دواین جانسون ۳۰ ساعت صرف تکمیل خالکوبی معروف خود کرد

دواین جانسون ۳۰ ساعت صرف تکمیل خالکوبی معروف خود کرد

خالکوبی گاو دواین راک جانسون دیگر تقریباً کامل شده است، بازیگر موفق و پولساز هالیوودی که دو سال پیاپی عنوان پردرآمدترین بازیگر دنیا را در اختیار داشته است.

این بازیگر مشهور اولین بار این خالکوبی را در زمانی که به عنوان کشتی گیر در مسابقات کمپانی WWE شرکت می کرد، روی عضله دو سر بازویی خود حک کرد و در سال ۲۰۱۷ آن را به خالکوبی جدیدی گرچه باز هم به شکل گاو اما این بار با جزئیات بسیار بیشتری تبدیل کرد.

جانسون به تازگی به سراغ تتوکاری به نام یومیکوآرت رفته تا روی خالکوبی معروفش بیشتر کار کند و آن را تکمیل سازد. جانسون تمام مراحل این تجربه را در صفحه ی اینستاگرامش به تصویر کشیده است.

«کار تکمیل خالکوبی گاو تقریباً تمام شده. روز دوم است و تا به حال بیشتر از ۲۵ ساعت در زیرزمین خانه ی من به همراه یومیکوآرت ، برادرم و تتو کار متخصص خالکوبی های فوق واقعی صرف تکمیل خالکوبی کرده ایم.»

«یومیکو در کارش استاد است و ما ماه ها (نزدیک به یک سال در دوره ی همه گیری) درباره ی جزئیات و داستانی که این خالکوبی بیانگرش خواهد بود، صحبت کردیم. تقریباً تمام شده و وقت جشن گرفتن رسیده.»

جانسون در پست دیگری نوشت: «روز سوم است و کارمان دیگر تقریباً تمام شده. نزدیک به ۳۰ ساعت خالکوبی (خیلی سخت بود چون بالای بازو و کتفم خالی نبود. با این حال، خالکوبی هایی که از قبل آنجا بود را تکمیل و به آن ها اضافه کردیم. به همین دلیل اضافه کردن جزئیات، حفظ ظرافت طرح و استفاده از رنگ مناسب برای پوست من، زمان زیادی برد).»

«آمده ام پیش برادرم یومیکوآرت. استاد خالکوبی های فوق طبیعی است و همکاری فوق العاده ای با من دارد چون آماده کردن داستان پشت خالکوبی و اطلاعاتی که باید بیان کند ماه ها از ما وقت گرفت.»

جانسون در سال ۲۰۱۷ توضیح داده بود که چرا تصمیم به خالکوبی کردن یک گاو روی بازویش گرفته بود.

او در آن زمان در اینستاگرام خود نوشته بود: «این گاو را دو دهه است که در دی‌ان‌ای خود ساخته ام. اصل و جوهره ی من است. برای بسیاری از مردم دنیا هم نماد استواری، برگشت پذیری، دل، قدرت و نافرمانی است.»

«این خالکوبی را وقتی انجام دادم که خیلی کم سن بود. حالا باید طوری باشد که من را به عنوان یک مرد بیان کند.»

 

بیشتر بخوانید:

نگاهی به خالکوبی های سلبریتی های زن و معنا و ماجرای آن ها

سلبریتی هایی که خالکوبی های خود را پاک کردند

بازیگران هالیوودی که خالکوبی از فیلم معروف شان دارند

از آنجلینا جولی تا لیدی گاگا؛ خالکوبی های سلبریتی های هالیوودی چه معنا و داستانی دارند؟

سلبریتی هایی که عشق خود را با خالکوبی روی بدنشان نشان دادند

از کره شمالی تا آمریکا؛ با ممنوعیت های قانونی تتو کردن در کشورهای مختلف آشنا شوید

منبع: buzzfeed
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • حمید خرداد ۲۶, ۱۴۰۰

    واقعاً بعضی ها خالکوبی رو چطور تحمل میکنند ؟!

    ای کاش خالکوبی بود که قابل از بین بردن بود .