جنیفر آنیستون درباره قسمت ویژه سریال Friends : «مثل سفر در زمان بود»

جنیفر آنیستون درباره قسمت ویژه سریال Friends : «مثل سفر در زمان بود»

اپیزود ویژه سریال Friends همان تجدید دیداری بود که بسیاری منتظرش بودند و بعد از گذشت ۱۷ سال بالاخره رخ داد.

نظرها درباره ی اپیزود Friends: The Reunion بسیار متفاوت است. بعضی جیمز کوردن را به خاطر خراب کردن این تجدید دیدار به باد انتقاد گرفته اند، بعضی اما از گرد هم آمدن دوباره ی بازیگران این سریال محبوب کاملاً راضی بوده اند.

اما این تجدید دیدار برای خود ستارگان سریال تجربه ی عجیبی بود و حالا جنیفر آنیستون آن را به «وارد آمدن ضربه ای ناگهانی به قلب» تشبیه کرده است.

این بازیگر ۵۲ ساله که نقش «ریچل گرین» را در این سریال خاطره انگیز برعهده داشت از احساس خود نسبت به برگشت بعد از نزدیک به دو دهه به همان دکوری گفته که فعالیت حرفه ای او از آنجا شکل گرفت.

او در اینباره گفت: «یک جورهایی مثل این بود که یک دفعه یک ضربه به قلب تان بخورد. فکر می کنم برای همه مان اینطور بود. حتی کورتنی. گریه مان گرفته بود.»

آنیستون همچنین توضیح داد که او و همبازی هایش چطور در مواجهه با وسایلی و دکوری که به سریال اصلی تعلق داشت توانستند بر احساسات خود غلبه کنند.

او در ادامه گفت: «خودمان رمانتیکش کرده بودیم اما یادتان باشد که ما از بعد از قسمت آخر سریال دیگر به آنجا نرفته بودیم. آن روز هم روز خیلی خاصی بود چون داشتیم با چیزی خداحافظی می کردیم که دلمان نمی خواست.»

«ولی می دانستیم که دیگر وقت خداحافظی است. زندگی مان پیش رویمان بود. ما آینده مان را پیش رویمان داشتیم.»

آنیستون درباره ی این تجدید دیدار گفت: «تقریباً مثل این بود که زمان از حرکت ایستاده باشد و ما در زمان سفر کرده باشیم. خوبی هایی در آن بود اما قلب مان هم شکست.»

این بازیگر مشهور پس از به پایان رسیدن سریال Friends در فیلم های موفق زیادی نقش آفرینی کرد.

اما او خود اذعان می کند که حتی حالا هم برایش بسیار دشوار است که بگوید سریال Friends چه جایگاهی برای او دارد.

آنیستون در اینباره گفت: «واقعاً برایم سخت است که بخواهم در قالب کلمات آن را بیان کنم. فقط می توانم بگویم که همه ی قلبم را پر کرده است.»

«آن میزان عشقی که مردم نسبت به این شش شخصیت دارند واقعاً چیزی نیست که بتوانید ارزش آن را توضیح دهید. وقتی یاد آن همه شادی ای می افتید که این سریال به مردم بخشیده، می فهمید چقدر چیز ویژه ای است که جزئی از آن بوده اید.»

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود