ویلی وانکای جوان و ماجراجویی هایش پیش از راه اندازی مشهورترین کارخانه ی شکلات سازی دنیا است.

منابع همچنین به رسانه ها گفته اند شالامی برای اولین بار مهارت های آوازخوانی و رقصندگی خود را با قطعات موسیقی متعددی که قرار است در فیلم «وانکا» اجرا شود، به رخ خواهد کشید. سازندگان فیلم از مدتی قبل او را برای این نقش در نظر گرفته بودند اما برنامه ریزی برای جلسات تمرین قطعات موسیقی دشوار بود.

کارگردانی این فیلم را پل کینگ برعهده دارد که فیلمنامه ی آن را به طور مشترک با سیمون فارنابی نوشته است.

این سومین باری است که شرکت وارنر برادرز به داستان ویلی وانکا می پردازد و دو نسخه ی قبلی، اقتباس هایی از رمان «چارلی و کارخانه شکلات سازی» رولد دال بودند. در فیلم اول که در سال ۱۹۷۱ ساخته شد، جین وایلدر نقش ویلی وانکا را ایفا می کرد و در فیلم دوم که محصول سال ۲۰۰۵ بود جانی دپ نقش او را برعهده داشت.

گرچه جزئیات داستان هنوز مشخص نیست اما در فیلم جدید به قصه ی خود ویلی وانکا پرداخته خواهد شد و برای اولین بار شخصیت «چارلی باکت» در داستان حضور نخواهد داشت.

شالامی که سال ها از حضور در فیلم های پولسازی که فروش محصولات مرتبط با خود را هم تضمین می کنند، خودداری کرده بود، با نقش آفرینی در فیلم اقتباسی «تل ماسه» (Dune) برای اولین بار رسماً خود را در این ژانر محک خواهد زد. این فیلم فرصت حضور در یک فرانشیز احتمالی را هم برای او فراهم خواهد کرد.

از شالامی طی ماه های آینده فیلم های «تلماسه» ی دنیس ویلنوو، «گزارش فرانسوی» (The French Dispatch) وس اندرسون و Don’t Look Up آدام مک کی، اکران خواهد شد که در آخری، با لئوناردو دیکاپریو و جنیفر لارنس همبازی شده است.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 2 / 5. تعداد رای: 2

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: deadline
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • شرلوک خرداد 9, 1400

    بازی جانی دپ و دوبله آقای کیکاووس یاکیده عالی بود 😍😍😍👏🏻👏🏻👌👌👌