حضور جانی دپ در کلیپ تبلیغاتی عطرهای دیور و حمایت کاربران از او + ویدیو

حضور جانی دپ در کلیپ تبلیغاتی عطرهای دیور و حمایت کاربران از او + ویدیو

جانی دپ به تازگی در ویدیو کلیپ جدیدی برای تبلیغ ادکلن معروف Sauvage برند دیور ظاهر شده و این حضور او با تشویق گسترده هوادارانش همراه گردیده است. این کلیپ که «گفتگوهایی با هنرمندان: بازی نت‌ها» نام دارد به سیاق تاک‌شوها گفتگویی میان جانی دپ و فرانسوا دماشی، عطرساز بنام و خالق رایحه‌ی ساواج است.

در این کلیپ لوریان ملیر، میزبان گفتگو است و دپ و دماشی درباره‌ی الهام‌های هنری به گفتگو می‌پردازند. در قسمتی از کلیپ دپ شروع به نواختن گیتار می‌کند، و در بخشی دیگر رایحه‌ای را تست می‌کند. این اولین کلیپ از یک مجموعه کلیپ با حضور این دو خواهد بود. در دورانی که کمپانی‌های نظیر دیزنی و برادران وارنر از دپ دوری می‌جویند، طرفداران دپ با هشتگ ThankYouDio# به خاطر حمایت این کمپانی از وی، به تقدیر از این کمپانی عطرسازی پرداختند.

 

جانی دپ در کلیپ تبلیغاتی ساواج

تمام این قضایا از ازدواج کوتاه اما پرهیاهوی دپ و هسمر سابقش، امبر هرد، آب می‌خورد. پس از جدایی‌شان، هرد در مطلبی در واشینگتن پست، خود را قربانی خشونت خانگی نامید و بدین ترتیب اتهام آزار و بدرفتاری را متوجه دپ کرد. دپ می‌گوید که این اتهام باعث اخراجش توسط دیزنی از سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» شده است و به تبع آن، اخیرا نیز کمپانی براران وارنر به دلیل همین اتهامات از او خواست که از ایفای نقش گریندل والد در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز ۳» کناره‌گیری کند.

پس از این که وکلای دپ مدارکی دال بر بی‌گناهی وی را ـ که به نظر برخی بی‌گناهی وی را اثبات می‌کرد ـ به‌صورت عمومی انتشار دادند، بسیاری از طرفداران دپ به حمایت از او پرداختند. این مدارک عبارت بود از فایل‌های صوتی هرد که در آن‌ها اعتراف می‌کرد که با دپ با خشونت رفتار کرده و نیز فیلم دوربین بادی کم افسر پلیس که درستی روایت دپ از شبی که هرد ادعا کرده بود مورد حمله قرار گرفته را اثبات می‌کرد. در همین راستا در change.org پویشی برای اخراج هرد از پروژه‌ی «آکوامن و پادشاهی گم شده» برادران وارنر شکل گرفت. البته این پویش تاثیری نداشت و هرد هم اکنون در لندن در حال کار بر روی ادامه‌ی این فیلم است.

جانی دپ در کلیپ تبلیغاتی ساواج

طرفداران جانی دپ به‌طور ویژه کمپانی وارنر را به خاطر اخراج دپ و ادامه همکاری با هرد مورد انتقادهای شدید قرار داده‌اند. در همین حال، دیور به خاطر ادامه همکاری با دپ توجهات بسیاری را در فضای آنلاین به خود جلب کرده است. کلیپ بعدی از این مجموعه، در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه جالب مدس میکلسن نسبت به جایگزینی جانی دپ در فیلم Fantastic Beasts 3

بازگشت جک اسپارو اینبار بدون جانی دپ

منبع: Movieweb
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • همراه مرداد ۴, ۱۴۰۰

  به نظرتون علت اینکه کمپانیها علیرغم زیان مالی ای که متحمل میشن، به نظر اکثریت مردم که مشخصا هوادار و طرف جانی دپ هستند گوش نمیدن و از امبر هردی که اکثر مردم اون رو یک همسرآزار دروغگو میبینند حمایت می کنند، چیه؟ فمینیسم چطور تونسته سالها چنین تاثیری رو در تصمیمات کمپانیها بگذاره؟ آیا یک جنبش اجتماعی می تونه کاری کنه که کمپانیها و سیاستمداران به حرف و نظر اکثریت جامعه توجهی نکنند و کاملا دیکتاتورگونه عمل کنند؟ آیا فمینیسم یک جنبش اجتماعیه یا ابزاری در دست سیاستمداران؟

 • ارژنگ مرداد ۵, ۱۴۰۰

  بالاخره خورشید از پشت ابر درآمد.

 • vahid مرداد ۵, ۱۴۰۰

  فمنیسم دنیارو نابود خواهد کرد و جنگهای جنسیتی در آینده به راه خواهد انداخت
  مرکز فمنیسم و به لجن کشیدن دنیا در انگلیس و سوئد هست واقعا تاسف میخورم واسه خودم که در این برهه زمانی کثیف فمنیستی در دنیا زندگی میکنم